Coronavirus به روز رسانی: جهانی در صدر تلفات 62,000

 

نیوجرسی گزارش 34,124 COVID-19 موارد و 846 مرگ و میر

نیوجرسی فرماندار فیل مورفی گفت: 846 نفر کشته شده اند در این دولت با توجه به COVID-19. او گفت: بیش از وجود دارد 34,000 تایید موارد – دوم بیشترین تعداد موارد گزارش شده از هر کشور در کشور پس از ایالت نیویورک است.

او برای لحظه ای متوقف شد سکوت در روز شنبه طی نشست خبری در وزارت امور خارجه در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

 

یکی دیگر از کشتی کروز با کروناویروس قربانیان است docking در فلوریدا

یکی دیگر از کشتی کروز با کروناویروس قربانیان در هیئت مدیره از جمله دو مرگ و میر است docking در فلوریدا. شاهزاده Cruises سخنگوی نگین کمالی گفت: در یک ایمیل شنبه مرجان شاهزاده کشتی docking در میامی.

کشتی با 1,020 مسافران و 878 خدمه بوده و در برزخ به صورت روز در انتظار مجوز به حوض. به عنوان روز پنج کمالی گفت: هفت مسافر و پنج خدمه بود آزمایش مثبت برای coronavirus.

هر کسی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان را پیاده اولین خط کروز گفت: اگر چه آن را بلافاصله روشن وقتی که اتفاق می افتد. کسانی که مناسب برای پرواز آغاز خواهد شد ترک روز یکشنبه در حالی که دیگران که علائم بیماری تنفسی باقی خواهد ماند در هیئت مدیره تا زمانی که پاک توسط کشتی پزشکان.

-آسوشیتد پرس

اینجا بیشتر بخوانید.

 

کومو می گوید دولت دریافت نکرده 17,000 هواکش

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: دولت قرار داده بود در یک سفارش برای 17,000 هواکش. “ما تا به حال اسناد امضا شده. ما قرار داده شده سفارش” کومو گفت. “اما پس از آن شما می توانید یک تماس و گفت: ما نمی توانیم پر کردن آن منظور است.”

فرماندار گفت: به منظور پر نشده بود به احتمال زیاد با توجه به جهانی کمبود و رقابت شدید برای هواکش.

کومو گفت که نیویورک نیز انجام کسب و کار با شرکت های چینی به چین بود “مخزن” از شخصی ترین تجهیزات حفاظتی. کومو گفت: دولت تا به حال تسهیل اهدای 1000 هواکش که می رسند در نیویورک در روز شنبه.

او همچنین گفت: دولت از اورگان ارسال 140 هواکش.

 

فرماندار نیویورک می گوید دولت هنوز رتبهدهی نشده است آماده برای اوج

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: دولت هنوز به اوج خود رسیده تعدادی از coronavirus موارد است. “ما نه در راس” کومو گفت که نیویورک “هنوز آماده نیست برای نقطه بالا.”

کومو گفت: وجود داشته است 3,565 مرگ و میر در نیویورک از COVID-19 همانطور که از شنبه. در حال حاضر وجود دارد بیش از 113,000 تایید مواردی از این ویروس در کشور و بیش از 15000 بستری شدن در بیمارستان.

کومو نیز اعلام کرد او با امضای یک فرمان اجرایی اجازه می دهد تا دانشجویان پزشکی بودند که میله میله به تحصیلات تکمیلی در بهار شروع به تمرین.

“ما نیاز به پزشکان ما نیاز پرستاران است. بنابراین ما در حال رفتن به تسریع این که” کومو گفت.

 

صورتی نشان می دهد او آزمایش مثبت برای coronavirus

صورتی آشکار در رسانه های اجتماعی شب جمعه که خانواده اش قرنطینه شده برای هفته ها پس از او آزمایش مثبت برای کوروناویروس. این خواننده ستاره گفت: او و او 3 ساله پسر جیمسون در حال حاضر خود جدا زمانی که آنها شروع به نشان دادن علائم چند هفته پیش. او پزشک مراقبت های اولیه “خوشبختانه” تا به حال دسترسی به آزمون های, او گفت:, و او آزمایش مثبت است.

پس در ادامه به پناهگاه در صفحه اصلی به صورت دو هفته گذشته و صورتی و گفت: آنها دوباره آزمایش و دیگر COVID-19. The 40-year-old ناودان دولت برای عدم ارائه دسترسی گسترده به تست به عنوان ویروس گسترش در سراسر کشور است.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

بریتانیا به طور موقت آزاد حدود 4000 زندانیان

بریتانیا به طور موقت آزاد حدود 4000 زندانیان برای کاهش ازدحام و سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus در زندان است. وزارت دادگستری می گوید: “کم خطر” مجرم خواهد بود آزاد با برچسب های الکترونیکی. مردم به جرم خشونت آمیز و یا جرائم جنسی یا تروریسم نخواهد بود واجد شرایط برای انتشار است.

حامله زندانیان و یا کسانی که با نوزادان نیز تایید شده برای انتشار است.

بریتانیا یکی از بزرگترین زندان جمعیت در اروپای غربی با بیش از 80,000 نفر پشت میله های زندان. بسیاری از زندانها نگه مراتب بیشتر زندانیان از آنها ساخته شده است.

با توجه به آمار رسمی 88 زندانیان و 15 کارکنان زندان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. سه زندانی اند.

-آسوشیتد پرس

 

کالیفرنیا راه اندازی ابتکار به جای بی خانمان ها در اتاق های هتل

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom اعلام کرد یک ابتکار سهشنبه به جای افراد بی خانمان در هتل و متل اتاق در سراسر کشور در همکاری با FEMA. California counties و FEMA را شناسایی کرده اند 6,867 اتاق است که در حال حاضر در اختیار دولت و آنها به دنبال شناسایی تا 15000 اتاق به عنوان یک هدف اوليه.

“پروژه Roomkey” ابتکار عمل برای اولین بار در نوع خود در کشور است که در آن آژانس فدرال خواهد بازپرداخت دولت و دولت های محلی تا 75 درصد از هزینه های این اتاق از جمله خدمات مانند وعده های غذایی و امنیت و وادار سازد خدمات برای سه ماه آینده CBS منطقه خلیج سانفرانسیسکو ،

اینجا بیشتر بخوانید.

 

فرماندار مریلند اعلام کرد ایالت لحظه ای تأمل و نماز

فرماندار مریلند لری هوگان اعلام کرد ایالت لحظه نماز و انعکاس را در ظهر جمعه “به طوری که Marylanders می توانید با هم به افتخار کسانی که ما را از دست کسانی که بیمار هستند و پزشکان و پرستاران و پزشکان مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم” او هنوز توییتی.

“اجازه دهید ما به قدرت و راحتی به یکدیگر است. بیایید دعا کنیم برای هر یک از دیگر. بیایید دعا کنیم برای بزرگ ایالت مریلند, ایالات متحده امریکا و برای همه مردم در سراسر جهان,” او گفت:.

مریلند گزارش شده بیش از 2,700 تایید COVID-19 موارد و می گوید: 42 نفر کشته شده اند.

 

ضبط لوازم فرستاده خواهد شد برای حرفه ای پزشکی

پزشکان و پرستاران در خط مقدم از coronavirus نبرد در نیویورک و نیوجرسی را دریافت خواهد کرد نزدیک به یک میلیون لوازم پزشکی مصادره توسط FBI, CBS New York, گزارش. در اوایل این هفته مقامات فدرال مصادره ذخایر عظیمی از یک محتکر در بروکلین و در یک انبار در نیوجرسی.

این لوازم شامل 192,000 N95 ماسک, 130,000 فولاد ماسک و تقریبا 600,000 دستکش.

 

پزشکان در مصر اصلی سرطان مرکز آزمون مثبت

حداقل 17 پزشکان در مصر اصلی بیمارستان سرطان شده اند قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات گفت: افزایش ترس همه گیر می تواند طعمه امکانات بهداشتی در جهان عرب پرجمعیت ترین کشور است.

مصر گزارش کرده است حدود 1000 مورد تأیید و 66 مرگ و میر ناشی از جهانی همه گیر. مقامات بسته اند مدارس و مساجد ممنوع مجامع عمومی و اعمال شب حکومت نظامی برای جلوگیری از گسترش ویروس در میان جمعیت از 100 میلیون, یک پنجم از آنها زندگی می کنند در پرجمعیت در قاهره.

دولت هنوز اعمال این نوع از مجموع مستند دیده می شود در کشورهای دیگر در منطقه اما مقامات گفته اند که وجود دارد در حال برنامه ریزی برای اقدامات سختگیرانه تر در صورت نیاز.

بدترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه در ایران است که در آن وزارت بهداشت روز شنبه در گزارش دیگری 158 مرگ و میر. که به ارمغان می آورد به طور کلی تعداد مرگ و میر وجود دارد به 3,452 میان 55,743 موارد تایید شده.

-آسوشیتد پرس

 

5 چیزهایی که در مورد این ویروس همه گیر از دکتر تام Inglesby

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه اعلام کرد جدید داوطلبانه دستورالعمل که آمریکایی ها باید از پوشیدن غیر پزشکی پارچه ماسک هنگامی که در ملاء عام برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19. دکتر تام Inglesby مدیر جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت پیوست “CBS اخبار شب” به صحبت در مورد سود ماسک برای عموم مردم و واکسیناسیون.

اینجا را کلیک کنید برای پنج عمده takeaways از بحث و مصاحبه در زیر.

دکتر تام Inglesby در بیماری همه گیر کوروناویروس
 

Barr می گوید BOP به تمرکز بر روی سه زندان های بسیاری نهفته COVID-19 که با توجه به خانه حبس

دادستان کل ویلیام بار در روز جمعه به دستور اداره زندانها به تمرکز بر ارزیابی خود از واجد شرایط بودن برای خانه حبس در سه زندان بیشتر تحت تاثیر coronavirus: لوئیزیانا FCI اوکدیل کانکتیکات را FCI دنبوری و اوهایو FCI الکتون.

اعلام می آید و پس از او با صدور بخشنامه هفته گذشته درخواست که BOP اولویت بندی خانه حبس برای زندانیان واجد شرایط از جمله افراد مسن و کسانی که با شرایط موجود.

“ما باید به حرکت با اعزام با استفاده از صفحه اصلی سلول که در آن مناسب برای حرکت آسیب پذیر زندانیان از این موسسات” Barr نوشت.

به عنوان بخشی از این بخشنامه گفت: BOP به ارزیابی تمام زندانیان در خطر ابتلا به این ویروس در سه نهاد.

“شما باید شروع به اجرای این بخشنامه بلافاصله در امکانات من به طور خاص مشخص شده و هر گونه امکانات دیگر رو به همین ترتیب مشکلات جدی” بر نوشت.

حتی اگر انتخاب زندانیان هنوز هم موضوع را به 14 روز در قرنطینه.

با وجود این بخشنامه به منظور تسریع در روند بر داشت که امنیت عمومی میباشد. “ما نمی توانیم به سادگی از آزادی از زندان جمعیت مرتبه بر روی خیابان” او نوشت. “انجام خواهد مطرح عمیق خطرات عمومی از آزادی زندان درگیر شدن در دیگر فعالیت های جنایی به طور بالقوه از جمله خشونت یا جرم و جرائم جنسی.”

 

“ما همه در این با هم”: مواد غذایی بانک تیم با بازار آنلاین برای ارائه شغل و خوراک خانواده

هزاران نفر از مردم در دالاس تگزاس به انتظارنشسته بودند تا روز پنج شنبه برای وعده های غذایی ارائه شده توسط منطقه مدرسه. در بسیاری از مکان ها وجود ندارد به اندازه کافی دست کمک به نگه داشتن سرعت با تقاضا برای مواد غذایی است. اما یک برنامه است که استخدام کارگران بیکار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس برای کمک به تغذیه خانواده های نیازمند در لس آنجلس و واشنگتن و تگزاس.

به طور معمول داوطلبان در شمال تگزاس بانک مواد غذایی آماده 77 میلیون وعده غذا در بانک توزیع در هر سال — اما COVID-19 نگه داشته است آنها را دور. راه حل است ؟ یک همکاری بین بانک مواد غذایی و Shiftsmart یک بازار آنلاین اتصال کارگران با کارفرمایان.

یکی از این کارگران است آنا موریس که از دست او عهد بوق کار چند هفته پیش.

“این فوق العاده است و یک فرصت خوب برای— برای نگه داشتن روحیه بالا” موریس گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im