Coronavirus به روز رسانی: بیش از 30 میلیون آمریکایی را در پرونده مدعیان

کره جنوبی از شناسایی اولین مورد از جدید کروناویروس در تاریخ 20 ژانویه در چین توریستی ورود از زمین صفر در شهر ووهان. اما آن را تا عفونت آغاز گسترش سریع در میان اعضای یک فرقه مذهبی در شهر دائگو در ماه فوریه که شیوع آمار کره جنوبی کامل در. در اوج شیوع تقریبا 1000 مورد جدید تایید شد در کره جنوبی روزانه.

در روز پنج شنبه وجود دارد ،

“برای اولین بار در 72 روز ما صفر داخلی موارد” رئیس جمهور مون جائه-در نوشته خود را در Facebook صفحه.

کره جنوبی هنوز ثبت نام تعداد انگشت شماری از موارد جدید پنج شنبه, اما آنها وارداتی از خارج از کشور در مردم پرواز به این کشور از ایالات متحده آمریکا و یا اروپا.

به عنوان یک شش روز تعطیلات لگد کردن در کره جنوبی نگرانی وجود دارد که این کشور با موفقیت در سرکوب COVID-19 می تواند آزمایش می شود.

برخی از 240 پروازها به مقصد ججو یک جزیره توریستی در نوک جنوبی کشور در حال برنامه ریزی در هر روز در طول دوره تعطیلات و کسانی که پرواز در حال حاضر 60-70% رزرو شده است.

South Koreans Mark Buddha's Birthday Amid The Coronavirus Pandemic
بودایی مؤمنان سوزاندن بخور دادن در طول روز تولد بودا و خدمات به دعا برای غلبه بر coronavirus (COVID-19) بیماری همه گیر در Jogyesa معبد در 30 آوریل سال 2020 در سئول, کره جنوبی. گتی

J. H. شین داده محقق در سئول گفت: رادیو فردا که قصد دارد به سر به ججو به عنوان پس از یک ماه کار از خانه او می خواهد به “خارج از شهرستان و بقیه به تنهایی.”

وقتی پرسید که آیا او نگران سفر با coronavirus هنوز هم طولانی او گفت که او “نمی تواند چشم پوشی COVID-19” و او را به آوردن او ماسک و ضد عفونی کننده دست و در حالی که او می داند که او “نمی تواند در اطراف سرگردان شوم بسیار” حداقل او باید یک دریا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر