Coronavirus به روز رسانی: ملکه الیزابت می گوید: “روزهای بهتری را پیش رو دارد” در طول نادر آدرس

ملکه الیزابت به نادر تلویزیونی آدرس به عنوان کشور جنگ coronavirus بیماری همه گیر. “ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما را به دیدار دوباره,” او گفت:.

ملکه کشور را به افتخار خود را برای ماندن در خانه در میان همه گیر. سخنرانی او آمد و به عنوان پادشاهی متحده نزدیک 5,000 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. وجود دارد بیش از 48,000 موارد در سراسر کشور است.

در دیگر نقاط اروپا وجود دارد, نشانه های برخی از کشورها نقل مکان کرده بود گذشته خود را از شیوع کروناویروس. سخت-آمار ایتالیا است که بیشترین مرگ و میر از هر کشوری در جهان در گزارش خود کمترین روزانه coronavirus مرگ و میر در بیش از دو هفته است.

در سراسر جهان وجود دارد خالی کلیساها برای یکشنبه نخل خدمات. پاپ فرانسیس livestreamed جمعی از خالی کلیسای سنت پیتر که به طور معمول خواهد بود بسته بندی شده با صدها نفر از نمازگزاران. در نیویورک, کانون آمریکا بحران, زنگ, زنگ زد از خالی کلیسای جامع سنت پاتریک.

تعداد کل موارد در سراسر جهان در صدر 1.2 میلیون, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. جهانی مرگ و میر بیش از 68,000.

دفعات بازدید: آخرین:

اطلاعات دقیق از CDC در coronavirus درمان و پیشگیری است.

Queen Elizabeth TV address — coronavirus
نوح 9 و Milly, 7, سازمان دیده بان ملکه الیزابت دوم در طول یک آدرس تلویزیونی به ملت در خانه خود در هرتفرد بریتانیا در آوریل 5, 2020 به عنوان گسترش coronavirus همچنان ادامه دارد. ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im