3m پیش

نیویورک به دنبال خارج بیمارستان برای افزایش ظرفیت

فرماندار نیویورک اندرو کومو روز شنبه گفت که دولت این است که سراغ غیر بیمارستان محل جدید برای ساخت تخت بیمارستان به منظور افزایش ظرفیت به عنوان تعدادی از coronavirus مواردی است که انتظار می رود در هفته های آینده.

“ما در حال کار بر روی ساختمان جدید تخت, ما در حال رفتن به بیرون رفتن و نقد و بررسی تعدادی از سایت های امروز” کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

هدف این است که برای افزایش ظرفیت بیمارستان از 50,000 تخت به حداقل 75,000, او گفت:.

مکان های در نظر گرفته شده عبارتند از: Javits مرکز کنوانسیون در منهتن, Stony Brook University, دانشگاه ایالتی نیویورک در Westbury و Westchester مرکز کنوانسیون.

“که ما یک توزیع منطقه ای و ظرفیت واقعی اگر ما می توانید آنها را به سرعت به اندازه کافی” او گفت:.

فرماندار گفت که او امیدوار است به ارائه یک لیست از سایت های موجود به دولت فدرال و سپاه مهندسان ارتش توسط شنبه.

در علاوه بر این به ساختمان جدید تخت استاندار نیز دستور بيمارستان به لغو تمام اعمال جراحی الکتیو.

“ما در حال حاضر با بيمارستان به پیکربندی فضا در بیمارستان برای دریافت بیشتر تخت و برای پیدا کردن بیشتر کارکنان به مدیریت آن تخت را,” او گفت:.

  35m پیش

استرالیا بسته Bondi ساحل

مقامات استرالیا به طور موقت بسته سیدنی یاد Bondi ساحل پس از جمعیت را نادیده گرفته دولت هشدار در مورد جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

هفته گذشته در استرالیا ممنوع, هوای آزاد, تجمع بیش از 500 نفر برای کمک به مبارزه با گسترش COVID-19 که آلوده حداقل 1,071 استرالیا تا کنون با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز شمارش از موارد تایید شده.

روز شنبه, New South Wales, پلیس ایالتی وزیر دیوید الیوت اعلام کرد Bondi ساحل بسته شد و هشدار داد که تعطیلی را “تبدیل شدن به هنجار جدید” اگر مردم همچنان به چشم پوشی از مقررات دولت رویترز گزارش داد.

جزئیات بیشتر در اینجا.

  10:55 AM

گوگل راه اندازی بسیار پیش بینی coronavirus سایت

در اینجاگوگل اعلام کرد صبح روز شنبه راه اندازی یک وب سایت آموزشی در coronavirus در ایالات متحده است. این سایت با تمرکز بر روی آموزش و پیشگیری از منابع محلی اطراف این بیماری همه گیر.

در یک پست وبلاگ گوگل گفت: این کار با سازمان های مربوطه و مقامات به مصالح دولت-بر اساس اطلاعات ایمنی و پیشگیری از راهنمایی جستجو در روند اطلاعات برای کمک به تلاش های امدادی و دیگر منابع برای افراد مربیان و کسب و کار.

جزئیات بیشتر در اینجا.

  10:48 AM

Coronavirus نیروی کار به برگزاری جلسه توجیهی

اعضای Coronavirus وظیفه نیروی متهم به رهبری ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر در حال برگزاری یک جلسه در اوایل بعد از ظهر شنبه.

آن برنامه ریزی شده بود برای noon, Eastern, اما به نظر می رسد به عقب رانده شود کمی. رئیس جمهور تهمت و گفت: در یک صدای جیر جیر یک “کاخ سفید در کنفرانس خبری” برگزار خواهد شد در 12:30.

شما می توانید آن را در پخش ویدئو در زیر:

O’DONNELL

  9:53 AM

استارباکس حرکت به بیشتر درایو-از طریق تنها در ایالات متحده و کانادا

استارباکس اعلام کرد جمعه آن را انتقال همه از آن ایالات متحده و کانادا فروشگاه به درایو-از طریق تنها برای حداقل دو هفته. برخی از فروشگاه های واقع در نزدیکی بیمارستان ها و مراکز بهداشت و درمان باز باقی خواهد ماند برای راه رفتن در خدمات.

این شرکت همچنین گفت: آن پرداخت خواهد شد و همه کارکنان برای 30 روز آینده “آیا آنها را انتخاب کنید برای رسیدن به محل کار یا نه.”

رئیس جمهور از استارباکس’ شرکت ایالات متحده برای اداره کسب و کار و کانادا Rossann ویلیامز گفت: در نامه ای به کارکنان که “مدیریت از طریق این وضعیت تنها بزرگترین چالش بسیاری از ما با آن مواجه شده اند در طول عمر ما.”

“من به طور مداوم نقل مکان کرد و با خود دلسوزی برای هر یک از دیگر مشتریان ما و جوامع ما در طول این فوق العاده زمان دشوار است. با روزانه اخبار از دوستان و اعضای خانواده گذاشته شدن و بسته شدن کسب و کار ما نیاز به یک دیگر بیشتر از همیشه. ما نیاز به یک نوع متفاوت از شرکت است.”

  9:41 AM

مصر بسته شدن سایت های باستان شناسی و تعلیق نماز جمعه

مصر اعلام کرده است که تمام موزه ها و سایت های باستان شناسی از جمله مشهور اهرام در جیزه را با شروع از دوشنبه تا پایان ماه مارس. مصطفی وزیری رئیس شورای عالی آثار باستانی گفت: مقامات خواهد استریل کردن همه سایت ها در بسته شدن.

پرجمعیت ترین ملت عرب به بیش از 100 میلیون نفر نیز اعلام تعلیق موقت نماز جمعه و جماعت در همه مساجد.

کلیسای ارتدکس قبطی لغو همه خدمات و مجالس عروسی و گفت: مراسم تشییع جنازه کروبی خواهد بود محدود به اعضای خانواده متوفی.

مصر گزارش کرده 285 مورد و هشت مرگ و میر وجود دارد و در حال افزایش خواستار یک حکومت نظامی.

-آسوشیتد پرس

  8:04 AM

اردن می رود ویروس مستند

حمله هوایی آژیر تکرار در سراسر اردن پایتخت در روز شنبه به مناسبت آغاز سه روز مقررات منع رفت و آمد, آخرین توده مستند در خاورمیانه با هدف شامل coronavirus. اردن دستور داده است تا تمام مغازه ها را ببندید و همه مردم به اقامت کردن خیابان ها حداقل تا روز شنبه هنگامی که آن را به برنامه اعلام زمان خاص برای خرید. هر کسی گرفتار نقض مقررات منع رفت و آمد چهره تا یک سال در زندان است.

چندین کشور در خاورمیانه را بسته اند و مدارس و دانشگاهها و غیرضروری کسب و کار. بسیاری از آنها را تهدید به جریمه یا زندان هم به آن گرفتار نقض احکام.

مصر اعلام کرد که همه موزه ها و سایت های باستان شناسی را تا پایان ماه مارس شروع در روز دوشنبه.

-آسوشیتد پرس

  8:14 AM

سه زندانی تست مثبت در گرجستان, زندان

گرجستان وزارت اصلاحات اعلام کرد شب جمعه که سه زندانی که قرار دارد در لی زندان ایالتی باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

یک زندانی در بیمارستان بستری شد در 15 مارس و دو نفر دیگر در بیمارستان بستری شد یک روز بعد از آن گروه گفت: در آزادی مطبوعات. همه علائم شبه آنفولانزا در زمان و آنها باقی می ماند و در بیمارستان بستری است.

وجود دارد سه زندانی دیگر در لی دولتی که تحت نظارت برای نشان دادن علائم شبه آنفولانزا, گروه اضافه شده است.

“اقدامات در نظر گرفته شده برای صفحه نمایش و قرنطینه کل جمعیت اهل بیت که در مرکز” آن گفت: در انتشار و اضافه کرد که همه کارکنان در حال نمایش قبل از ورود به. در حال حاضر هیچ یک از کارکنان اعضا نشان داده اند که علائم آنفولانزا یا COVID-19 با توجه به انتشار.

  8:18 AM

NYSE رئیس فروخته شده سهام خود را جلوتر از coronavirus بازار بحران

مدیر عامل شرکت بورس بین قاره ای که صاحب بورس نیویورک به فروش می رسد ارزش میلیون ها دلار از شرکت مادر سهام در اواخر فوریه تنها چند روز قبل از اولین گزارش مرگ از رمان کروناویروس در آمریکا معامله نیز به عنوان بازارهای مالی شروع شد و به جست و خیز به عنوان ویرانگر اقتصادی از شیوع بیماری در حال تبدیل شدن روشن است.

جفری Sprecher که شوهر از حزب جمهوری خواه و سناتور کلی Loeffler از گرجستان, در تاریخ 26 فوریه به فروش 3.5 میلیون دلار در سهام از یخ به عنوان ارز نامیده می شود در قیمت به طور متوسط از $93.42 هر یک با توجه به تشکیل پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. پس از آن یخ سهام سقوط نزدیک به 25 درصد در میان گسترده تر downdraft در سهام.

Sprecher و Loeffler نیز به فروش می رسد $15.3 میلیون ارزش یخ سهام در تاریخ 11 مارس در قیمت به طور متوسط در حدود $87, براده SEC نشان می دهد.

جزئیات بیشتر در اینجا.

  8:19 AM

پلوسی می گوید مک کانل پیشنهاد برای “فاز 3” امداد لایحه یک “غیر استارت”

مجلس نانسی پلوسی گفت: در نامه ای شب جمعه که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پیشنهاد برای “فاز 3” اضطراری coronavirus امداد لایحه یک “غیر استارتر.”

“همانطور که می دانید سناتور مک کانل منتشر کرده است پیشنهاد خود را برای یک سوم coronavirus پاسخ بسته است که در همه طرفدار کارگر قرار می دهد و شرکت ها پیش از کار مردم” پلوسی نوشت. “به عنوان نوشته شده است غیر استارتر.”

به عنوان آن می ایستد, این لایحه شامل تخفیف 1200 $برای بسیاری از افراد که کمتر از 75000 دلار در سال 2018 اظهارنامه مالیاتی و یا $2,400 هر چند که در زمینه مالیات خود را به طور مشترک ساخته شده و کمتر از 150.000 دلار. مک کانل گفت: این بسته با هدف ضربه “چهار ستون”: برای کمک به کسب و کارهای کوچک کمک نقدی برای مالیات دهندگان وام به کسب و کار در صنایع بزرگ و منابع برای مبارزه با ویروس.

پلوسی گفت که به قبول این لایحه باید بازسازی مراقبت های بهداشتی زیرساخت امن و منابع بیشتر برای آزمایش و درمان و همچنین “افزایش بیمه بیکاری و خدمات درمانی کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن گسترش پرداخت بیمار و خانواده را ترک و قرار دادن پول به طور مستقیم به دست کسانی که به آن نیاز دارید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de