Coronavirus به روز رسانی: فرماندار نیویورک می فرستد درخواست به پزشکی کارگران

 

بیماری همه گیر کوروناویروس طول می کشد تلفات سنگین در رستوران صاحبان و کارکنان

با رستوران ها و کافه ها در سراسر کشور تعطیل و یا محدود به استفاده از خدمات این صنعت از دست داده و حدود 25 میلیارد دلار فروش در سه هفته اول ماه مارس. سه میلیون شغل از دست داده اند و بیش از مدت مشابه.

در سه هفته اول ماه مارس رستوران فروش شد پایین 47 درصد در سراسر کشور. هفت نفر از 10 صاحبان گذاشته کارکنان و کاهش ساعت کار و به گفته تحلیلگران صنعت 5 میلیون به 7 میلیون نفر می تواند از دست دادن شغل خود در هفته های آینده.

سرور امیلی تاکر در حال حاضر از دست داده و او را وادار او به خط به صورت رایگان مواد غذایی در هوستون. “اگر این را نگه می دارد در رفتن به ماه و دیگر, من حدس می زنم من شروع به دنبال در حرفه ای دیگر که این شده تمام زندگی من, بنابراین من نمی خواهم به” تاکر گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

رستوران ها و میله های از دست رفته در مجموع 25 میلیارد دلار تا کنون با توجه به کروناویروس

 

“من هرگز احساس تنهایی”: برای اولین بار در واشنگتن دی سی بیمار در مبارزه با کروناویروس

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده همچنان به صعود هست ولی دلیلی برای امید. کشیش تیم کول رهبر تاریخی کلیسای مسیح جورج تاون اولین کسی بود که در واشنگتن دی سی برای تست مثبت برای coronavirus. او به تازگی منتشر شده از بیمارستان پس از یک هفته-نبرد طولانی با این بیماری است.

“CBS اخبار شب” میزبان نورا o’donnell صحبت با کول در مورد تجربه خود را با ویروس مرگبار است.

اینجا بیشتر بخوانید.

کشیش تیموتی کول سهام خود را تجربه coronavirus

 

بیش از 5000 افسر NYPD در بیمار نامیده می شود در روز دوشنبه

بیش از 5000 لباس NYPD اعضای 14.4 درصد از یونیفورم نیروی کار — در بیمار نامیده می شود در روز دوشنبه با توجه به گروه. بیش از 800 لباس شخصی اعضا و 100 غیر نظامی اعضای دارای آزمایش مثبت برای ویروس.

 

ایالات متحده برای اولین بار سرویس عضو می میرد از coronavirus

نیوجرسی عضو گارد ملی درگذشت coronavirus در روز شنبه با توجه به دوشنبه انتشار از وزارت دفاع تبدیل شده ایالات متحده خدمات عضو به مرگ از ویروس. بیمار بستری شده بود پس از 21 مارس است.

“امروز یک روز غم انگیز برای وزارت دفاع به عنوان ما را از دست ما اولین آمریکایی خدمات عضو فعال ذخیره و یا گارد — به Coronavirus” وزیر دفاع علامت Esper در بیانیه ای گفت:.

“این سوزش از دست دادن نظامی ما برای جامعه و تسلیت ما بیرون رفتن خود را به خانواده و دوستان و غیر نظامی همکاران و کل گارد ملی جامعه است. اخبار از این دست را تقویت می کند ما حل و فصل به کار تا کنون بیشتر از نزدیک با ما بین همکاران برای جلوگیری از گسترش COVID-19.”

 

Fauci معتقد است coronavirus باز خواهد گشت در پاییز, اما از آن خواهد شد “کاملا متفاوت ballgame”

Dr. Anthony Fauci روز دوشنبه گفت که او “خواهد پیش بینی” coronavirus باز خواهد گشت در پاییز — اما آن خواهد بود “کاملا متفاوت ballgame” اگر که اتفاق می افتد.

“وجود خواهد داشت چند چیز است که متفاوت خواهد بود” دکتر Fauci گفت. “توانایی ما قادر به بیرون رفتن و تست شناسایی منزوی کردن و تماس با ردیابی خواهد بود سفارشات از قدر بهتر از آنچه در آن بود که فقط یک زن و شوهر از سال پیش است.”

“علاوه بر این ما تعدادی از آزمایشات بالینی است که به دنبال انواع مداخلات درمانی…” دکتر Fauci اضافه شده است. “و از همه مهمتر که من ذکر کرده ایم که به شما چند بار در این جلسات این است که ما باید یک واکسن است که در مسیر و چند نامزد دیگر.”

“آنچه ما در حال رفتن را از طریق در حال حاضر در حال رفتن به بیش از فقط درس آموخته” Fauci به این نتیجه رسیدند. “این رفتن به چیزهایی که در دسترس ما هستند که ما باید قبل از.”

 

“این یک جنگ بدون گلوله”: حساب دست اول از کارکنان مراقبت های بهداشتی

در این “ملی پزشکان روز” وجود دارد که تماس های فوری برای کمک به روز دوشنبه از پزشکان و پرستاران که در حال به خطر انداختن زندگی خود را در حالی که درمان coronavirus بیماران. رئیس جمهور تهمت روز دوشنبه گفت که او با توجه به خطر پرداخت برای مراقبت های بهداشتی کارگران اما به جزئیات.

بی اکو آژیر هشدار در مورد دولت از ملت ما بیمارستان. از ایلینوی به آریزونا و در بدترین ضربه state: New York.

“این یک جنگ بدون گلوله” دکتر گفت: Joaquin Morante, یک ICU در ژاکوبی مرکز پزشکی در برانکس که در آن شش نفر کشته و یک شبه. “تحت پوشش در COVID — آن را در راه رفتن به بیمارستان و احساس هر بخشی از بیمارستان در یک منطقه.”

ادامه مطلب حساب های اینجا.

 

167 زندانیان و 114 کارکنان در نیویورک زندان های تست مثبت

همانطور که از صبح روز دوشنبه 167 زندانیان و 114 کارکنان در شهر نیویورک زندان باید آزمایش مثبت برای coronavirus یک بخش از اصلاحات سخنگو در بیانیه ای گفت. آنها توصیه شده است به خود قرنطینه و مقامات مشغول به کار بودند برای شناسایی افرادی که ممکن است تا به حال تماس نزدیک با آنها.

“سلامت و رفاه ما پرسنل و مردم در بازداشت اولویت ما است” در این بیانیه گفت.

New York City Rikers Island
نمایی از Rikers Island, زندان, پیچیده, on May 17, 2011 در شهر نیویورک است. اسپنسر پلات / گتی
 

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: FDA تایید کرده است که یک کیت است که می تواند ضد عفونی کردن N95 ماسک

رئیس جمهور تهمت روز دوشنبه اعلام کرد که FDA تایید کرده است که یک عقیم سازی کیت از شرکت Battelle است که می تواند ضد عفونی کردن N95 ماسک که بسیاری از بیمارستان ها باید گفت: در تامین کوتاه مدت هستند.

“می تواند هر دستگاه ضد عفونی 120,000 ماسک هر روز” آقای ترامپ گفت. “این خواهد بود درست مثل یک جدید. آن می تواند تا حدود 20 بار برای هر ماسک.”

او ادامه داد: “بنابراین هر یک از ماسک می توانید از طریق این فرایند 20 بار. و آنها دو در اوهایو یکی در نیویورک و به زودی روانه بازار سیاتل ، و همچنین به واشنگتن به طوری که رفتن به تفاوت فوق العاده ای در ماسک.”

 

سقط جنین در تگزاس سر گرفته خواهد شد با وجود دادستان کل سفارشات

یک قاضی فدرال متوقف تگزاس موقت ممنوعیت سقط جنین بعد از ظهر دوشنبه اجازه می دهد این روش به رزومه با وجود این دولت تعلیق “غیر ضروری” روش که به صراحت شامل ختم حاملگی. قاضی لی Yeakel نوشت: در نه صفحه پر کردن دادگاه که تگزاس بخشنامه برای ممنوعیت این روش باعث می شود بیماران مبتلا به “جدی رنج می برند و آسیب های جبران ناپذیر.”

دوشنبه گذشته تگزاس دادستان کل کن Paxton دستور داد تمام خدمات سقط جنین بلافاصله متوقف و با محدود غیر از کسانی که “لازم است برای حفظ زندگی یا سلامت” بیمار است. کسانی که در نقض مواجه “مجازات تا 1000 $یا 180 روز از زمان زندان.”

اینجا بیشتر بخوانید.

 

بیش از 1 میلیون آمریکایی آزمایش شده اند تهمت می گوید:

رئیس جمهور تهمت روز دوشنبه اعلام کرد که بیش از 1 میلیون آمریکایی آزمایش شده اند برای coronavirus. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر افزود که آمریکا در حال حاضر تست حدود 100000 نمونه در هر روز که آذر به عنوان “یک سطح دیگر کشور رسیده است.”

 

سی شهردار مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش

واشنگتن شهردار موریل Bowser خود اعلام کرد که ماندن در خانه و نظم در دوشنبه محرومیت ساکنان از ترک خانه های خود برای همه اما اهداف ضروری و یا محدود فعالیت های تفریحی. شهردار همچنین گفت که کسانی که عمدا نقض نظم و محکوم به بزه خواهد بود موضوع را به حداکثر 90 روز در زندان و جریمه نقدی از $5,000.

“ماندن در خانه بهترین راه برای صاف و منحنی محافظت از خود و خانواده و در کل جامعه ما از COVID-19,” Bowser خود در توییتر نوشت. “بسیاری از مردم می خواهند بدانند که چگونه آنها می تواند کمک به در حال حاضر و برای بسیاری از افراد این است چگونه – با ماندن در خانه.”

 

فلوریدا پاستور پس از دستگیری کلیسا دیده می شود بسته بندی شده برای روز یکشنبه سرویس

یک کشیش فلوریدا دستگیر شد دوشنبه یک روز پس از کلیسای خود را بسته بندی شده بود با نمازگزاران با وجود محلی “امن تر-در-صفحه اصلی” منظور آن است که طراحی شده است برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس با توجه به CBS تمپا وابسته WTSP-تلویزیون. زندگی می کنند جریان از این سرویس در رودخانه در خلیج تمپا کلیسا خود را نشان داد شلوغ اصلی پناهگاه.

با توجه به WTSP کلانتر گفت: رهبران کلیسا آنها در نقض مستقیم سفارش که صادر شد, توسط, Hillsborough County مقامات و رفت به اثر جمعه. این مستلزم آن است که کسب و کار و سازمان در نظر گرفته شده ضروری پایبند اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و نگه داشتن مردم 6 فوت دور از یکدیگر و یا تعطیل.

“ما دریافت ناشناس نکته که دکتر رادنی Howard-براون رد یک درخواست به طور موقت متوقف برگزاری اجتماعات بزرگ در کلیسای او گفت: Hillsborough County Sheriff چاد Chronister. “او خود را تشویق زیادی جماعت را در خود کلیسا.”

اینجا بیشتر بخوانید.

 

مرکز تجارت جهانی خواهد شد تا نور قرمز و سفید و آبی دوشنبه شب

فرماندار نیویورک اندرو کومو اعلام کرد که مرکز تجارت جهانی روشن خواهد شد تا در قرمز و سفید و آبی در شب دوشنبه به افتخار این کشور تلاش جمعی برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما در حال برخورد با یک کشنده جدی وضعیت در حال حاضر و آن را مهم تر از سیاست و مهم تر از تعصب,” کومو در بیانیه ای گفت. “این یک جنگ است و اگر وجود دارد را بدست آورد در این زمان ویروس خواهد ما را شکست.”

“این ویروس تبعیض قائل نیست – آن حملات همه این حملات در همه جا” کومو اضافه شده است. “وجود دارد هیچ red متحده و هیچ آبی متحده و هیچ red تلفات و هیچ آبی تلفات. آن است که قرمز و سفید و آبی. اگر وجود داشت همیشه یک لحظه برای وحدت این است.”

 

روستایی-دولت فرمانداران بگویید مغلوب ساختن پیشی جستن آنها نیاز به آزمون و لوازم پزشکی

فرمانداران در چندین ایالت گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه که آنها با داشتن مشکل دستیابی به منابع حیاتی برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس هشدار داد که با وجود بدتر شدن وضعیت در نیویورک و دیگر مناطق شهری بیشتر کم جمعیت نقاط کشور نیاز به کمک بیش از حد.

در پاسخ به درخواست برای بیشتر تست کیت آقای ترامپ گفت: “من شنیده ام در مورد تست در هفته” با توجه به ضبط صدا از تماس میان رئیس جمهور و استانداران به دست آمده توسط رادیو فردا.

در طول ساعته تماس دموکرات و جمهوری خواه فرمانداران دقیق چگونه آنها در حال مبارزه برای به دست آوردن تجهیزات حفاظتی پزشکان و پرستاران نیاز به درمان بیمار و تست کیت های مورد نیاز برای تعیین اینکه آیا بیمار ساکنان رنج می برند از COVID-19.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

کروناویروس “می تواند از بین بردن” قبیله ای سازمان ملل, New Mexico فرماندار هشدار

چند روستایی-دولت فرمانداران هشدار رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک شنبه تماس تلفنی که آنها در حال مبارزه برای به دست آوردن ضروری و مورد نیاز لوازم پزشکی و تجهیزات تست. در تماس جدید مکزیک فرماندار میشل Lujan گریشام پرچم “باور نکردنی خوشه” عفونت در ملت ناواهو با توجه به صوتی به دست آمده توسط رادیو فردا.

“ما در حال دیدن باور نکردنی خوشه در ملت ناواهو” او افزود: “میزان عفونت حداقل در نیومکزیکو طرف اگر چه ما رو چندین ساکنان آریزونا در بیمارستان های ما, ما در حال دیدن یک مقدار بالاتر از بیمارستان میزان بسیار جوان بیمارستان, نرخ بسیار سریعتر برو-right-to-the-دریچه رای دادن به این جمعیت. و ما شاهد دو برابر شدن در هر روز و نیم.”

“وای. این چیزی است که” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: با توجه به صوتی.

“و این می تواند به از بین بردن آن قبیله ای سازمان ملل” او هشدار داد.

“ما ساخت از شما که بیمارستان به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم” گفت.

 

ارشد کاردینال ایتالیایی آزمایشات مثبت

کاردینال آنجلو د Donatis فرانسیس’ قائم مقام برای قلمرو مذهبی اسقف اعظم رم دارای آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به آژانس خبری رویترز. د Donatis است که در حال حاضر بالاترین-رتبه بندی رسمی کاتولیک به اعلام مثبت تشخیص ویروس است.

66 سال است در تماس با پاپ فرانسیس اخیرا رویترز گزارش داد. این ویروس به کشته شدن بیش از 11000 نفر در ایتالیا و آلوده بیش از 100 ، 000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

VATICAN-POPE-CONSISTORY
آنجلو د Donatis در 28 ژوئن 2018. واژن, FABI/خبرگزاری گتی
 

پنج MTA کارگران می میرند از coronavirus

شهر نیویورک متروپولیتن حمل و نقل روز دوشنبه اعلام کرد که پنج تن از کارکنان آن کشته شده اند از عوارض ناشی از کوروناویروس. MTA شناسایی پنج کارگران به عنوان آهنگ کارگر اسکات الیاس, تمیز کننده, Caridad, سانتیاگو, اتوبوس, اپراتور ارنستو هرناندز استاد راهنما ویکتور Zapana و اتوبوس مکانیک وارن تاکر.

“ما دل در عبور از پنج قهرمانانه اعضای جدید حمل و نقل شهر نیویورک خانواده” این سازمان در بیانیه ای گفت. “اسکات, Caridad, ارنستو, ویکتور و وارن شد همه الهام بخش و ارزشمند همکاران به خوبی دوست داشت و احترام با همکاران خود.”

“آنها اختصاص داده شده جان خود را برای خدمت به مردم و حفظ نیویورک در حال حرکت است. این است که غم از دست دادن شهر است. خانواده و دوستان خود در نماز ما در طول این فوق العاده دشوار و دردناک ،

US-HEALTH-VIRUS
نزدیک به خالی ایستگاه مترو در مرکز شهر بروکلین در 17 مارس سال 2020 در نیویورک است. آنجلا WEISS/خبرگزاری گتی
 

ویرجینیا مسائل فرماندار ایالت اقامت در خانه سفارش

ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم روز دوشنبه با صدور ایالت اقامت در خانه سفارش در پاسخ به این بیماری همه گیر. که موثر است بلافاصله در محل باقی می ماند تا ژوئن 10, دفتر او در بیانیه ای گفت.

همه ساکنان باید در خانه بمانند مگر اینکه آنها در حال رفتن به محل کار به دنبال مراقبت های پزشکی و یا به دست آوردن مواد غذایی و یا نسخه.
 
“ما در یک بحران بهداشت عمومی و ما باید همه این را به طور جدی و مسئولانه عمل,” نرتهم در بیانیه ای گفت. “پیام ما به ویرجینیایی روشن است: در خانه بمانند. ما می دانیم که گسترش این ویروس از طریق انسان به انسان تماس و به همین دلیل بسیار مهم است که مردم به دنبال این منظور و عمل اجتماعی فاصله.”

با نرتهم اعلام حداقل 29 متحده صادر مشابه سفارشات در سراسر کشور است.

 

کومو به کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور: “لطفا به نیویورک می آیند”

فرماندار نیویورک اندرو کومو در روز دوشنبه به نام در کارکنان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور برای کمک به دولت در پاسخ به این ویروس. “من درخواست بهداشت و درمان کارگران سراسر کشور: اگر همه چیز نیست و فوری در جامعه خود را لطفا به نیویورک” کومو گفت: در یک کنفرانس خبری.

کومو گفت: دولت به نفع بازگشت به دیگر جوامع تحت تاثیر این بیماری همه گیر. “ما باید برای کمک به پرستاران. ما باید برای کمک به پزشکان گفت:” در توییتر.

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد بیش از 60,000 coronavirus موارد در ایالت نیویورک و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

Cuomo, انگیزش کارکنان مراقبت های بهداشتی از کشورهای دیگر به کمک می آیند نیویورک
 

پنج کشور صورت چالش های قانونی بیش از ممنوعیت سقط

در یک رفت و برگشت قانونی براده در دوشنبه ائتلافی از سقط جنین طرفداران حقوق آورده چالش ها در چهار متحده — Alabama, آیووا, اوهایو و اوکلاهما بیش از احكام به طور موقت ممنوعیت این روش در میان شیوع کروناویروس. مقامات دولتی ادعا می کنند سفارشات در نظر گرفته شده برای حفظ مقدار مورد نیاز منابع پزشکی اما سقط جنین-حقوق فعالان می گویند به دستور یک “بهانه ای برای حمله به ضروری حساس به زمان روش های پزشکی مانند سقط جنین.”

این سازمان که شامل برنامه ریزی والدین اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و مرکز حقوق باروری بپرسید دادگاه بخش در سراسر جنوب و غرب به بلوک متحده از توقف سقط جنین خدمات به عنوان بخشی از دستورات را به حالت تعلیق درآورد “غیر ضروری” روش های پزشکی.

هفته گذشته والدین و مرکز حقوق باروری نیز در زمینه دادخواهی در برابر تگزاس برای آن به طور موقت متوقف بر تمام خدمات سقط جنین “از نظر پزشکی لازم است برای حفظ زندگی یا سلامت” بیمار است. کسانی که در نقض دولت در سفارش به صورت “مجازات تا 1000 $یا 180 روز از زمان زندان.”

اینجا بیشتر بخوانید.

 

300 هواکش رفتن به نیوجرسی

نیوجرسی فرماندار فیل مورفی در روز دوشنبه گفت: دولت خود را دریافت 300 هواکش از ملی ذخایر. “هواکش ما با یک شماره نیاز دارید در حال حاضر. من نمی خواهد متوقف کردن مبارزه برای تجهیزات ما نیاز به ذخیره هر کدام از ما می توانیم” مورفی توییتی.

 

میسی به کردند بسیاری از آن 130,000 کارگران

Macy’s, Inc. روز دوشنبه گفت: این را کردند که اکثریت آن را 130,000 کارکنان این هفته در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. شیوع است که این شرکت را مجبور به بستن همه از آن 839 macy’s, Bloomingdale و BlueMercury فروشگاه گرفته شده است “تلفات سنگین” در کسب و کار این شرکت در بیانیه ای گفت.

Macy’s, Inc. هنوز هم به شدت متکی به آجر و ملات فروشگاه فروش. “در حالی که کسب و کار دیجیتال باز می ماند ما از دست داده اند و اکثر ما فروش با توجه به فروشگاه تعطیلی” این شرکت اعلام کرد.

اینجا بیشتر بخوانید.

Coronavirus Macy's
میسی فروشگاه نشان داده شده است با یک پارکینگ خالی در بازار میدان روزولت در مارس 20, 2020, در شرق باغ شهر نیویورک است. گتی
 

کارشناسان: جنرال موتورز در حال حاضر در حال حرکت سریع هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن باعث دفاع تولید عمل

دوازده روز پیش جنرال موتورز قرار داده و صدها نفر از کارگران در یک فوری برای ساخت پروژه دستگاه تنفس به بیمارستان ها و فرمانداران التماس برای بیشتر در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

اما رئیس جمهور تهمت و ادعا این شرکت نبود حرکت سریع به اندازه کافی در روز جمعه به استناد دفاع تولید عمل می دهد که دولت گسترده اقتدار به شرکت های مستقیم برای دیدار با دفاع ملی نیاز دارد.

پیتر ناوارو, تهمت دستیار برای تولید سیاست گفت: با استناد به قانون نیاز بود چون جنرال موتورز “کشیده پاشنه خود برای روز” در ارتکاب به سرمایه گذاری برای شروع ساخت هواکش در الکترونیک خودرو کارخانه در Kokomo Indiana.

آن را تنها چند روز قبل که برنده شده بود برگزاری جنرال موتورز و فورد به عنوان نمونه از شرکت ها به طور داوطلبانه در پاسخ به شیوع بیماری بدون نیاز به او را به استناد قانون. سپس در روز جمعه او ناودان جنرال موتورز در توییتر و در طول جلسه توجیهی روزانه برای پا کشیدن. روز یکشنبه او را به ستایش از شرکت در جلسه توجیهی: “جنرال موتورز در حال انجام یک کار فوق العاده. من فکر نمی کنم ما باید به نگرانی در مورد آنها ندارد.”

اما جنرال موتورز می گوید آن شده بود اقدام در همان دوره در تمام طول.

آسوشیتد پرس

 

زنان باردار در نیویورک دیگر نمی خواهد مجبور به زایمان به تنهایی با توجه به کروناویروس

در هفته گذشته برخی از بیمارستان ها در نیویورک گفتند که ممنوعیت همسران همکاران تولد مربیان و دیگر بازدید کنندگان از نیروی کار و تحویل اتاق به عنوان یک coronavirus اندازه گیری ایمنی — جرقه ترس و خشم از مادران باردار و خانواده خود را.

حداقل دو بیمارستان نیویورک سیستم های برنامه ریزی شده برای اجرای این محدودیت اما در روز شنبه دولت پا به اطمینان حاصل شود که بیمارستان نمی تواند نیروی زنان را به هنگام تولد به تنهایی. “در هیچ بیمارستانی در نیویورک خواهد یک زن مجبور می شود به تنهایی در هنگام تولد او می دهد. نه در حال حاضر,” اندرو کومو فرماندار توییتی در روز شنبه.

 

مریلند می شود 28th دولت به صورت دقیق اقامت در خانه سفارش

فرماندار مریلند لری هوگان صادر کرده stay-در-خانه سفارش خود دولت با استناد به سرعت رو به رشد شیوع کروناویروس در دولت خود و منطقه اطراف واشنگتن دی سی

“متاسفانه تعداد مرگ و میر در اینجا در مریلند سه برابر شده و از 5 تا 15 بیش از آخر هفته” هوگان گفت. “این ویروس به سرعت در حال گسترش و نمایی.” او به طور خاص ذکر شده در این خوشه در یک خانه سالمندان در ماونت ایری که در آن او گفت: 67 ساکنان تا به حال آزمایش مثبت و 27 کارکنان شد نشان علائم.

از 8 بعد از ظهر روز دوشنبه هوگان گفت: “هیچ مریلند ساکن باید ترک خانه خود را مگر اینکه آن را برای یک کار ضروری و یا ضروری دلیلی از جمله به دست آوردن مواد غذایی و دارو به دنبال توجه فوری پزشکی یا به صورت دیگر لازم است اهداف است.”

“تنها ضروری کسب و کار مجاز به باز باقی می ماند در مریلند است. و کسانی که کسب و کار باید هر تلاش برای مقیاس کردن این عملیات به منظور کاهش تعداد مورد نیاز کارکنان به منظور محدود کردن فرد در تعامل با مشتریان به عنوان آنجا که آنها قادر به و به موسسه telework برای به عنوان بسیاری از کارکنان به عنوان عملی است.”

مریلند است 28th, دولت برای تحمیل چنین دستوری در یک پیشنهاد به سرعت گسترش COVID-19 بیماری است.

 

کشتی بیمارستانی نیروی دریایی می رسد و در شهر نیویورک

یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی با 1000 تخت وارد صبح روز دوشنبه در بندر نیویورک برای کمک به تسکین coronavirus بحران آوردن این شهر بستری است. این USNS راحتی که فرستاده شد به شهر نیویورک پس از 9/11 استفاده می شود به درمان غیر coronavirus بیماران در حالی که بیمارستان ها درمان افراد مبتلا COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

علاوه بر 1000 تخت های راحتی دارای 12 اتاق عمل است که می تواند به بالا و در حال اجرا در عرض 24 ساعت.

از ورود به کشتی می آید به عنوان ایالت نیویورک مرگ و میر از شیوع کروناویروس صعود یکشنبه, بالاتر از 1000 کمتر از یک ماه پس از اولین شناخته شده عفونت در دولت است. بسیاری از این مرگ و میر رخ داده است تنها در چند روز گذشته.

در طرف دیگر از کشور, نیروی دریایی ایالات متحده تنها دیگر کامل بیمارستان کشتی USNS Mercy شد “برای کسب و کار باز” در تقریبا یکسان میشن و با ظرفیت مشابه است.

معاون دریاسالار مت ناتان گفت: CBS News’ جاناتان Vigliotti در هفته گذشته که هر دو کشتی’ نقش اصلی “خواهد بود به خارج کردن زمان زمین مبتنی بر بیمارستان ها در آن شهرستانها از غیر COVID بیمارانی که هنوز هم نیاز بیمارستان توجه است.”

CBS/AP

 

بریتانیا پرنس چارلز از خود و انزوا هفته بعد از مثبت COVID-19 آزمون

بریتانیا پرنس چارلز است که از خود و انزواو هفت روز پس از او بود که برای اولین بار مبتلا به کروناویروس را تایید دوشنبه. وارث تاج و تخت آزمایش مثبت هفته گذشته او یکی از بالا ترین مشخصات ارقام جهانی به قرارداد ویروس.

شاهزاده چارلز بود که خود منزوی در اسکاتلند در رویال Balmoral و مستغلات با توجه به اخبار بی بی سی. او نمایش علائم خفیف. همسرش, Camilla, دوشس کورنوال نیست تست مثبت است. او هنوز هم خود منزوی به عنوان یک احتیاط تا پایان هفته.

“پس از مشورت با پزشک خود شاهزاده ولز است که در حال حاضر از خود انزوا” با توجه به بیانیه ارائه شده توسط چارلز’ اقامت رسمی کلارنس خانه در روز دوشنبه. 71 ساله است که پدر شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری و برای اولین بار در خط به موفقیت مادرش ملکه الیزابت دوم است.

 

ارتش آمریکا می گوید تقریبا 600 سربازان وظیفه فعال در حال حاضر مثبت برای COVID-19

وزارت دفاع در حال حاضر تایید کرد بیش از 1000 موارد جدید کروناویروس در میان پرسنل نظامی و کارکنان و اعضای خانواده.

در میان کسانی که آلوده هستند 569 خدمت وظیفه فعال اعضای 220 غیر نظامی کارکنان 64 قرارداد کارگران شاغل توسط پنتاگون و 190 خانواده نظامی وابسته.

نیروی دریایی بوده است شعبه بیشتر به شدت تحت تاثیر قرار, با بیش از دو دوجین موارد تایید بر روی یک ناو هواپیمابر به تنهایی.

 

ون گوگ نقاشی به سرقت رفته از موزه که بسته است برای جلوگیری از گسترش coronavirus

یک هلندی موزه است که در حال حاضر بسته به جلوگیری از گسترش این کروناویروس گفت: نقاشی ونسان ون گوگ در وام برای یک نمایشگاه به سرقت رفته در یک حمله شبانه. خواننده لارن موزه شرق آمستردام می گوید: “باغ بهار” توسط استاد هلندی گرفته شده بود در ساعات اولیه روز شنبه.

مدیر موزه Evert van Os گفت: این موسسه که خانه ها مجموعه ای از زوج آمریکایی ویلیام و آنا خواننده است “قهر شوکه و غمگین” در سرقت از نقاشی.

ارزش کار بود که در وام از موزه Groninger در شمال هلند شهر گرونینگن بود فورا شناخته شده است. پلیس در حال تحقیق در مورد سرقت.

آسوشیتد پرس

Virus Outbreak Netherlands Museum Break-in
دو نفر نگاهی به درب شیشه ای که شکست شد, در طول یک استراحت در خواننده موزه در لارن, هلند, دوشنبه مارس 30 سال 2020 است. پیتر Dejong / AP
 

مجارستان جنجال برانگیز رهبر دستاوردهای راست به قانون توسط فرمان در میان coronavirus بحران

مجارستان مجلس تایید لایحه روز دوشنبه ملی برتر ویکتور اوربان گسترده قدرت های جدید او می گوید که او نیاز به مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید. منتقدان در خانه و خارج از کشور را محکوم کرده اند “ضد coronavirus دفاع از قانون” گفت: آن را می دهد اوربن غیر ضروری و قدرت نامحدود در نیرنگ به سیمان رهبری خود را به جای مبارزه با ویروس.

پس از اعلام وضعیت اضطراری در مارس 11, لایحه جدید را به دولت این قدرت را تا حد زیادی قانون توسط فرمان به طور نامحدود تا زمانی که دولت تصمیم می گیرد همه گیر بحران است.

این لایحه حذف زمان مورد نیاز برای نمایندگان مجلس به تصویب هر فرمت به محدودیت زمان در احکام. آن را نیز معرفی حبس تا پنج سال برای هر کسی که تبلیغ “دروغ” در مورد ویروس و یا اقدامات در برابر آن stoking جدید نگرانی برای آزادی مطبوعات.

مغلوب ساختن پیشی جستن میاد راست مجارستانی رهبر در کاخ سفید نشست

با نام مستعار “Viktator,” اوربان بود شکایت کرد توسط اتحادیه اروپا در سال 2012 برای ضد دموکراتیک اقدامات و دیدم او سیاسی حزب فیدز معلق بین المللی رای گیری بلوک در اوایل این سال است. در سال 2016 رئیس جمهور سابق بیل کلینتون گفت: مجارستان می خواستم برای تبدیل شدن به یک “دیکتاتوری دیکتاتوری” تحت اوربن. رئیس جمهور تهمت داد اما استقبال اوربن به کاخ سفید.

CBS/AFP

 

ماسک صورت کمبود در انبار می شود مسئله سیاسی در سال انتخابات

برای بیش از 15 سال “پروژه BioShield” هدایت کرده است دولت فدرال برنامه ریزی برای تهدید و بهداشت جهانی بحران مانند COVID-19 گردآوری واکسن و بحرانی دیگر لوازم در استراتژیک ملی ذخایر.

اولویت هموار راه را برای صدها میلیون دلار در جدید واکسن آبله و سیاه زخم آنتی بیوتیک ها اما به عنوان coronavirus گسترش در سطح جهانی و ایالات متحده ذخایر تا به حال تنها 30 میلیون ماسک برای متخصصان مراقبت های بهداشتی — ابدا مقدار مورد نیاز است.

آمریکا ذخایر لوازم پزشکی “بسیار تاکید کرد”

در حال حاضر در هر سال یک انتخابات سیاسی رهبران انکار مسئولیت های عمومی تلاش می کند تا به درک آنچه که منجر به سراسر کشور کمبود نسبتا ارزان N95 ماسک صورت حفاظت توصیه شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC).

یک بررسی توسط رادیو فردا در می یابد که در دهه گذشته یک ترکیب متفاوت از اولویت های underfunding و آهسته پاسخ همه کمک به کمبود ماسک ترک هزاران نفر از متخصصان پزشکی در حال حاضر در معرض خطر بیشتری از ابتلا COVID-19.

 

برتر انگلیس, اپیدمیولوژی می گوید مستند اقدامات کمک به اپیدمی “فقط در مورد کاهش”

یکی از دانشمندان مشاوره دولت بریتانیا در coronavirus همه گیر می گوید نشانه هایی وجود دارد موثر مستند از خیلی از کشور در حال کار است.

پروفسور نیل فرگوسن گفت: رادیو بی بی سی که تعداد بستری شدن در بیمارستان در سراسر انگلستان به رهبری او را به این باور اپیدمی بود “فقط در مورد کندی” به عنوان یک نتیجه از اجتماعی فاصله اقدامات دولت تحمیل کرده است بیش از چند هفته گذشته.

“این هنوز plateaued به طوری که اعداد را می توان هر روز در حال افزایش است اما میزان که افزایش کند شده است,” او گفت:.

فرگوسن که تا به حال به خود منزوی خود را چند هفته پیش پس از نشان دادن نشانه هایی از COVID-19 بیماری گفت: تعداد مرگ و میر ادامه خواهد داد به افزایش روزانه آن را به عنوان یک شاخص عقب مانده. حداقل 1,228 مردم در انگلستان که آزمایش مثبت برای این ویروس فوت کرده اند.

اپیدمیولوژی فکر می کند که بین 3% تا 5% از مردم در لندن مه آلوده شده است و بین 2% و 3% در کشور به عنوان یک کل.

CBS/AP

 

دولت آلمان در امور مالی رئیس ظاهرا خودکشی با استناد به ترس بیش ویروس پاسخ

وزیر دارایی آلمان در ایالت هسن توماس Schäfer شده است مرده پیدا ظاهرا پس از اقدام به خودکشی. او بنا به گزارش نگران تاثیر مالی از coronavirus بیماری همه گیر.

Schäfer عضو آنگلا مرکل دموکرات مسیحی (CDU) و حال بوده است Hesse وزیر اقتصاد برای 10 سال. در یک خودکشی توجه داشته باشید که او توصیف ترس های خود را بیش از خود دولت دست زدن به بحران بهداشت و درمان و اینکه آیا آن را ممکن است برای پاسخگویی به انتظارات در شرایط استفاده از کمک های مالی.

thomas-schafer-germany-coronavirus.jpg
وزیر دارایی آلمان در ایالت هسن توماس Schäfer دیده میشود و در سال 2016 به فایل های عکس. Schäfer مرده پیدا شد پس از یک خودکشی ظاهری در تاریخ 29 مارس سال 2020 است. اتهام خودکشی توجه داشت با استناد به نگرانی دولت آلمان را coronavirus پاسخ. ایسنا

بدن او بر روی ریل قطار در نزدیکی شهر ویسبادن در روز یکشنبه. او پشت سر او همسر و دو فرزند.

آنا Noryskiewicz

 

ارتش ایالات متحده به کمک کارکنان بیمارستان در حالی که همچنین باقی مانده آماده برای جنگ

ارتش ایالات متحده است افتتاح اولین بیمارستان صحرایی برای شهروندان در شهر نیویورک روز دوشنبه است. جدید مرکز پزشکی در Javits مرکز کنوانسیون در منهتن طراحی شده است برای رسیدگی به غیر COVID-19 بيمار آزاد موجود نیویورک بیمارستان خود را به گسترش مبارزه با کروناویروس.

که مبارزه با COVID-19 است و بر خلاف هر گونه دیگر رئیس ستاد ارتش ژنرال جیمز McConville یک جانباز از جنگ در عراق و افغانستان دیده است. “شما در یک جنگ علیه نامرئی تهدید,” او گفت: پزشکان در Javits Center.

شروع دوشنبه, بیمارستان خواهد شد در حال اجرا می تواند کمک به صرفه جویی در حدود 1,000 زندگی می کند در یک زمان. هفته آینده وجود خواهد داشت 3,000 تخت.

McConville گفت: “فردا صبح” شرکت میزبان تونی Dokoupil این راهکار می تواند مورد استفاده قرار گیرد در سراسر کشور. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

در داخل ارتش coronavirus بیمارستان صحرایی در شهر نیویورک
 

بزرگترین مرکز پزشکی ایالات متحده عرضه ذخایر “بسیار تاکید” مدیر سابق می گوید:

مدیر سابق ایالات متحده بزرگترین ذخایر لوازم پزشکی می گوید: ما ممکن است به اندازه کافی, ماسک, لباس و هواکش برای دیدار با نیازهای پزشکان و پرستاران مبارزه با کروناویروس.

این سیستم بسیار تاکید کرد” گفت: گرگ Burelکه بازنشسته شد در ماه ژانویه پس از 12 سال به عنوان مدیر استراتژیک ملی ذخایر (SNS) ملت را 8 میلیارد دلار تامین تجهیزات پزشکی و مواد مخدر و دنده محافظ.

“استراتژیک ملی ذخایر است که آخرین راه نجات” Burel گفت: CBS News’ کاترین Herridge. “اینطور نیست که همه چیز در منابع نامحدود است که مردم می خواهم آن را به.”

ایالات متحده آمریکا آغاز شد بهره برداری از ذخایر در اوایل این ماه, حمل و نقل, لوازم سراسر کشور از دولت انبارها.

“این هرگز ممکن است حتی با نامحدود وجوه خود را به عرضه همه چیز است که رفتن به نیاز برای این رویداد از استراتژیک ملی ذخایر,” او گفت:.

 

تاریخ جدید اعلام کرد برای تاخیر بازی های المپیک توکیو

توکیو المپیک باز خواهد شد در سال آینده در همان شکاف زمان برنامه ریزی شده برای این بازی.

توکیو سازمان گفت: مراسم افتتاحیه برگزار خواهد شد و در 23 ژوئیه 2021 — تقریبا دقیقا یک سال پس از بازی به علت شروع این سال است.

هفته گذشته کمیته بین المللی المپیک و سازمان دهندگان بازی های المپیک به تعویق افتاد تا سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در این سال بازی های برنامه ریزی شده برای باز کردن در تاریخ 24 ژوئیه و اوت 9. نزدیک به دقیق یک سال تاخیر را ببینید موکول مراسم اختتامیه در آگوست 8.

آسوشیتد پرس

توکیو مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش به عنوان coronavirus موارد افزایش
 

نیویورک هنوز هم امریکا ویروس کانون اما کشورهای دیگر نیز شاهد افزایش شدید

بیش از 143,000 coronavirus موارد گزارش شده در سراسر ایالات متحده و بیش از 2500 نفر کشته شده اند. نیویورک است که اکثر موارد تا کنون با بیش از 59,000 اما این تعداد در حال بالا رفتن سرعت در کشورهای دیگر هم از جمله, لوئیزیانا, میشیگان, ایلینوی و کالیفرنیا.

در حالی که تعداد کل هنوز هم کمتر از کسانی که سخت ضربه متحده, Texas دیدم بزرگترین واحد در روز افزایش موارد جمعه با 38% پرش آوردن شمارش به 2,823 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. کانکتیکات و داکوتای جنوبی که در آن وجود دارد در حال حاضر حداقل 90 موارد نیز شاهد جهش یکشنبه بيشتر از 30%.

سازمان دیده بان ویدیو زیر را برای دیوید Begnaud گزارش چقدر بد کارشناسان بر این باورند که شیوع در ایالات متحده می تواند دریافت کنید.

چقدر بد می تواند از شیوع کروناویروس را دریافت کنم ؟
 

ناو هواپیمابر ایالات متحده گیر در گوام به عنوان 2 ده خدمه تست مثبت برای COVID-19

نیروی دریایی ایالات متحده خدمت سربازی سخت ترین ضربه از coronavirus بحران و آن را مجبور به حاشیه یک نماد آمریکایی به دریای قدرت.

ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت بود لنگر انداخت در گوام پس از برخورد با یک موج از عفونت پس از یک پورت بازدید در ویتنام است. حامل یک خدمه بیش از 5000 ملوانان و تفنگداران دریایی. حداقل دو ده را آزمایش مثبت برای ویروس. این شکست ممکن است در کوتاه مدت اما آن برجسته نیروی دریایی آسیب پذیری جهانی-گردان بیماری است. آن را نیز ممکن است یک منادی از موانع پیش رو برای دریای سرویس است که نمی تواند اجتناب از نزدیک چهارم آموزش و عملیات.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, U. s. Pacific Command گفت: روزولت خدمه خواهد بود محدود به اسکله که هیچ پرسنل از عمده پایگاه آمریکایی در این جزیره خواهد بود با توجه به دسترسی.

uss-theodore-roosevelt.jpg
در این فایل عکس یو اس اس تئودور روزولت (CVN 71) گذر دریای چین جنوبی, مارس 16. نیروی دریایی ایالات متحده/MCSN Kaylianna Genier

“ما در حال گرفتن این روز به روز. ما دو اولویت در حال مراقبت از ما مردم و حفظ ماموریت آمادگی. هر دو از کسانی که دست در دستکش” رئیس عملیات نیروی دریایی دریاسالار مایک Gilday در بیانیه ای گفت:. “ما با اعتماد به نفس است که ما تهاجمی پاسخ خواهد نگه داشتن یو اس اس تئودور روزولت قادر به پاسخ به هر گونه بحران در منطقه است.”

CBS/AP

 

فلوریدا کلیسا ماجرا برای سرویس یکشنبه با وجود همه گیر

فلوریدا کلیسا بسته بندی شده بود با نمازگزاران جمعه با وجود محلی “امن تر-در-صفحه اصلی” منظور طراحی شده است برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 گزارش CBS تمپا وابسته WTSP-تلویزیون. زندگی می کنند جریان از این سرویس در رودخانه در خلیج تمپا کلیسا خود را نشان داد شلوغ اصلی پناهگاه.

WTSP می گوید کلانتر گفت: رهبران کلیسا آنها در نقض مستقیم سفارش بود که صادر شده توسط Hillsborough County مقامات و رفت به اثر جمعه. این مستلزم آن است که کسب و کار و سازمان در نظر گرفته شده ضروری پایبند اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و نگه داشتن مردم شش فوت دور از یکدیگر و یا تعطیل.

وکلای مدافع برای مقامات محلی و کلیسا مشغول به کار بودند به حل و فصل همه چیز به سرعت به عنوان امکان پذیر است WTSP گزارش شده است.

اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

 

ترسناک یک نقطه عطف گذشت اما یک بارقه امید برای COVID-19-کتک اسپانیا

اسپانیا تبدیل شده سوم کشور را به پیش افتادن از چین در coronavirus عفونت پس از ایالات متحده و ایتالیا. با یک جمعیت از 47 میلیون نفر از این کشور شمارش از عفونت رسیده 85,195 روز دوشنبه افزایش 8 ٪ از یک روز قبل ،

دوشنبه نیز شاهد 812 جدید مرگ و میر تایید آوردن این کشور تلفات به 7,300 پس از شیوع بیماری در آغاز به صورت جدی در اوایل ماه مارس اسپانیا و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

با وجود گریم نقطه عطف این اولین کاهش در مرگ و میر گزارش شده در یک دوره 24 ساعته که اسپانیا تا به حال دیده می شود در چند روز. حتی 8 درصد افزایش عفونت های جدید به نمایندگی از رشد رای آورده و امیدواریم که اوج اسپانیا شیوع می تواند نزدیک است.

حداقل شش اسپانیا 17 مناطق در حد خود از تخت ICU و سه بیشتر نزدیک شد به آن مقامات گفت: در حالی که از کوره در رفته ساخت بیمارستان همچنان ادامه دارد.

CBS/AP

Coronavirus گسترش سریع و فراتر از چین و اروپا
 

انگلستان خدمات سلامت می پرسد furloughed airline cabin crew برای کمک به در بیمارستان موقت

بریتانیا خدمات سلامت است که به درخواست شرکت هواپیمایی کابین خدمه که furloughed در طول coronavirus همه گیر برای رفتن به محل کار موقت جدید بیمارستان های ساخته شده برای درمان COVID-19 بيمار. خدمات بهداشت ملی می گوید easyJet و ویرجین آتلانتیک در حال نوشتن به هزاران نفر از کارکنان به خصوص کسانی که با آموزش کمک های اولیه — درخواست از آنها برای کار در بیمارستان های ساخته شده در داخل مراکز کنوانسیون در لندن و بیرمنگام و منچستر.

آن گفت: کسانی که ثبت نام انجام خواهد شد نقش پشتیبانی تحت نظارت پزشکان و پرستاران. تحت دولت انگلیس را coronavirus مالی طرح نجات بسیاری از حقوق و مزایای کارگران در کردند در سراسر همه بخش ها داده خواهد شد تا 80 درصد از معمول خود را برای پرداخت سه ماه دوره است.

EasyJet روز دوشنبه اعلام کرد این بود که پایه همه از آن 344 هواپیما, دلیل سقوط در تقاضا با توجه به COVID-19 بحران است. آن وجود دارد گفت: “هیچ یقین از تاریخ برای راه اندازی مجدد پروازهای تجاری است.” ویرجین آتلانتیک به لغو بسیاری از پروازها و خواست دولت بریتانیا برای کمک به نگه داشتن در تلاش شرکت های هواپیمایی در بالاترین نقطهء کشتی.

CBS/AP

صنعت هواپیمایی در تاریخی سقوط آزاد به عنوان سفر می آید به توقف
 

همکاری نویسنده “من دوست دارم راک اند رول” می میرد از coronavirus عوارض

آلن مریل — که همکاری و نوشت: آهنگ “من دوست دارم راک اند رول” که شد یک امضا رسید برای همکار کرنش Joan Jett — درگذشت یکشنبه در نیویورک از عوارض ناشی از کوروناویروساو گفت:. او 69.

لورا مریل گفت: در Facebook حساب که او در صبح است.

“من داده شد 2 دقیقه برای گفتن خداحافظی من قبل از من عجله. او به نظر می رسید مسالمت آمیز و به من چپ وجود دارد هنوز هم با روشنایی ضعیف تابیدن از امید که او نمی تواند یک صدای تیک تیک در سمت راست از سی ان ان و فاکس نیوز, صفحه نمایش,” او نوشت. “آن زمان من در درب آپارتمان من من دریافت کرد که او رفته بود.”

مریل گفت: پدر او در روحیه خوبی شده است. “او با بازی کردن ‘سرد’ او فکر او بود,” او گفت:. “من ساخته شده یک میلیون و جوک در مورد ‘رونا” و چگونه آن را “getcha”… پسر من احساس احمق.”

CBS/AP

به عنوان ضخامت به عنوان دزد پدر. شما بیش از یک پدر…شما یکی از بهترین دوستان من است. ما صحبت های روزمره. ما در…

ارسال شده توسط لورا مریل در دوشنبه 30 مارس سال 2020

 

فرماندار موجب اقتدار FDA برای تصویب استفاده گسترده ای از اوهایو شرکت ماسک صورت عقیم سازی سیستم

اوهایو فرماندار گفت: تنظیم کننده فدرال تا به حال پاک راه را برای استفاده گسترده از Columbus-بر اساس خدمات شرکت برای استریل حیاتی N95 ماسک که در تامین کوتاه مدت هستند در سراسر کشور است.

Battelle خصوصی آزمایشگاه تحقیقاتی می گوید: روند آن که شامل استفاده از پراکسید هیدروژن تحت فشار می تواند بازسازی یک ماسک تا 20 بار قبل از این ماسک به دور انداخته شود.

فرماندار مایک DeWine تشکر غذا و دارو و رئیس جمهور تهمت عجله برای اعطای این شرکت تایید “برای استریل ماسک بدون محدودیت روزانه” گفت: حرکت “را نجات!”

DeWine تا به حال نام آن را بی پروا که Battelle تنها مجاز توسط FDA برای استریل 10,000 در هر روز تا یکشنبه. این شرکت گفت: این می تواند به 80,000 ماسک هر روز و آن است که کار به راه اندازی سیستم های استریلیزاسیون در دیگر نقاط کشور است.

CBS/AP

 

Instacart کارگران مجموعه به اعتصاب بیش از coronavirus نگرانی

اعتصاب ممکن است توسط Instacart کارگران برجسته تاثیر شیوع کروناویروس در تحویل مواد غذایی کسب و کار که در آن کارگران نگران ایمنی خود را به عنوان آنها سعی کنید برای دیدار با افزایش تقاضا برای آنلاین مواد غذایی.

یک گروه به نام فرفره کارگران جمعی خواستار در سراسر کشور راه رفتن-از دوشنبه. آنها بوده ام درخواست Instacart برای ارائه به کارگران با خطر پرداخت و دنده محافظ در میان دیگر خواسته است. Instacart گفت: این امر به زودی ارائه کارگران با ضد عفونی کننده دست و بنا به درخواست و مشخص شده تغییرات در نوک آن سیستم. این گروه گفت که این اقدامات بیش از حد کمی بیش از حد دیر است.

در حالی که برخی از کارگران می گویند آنها قصد پیوستن به این اعتصاب برای حداقل یک روز و یا متوقف پر کردن سفارشات در حال حاضر برای ترس از گرفتن ویروس — دیگر جدیدتر کارگران محتوا به کار پرداخت در زمان اخراج های دسته جمعی در صنایع دیگر.

سان فرانسیسکو-بر اساس تحویل نرم افزار است که تلاش برای استخدام 300,000 بیشتر کارگران — بیش از دو برابر شدن نیروی کار خود را به انجام برسانند سفارشات آن می گوید: باید رسید توسط 150% در سال در طول سال در هفته گذشته است.

آسوشیتد پرس

 

توییتر حذف توییت توسط رئیس جمهور برزیل بازجویی ویروس قرنطينه

دو توییت توسط رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که او در آن مورد سوال قرنطینه اقدامات شامل رمان coronavirus برداشته شد یکشنبه, بر این اساس است که آنها نقض شبکه اجتماعی قوانین.

رهبر راست نوشته شده بود چند فیلم که در آن او خود را مسخره دولت اجتماعی فاصله دستورالعمل با مخلوط کردن با هواداران در خیابان های برازیلیا و ترغیب آنها به حفظ اقتصاد رفتن.

دو تا از پست ها حذف شد و جایگزین با اطلاع و توضیح داد که چرا آنها گرفته شده بود پایین.

AFP

 

ایالات متحده شهرستانهای با هیچ coronavirus موارد عمدتا روستایی و فقیر

به عنوان coronavirus با شدت گرفتن در سراسر ایالات متحده به طور عمده در مناطق شهری بیش از یک سوم از ایالات متحده شهرستانهای هنوز به گزارش یک نتیجه تست مثبت برای COVID-19 عفونت های یک تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس نشان می دهد. اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که 1,297 شهرستانهای هیچ تایید موارد COVID-19 از 3,142 استان ها در سراسر کشور.

از شهرستانهای بدون آزمون مثبت 85 درصد در مناطق روستایی — از عمدتا سفید جوامع در آپالاچیا و دشت بزرگ به اکثر اسپانیایی ها و آمریکایی های بومی در امتداد جنوب غربی آمریکا — که به طور کلی کمتر تماس روزمره بین مردم است که می تواند کمک به انتقال ویروس است.

در همان زمان شهرستانهای با صفر مثبت آزمایشات COVID-19 بالاتر ميانه سن و بالاتر نسبت به افراد مسن تر از 60 — بیشتر در معرض شدید اثرات ویروس — و کمتری تخت های مراقبت ويژه آنها باید سقوط بیمار است. متوسط درآمد خانوار پایین تر است بیش از حد به طور بالقوه محدود کردن گزینه های مراقبت های بهداشتی.

– آسوشیتد پرس

 

فرماندار اوکلاهما سفارشات هر کسی که در سفر از 6 متحده به خود قرنطینه

فرماندار اوکلاهما کوین Stitt روز یکشنبه با صدور یک فرمان اجرایی نیاز به هر کسی که در سفر به کشور از New York, New Jersey, کانکتیکات, کالیفرنیا, لوئیزیانا و یا واشنگتن به خود قرنطینه برای 14 روز پس از ورود.

منظور می آید یک روز پس از CDC صادر مشاوره سفر به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. فرماندار تگزاس گرگ ابوت صادر مشابه سفارش یکشنبه, نیاز به هر کسی که رانندگی به تگزاس از لوئیزیانا و یا پرواز به تگزاس از میامی و دیترویت شیکاگو و کالیفرنیا و واشنگتن است. ابوت در حال حاضر دستور داد کسانی که سفر به تگزاس از New York, New Jersey, یا, کانکتیکات به خود قرنطینه برای 14 روز آغاز مارس 26.

 

در حال حاضر تلاش کشاورزان ضربه سخت coronavirus

Coronavirus همه گیر شده است عمیقا تحت تاثیر امریکا کشاورزان که در حال حاضر در مواجهه با مشکلات مالی بدتر توسط یک جنگ تجاری و کمبود نیروی کار.

در قلب دالاس Bonton مزارع کاشته ریشه در اغلب فراموش شده محله که مدت طولانی است که یک غذا کویر با هیچ فروشگاه مواد غذایی در این نزدیکی هست. Daron Babcock آغاز شده کوچک شهری مزرعه و 40 هکتار فرمت برای حل یک بحران بهداشتی در منطقه.

“ما بیش از دو برابر نرخ سرطان دو برابر نرخ سکته مغزی دو برابر نرخ بیماری های قلبی دو برابر نرخ دیابت و دو برابر نرخ چاقی در دوران کودکی از شهرستان ما در” او توضیح داد.

مزرعه فراهم می کند میوه و سبزیجات تازه برای جامعه و رستوران ها در سراسر شمال تگزاس. اما دو سال موفق به رشد تبدیل شده است توقف توسط کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس.

“فقط یک روز زمانی که آنها اعلام کرد که تو قرنطینه کسب و کار کاهش یافته و 90 درصد” Babcock گفت: CBS News.

اینجا بیشتر بخوانید.

در حال حاضر تلاش کشاورزان ضربه سخت coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im