Coronavirus به روز رسانی: رشد مرگ و میر در میان هشدارهای موج دوم

هند را دولت اجرا کرده است یک قانون جدید برای حفاظت از کارگران پزشکی از سوء استفاده و حملات توسط اعضای عمومی به عنوان آنها نبرد این کشور coronavirus بیماری همه گیر.

منظور اجرایی امضا شده توسط رئیس جمهور رام نات Kovind و معتبر به مدت شش ماه (اما به طور نامحدود در صورت تصویب توسط مجلس) باعث می شود حمله به کارکنان مراقبت های بهداشتی غیر bailable جرم و proscribes مجازات زندان از شش ماه تا هفت سال برای هر کسی که محکوم به جرم و جنایت.

قانون جدید می آید پس از یک رشته حملات و حملات تبعیض آمیز علیه پزشکان و پرستاران مبارزه با کروناویروس.

“هیچ حادثه خشونت یا آزار و اذیت در برابر آنها [پزشکان] خواهد بود تحمل” Prakash Javadekar یک دولت وزیر گفت.

هزاران نفر از پزشکان برنامه ریزی شده بود برای نگه داشتن شمع vigils اعتراض به حملات و خواستار حفاظت از خارج بیمارستان ها پنج شنبه شب اما حوادث نامیده می شدند بعد از این دولت وعده داده شده خواسته های خود را برای حمایت قانونی خواهد بود ملاقات کرد.

The Wider Image: Indians build their own lockdown barricades in the country's slums
دکتر پوشیدن hazmat کت و شلوار و ماسک کنترل درجه حرارت از ساکنان در سراسر کشور مستند در هند به سرعت گسترش COVID-19 در Dharavi یکی از آسیا بزرگترین محله های فقیرنشین در طول شیوع کروناویروس در بمبئی هند, مارس 11 سال 2020 است. فرانسیس Mascarenhas/ایسنا

یکشنبه شب در جنوب هند در شهر چنای یک دکتر تا به حال به طور مخفیانه او را دفن همکار دکتر سیمون هرکول که درگذشت COVID-19 در یک گورستان با کمک فقط دو کارکنان بیمارستان پس از اراذل و اوباش مورد حمله قرار آمبولانس ظاهرا ترس از دفن خواهد گسترش ویروس.

در دو حوادث دیگر مردم حاضر اجازه می دهد تا دو نفر دیگر از پزشکان که درگذشت از COVID-19 داده می شود خود را last rites. در اوایل این ماه دو زن پزشکان در دهلی بیمارستان بودند حمله توسط یک ساکن محلی “برای گسترش کروناویروس” زمانی که آنها را خرید.

در مادها پرادش گروه بهداشت و درمان کارگران شد حمله اراذل و اوباش زمانی که آنها بازدید یک محله به انجام coronavirus غربالگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru