فلوریدا مقامات بهداشتی اعلام کرد اواخر جمعه که دو نفر که آزمایش مثبت برای coronavirus درگذشت – اول مرگ و میر در سواحل شرق مربوط به ویروس. فلوریدا وزارت بهداشت گفت: دو نفر تا به حال سفر خارج از کشور اما می گویند به طور خاص که در آن آنها سفر کرده بود.

هفت نفر در دولت باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس با توجه به بخش بهداشت و درمان.

تعداد موارد در سراسر جهان همچنان به صعود. با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز وجود داشته است بیش از 102,000 تایید موارد COVID-19. بیش از 57,000 مردم بهبود یافته اند و بیش از 3400 نفر کشته شده اند.

شده اند وجود دارد 17 مرگ و میر در ایالات متحده – 14 در واشنگتن و یکی در کالیفرنیا و همچنین این دو در فلوریدا.

Virus Outbreak Florida
اوبری هلند انجام آزمون در اداره بهداشت عمومی آزمایشگاه در دوشنبه 2 مارس سال 2020 در میامی که در آن COVID-19 ویروس است که در حال آزمایش در اداره بهداشت عمومی آزمایشگاه. دکتر اندرسون/AP

معاون رئیس جمهور مایک پنس جمعه اعلام کرد که 21 نفر در شاهزاده بزرگ کشتی کروز است که شناور در سواحل سان فرانسیسکو آزمایش مثبت برای ویروس. کشتی محروم شد از docking در این شهرستان در میان شواهد آن یک زمین پرورش برای کشنده های خوشه ای از بیش از 10 نفر در طول آن سفر قبلی.

مقامات مشغول به کار بودند به کشتی به غیر بندر تجاری این آخر هفته و تست هر کس برای ویروس. در حالی که مقامات بهداشت گفت: حدود 1100 خدمه باقی خواهد ماند روی مسافران می تواند متحرك به صورت قرنطینه احتمالا در آمریکا پایگاه های نظامی و یا سایت های دیگر. که آنچه اتفاق افتاده است به صدها نفر از مسافران که در معرض این ویروس در یکی دیگر از کشتی کروز در ماه ژانویه است.

“کسانی که نیاز به قرنطینه خواهد بود قرنطینه. کسانی که نیاز به کمک پزشکی را دریافت خواهد کرد آن را” معاون رئیس جمهور مایکل پنس روز جمعه گفت.

رئیس جمهور تهمت صحبت جمعه در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در آتلانتا گفت که او ترجیح می دهند و نه اجازه می دهد تا مسافران را بر روی خاک آمریکا خواهد شد اما تسلیم به توصیه های کارشناسان پزشکی.

“آنها می خواهم به مردم می آیند. من می خواهم به جای مردم باقی بماند اما … من به آنها گفتم به تصمیم نهایی” رئیس جمهور گفت:.

-مشارکت: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im