Coronavirus به روز رسانی: میلیون ها نفر از بیکاری دنبال کمک به عنوان 1,000 مرگ در ایالات متحده

 

کلیسای جامع ملی یافته های پنهان “ذخیره کردن” 5000 ماسک های پزشکی در یک دخمه

کلیسای جامع ملی واشنگتن می گوید یک سنگ ماسون یافت 5,000 ماسک های پزشکی در یک دخمه شنبه که تا به حال مورد فراموش شده برای بیش از یک دهه است. این کلیسا در حال حاضر آنها اهدا به موسسات پزشکی است که در نیاز ناامید از آنها را به عنوان آنها مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

این کلیسای جامع ملی که در آن بسیاری از رهبران آمریکایی شده اند eulogized یا برگزار دعا خدمات توییتی در مورد کشف آن پس از یک کارمند آن را در بر داشت. کلیسای جامع ارسال یک بخشی از این ماسک به MedStar دانشگاه جورج تاون در بیمارستان و سپس بقیه به کودکان بیمارستان ملی.

“به دنبال و شما باید پیدا کردن ظاهرا” کلیسای جامع حساب توییتر گفت. امروز @WNCathedral ارسال 3000 N95 ماسک به @MedStarGUH و 2000 @ChildrensNatl پس از یک سنگ تراش یافت را فراموش کرده اید ذخیره کردن در کلیسای جامع crypt. تایید شده توسط تولید کننده به عنوان هنوز هم خوب است.”

 

خانه انتظار می رود رای جمعه در coronavirus امداد لایحه

مجلس نمایندگان است که انتظار می رود به رای جمعه در یک بسته امداد در پاسخ به اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. سنا به اتفاق آرا به تصویب رسید اندازه گیری اواخر شنبه شب.

این لایحه که دارای برچسب قیمت شمالی از 2 تریلیون دلار خواهد شد احتمال تصویب یک رای صدای در خانه که نمی کند نیاز به حضور همه اعضای بسیاری از آنها در حال حاضر در صفحه اصلی متحده است.

امداد اندازه گیری گذشت با یک رای از 96 0 در سنا این لایحه گسترش بیمه بیکاری را فراهم می کند پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها و شامل صدها میلیاردها دلار وام و کمک های مالی به شرکت ها و بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی و بیشتر.

“امشب سنا رای دادند در قانون است که به لطف رهبری دموکرات کنگره شده است وارونه از یک جمهوری خواه تمرکز شرکت به دموکراتیک کارگران-اول تمرکز” سخنران نانسی پلوسی در بیانیه ای گفت: پس از رای گیری مجلس سنا. “روز جمعه خانه را تا این قانون با حمایت هر دو حزب.”

 

آلمان رمپ تا COVID-19 تست ظرفیت 500k در هر هفته

آلمان افزایش یافته است و توانایی خود را به آزمون برای کروناویروس جدید به 500,000 تا یک هفته. Lothar Wieler سر از آلمان رابرت کخ کنترل بیماری مرکز می گوید: تعدادی از آزمایش های در حال انجام در این کشور به احتمال زیاد بالاترین در سراسر جهان هر دو در تعداد مطلق و سرانه.

مسیحی Drosten پیشرو virologist در برلین Charite بیمارستان می گوید حدود 6-7 درصد از آزمون دوباره مثبت است. تا کنون وجود داشته است 39,500 موارد در آلمان و 222 مرگ و میر.

نسبتا پایین مرگ و میر در آلمان — کمتر از 1% — نسبت داده شده توسط برخی از اپيدميولوژيستها به آزمایش های گسترده در این کشور را قادر می سازد که آلمان سیستم مراقبت های بهداشتی را به سرعت تشخیص موارد منزوی و درمان آنها و رفتار حیاتی قرارداد ردیابی.

کمتر از 500,000 نفر آزمایش شده است به صورت جدید coronvirus در آمریکا پس از شروع این بیماری همه گیر در کشور است.

CBS/AP

 

آمازون کارکنان ترس COVID-19 قرار گرفتن در معرض: “من وحشت”

حداقل 10 آمازون انبار کارکنان در سراسر کشور دارای قرارداد coronavirus با توجه به کارکنان و گزارش های رسانه ها. اما آنها بخشی از یک گروه را انتخاب کنید از مشاغل که کارگران همچنان برای خدمت به جوامع خود اغلب به خطر انداختن سلامت خود را برای کمک به مردم خود جدا.

“ما باید مطمئن شوید که شما می دانید که در آن ما در حال کار در امن است” آمازون کاردانی Sahro شریف گفت: CBS News’ آدریانا دیاز. شریف که با این نسخهها کار در Shakopee مرکز پاسخگویی در مینه سوتا است که بخشی از یک ائتلاف هل دادن برای شرایط کاری بهتر. در حال حاضر که به معنی اطمینان از ایمنی کارکنان به عنوان coronavirus همه گیر است و بسیاری از منزوی به خانه های خود را برای ترس از عفونت است.

“من می ترسم من وحشت,” او گفت: در مورد اخبار از عفونت در میان کارگران انبار. “وقتی که می آید به آمازون وجود دارد خیلی بیشتر می تواند آنها را برای کارکنان خود را.”

اینجا را کلیک کنید برای خواندن گزارش کامل

ضروری کارگران در معرض خطر coronavirus قرار گرفتن در معرض برای خدمت به جوامع خود
 

“غیر اخلاقی و خودخواه” پزشکان تجویز دارو است که ممکن است کمک به درمان coronavirus به خانواده و دوستان

برخی از پزشکان در حال نوشتن نسخه برای مواد مخدر است که ممکن است کمک به درمان coronavirus برای خود و خانواده و دوستان یک داروساز گفت:خواستار اقدامات خود را “غیر اخلاقی و خودخواه.” هیدروکسی کلروکین شده است از نظر بالینی ثابت شده است به امن و یا موفقیت در درمان coronavirus و در عین حال افزایش تقاضا برای آن است که ساخت آن را سخت تر برای افرادی که به آن نیاز دارید را برای کنترل بیماری های مزمن به آن را دریافت.

هیدروکسی کلروکین کمتر سمی مشتق از کلروکين ضد مالاریا مواد مخدر است. اغلب درمان بیماری های خود ایمنی مانند لوپوس و آرتریت روماتوئید و فروش تحت نام تجاری Plaquenil.

داروسازان به اشتراک گذاری هشدار در مورد بیش از تجويز بالقوه COVID-19 مخدر

داده های اخیر نشان می دهد کلروکين دستورات مشخصی 3,000% در ماه مارس و هیدروکسی کلروکین سفارشات افزایش 260%. غذا و دارو است و نه تایید این داروها برای درمان coronavirus اما پزشکان مجاز به تجویز آنها.

 

آمریکا شرح در انگلستان ترس coronavirus می تواند آنها را در برزخ

به عنوان شهروندان آمریکایی سفر به خارج از کشور می خواست به بازگشت به ایالات متحده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از کسانی که زندگی در انگلستان از ترس آنها به زودی می تواند به پیدا کردن خود را در برزخ گیر کرده: فاقد شرایط لازم برای پشتیبانی از دولت اگر آنها از دست دادن شغل خود آنها نیز از خانه و یا بیمه درمانی — به بازگشت به ایالات متحده

حدود 174,000 آمریکایی در بریتانیا زندگی می کنند, بسیاری از آنها نمی واجد شرایط برای حمایت از دولت تحت نظر هستید ، رادیو فردا’ هیلی Ott صحبت کرد و به برخی از بسیار مضطرب آمریکایی ها در این وضعیت مخاطره آمیز.

 

تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده افزایش به رکورد 3.3 میلیون نفر به کروناویروس انتقاد شدید بازار کار

تعداد بی سابقه ای از آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان coronavirus توقیف کسب و کار در سراسر کشور.

حدود 3.3 میلیون نفر در زمینه ادعای بیکاری کمک های اولیه در هفته پایان مارس 21, نزدیک به پنج برابر افزایش بیش از رکورد قبلی در سال 1982.

“این نشان دهنده تک بدترین روز قطعه ای از بازار کار خبری در آمریکا تاریخ” اندرو Stettner ارشد همکار در قرن بنیاد گفت: در یک ایمیل.

ایالات متحده می بیند بدترین نرخ بیکاری اعداد در بیش از 50 سال
 

ژاپن هشدار داد “بسیار محتمل” موج جدید کروناویروس موارد

پایتخت ژاپن ثبت شده 47 موارد جدیدی از کروناویروس یکشنبه, بزرگترین واحد-روز ظهور به عنوان کلان شهر 13.9 میلیون نفر آماده برای یک آخر هفته در داخل خانه. این نگرانی پرش در عفونت درخواست توکیو از فرماندار Yuriko Koike به درخواست او همتایان خود در کشور همسایه استان برای کمک به بیشتر توکیو منطقه برای منزوی کردن خود است.

شش استان به سرعت در پاسخ درخواست شهروندان برای جلوگیری از سفرهای غیر ضروری به پایتخت و یا حتی به ماندن در خانه در دسترس نباشد. این منطقه به حدود 40 میلیون نفر — حدود یک سوم از ژاپن در کل جمعیت.

بیماری کارشناسان نگران هستند نه فقط در مورد ژاپن افزایش تعداد مورد اما ناتوانی خود را برای ردیابی مسیر عفونت. Koike گفت: توکیو “در حال حاضر در یک مقطع بحرانی.”

Japan Battles Against The Coronavirus Outbreak
مردم با پوشیدن ماسک صورت راه رفتن را از طریق یک پارک به عنوان آنها لذت بردن از فصل شکوفه های گیلاس در مارس 26, 2020 در توکیو ژاپن است. کارل دادگاه/گتی

نسبت به منهتن و یا دیگر شهرهای بزرگ با ده ها هزار نفر از موارد ژاپن در مجموع از 2 ، 000 عفونت — حدود یک سوم از آنها را از وقوع در الماس شاهزاده کشتی کروز — ممکن است ناچیز به نظر می رسد. اما فزاینده آمار بسیار نگران کننده یک کارشناس دولت پنل خود را منتشر وخیم ترین تحلیل تا کنون پنج شنبه گفت: “بسیار محتمل” ژاپن را ببینید “شایع” عفونت.

 

آشپز مشهور فلوید Cardoz سوگواری پس از مرگ از coronavirus عوارض

آشپز فلوید Cardoz که رقابت در بالا “آشپز” برنده “بالا آشپز کارشناسی ارشد” و اداره رستوران های موفق در هر دو کشور هند و نیویورک درگذشت جمعه از عوارض ناشی از coronavirus شرکت او در بیانیه ای گفت. او 59.

Cardoz تا به حال سفر از بمبئی به نیویورک از طریق فرانکفورت آلمان در 8 مارس. او بستری شد و یک هفته پیش به کوهستان مرکز پزشکی در نیوجرسی با یک تب و پس از آن آزمایش مثبت برای Covid-19 بیانیه ای گفت:.

متعهد حمایت از ساخت صنایع غذایی پایدار خود را آغاز کرد مهمان نوازی آموزش در زبان مادری خود بمبئی که قبلا شناخته شده به عنوان بمبئی. او بعدها به سوئیس نقل مکان کرد جایی که او honed مهارت های خود را در فرانسه, ایتالیایی و غذاهای هندی قبل از حرکت به آشپزخانه از شهر نیویورک است.

CBS/AP

 

مغلوب ساختن پیشی جستن زیر آتش برای هل دادن خودسرانه coronavirus مهلت

اقتصاددانان و کارشناسان بهداشت و قانونگذاران در هر دو طرف راهرو را مورد انتقاد رئیس جمهور تهمت و گفت: او می خواهم به بازگشایی هزاران نفر از کسب و کار بسته شده در یک پیشنهاد به سرعت گسترش coronavirus با عید پاک.

آقای تهمت خود را بالا کارشناسان پزشکی از جمله دکتر Anthony Fauci, باید هشدار داد در برابر خودسرانه مهلت برای از سرگیری فعالیت های عادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن زیر آتش برای نشان مارس ویروس مستند آخرین مهلت

آقای ترامپ این است که رسانه ها از تمایل به حفظ کشور تعطیل به صدمه زدن به انتخاب مجدد او شانس. سازمان دیده بان ویدیو در بالا برای پائولا رید کامل گزارش اختلاف در کاخ سفید است.

 

رستوران کارگران در حال حاضر زندگی “نکته به دهان” چهره بیشتر مشکلات در خاموش کردن

رستوران سرور که تکیه بر مشتریان راهنمایی به پایان می رسد دیدار را دیده معیشت خود ناپدید تقریبا یک شبه. صنعت رستوران وضعیتی وخیم از تاثیر مالی از coronavirus خاموش شدن ناگهانی و بنابراین کارگرانی که آن را نگه داشته در حال اجرا است.

بازمانده یک Unlivable دستمزد

برای اینجا را کلیک کنید گزارش کامل از بخش جدید O’DONNELL اصل مجموعه مستند REVERB استفاده. سازمان دیده بان آخرین قسمت “بازمانده یک Unlivable دستمزد” در پلیر تصویری فوق. آن را برای اولین بار در O’DONNELL یکشنبه, مارس 29 در 8 p. m. ET.

 

برای 1 بار پس از جنگ جهانی دوم, فرانسه با استفاده از ویژه-مجهز قطار به حرکت بدحال

برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم بیماران بیمارستان منتقل شده اند در سراسر فرانسه با قطار.

بیست و انتقادی-بیمار COVID-19 بیماران, همه در حمایت از زندگی بودند سوار بر روی یک ویژه-kitted کردن با سرعت بالا قطار TGV در استراسبورگ فرانسه در اوایل روز شنبه به مقصد بیمارستان در Loire منطقه و بریتنی در غرب است.

سی و پزشکان همراه آنها. برخی از 200 کارگران راه آهن بسیج شدند برای کمک به انطباق با پنج خودرو و برای کمک به شروع و پیاده بیماران.

FRANCE-HEALTH-VIRUS-epidemic
آمبولانس ایستاده به بار بیماران مبتلا به کوروناویروس (Covid-19) روی یک medicalised TGV (قطار با سرعت بالا) در استراسبورگ فرانسه در مارس 26 سال 2020 است. فردریک FLORIN/خبرگزاری فرانسه/گتی

فرانسه یکی از اولین مناطق جدید برخورد coronavirus. این سایت از اولین و مهمترین خوشه پس از افرادی که با حضور در روزهای پرهیز و روزه خدمات مذهبی گرفتار ویروس و گسترش آن از طریق جامعه قبل از زنگ مطرح شد.

تقریبا نیمی از بیش از 1300 افرادی که فوت کرده اند در این بیماری همه گیر در فرانسه شد و در بیشتر منطقه است.

 

هند اعلام $22.6 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای فقیر برای زنده ماندن بزرگترین COVID-19 مستند

هند دولت اعلام کرده است $22.6 میلیارد دلار طرح برای کمک به این کشور فقیر را از طریق 21-day مستند دستور داد به تلاش برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 بیماری است. این مستند در کشور 1.3 میلیارد دلار است که بزرگترین در جهان باعث بیماری همه گیر کوروناویروس و آن ارائه یک چالش خاص برای فقیر.

کمک های مالی ارائه خواهد شد با لينک مستقيم نقد و نقل و انتقال مواد غذایی یارانه ها. این انتظار را به مقدار مورد نیاز امداد رسانی به میلیون ها نفر روزانه دستمزد حقوق بگیران و کارگران مهاجر که قرار داده شده است از کار توسط lockdown.

“هیچ کس گرسنه” هند وزیر امور مالی Nirmala Sitharaman گفت: در حالی که اعلام تسکین.

پنج شنبه است و روز دوم از سه هفته مستند. اکثر کسب و کار و حمل و نقل در حال تعطیل در سراسر کشور است. پلیس تعیین کرده اند تا بررسی نقاط عمده خیابان به دنبال هر قانون شکن.

India Imposes Nationwide Lockdown As The Coronavirus Continue To Spread
هند مغازه داران و مشتریان دیده می شود در یک بازار شلوغ محل در دهلی نو, هندوستان, در مارس 26, 2020, در میان یک مستند در سراسر کشور بیش از این بسیار مسری رمان coronavirus. گتی

وجود بیش از 650 تایید COVID-19 نفر در هند و 13 مرگ و میر وجود دارد اما ترس این اعداد می تواند مجموعه ای را به شدت افزایش می یابد. به رغم مستند حداقل یک سبزی فروشی بازار پر بسته بندی شده با خریداران در دهلی نو روز شنبه صبح.

Arshad R. Zargar

 

نیروی دریایی ایالات متحده دامپزشک آزاد از زندان ایران با علائم کروناویروس می خواهد به خانه آمده

نیروی دریایی کهنه منتشر شده از یک زندان ایران هفته گذشته در یک پزشکی کردند می گوید: او بیمار با علائم کروناویروس و درخواست انسان دوستانه تخلیه به ایالات متحده برای درمان پزشکی.

مایکل سفید در بیمارستان بستری شد دوشنبه در یک بخش برای coronavirus بیماران در ایران و با تجربه تب, خستگی, سرفه و تنگی نفس پس از او کردند در هفته گذشته با توجه به بیانیه ای از جان فرانک و خانواده و سخنگوی.

سفید, از ایمپریال بیچ کالیفرنیا “یک ضعف سيستم ايمنی بیمار سرطانی و وضعیت فوری” فرانک گفت. سفید تست شده برای coronavirus اما نتایج نمی آمد.

نیروی دریایی ایالات متحده دامپزشک محکوم به 10 سال در زندان ایران

CBS/AP

 

Va. فرماندار می پرسد آزادی رئيس دانشگاه جری فالول به تجدید استقبال دانش آموزان عقب

ویرجینیا فرماندار درخواست آزادی رئيس دانشگاه جری فالول جونیور به تجدید نظر در تصمیم خود را برای استقبال از دانش آموزان به اونورتر پردیس این هفته پس از شکستن بهار خود را.

فرماندار رالف نرتهم انتقاد از آزادی در یک کنفرانس خبری روز شنبه در ریچموند. او گفت: آزادی به ارسال “پیام های مخلوط” در مورد COVID-19 بیماری است. آزادی گفت: دانش آموزان آنها “خوش آمدید” برای بازگشت به دانشگاه پس از آخرین روز از بهار. مدرسه است که در میان ملت بزرگترین و برجسته ترین انجیلی کالج ها.

بسیاری از کالج ها در سراسر کشور اعلام کرده اند که دانشگاه تعطیل اما آزادی در ابتدا برنامه ریزی شده برای ادامه در دانشگاه آموزش است. هفته گذشته پس از نرتهم محدود گردهمایی بیش از 100 آزادی گفت: این امر گذار ترین کلاس های آنلاین از روز شنبه.

اما مسکونی دانش آموزان گفته می شد “خوش آمدید” برای بازگشت به دانشگاه, با توجه به یک ایمیل فرستاده شده به دانش آموزان است. این حرکت بود در تقابل با بسیاری دیگر از موسسات آموزش عالی از جمله دانشگاه ویرجینیا در شارلوتزویل که گفت: فقط دانش آموزانی که “گزینه های دیگر” می تواند باقی می ماند در محوطه دانشگاه و ویلیام و مری که بسته آن اقامت سالن.

آسوشیتد پرس

 

از جان گذشته, زن آمریکایی در نهایت می شود پرواز را از پرو در میان همه گیر

33-ساله آمریکایی در حال اجرا از زندگی خود را-صرفه جویی در دارو برای درمان بیماری خود ایمنی در نهایت سوار یک خانه پرواز روز شنبه پس از اینکه در گیر پرو برای حدود 10 روز اما صدها نفر دیگر از شهروندان ایالات متحده باقی ماند و رشته پس از آمریکای جنوبی مرزهای خود را بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من نمی تواند شادتر” آنا که درخواست شده است که نام خانوادگی او نمی تواند ساخته شده با توجه به نگرانی های حریم خصوصی مربوط به وضعیت پزشکی او گفت: پس از گرفتن هواپیما در کوسکو.

در همان زمان آن را تلخ و شیرین. در راه به فرودگاه آنا و شوهرش دیدم یک خط طولانی از آمریکایی ها به امید دریافت در پرواز است. شوهرش به اسوشیتد پرس گفت که برخی از مردم شده اند “نشسته در خارج از فرودگاه برای یک هفته.”

آسوشیتد پرس

 

دریایی می شود اولین فرد مستقر در پنتاگون به آزمایش مثبت

یک دریایی ایالات متحده مستقر در پنتاگون آزمایش مثبت برای coronavirus روز سه شنبه وزارت دفاع گفت: در روز شنبه در بیانیه ای. بیمار که در حال حاضر در انزوا آخرین بازدید پنتاگون در آوریل 13.

“دریایی به دنبال مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری دستورالعمل و DoD دستورات با جدا کردن خود را هنگامی که یک عضو خانواده شروع به نشان دادن علائم” پنتاگون در بیانیه ای گفت. “هنگامی که او بیمار شد او تماس خود اختصاص داده و امکانات پزشکی است.”

در این بیانیه اضافه شده است که دریایی فضای تمیز شده است توسط پنتاگون تیم پاسخ و تماس با تحقیقات در حال انجام است.

 

آتلانتا بيمارستان غرق coronavirus بیماران

در آتلانتا Grady بیمارستان تمام 100 تخت در بخش مراقبت ويژه بودند ، سپس COVID-19 رسید. بیماران در حال حاضر در قرنطینه هر جا که بیمارستان فضای یابد.

“استرس است و نه فقط ظرفیت” افسر ارشد پزشکی دکتر رابرت Jansen گفت: CBS News. “این فقط استرس از منابع اما در افراد مراقبت از بیماران. چون خیلی شناخته شده نیست.”

در همه آتلانتا در چهار بیمارستان بزرگ هر تخت ICU گرفته شده است. در یک روستایی بيمارستان در گرجستان, 12 COVID-19 بیماران فوت کرده اند. بیمارستان ضعف است.

“آنها خواسته ایم برای کمک به, اما ما نمی توانیم آن را” Jansen گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

مراقبت های ويژه در “ظرفیت کامل” آتلانتا شهردار هشدار
 

Mnuchin می گوید سنا بسته محرک را حفظ اقتصاد در حال اجرا برای 3 ماه

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin می گوید که او پیش بینی سنا بسته محرک را حفظ خواهد کرد اقتصاد شناور حدود سه ماه به این کشور می پردازد فاجعه بار اقتصادی خرید اینترنتی از رمان coronavirus. رهبران مجلس سنا از هر دو طرف توافق کرده اند که بر روی یک جارو 2 تریلیون دلار کمک مالی بسته برای کمک به کارگران آمریکا, کسب و کار و تیره و تار سیستم مراقبت های بهداشتی برای زنده ماندن ویروس شیوع اگر چه برخی از سناتورها و تهدید به تاخیر این لایحه است.

Mnuchin خبرنگاران گفت: در Coronavirus نیروی کار جلسه روز شنبه که کسب و کار کوچک نگهداری وام را پوشش حدود 50% از خصوصی حقوق و دستمزد, ساخت وام که عرضه هشت ماه حقوق به عنوان طولانی به عنوان آنها در حفظ و کارگران شاغل و سربار. وام خواهد بخشیده شود و در پایان دوره هشت هفته اگر کسب و کار نگه داشتن کارکنان خود را.

رئیس جمهور تهمت و گفت: او را از امضای لایحه “بلافاصله” پس از آن می رسد ، اما آن را هنوز به طور کامل روشن است که کسانی که پرداخت به آمریکایی ها را به کیف پول خود را.

اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de