Coronavirus به روز رسانی: افت بازارهای در ایران نتواند به پیشرفت محرک

سی بی اس آمریکا | No comments

  3m پیش

OECD رئیس می گوید: ویروس خواسته های “قابل ملاحظه معتبر در سطح بین المللی هماهنگ” پاسخ

دولت تقلا برای دفاع از خود اقتصاد در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس در حال خواست تا به منظور هماهنگی برای دفع طولانی مدت رکود اقتصادی جهانی و آینده امواج از عفونت. رئیس سازمان همکاری اقتصادی و توسعه از اقتصادهای پیشرفته گفت: این هماهنگی باید به بیش از دو دهه 1930 در آمریکا و طرح مارشال که بازسازی اروپا پس از جنگ جهانی دوم است.

یک رکود جهانی به نظر می رسد “به طور فزاینده ای به احتمال زیاد” در نیمه اول این سال “و ما باید در حال حاضر برای جلوگیری از یک رکود طولانی” گفت: فرشته Gurria, دبیر کل سازمان همکاری و توسعه اقتصادی.

“تنها یک ملاحظه معتبر در سطح بین المللی هماهنگ تلاش می تواند در مقابله با فوری و اضطراری برای بهداشت عمومی در بافر شوک اقتصادی و توسعه یک مسیر به سمت بهبودی او گفت:” در آخر هفته ای ،

در حالی که بسیاری از دولت ها در حال رونمایی تایتانیک هزینه های بسته در برابر COVID-19 همه گیر بیش از حتی بحران مالی 2008 وجود دارد تا کنون هیچ اقدام جمعی طرح از مجامع مانند G7 یا G20.

AFP

  49m پیش

بازی های المپیک تابستانی در توکیو رهبری برای تقریبا قطعی تاخیر

توکیو بازی های المپیک می رویم به اتفاق می افتد اما تقریبا قطعا در سال 2021 به جای اینکه در مدت چهار ماه به عنوان برنامه ریزی شده.

این روشن شد بعد از کمیته بین المللی المپیک روز یکشنبه اعلام کرد که با توجه به تعویق خواهد بود و تصمیم نهایی در چهار هفته. عمده المپیک کشورهای مانند کانادا و استرالیا اضافه شده اند فشار با گفتن آنها ارسال خواهد شد تیم اگر بازی ها صحنه این سال بیش از ترس هنوز هم از گسترش بیماری کروناویروس.

کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ ارسال نامه ای به ورزشکاران در توضیح این تصمیم را در حالی که همچنین با اذعان به تمدید جدول زمانی ممکن است محبوب.

OLY-2020-TOKYO-JPN-FLAME
توکیو 2020 المپیک شعله نمایش داده می شود در خارج از ایستگاه راه آهن در Tono, استان ایواته در تاریخ 22 مارس سال 2020 است. فیلیپ FONG/خبرگزاری فرانسه/گتی

“من می دانم که این وضعیت بی سابقه ای برگ بسیاری از سوالات خود را باز کنید,” او نوشت. “من هم می دانم که این رویکرد منطقی ممکن است در خط با احساسات بسیاری از شما را از طریق رفتن.”

آسوشیتد پرس

  5:04 AM

هنگ کنگ به ممنوعیت همه غیر مقیم ورود بیش ویروس

هنگ کنگ ممنوعیت تمام افراد غیر مقیم از ورود به مالی توپی از توصیه رهبر آن گفت: آن را به عنوان تلاش برای متوقف اخیر سنبله در عفونت ویروس از مردم از بازگشت از خارج از کشور.

“از نیمه شب از مارس 25, همه, غیر-هنگ کنگ از ساکنان پرواز در از خارج از کشور اجازه داده نخواهد شد و به شهر” رئیس اجرایی کری لام گفت منظور خواهد بود در محل برای حداقل دو هفته.

AFP

  5:03 AM

ژاپن نیاز به 2 هفته ای قرنطینه برای همه بازدید کنندگان از ایالات متحده

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد روز دوشنبه اعلام کرد که ژاپن نیاز به تمام بازدید کنندگان از ایالات متحده آمریکا به قرنطینه برای 14 روز. که شامل ژاپنی و آمریکایی و موثر است پنج شنبه از طریق پایان ماه آوریل است.

وی افزایش COVID-19 عفونت در سراسر جهان به ویژه در آمریکا و اروپا در هفته های اخیر.

ژاپن روز یکشنبه مطرح شده یک سفر مشورتی ایالات متحده ترغیب شهروندان ژاپنی را از سفرهای غیر ضروری به آمریکا

آبه با اشاره به ایالات متحده به تازگی در زمان مشابه اقدامات و خواست آمریکایی ها را غیر ضروری سفر به ژاپن و مورد نیاز 14 روز در قرنطینه برای کسانی.

او گفت: روز دوشنبه قرنطینه نیاز است که در خط با اقدامات انجام شده توسط کشورهای دیگر است.

– آسوشیتد پرس

  5:01 AM

سرویس مخفی کارمند تست مثبت

سرویس مخفی ایالات متحده می گوید: یکی از کارکنان آن است COVID-19 اما آن را نمی گویم چه که کارمند یک عامل است.

این سرویس در بیانیه ای گفت: اوایل روز جمعه یک کارمند آزمایش مثبت برای این بیماری است و در قرنطینه.

آن گفت: یک بررسی کامل و مشخص کارمند نداشته تماس با هر یک از دیگر سرویس مخفی کارمند یا فرد خدمات محافظت از تقریبا سه هفته.

  5:01 AM

کره جنوبی رمپ تا نمایش از مسافران هوایی از اروپا

کره جنوبی می گوید این آزمایش بیش از 1,440 مسافران پس از رسیدن از اروپا برای coronavirus به عنوان کشور تدابیر کنترل مرز برای جلوگیری از بیماری از re-entering از غرب است.

دفتر نخست وزیر چانگ Se-kyun روز دوشنبه گفت: 152 از مسافران که وارد روز یکشنبه مورد آزمایش قرار گرفتند در فرودگاه انزوا امکانات پس از برگزاری نمایشگاه تب و یا علائم تنفسی.

این دفتر می گوید: دیگر 1,290 مسافران گرفته شد به یک کارمند مرکز آموزش از SK گروه کسب و کار در اینچئون و که شش نفر از آنها را که تا کنون فرستاده شده به خانه پس از تست منفی است.

کره جنوبی شروع به تست همه مسافران پس از رسیدن از اروپا در روز یکشنبه و اجرای 14 روز قرنطينه در کره جنوبی اتباع ورود از اروپا و خارجی از ورود به کشور از اروپا در دراز مدت اقامت ویزا.

چانگ می گوید دولت او نیز با توجه به گسترش اقدامات لازم برای ورود مسافران از شمال امریکا است.

– آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>