Coronavirus به روز رسانی: رهبران دست و پنجه نرم برای صرفه جویی در زندگی و اقتصاد

سی بی اس آمریکا | No comments

 

در اینجا 700,000 باز مشاغل که نیاز به پر شود بلافاصله

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر از دست دادن شغل خود را به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده و ویران کردن در اقتصاد است. اما همه گیر است همچنین رانندگی افزایش استخدام در کسب و کار شاهد یک افزایش در تقاضا برای محصولات و خدمات خود را به دلیل شیوع بیماری است.

حداقل از 700 ، 000 شغل در حال باز کردن در حال حاضربا توجه به شمارش از کسب و کارهای بزرگ مانند وال مارت و آمازون است که اعلام کرد قصد دارد به استخدام. نیز وجود دارد مقدار زیادی از “فرفره” اقتصاد کارهایی که در دسترس هستند برای تحویل کارگران آموزگار دستیاران شخصی و بیشتر.

برای مطمئن شود, شغل های جدید نمی آیند نزدیک به جای همه کار در حال حاضر از دست رفته به خصوص در سخت ضربه بخش های مانند سفر و هتل ها و خرده فروشی. بانک فدرال رزرو سنت لوئیس رئیس جمهور جیمز بولارد پیش بینی کرد که نرخ بیکاری می تواند رسیدن به 30 درصد بیش از چند ماه آینده — که بیش بالاترین نرخ بیکاری در دوران رکود بزرگ زمانی که آمار بیکاری نزدیک به 25 درصد.

که مزایای هنگامی که یک کسب و کار می رود cashless?
 

ژاپن را رهبر می گوید کمیته بین المللی المپیک موافقت کرده است تا پیشنهاد خود را برای 1 سال از بازی های المپیک تاخیر

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد می گوید: رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ موافقت کرده است “100%” به او پیشنهاد تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو در حدود یک سال تا سال 2021 به دلیل شیوع کروناویروس. باخ قبلا گفته کمیته بین المللی المپیک را یک اطلاعیه در مورد تعویق انداختن بازی های المپیک 2020 در چهار هفته بعدی.

آسوشیتد پرس

 

رستوران صنعت مبارزات با تعطیلی و اخراج

رستوران ها در سراسر ایالات متحده شده اند و نیاز به تغییر و عملیات خود را به منظور زنده ماندن با چندین شهرها و ایالات متحده تعطیل کافه ها و رستوران ها بیش از coronavirus بیماری همه گیر. تغییر را تنها سرویس است که تنها راه برخی از eateries می تواند به ماندن در کسب و کار است که نیاز به کارکنان کمتر و تغییر منوها.

تغییر مشکل است برای رستوران کارگران رو به افزایش اخراج و کاهش ساعت. اشلی, گرگ, یک متصدی بار در اوهایو بود اجازه رفتن در حالی که هنوز رو به صورتحساب های پزشکی برای پسر جوان او را که در اثر سرطان در سال 2018 است.

“ما باید صورتحساب های پزشکی و هر آنچه که ما نیاز به گرفتن بر روی” گرگ گفت: CBS News’ ولادیمیر Duthiers. با این حال او گفت که او بود “بیشتر نگران صاحبان” از آبجوسازی که او اجازه رفتن “از آنجا که شما می دانید این بود که امرار معاش خود.”

رستوران ها در تلاش برای انطباق با کروناویروس احتیاطی

صاحبان رستوران در سراسر کشور داشته است به همان اندازه دشوار می نامد. اینجا را کلیک کنید برای خواندن گزارش کامل.

 

آمریکایی ها در مبارزه به دنبال “در خانه ماندن” سفارشات و نگه داشتن فاصله خود

برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus آمریکایی ها هستند که دستور داد تنها به ترک خانه خود را برای نیازهای ضروری و اقامت شش فوت از دیگر مردم هنگامی که آنها انجام می دهند. اما در شهرهای شلوغ در سراسر کشور است که همیشه آسان نیست برای انجام.

“شما را فراموش کرده ام و سپس شما باید یک گام به عقب گفت:” مت Zender در سیاتل.

Zender گفت که او در ابتدا شگفت زده توسط فروشگاه مواد غذایی سیاست برای کمک به نگه داشتن مشتریان در یک فاصله. چند عمده زنجیره محدود کردن تعداد افراد مجاز در داخل. دیگران در حال اضافه کردن نشانه های بصری مانند ضبط مربع در سه طبقه به فضای خارج مشتریان در انتظار در خط و یا قرار دادن جعبه های بزرگ در مقابل ثبت نام برای دور نگه داشتن مردم از تحویلدار, CBS News خبرنگار Jericka دانکن گزارش. #

شهرستانها مبارزه با فاصله اجتماعی
 

30 TSA کارکنان در فرودگاه ها در سراسر کشور باید آزمایش مثبت برای coronavirus

حداقل 30 حمل و نقل مدیریت ایمنی کارگران در فرودگاه ها در سراسر کشور باید آزمایش مثبت برای جدید COVID-19 بیماری پس از پایان ماه فوریه از جمله 25 فرودگاه screeners که در برخورد مستقیم با مردم آژانس تایید کرده است.

“TSA در حال کار با سی دی و دولت های محلی و ادارات بهداشت برای نظارت بر موقعیت محلی و همچنین سلامت و ایمنی کارکنان و عمومی سفر” آژانس گفت: در بیانیه ای به وب سایت خود را.

این بیانیه هشدار می دهد که برخی از پست های بازرسی امنیتی خواهد بود بسته به عنوان لازم است تا مسافران “ممکن است هدایت می شوید به دیگر امنیت غربالگری پست های بازرسی در فرودگاه.”

هیچ محدودیت های تحمیل گردیده داخلی ایالات متحده سفر با توجه به شیوع ویروس که از سه شنبه.

 

آریزونا مرد می میرد و پس از مصرف مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان coronavirus درمان

ققنوس-منطقه مرد مرده است و همسر خود را در شرایط بحرانی پس از زن و شوهر در زمان کلروکين فسفات CBS وابسته KPHO گزارش شده است. این ماده افزودنی استفاده می شود برای تمیز کردن تانک ماهی است و همچنین در ضد مالاریا دارو شده است که در تبلیغ توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک درمان برای COVID-19.

بنر, بهداشت گفت: زن و شوهر در 60s مریض شدم در عرض نیم ساعت از خوردن مواد افزودنی. مرد نمی تواند احیا شود زمانی که او وارد یک بیمارستان اما قادر به پرتاب کردن بسیاری از مواد شیمیایی, بنر, گفت:.

“مغلوب ساختن پیشی جستن نگه داشته گفت: آن بود که اساسا تقریبا یک درمان” زن گفت: NBC. او گفت: مشاوره برای افرادی خواهد بود: “آیا هر چیزی را. باور نمی کنم هر چیزی. باور نمی کنم هر چیزی که رئیس جمهور می گوید و مردم خود … با پزشک خود تماس بگیرید.” دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

CBS/AP

 

مورمون ها برای انتقاد شلوغ فرودگاه استقبال از مبلغان

ساعت پس از صدها نفر از مردم در استقبال از مبلغان کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران شلوغ هم در فرودگاه, پارکینگ, اعلام قوانین جدید برای جلوگیری از اتفاق می افتد دوباره میان coronavirus بحران است.

مردم که نشان داد تا یکشنبه در شهر سالت لیک در فرودگاه ایستاده بود و شانه به شانه در برخی از بغل کردن ورود عزیزان باید توجه هشدارهای خود را به نگه دارید فاصله برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس گفت: منتقدان از جمع آوری از جمله سناتور میت رامنی یوتا فرماندار و معاون فرماندار و کلیسا خود را.

در حالی که ساکنان ایالت یوتا استقبال از بازگشت مبلغان یک فرودگاه سنت, مقامات این بار خواست فقط یک یا دو تن از اعضای خانواده هر یک از بازگشت مبلغ به آمدن و ماندن در اتومبیل های خود را — راهنمایی بود که به دنبال آن بسیاری از مردم گفت: فرودگاه سخنگوی نانسی Volmer.

CBS/AP

 

با آمریکایی ها در مستند امید و آرامش ضرب و شتم عصبانیت – CBS اخبار نظرسنجی

در میان coronavirus شیوع شخصی تبدیل شده ملی: این خطر بیشتر شما فکر می کنم شما و خانواده شما از این ویروس بیشتر مشکل شما فکر می کنم این کشور در بیش از حد.

آمریکایی ها گزارش ماندن آرام و امیدوار ترین زمان در میان شیوع مربوط با احساس عصبانیت و استرس به خصوص برای کسانی که نمی خواهید و به خصوص برای کسانی که نگران آنها ویروس خود را.

ما جدید رادیو فردا نظرسنجی نشان می دهدکه چند آمریکایی گزارش احساس تنهایی حتی در میان کسانی که نه ترک خانه و بیشتر خوشبین باقی می ماند که خود را همکار آمریکایی ها می خواهد گام های مورد نیاز برای متوقف کردن گسترش.

3.png
 

دیترویت پلیس تایید عضو نیروی درگذشت COVID-19

دیترویت اداره پلیس تایید کرده است آنچه به نظر می رسد برای اولین بار مرگ یک عضو از ایالات متحده نیروی انتظامی با توجه به جدید کروناویروس.

گروه گفت: در بیانیه ای کوتاه منتشر شد شنبه صبح که رئیس جیمز کریگ خواهد برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی در روز بعد “به گزارش در اولین دست دادن یک عضو از اداره پلیس دیترویت به COVID-19.”

بیشتر اطلاعات ارائه شده در این بخش عضو شده بودند و معلوم بود که آیا فردی بود که یک افسر پلیس و یا کار برای اجرا در یکی دیگر از ظرفیت.

 

آمریکایی ها دیدن ماه-طولانی مبارزه با بیماری همه گیر پیش – ایسنا نظرسنجی

اکثر آمریکایی ها (57 درصد) می گویند تلاشهای این کشور برای مبارزه با کروناویروس در حال رفتن به شدت در حال حاضر بسیاری آن را یک بحران و یک ماه-فرایند طولانی قبل از آن موجود است. اما مردم سنجاق امید خود را به شدت در کشور دانشمندان با هشت در 10 بینانه در مورد توانایی خود را در نهایت پیدا کردن یک درمان یا واکسن و بسیاری از آنها نیز خوش بینانه است که آمریکایی ها خود می توانید مراحل را به سرعت گسترش یافته است.

کلیک کنید در اینجا به عنوان خوانده شده بیشتر در مورد آمریکایی ها نمایش ها در ایالات متحده COVID-19 پاسخ و چگونه ما رهبران و کارشناسان در حال دست زدن به آن.

image001-2.jpg
 

که می گوید: “بسیار بزرگ شتاب” از COVID-19 می تواند آمریکا جدید همه گیر کانون

یک سخنگوی سازمان بهداشت جهانی گفت: سازمان ملل و سازمان بهداشت بود با دیدن طرح “شتاب” در تایید COVID-19 عفونت در آمریکا

به گزارش خبرگزاری رویترز سخنگوی مارگارت هریس گفت: نرخ گسترش بود و قرار دادن ایالات متحده به سرعت تبدیل به یک امکان جدید جهانی کانون در coronavirus بیماری همه گیر.

“ما در حال حاضر شاهد بسیار زیادی شتاب در موارد در ایالات متحده,” او گفت: با توجه به رویترز. “پس از آن که بالقوه” برای تبدیل شدن به بیشتر به چالش کشیدن شیوع در سراسر جهان است.

آمریکایی ها بریس برای پیش بینی افزایش coronavirus موارد

حدود دو هفته است که مراجعه کننده به اروپا به عنوان کانون همه گیر با ایتالیا و اسپانیا تحمل فشار از این بیماری است. شده اند وجود دارد, نشانه های دلگرم کننده در ایتالیا بیش از دو روز گذشته که محدودیت های شدیدی در زندگی روزانه شروع به پرداخت از: نرخ تایید عفونت های جدید در سخت ترین ضربه شمالی منطقه وارد کردن.

 

ایران گزارش رکورد پرش در COVID-19 موارد

ایران اعلام کرده است 122 جدید کروناویروس, مرگ و میر, افزایش رسمی تلفات در کشور به 1,934. وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: یک رکورد 1,762 مورد جدید تایید شد در ایران بیش از 24 ساعت گذشته و 24,811 مردم شناخته شده آلوده شده اند و در مجموع.

ایران را متهم آمریکا فلج کننده آن coronavirus پاسخ با تحریم در حالی که آمریکا به نتانیاهو دروغ گفتن در مورد چرا و چگونه این بیماری گسترش یافته است به طوری سریع در جمهوری اسلامی است.

به عنوان CBS News’ سید Bathaei گزارش روز دوشنبه مقامات ایران می گویند سخت تحریم های ایالات متحده را ساخته اند آن را سخت را برای کشور به واردات تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر. برخی از مقامات ایرانی را حتی تحت فشار قرار دادند و ادعا می کنند که دولت ایالات متحده ایجاد ویروس و عمدا انداخته آن در کشور است.

رئیس جمهور تهمت و وزیر خارجه مایک Pompeo بارها و بارها گفت: تحریم ها تاثیر نمی گذارد منابع پزشکی و Pompeo روز دوشنبه گفت که رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای را “ساختگی” در مورد این بیماری بودند “خطرناک و آنها را ایرانیان و مردم در سراسر جهان در خطر بیشتر است.”

 

Mnuchin و شومر می گویند معامله انتظار می رود امروز در 2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات

بالا کنگره و مقامات کاخ سفید آمده از خسته کننده مذاکرات در کنگره بیش از نزدیک به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات گفت: آنها انتظار می رود برای رسیدن به یک معامله سه شنبه.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت: آنها تا به حال صحبت تلفنی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول شب طولانی از مذاکرات است. در حالی که دو طرف را حل و فصل بسیاری از مسائل در گسترده بسته بندی, برخی باقی می ماند.

در نیمه شب دوشنبه, آنها پدید آمده به طور جداگانه می گویند مذاکرات ادامه خواهد داد به شب.

“ما نگاه به جلو به داشتن یک معامله فردا” Mnuchin به خبرنگاران گفت: پس از خروج شومر ،

“رئیس جمهور این است که به ما جهت” Mnuhcin گفت. “رئیس جمهور می خواهم به یک معامله و او را امیدوار می توان نتیجه گرفت این است.”

لحظاتی بعد شومر توافق کردند که یک معامله بود و تقریبا در دسترس است. “این انتظار که ما آن را به پایان برساند فردا و امیدوارم رای در آن فردا شب” او گفت:.

آسوشیتد پرس

سنا همچنان به استدلال می کنند بیش از بسته امداد
 

سردرگمی به انگلستان نیمه مستند اثر طول می کشد

سردرگمی موج از طریق بریتانیا در اولین صبح پس از نخست وزیر بوریس جانسون دستور داد سه هفته توقف همه فعالیت های غیر ضروری برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید. دولت گفته است که اکثر فروشگاه ها به ممنوع تجمعات از سه یا بیشتر مردم و گفت: هر کس به غیر از کارگران ضروری باید خانه را ترک تنها برای خرید مواد غذایی و دارو و یا به ورزش یک بار در روز.

اما عکس ها نشان شلوغ قطار در برخی از لندن خطوط مترو سهشنبه در میان سردرگمی در مورد است که هنوز هم مجاز به رفتن به محل کار.

شهردار لندن صادق خان در توئیتر خود نوشت: “من نمی توانم بگویم این مطلب به شدت: ما باید از همه غیر ضروری استفاده از حمل و نقل عمومی در حال حاضر. کارفرمایان: لطفا برای حمایت از کارکنان خود را برای کار از خانه مگر اینکه مطلقا لازم است. نادیده گرفتن این قوانین بیشتر به معنی زندگی از دست داده است.”

The spread of the coronavirus disease (COVID-19) in London
رفت و آمد با پوشیدن محافظ ماسک صورت با مردم بر روی یک پلت فرم در Hammersmith ایستگاه زیرزمینی به عنوان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) ادامه دارد, لندن, بریتانیا, مارس 24 سال 2020 است. هانا مک کی/ایسنا

دولت می گوید پلیس باید قدرت شکستن تجمعات غیر قانونی و جریمه افرادی که دست انداختن قوانین است. اما برخی ابراز شک و تردید در مورد اینکه آیا این مستند می تواند اجرا شود.

آسوشیتد پرس

 

شیوع ویروس نیروهای عمده در حاشیه المپیک مشعل رله

با این سال های توکیو بازی های المپیک تابستانی به احتمال زیاد به تعویق افتاد, سازمان ساخته شده در آخرین دقیقه تصمیم روز شنبه در مورد نحوه رسیدگی به یکی از قابل رویت ترین آیکون از بازی ها: بسیار نمادین مشعل رله خواهد شد ― اما بدون دونده تماشاگران و یا حتی مشعل شعله ور خود را.

در حالی که 10,000 دونده در اصل داوطلب خدمت سربازی برای حمل مشعل المپیک در تراورس مسیر به معنای به نمایش گذاشتن فرهنگ ژاپنی و مناظر در حالی که ساختمان های محلی شور و شوق برای quadrennial رویداد ورزشی رله عوض شده است کاهش داد و فقط به یک ایمنی فانوس ― از نوع مورد استفاده برای حمل و نقل شعله سرنشین هواپیما ― تقبل قایق از آب عبور با ماشین. چهار ماه رله تنظیم شده است به پا زدن کردن در J-Village فوتبال مرکز آموزش در فوکوشیما در مارس 26.

OLY-2020-TOKYO-JPN-FLAME
توکیو 2020 المپیک شعله نمایش داده می شود در خارج از ایستگاه راه آهن در Tono, استان ایواته در تاریخ 22 مارس سال 2020 است. فیلیپ FONG/خبرگزاری فرانسه/گتی

می تواند حمل کنندگان مشعل نمی پنهان ناامیدی خود را. “من خیلی خوشحالم که من انتخاب شد به یک دونده مشعل” یکی فوکوشیما مرد گفت: TBS تلویزیون. “فقط با داشتن یک فانوس است که بسیار تاسف بار.”

اما اگر گزارشات دقیق و دونده را در نهایت روز خود را بر روی سنگ فرش ― اگر به بازی های المپیک هستند موکول سازمان, می گویند مناسب رله مشعل خواهد بود reassembled به طلیعه آن را در.

 

چین برطرف محدودیت هایی در یک بار ویروس کانون

مقامات چینی در حال بلند کردن یک مستند در بسیاری از ویروس-آمار هوبئی استان است.

افرادی که در حال پاک خواهد بود قادر به ترک این استان پس از نیمه شب سه شنبه.

شهر ووهان که در آن شیوع آغاز شده و در اواخر ماه دسامبر باقی خواهد ماند قفل شده است و تا آوریل 8. چین منع مردم از خروج یا ورود ووهان شروع Jan. 23 و گسترش آن به بسیاری از استان در این روز است که به دنبال.

هوبئی دیده است و تقریبا هیچ عفونت های جدید برای بیش از یک هفته است.

-آسوشیتد پرس

 

فعالان فشار برای آزادی زندانیان آسیب پذیر در طول همه گیر

حدود 2.3 میلیون نفر زندانی در سراسر آمریکا به ویژه آسیب پذیر هستند به شیوع کروناویروس فعالان هشدار می دهند و این ویروس در حال حاضر ساخته شده راه خود را پشت میله های زندان. نزدیکی از زندانیان همراه با ناکافی درمان می تواند باعث بیماری به گسترش به سرعت در داخل زندانها که در آن منابع مانند صابون تمیز کردن لوازم و آب گرم می تواند سخت به آمده است.

این بیماری COVID-19 تا بیمار ده ها هزار نفر از آمریکایی ها از جمله 21 زندانیان و 12 کارکنان در شهر نیویورک زندان های این بزرگترین شیوع پشت میله های زندان به تاریخ. وجود دارد بیش از 40 ، 000 موارد تایید شده در ایالات متحده از جمله بیش از 20 ، 000 در ایالت نیویورک به تنهایی.

پس از آزادی ده ها زندانی, شهردار, بیل د Blasio گفت که او و مسئولان شهرستان شد و بررسی موارد از 200 دیگران و توجه به آنها برای آزادی های اولیه. در سراسر رودخانه هادسون نیوجرسی دیوان عالی کشور تایید آزادی تا 1000 زندانیان زمان خدمت برای سطح پایین جرائم که اعتقاد بر این است که بزرگترین آزادی در پاسخ به این ویروس.

اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>