Coronavirus به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت تمام سفر از اروپا برای 30 روز

سی بی اس آمریکا | No comments

رئیس جمهور تهمت چهارشنبه اعلام کرد که سفر از اروپا خواهد بود معلق برای 30 روز در یک اقدام بی سابقه تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus. ممنوعیت آغاز خواهد شد در روز جمعه در نیمه شب و نه خواهد شد به بریتانیا است. آقای ترامپ اضافه شده است که وجود خواهد داشت “معافیت برای آمریکایی ها که تحت مناسب نمایش” اما او نداد.

اعلام می آید پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد روز شنبه که شیوع کروناویروس گسترش در سراسر جهان در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر. که مدیر دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که “عمیقا نگران کننده سطوح گسترش و شدت” از وقوع.

“همه کشورها هنوز هم می تواند تغییر این دوره از این بیماری همه گیر. اگر کشورهای تشخیص, تست, درمان, منزوی, ردیابی و بسیج خود را با مردم در پاسخ,” او گفت:.

در این بیانیه آمد که تعدادی از COVID-19 نفر در ایالات متحده به افزایش ادامه داد. تاخیر در سطح فدرال را ترک کرده اند و بسیاری از دولت های محلی و مقامات بهداشتی مسابقه برای گرفتن تا با کارهای عقب افتاده از مردم در حال انتظار برای تست شده برای COVID-19 بیماری است.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 1000 مورد در ایالات متحده و هشت برابر بیشتر از فقط یک هفته زودتر. حداقل 38 نفر کشته شده اند این ویروس در سراسر کشور.

“من می توانم بگویم ما بیشتر موارد و همه چیز بدتر خواهد شد از آنها در حال حاضر” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: صبح روز چهارشنبه.

در ضمن در مبدا کشور چین وجود دارد نصب شواهدی وجود دارد که کنترل دقیق اقدامات پرداخت. نخست وزیر چین اعلام کرده است این بیماری “اساسا پیشتر” و با تنها حدود 10 جدید داخلی عفونت گزارش شده در چین روز چهارشنبه در دیگر کشورها اتخاذ تاکتیک های مشابه.

ایتالیا بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از چین با بیش از 800 کشته و بیش از 12,000 COVID-19 عفونت. کل کشور تحت شدیدترین محدودیت های مسافرتی. وجود دارد در حال حاضر بیش از 120.000 موارد در سراسر جهان و بیش از 4,300 نفر کشته شده اند. اکثریت قریب به اتفاق موارد خفیف هستند و تقریبا نیمی از کسانی که آلوده شده اند در حال حاضر در حال بهبود است.

برای کسب اطلاعات دقیق در coronavirus پیشگیری و درمان بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سایت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>