Coronavirus به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن هل FDA به سرعت در مسیر درمان

سی بی اس آمریکا | No comments

رئیس جمهور تهمت و گفت: بسیاری از مسئولیت کافی برای تضمین هواکش و ماسک ها و تست ها نهفته است با فرمانداران به عنوان او تحویل یک کنفرانس مطبوعاتی در کنار اعضای Coronavirus نیروی کار پنج شنبه. آقای ترامپ فعال دفاع تولید عمل چهار شنبه, اما می گوید نمی خواهد پیاده سازی آن را تا زمانی که او نیاز به با وجود انتقاد هایی که تولید تجهیزات پزشکی نیاز به ramped تا در حال حاضر.

ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیز هنوز گزارش عدم آزمون نیاز آنها و جمع شدن در پردازش این آزمون.

“اول از همه فرمانداران قرار است به انجام بسیاری از این کار و انجام می دهند بسیاری از این کار” رئيس جمهور گفت: پنج شنبه. “دولت فدرال قرار نیست به خارج وجود دارد خرید مقادیر زیادی از اقلام و سپس حمل و نقل, شما می دانید, ما از حمل و نقل کارمند. فرمانداران قرار دارد که با تست فرمانداران هستند و قرار است به انجام آن است.”

“ما کمک کند و ما به شما کمک کند در هر کجا که ما می تواند ادامه داشته باشد. “و ما می توانید خرید در حجم و در برخی موارد عالی حجم. با ماسک به عنوان یک مثال که واقعا مشکل ما کمک کرده اند ، و وجود دارد در حال حاضر میلیون ها نفر از ماسک و…. اما این است که واقعا برای دولت های محلی فرمانداران و مردم در داخل کشور بسته به شیوه آنها تقسیم آن است.”

هنوز رئیس جمهور افزود: دولت در حال کار “بسیار سخت” به امن تر هواکش و گفت: آنها باید یک ایده بسیار بهتر از آنچه که آنها باید در چند روز آینده. معاون رئیس جمهور مایک پنس پنجشنبه به خبرنگاران گفت آنها “به طور فزاینده ای با اعتماد به نفس” آنها را مجبور تعداد هواکش آنها نیاز دارید.

ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>