Coronavirus به روز رسانی: سنا و کاخ سفید توافق بر 2 تریلیون دلار کمک های مقابله

سی بی اس آمریکا | No comments

 

1 مورد از coronavirus تایید در تقسیم خطر در لیبی

لیبی تبدیل شده است و آخرین در خطر خاورمیانه ملت به گزارش اول خود را coronavirus عفونت است. مقامات می گویند یک زن 73 ساله که عبور به لیبی از همسایه تونس در مارس 5 شد بزرگ شمال کشور آفریقایی اولین مورد ثبت شده.

لیبی بیمار به تازگی از سفر به عربستان سعودی با توجه به مرکز ملی کنترل بیماری ها و دریافت درمان های پزشکی برای او تب و سرفه در انزوا در طرابلس بیمارستان.

تایید لیبی اولین مورد از سه هفته پس از بیمار در هنگام ورود به کشور به شمار تست برای آن شکننده سیستم پزشکی.

تلاش در سراسر کشور بیماری برنامه حفاظت شده است تضعیف این کشور تقسیم بین دو رقیب دولتدر شرق و غرب این کشور و یک درهم آمیخته از گروه های مسلح حمایت یا دولت.

اعلام لیبی توسط سازمان ملل مورد حمایت دولت و برگ جنگ زده یمن به عنوان تنها کشور در خاورمیانه بدون یک مورد گزارش شده از COVID-19 بیماری است.

CBS/AP

 

بیش از 400 ، 000 COVID-19 عفونت تایید جهانی با تقریبا 19,000 مرگ و میر

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که جهانی coronavirus همه گیر پیشی گرفته است یکی دیگر دلهره آور نقطه عطف: بیش از 400 ، 000 نفر تست مثبت برای این بیماری است.

این آمار و ارقام که به روز رسانی به طور مداوم نشان داد بیش از 423,000 موارد تایید شده توسط صبح روز چهارشنبه.

کشورهای با بیشترین COVID-19 بیماری تشخیص هستند: چین با بیش از 81,590 موارد ایتالیا با تقریبا 70,000 و ایالات متحده که در آن حداقل 55,225 تا به حال آزمایش مثبت از صبح روز چهارشنبه.

اسپانیا و آلمان و فرانسه نیز مبارزه بزرگ شیوع بیماری همراه با ایران است.

داده ها نشان می دهد که بیش از 108,000 از افرادی که آزمایش مثبت در حال حاضر بهبود از بیماری, اما آن را کشته است تقریبا 19,000.

دانشگاه جانز هاپکینز سلامت و امنیت مدیر در کروناویروس در آمریکا و اجتماعی فاصله
 

پاکستان به توقف تمام پروازهای داخلی به عنوان ویروس شروع به گسترش در داخل کشور

پاکستان روز چهارشنبه متوقف داخلی پروازهای مسافری برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید پس از گزارش نزدیک به 1000 موارد در کشور است.

داخلی پرواز ممنوع آغاز خواهد شد در روز پنج شنبه, civil aviation سخنگوی عبدل ستار Khokhar گفت. اسلام آباد قبلا قطع قطار خدمات و پروازهای بین المللی.

در ابتدا بسیاری از کسانی که آلوده بودند پاکستان بازگشت زائران از همسایه سخت-آمار ایران است که دیده می شود این توافق را بدترین شیوع ویروس. در حال حاضر این ویروس است که در افرادی که تا به حال هیچ سفر, تاریخ, مقامات می گویند.

آسوشیتد پرس

 

لس آنجلس مقامات بهداشتی می گویند بیمار زیر 18 سال ممکن است فوت کرده اند از coronavirus

ساعت پس از اعلام کرد که یک فرد زیر سن 18 سالگي درگذشت coronavirus در کالیفرنیا لس آنجلس مقامات بهداشت گفت: “ارزیابی بیشتر” مورد نیاز خواهد بود قبل از مرگ و میر مرتبط است coronavirus.

“این مرگ و میر اطفال است که لس آنجلس وزارت بهداشت امروز گزارش داد که نیاز به ارزیابی بیشتر توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری” لس آنجلس وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت. “هر چند اولیه آزمون نشان داد یک نتیجه مثبت برای COVID-19 مورد پیچیده است و ممکن است یک جایگزین برای توضیح این مرگ و میر. حفظ حریم خصوصی بیمار مانع ما ارائه جزئیات بیشتر در این زمان است.”

 

یخ یخ بازی کردن استفاده می شود به عنوان موقت سردخانه به عنوان coronavirus تلفات موج در اسپانیا

اسپانیا در آستانه گزارش تقریبا 40000 موارد coronavirus و این کشور در صدر تلفات 2,800 با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در حال حاضر کشور است که با استفاده از یک المپیک به اندازه یخ به عنوان یک سردخانه موقت با توجه به آژانس خبری رویترز به عنوان پایتخت funeral home مواجه است کمبود پزشکی دنده است و با داشتن مشکل با نگه داشتن این بیماری همه گیر.

اسپانیا در رتبه پس از چین و ایتالیا و آمریکا در افراد آلوده به COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است. حدود 14 درصد از افراد آلوده وجود دارد مراقبت های بهداشتی کارگران با توجه به انتخاب. افزایش مرگ و میر باعث پرستاری اتحادیه وجود دارد به می گویند بیمارستان در مادرید در “آستانه سقوط است.”

برای کمک به مبارزه با ویروس یخ یخ بازی کردن در مادرید Palacio de Hielo بازار شده است تبدیل به یک سردخانه موقت در انتخابات گفت: اخبار بی بی سی. Hearses شده اند ارائه بدن به سایت خبری بی بی سی اضافه شده است.

 

زنان باردار چهره جدید نگرانی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

دو بیمارستان های زنجیره ای در شهر نیویورک در حال مسدود کردن همسران و شرکای از زایمان برای جلوگیری از گسترش coronavirus. میلیون ها نفر از مادران باردار باید نگرانی در مورد ویروس ها از جمله ایسنا خبرنگار نیکی Battiste که نزدیک به نه ماه باردار.

در 27 هفته باردار, Raquel Iacurto آزمایش مثبت برای COVID-19. “من در شوک بود,” او گفت:. “من خراب شد و من سنگ و آرام ،

اطلاعات در مورد تاثیر coronavirus در زنان باردار, جنین و نوزاد محدود است اما امیدوار. “آنچه ما می دانیم در این نقطه است که زنان باردار به نظر نمی رسد به هر مریض تر هنگامی که آنها دریافت COVID-19 نسبت به جمعیت عمومی” دکتر لورا رایلی گفت.

رایلی گفت: آنفولانزا است که هنوز هم بیشتر برای زنان باردار خطرناک است. پزشکان می گویند coronavirus به نظر نمی رسد به عبور از مادر به نوزاد از طریق جفت و شیر مادر است, اما آن است که خیلی زود به بگویید اگر نگرانی وجود دارد برای زنان در اوایل بارداری مانند سقط جنین یا نقص هنگام تولد.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>