Coronavirus به روز رسانی: بیمارستان نیروی دریایی کشتی می رسد COVID-19 کانون نیویورک

رئیس جمهور تهمت توسعه یافته در سراسر کشور خاموش کردن هزاران نفر از کسب و کار تا آوریل 30, طولانی اجتماعی فاصله اقدامات در تلاش برای محدود کردن سرعت پخش كردن, coronavirus بیماری همه گیر. آقای ترامپ می گوید: میزان عفونت های جدید در کشور است که انتظار می رود به “اوج” در حدود دو هفته اما او معتقد است که ایالات متحده خواهد بود “به خوبی در راه خود را به بهبود” در ماه ژوئن 1.

ملت اپیدمیولوژی دکتر Anthony Fauci هشدار داده COVID-19 می تواند ادعای بين 100000 و 200000 آمریکا زندگی می کند. همانطور که از صبح روز دوشنبه این کشور کشته شد و بیش از 2500.

بیش از 143,500 مردم باید آزمایش مثبت در ایالات متحده آمریکا — تقریبا یک پنجم از حدود 740,000 موارد در سراسر جهان است. پزشکان و پرستاران در نیویورک, کانون ایالات متحده شیوع ادامه به صورت کمبود حیاتی تجهیزات حفاظتی و تخت ICU. برای کمک به سهولت بار در نیویورک محاصره مراقبت های بهداشتی و امکانات نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی USNS راحتی از منوی view در بندر نیویورک روز دوشنبه با 1000 تخت است.

ساکنان حداقل 28 ایالات متحده در حال حاضر تحت stay-at-home سفارشات با فرماندار مریلند تبدیل شدن به آخرین برای تحمیل چنین مستند.

اطلاعات دقیق از CDC در coronavirus درمان و پیشگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im