Coronavirus به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن شناور تست نشده درمان به ایالات متحده تلفات نزدیک 50K

ژاپن و رهبران فشار ساکنان به حداقل رساندن طول و تعداد گردش تلاش این هفته توسط شهردار اوزاکا Ichiro ماتسوی برای اضافه کردن لمس شخصی به پایان رسید تا با لمس کردن یک طوفان. او پیشنهاد کرد که بهترین راه برای کاهش زمان خرید بود به نماینده آن را به مرد خانواده است.

“مردان سریع تر است. آنها فقط خرید آنچه آنها گفت:” او اظهار داشت. “مردان مستقیما به جایی که محصول کنار گذاشته است قرار دادن آن در سبد است. آن را موجب صرفه جویی در زمان.”

“من فکر نمی کنم این موضوع را از جنس” مرد گزارشگر به آرامی به عقب. “این برای تلفن های موبایل عجیب و غریب هنگامی که شما می گویند, ‘زنان زمان بیشتری را به فروشگاه.'”

56 ساله محافظه کار بود و متعصبانه. “خوب در خانه من و همسرم می کشد و من سریع تر است.”

FILE PHOTO: Mayor of Osaka and leader of the Nippon Ishin (Japan Innovation Party) Ichiro Matsui attends a debate session at the Japan National Press Club in Tokyo, Japan
شهردار اوزاکا و رهبر Nippon Ishin (ژاپن نوآوری حزب) Ichiro ماتسوی حضور یک بحث جلسه در ژاپن ملی باشگاه مطبوعات در توکیو ژاپن در جولای 3, 2019 فایل عکس. Issei کاتو/ایسنا

واکنش سریع بود و به طور کلی چندان اشتیاقی. “افرادی که هیچ نشانه چه زندگی روزانه است که در مورد ما نیازی به توصیه های خود گفت:” یک صدای جیر جیر.

“شوهر من به پایان می رسد تا انتخاب بیشتر گران قیمت با نام تجاری” گفت: یک زن. “بالا حلق آویز در اطراف فروشگاه نیست آنها فقط در راه است ؟ بهتر است آنها را به ماندن در خانه و تماشای کودکان و نوجوانان.”

اخیر دولت آمار نشان می دهد که در حالی که سیاست ژاپن باقی مانده گیر کرده در مردان دیوانه عصر آن جامعه به شدت منتقل شده است. اخیر دولت کاغذ سفید در برابری جنسیتی در بر داشت 11.88 دو میلیون درآمد خانوارها و تنها 6.41 میلیون خانواده با خانه دار وقت. حتی پس از خصوصی بررسی در سال گذشته توسط استخدام شرکت بیش از 1000 full-time-زوج های شاغل در بر داشت زنان هنوز هم تا پایان زین با 70 درصد از خانواده و مراقبت از کودکان کارهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de