Coronavirus به روز رسانی: گارد ملی فعال خواهد شد برای کمک به 3 متحده

سی بی اس آمریکا | No comments

رئیس جمهور تهمت را تایید کرده است فاجعه بزرگ و اعلامیه ها در نیویورک و واشنگتن دو نفر از مناطق سخت ترین ضربه از بیماری همه گیر کوروناویروس آقای ترامپ یکشنبه اعلام کرد. کالیفرنیا درخواست هنوز در حال پردازش است.

رئیس جمهور همچنین گفت: سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) در حال کار برای کمک به ایالات سخت ترین ضربه از coronavirus بیماری همه گیر.

به کاخ سفید Coronavirus نیروی کار به آن به روز رسانی یکشنبه شب مجلس سنا موفق به عبور از یک رویه, رای به حرکت به جلو با یک محرک اقتصادی لایحه ای که می تواند هزینه بین $1.5 و 2 تریلیون دلار. عدم وجود چندین سناتور که خود quarantining با توجه به کروناویروس کنار چند خواهان که قادر به رای دادن.

سناتور رند پل گفت: او دارای آزمایش مثبت برای COVID-19, او اولین سناتور شناخته شده به قرارداد این بیماری است. سناتور مایک لی و میت رامنی رفت و به خود قرنطینه پس از تماس نزدیک با پل.

تعداد coronavirus بیماران ایالات متحده در صدر 31,000 قرار دادن تعدادی از موارد پس از چین و ایتالیا است. تعداد مرگ و میر در صدر 400.

ایتالیا مشخص گریم نقاط عطف در طول تعطیلات آخر هفته با مرگبارترین روز در این کشور تا کنون. روز جمعه 627 نفر از coronavirus رکوردی که شکسته شد, روز شنبه هنگامی که اضافی 793 مرگ و میر ثبت شد.

در سراسر جهان تعداد coronavirus موارد افزایش یافته و به بیش از 329,000 و تعداد مرگ و میر را در صدر 14,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>