Coronavirus به روز رسانی: سنا لایحه کمک به آمریکا و میر بالای 130

به عنوان coronavirus همچنان به فلج کسب و کار در سراسر کشور, مجلس سنا در روز چهارشنبه به تصویب یک بسته امداد تصویب توسط مجلس در هفته گذشته. این لایحه را فراهم می کند, رایگان, تست, گسترش سرمایه گذاری برای امنیت غذایی برنامه پرداخت می شود و بیمار و خانواده و مرخصی پزشکی برای کارگران در شرکت های با 500 کارمند یا کمتر.

کاخ سفید نیز مستحکم قصد دارد فاز سوم از پاسخ که شامل دو دور از مستقیم و پرداخت نقدی به مالیات دهندگان.

در وال استریت سهام در زمان nosedive چهارشنبه و محو تقریبا سه سال از شاخص های داو بسته شدن زیر 20,000 برای اولین بار پس از 2017. وجود دارد در حال حاضر بیش از 7000 موارد تایید شده در ایالات متحده و حداقل 138 نفر کشته شده اند.

“ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است محدود کردن گسترش” جراح عمومی جروم آدامز گفت: تکرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست آمریکایی ها برای جلوگیری از سفر غیر ضروری و اجتماعات بزرگ. “ما نمی خواهید به نگاه مانند ایتالیا دو هفته از در حال حاضر.”

در ایتالیا است که در مواجهه ترین موارد و مرگ و میر در خارج از چین 475 نفر در 24 ساعت گذشته به تنهایی. بیمارستان و پزشکان و پرستاران رانده شده اند فراتر از ظرفیت. در سطح جهان وجود دارد که بیش از 214,000 موارد از ویروس و حداقل 8,700 مرگ و میر.

بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im