Coronavirus به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن امید به باز متحده عید پاک

سی بی اس آمریکا | No comments

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او می خواهد آمریکا “باز” توسط یکشنبه عید پاک است که می افتد در تاریخ 12 آوریل با وجود شتاب از coronavirus موارد در سراسر کشور است. آقای تهمت به طول تاون هال در فاکس نیوز که در آن او نشانه بی صبری بیش از این گسترده بسته شدن کسب و کار و رکود از اقتصاد کشور.

در اوایل روز سه شنبه سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که ایالات متحده می تواند تبدیل به جدید کانون این بیماری همه گیر به بیش از 50000 نفر گزارش شده است. بیش از 670 نفر کشته شده اند از این ویروس در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما در حال حاضر شاهد بسیار زیادی شتاب در موارد در ایالات متحده پس از آن که بالقوه” که سخنگوی مارگارت هریس گفت: با توجه به رویترز.

بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است.

Coronavirus Pandemic Causes Climate Of Anxiety And Changing Routines In America
مردم صف برای دریافت یک آزمون در المهرست بیمارستان با توجه به شیوع کروناویروس در مارس 24, 2020, در کوئینز نیویورک. ادواردو Munoz Alvarez/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>