Coronavirus به روز رسانی: پیشرفت اما COVID-19 “جانور هنوز زنده است”

 

سنگاپور می بیند سنبله در COVID-19 عفونت به عنوان شهر کوچک-دولت می شود, جنوب شرق آسیا, کانون

سنگاپور را تایید کرد تعداد coronavirus موارد شات به حدود 8,000 پس از 1,426 عفونت شدند گزارش روز دوشنبه یک روز بالا برای کوچک آسیای جنوب شرقی شهرستان دولت.

سنگاپور در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از موارد در جنوب شرقی آسیا در 7,984 یک خروش عظیم از فقط 200 در 15 مارس. مقامات می گویند در بسیاری از موارد جدید دوباره مرتبط با کارگران خارجی.

بیش از 200 ، 000 دستمزد پایین کارگران از آسیا زندگی می کنند و در بسته بندی خوابگاه که شد virus نقاط پس از آنها نادیده گرفته شد زودتر توسط دولت است. مقامات گفته اند که موارد انتظار می رود که به عنوان تست در ادامه در خوابگاه اما امیدوار است که بخشی از مستند تا مارس 4, اجباری پوشیدن ماسک و سخت اجتماعی فاصله اقدامات کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش ویروس.

SINGAPORE-HEALTH-VIRUS
ساکنان صف برای مواد غذایی خود را در Tuas جنوبی کارگران خارجی خوابگاه شده است که در زیر قرار داده شده دولت محدودیت به عنوان اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش COVID-19 coronavirus در سنگاپور در 19 آوریل سال 2020 است. ROSLAN رحمان/خبرگزاری فرانسه/گتی
 

فلوریدا پلیس گشت ساحل برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله تا پایان دستگیری, قتل مشکوک

روز بعد از coronavirus محدودیت بودند کاسته اجازه می دهد تا یک فلوریدا ساحل به بازگشایی برای فعالیت فیزیکی پلیس گشت برای اطمینان اجتماعی فاصله دستورالعمل که به دنبال به پایان رسید تا دستگیری یک پنسیلوانیا قتل مشکوک. CBS وابسته WJAX-تلویزیون گزارش جکسنویل بیچ پلیس در سراسر ماریو متی Gatti loitering در نزدیکی تپه های شنی.

افسران آموخته وجود دارد یک حکم برای Gatti جنایی اتهامات قتل در آرنولد پنسیلوانیا با توجه به Sgt. تونیا Tator. بخش ارسال شده یک عکس از دستگیری در آن حساب توییتر با نظر “صبح امروز در حالی که افسران گشت ساحل مناسب آنها اسیر یک فراری از عدالت می خواستم در آرنولد پنسیلوانیا برای قتل. کار خوب!”

CBS/AP

 

ژاپن برنامه ریزی برای احیای ویروس-کتک اقتصاد: به هر مرد ، زن و کودک $927

ژاپن در حال حرکت است به اتخاذ اضطراری بسته به ارزش عظیم $1 تریلیون برابر با یک پنجم تولید ناخالص داخلی خود برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. با وجود مقاومت مواجه درون محافظه کار حزب حاکم توکیو ریخته تر و هدفمند طرح امداد در ساعت یازدهم در حمایت از یک خاموش, جهانی, یارانه نقدی از ¥100,000 ($927) برای هر یک از آن 126 میلیون نفر از شهروندان از جمله کودکان.

“بسته است در اندازه بزرگ خواهد شد و سرعت در اجرا گفت:” مارتین شولتز رئیس سیاست اقتصاددان برای Fujitsu موسسه تحقیقات نقطه تصمیم گیری.

اگر مجلس enacts این طرح به عنوان انتظار می رود در اطراف آوریل 1 پول می تواند شروع به جریان در پایان ماه. “کسانی که به آن نیاز دارید آن را دریافت خواهد کرد و بهتر کردن خانواده ها صرف خواهد شد همچنین” Shulz, گفت:, و اضافه کرد که “بعد از آن خواهد بود چیتی در بوداپست.”

اورژانس امداد برنامه شامل یارانه برای تنها صاحبان و متوسط شرکت هایی که گرفته اند یک ضربه قابل توجهی به دلیل COVID-19. دولت های محلی دریافت پول برای جبران و کسب و کار بسته شدن زیر در سراسر کشور وضعیت اضطراری اجرا می شود که از طریق مه 6.

ژاپن در حال گسترش وضعیت اضطراری به شماره از coronavirus موارد افزایش می یابد

Shulz گفت: مهم ترین عنصر دوباره شروع اقتصاد ramping تا تست برای بیماری ها و شرکت را قادر می سازد به انجام تماس ردیابی.

“دولت می تواند خاموش کردن اقتصاد” گفت: “اما تنها شرکت هایی می توانید دوباره آن را شروع کنید.”

 

Shake Shack بازگشت 10 میلیون دلار ویروس مرتبط وام کسب و کار کوچک

برگر زنجیره ای زاینده رود می گوید: از آن به دست آمده است بودجه جدید و بازگشت یک کسب و کار کوچک وام آن را به کمک آب و coronavirus بحران است.

Shake Shack گذاشته است یا furloughed صدها نفر از کارکنان آن و نیاز به کمک آن مدیر عامل سفت Garutti و موسس آن دنی مایر در بیانیه ای گفت: دیده می شود دوشنبه ،

اما این شرکت گفت این است که قادر به دریافت بودجه اضافی در اواخر هفته گذشته از طریق یک “سهام معامله” و تصمیم به “بازگشت” $10 میلیون چک حفاظت از وام آن به دست آمده از طریق مراقبت عمل می کنند. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

سر از آمریکا اتاق بازرگانی انتظار دارد توافق در کنگره وام کسب و کار کوچک
 

هند سوابق افزایش شدید موارد به عنوان مستند آغاز می شود به سهولت

هند ثبت بزرگترین واحد-روز پرش در coronavirus موارد در روز یکشنبه با 1,553 بیماران جدید, دولت, داده ها نشان می دهد. هند وزارت بهداشت گفت: سنبله آورده تعداد کل COVID-19 نفر در کشور به 17,265.

تعداد مرگ و میر افزایش 36 به 543. دولت همچنین گفت: بیشتر مردم بودند غلبه بر این بیماری با میزان کلی بهبود افزایش از 10 درصد در هفته گذشته به 14 درصد. بیش از 2500 بیماران بهبود از این بیماری تا کنون.

کارشناسان بر این باورند که شیوع اوج در هند بین ماه مه و ژوئن.

هند تحت سخت در سراسر کشور مستند از تاریخ 25 مارس کاسته چندین محدودیت دوشنبه در مناطق حداقل آسیب دیده توسط ویروس. کشاورزی همراه با برخی از صنایع و کسب و کار در حال حاضر مجاز به رزومه کاری در این زمینه را انتخاب کنید تا مارس 3, هنگامی که این مستند قرار است به پایان برسد.

INDIA-HEALTH-VIRUS
پرسنل پلیس توقف رانندگان در یک ایست بازرسی در طول یک دولت تحمیلی در سراسر کشور مستند به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر COVID-19 coronavirus در اللهآباد (هند) در آوریل 20, 2020. سانجی KANOJIA/خبرگزاری فرانسه/گتی

هیچ آرامش در محدودیت و در عین حال در شهرهای بزرگ مانند دهلی و بمبئی و کلکته و چنای.

در سراسر هند 14 متحده 54 مناطق باید گزارش جدید COVID-19 نفر در دو هفته, مقامات گفت. حتی زمانی که در سراسر کشور مستند به پایان می رسد دولت می گوید محدودیت برداشته خواهد شد به تدریج.

 

کنگره و کاخ سفید در نزدیکی معامله در $350 میلیارد دلار اضافی کسب و کار کوچک کمک

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره انتظار توافق روز دوشنبه در یک بسته کمک به $450 میلیارد برای افزایش یک کسب و کار کوچک وام برنامه که از پول را اجرا کنید و برای اضافه کردن بودجه برای بیمارستان ها و COVID-19 تست.

به مذاکرات ادامه داد: رئیس جمهور تهمت و گفت: وجود یک “فرصت خوبی” برای رسیدن به یک توافق دو حزبی با دموکراتها. “ما بسیار نزدیک به یک معامله” آقای ترامپ گفت: روز شنبه در کاخ سفید ،

همراه با کسب و کار کوچک افزایش, او گفت: مذاکره کنندگان به دنبال “کمک به ما در بیمارستان” در خصوص سخت-آمار روستایی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

مجلس سنا قرار است برای یک طرفدار forma جلسه دوشنبه اما هیچ رای تعیین شده است. خانه اعلام کرد این ملاقات می تواند به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه برای رای گیری در دستور بسته با توجه به برنامه به روز رسانی از رهبر اکثریت Steny Hoyer, D-Md. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

 

ونتورا کانتی در کالیفرنیا کاهش محدودیت در اصلاح اقامت در خانه سفارش

شهرستان ونتورا را گسترش اقامت در خانه سفارش تا مارس 15, اما این شهرستان شروع به سهولت و محدودیت های آن به امید بازگشایی به زودی, CBS Los Angeles, گزارش.

سفارش جدید که به اثر رفت یکشنبه, اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار که قبلا در نظر گرفته شود “غیر ضروری” به کار با 10 نفر از کارکنان. این شامل دوچرخه و مغازه ها و نمایندگی خودرو و زمین گلف.

همه کسب و کار با توجه به سفارش باید حفظ اجتماعی فاصله داخل. علاوه بر گردهمایی های اجتماعی در حال حاضر مجاز به پنج نفر. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

 

ایسنا پرس مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از coronavirus پاسخ در فوریه

در روز یکشنبه Coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید ایسنا خبرنگار Weijia جیانگ فشرده رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنان خود در اوایل این هفته است که چین باید هشدار داد که ایالات متحده هر چه زودتر.

“بسیاری از آمریکایی ها می گویند همان چیزی که در مورد شما است که شما باید به آنها هشدار داد که ویروس بود با گسترش مانند آتش سوزی از طریق ماه فوریه به جای برگزاری تظاهرات با هزاران نفر از مردم” جیانگ گفت. “چرا شما صبر کنید تا زمانی به آنها هشدار می دهند و چرا باید اجتماعی فاصله تا مارس 16?”

ایسنا پرس مغلوب ساختن پیشی جستن در فوریه پاسخ به کروناویروس

آقای ترامپ نیست به طور مستقیم پاسخ سوال خود را, به جای اصرار “که اگر شما نگاهی به آنچه من در شرایط قطع کردن چین و” او “خیلی زود” در پاسخ.

جیانگ تحت فشار قرار دادند و او را در چگونه coronavirus شد و در حال حاضر در ایالات متحده زمانی که رئیس جمهور صادر شده ممنوعیت و در مارس 23, او گفت که او می دانست این بود که به یک بیماری همه گیر. هنگامی که او پرسید: “پس آیا شما را تائید نمی کنم و آن را گسترش” آقای ترامپ گفت: “نگه دارید, صدای خود را پایین.” وی در ادامه گفت: “من معتقدم صفر وجود دارد مرگ و میر در آن زمان من بسته تا کشور هیچ کس وجود دارد و شما باید بگویم با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم برای قضاوت خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de