Coronavirus به روز رسانی: تهمت ادعای او را دیده شواهد COVID-19 آمد از آزمایشگاه

یکی از بزرگترین داروخانه های زنجیره ای در بریتانیا, چکمه, جمعه اعلام کرد که آن را راه اندازی یک برنامه در داروخانه به فراهم کردن فضای امن برای قربانیان و بازماندگان در حال فرار از خشونت خانگی برای پیدا کردن کمک.

از روز جمعه هر کسی که نیاز به کمک دارد قادر خواهد بود به درخواست یک داروساز به استفاده از چکمه مشاوره اتاق که در آن آنها قادر خواهید بود برای دسترسی به خشونت خانگی کمک و همچنین دیگر منابع داخلی خشونت خیریه Hestia اعلام کرد, در بیانیه ای.

داروخانه ها یکی از خدمات ضروری تحت انگلستان coronavirus سیاست را مردم به ترک خانه های خود به آنها مراجعه و بدون نقض قرنطینه هدایت.

“در حالی که مستند و اجتماعی فاصله اقدامات ادامه آن است که محدود کردن قربانیان سوء استفاده های داخلی رسیدن به خود و دوستان و خانواده و همکاران برای پشتیبانی. ما می دانیم که وجود دارد این است که افزایش سطح عدم قطعیت برای افرادی که به دنبال فرار از یک رابطه آزاردهنده” Lyndsey Dearlove رئیس Hestia ضد خشونت خانگی برنامه بریتانیا می گوید بیشتر در بیانیه ای گفت.

یکی از بازمانده ها که فرار توهین آمیز خانه گفت: این برنامه جدید می تواند یک تفاوت بزرگ با توجه به این بیانیه.

“گاهی اوقات خارج شدن از حباب از سوء استفاده است که شما در خانه به شما کمک می کند به درک که کمک وجود دارد… یک مصرفکننده واقعا نمی خواهد فکر می کنم که خود را قربانی می تواند دسترسی به کمک در داروخانه های محلی و یا قادر به لحظه در یک محل مانند آن. به طوری که قادر به تماس با خشونت خانگی با خط تلفن در این راه خواهد بود زندگی در حال تغییر برای بسیاری از” بازمانده گفت.

مستندات می تواند به این معنی میلیون ها نفر بیشتر موارد خشونت داخلی سازمان ملل متحد می گوید

اگر شما یک بازمانده یا قربانی در ایالات متحده است و اضطراری شماره گیری 911. منابع دیگر عبارتند از: ملی خشونت خانگی تدریس خصوصی در 1-800-799 امن و یا متن LOVEIS به 22522. اگر آن است که یک اورژانس در انگلیس در تماس با پلیس در 999 و یا برای منابع اضافی در بریتانیا شما می توانید از شماره ملی استفاده داخلی تدریس خصوصی در 0808 2000 247.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر