Coronavirus به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید 1.6. میلیون آمریکایی آزمایش شده اند برای coronavirus

رئیس جمهور تهمت و گفت: بیش از 1.6 میلیون coronavirus آزمایشات انجام شده در ایالات متحده تا کنون به عنوان او هشدار داد که “سخت ترین هفته” در عین حال در این بحران آینده است. آقای ترامپ گفت: سازمان مدیریت اضطراری فدرال ارائه خواهد شد 1,700 بحرانی هواکش به پنج کشور مبارزه COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

در حال حاضر وجود دارد بیش از 300,000 تایید coronavirus بیماران در آمریکا بیشتر از هر کشور از 1.2 میلیون نفر در سراسر جهان است. ایتالیا هنوز هم دارای بیشترین مرگ و میر با بیش از 15000. روز یکشنبه ایتالیا گزارش داد که کمترین روزانه coronavirus مرگ و میر در بیش از دو هفته از نشانه ممکن است گذشت راس آن بحران است.

در انگلستان ملکه الیزابت به نادر تلویزیونی آدرس مورد بحران گفتن بریتانیا و جهان است که “روز بهتر خواهد شد و بازگشت. ما خواهد بود با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

ملکه سخنرانی آمد و به عنوان 10 خیابان داونینگ گفت: نخست وزیر بوریس جانسون در بیمارستان بستری شده بود به علت مداوم علائم کروناویروس.

در سراسر جهان وجود دارد خالی کلیساها برای یکشنبه نخل خدمات. پاپ فرانسیس livestreamed جمعی از خالی کلیسای سنت پیتر که به طور معمول خواهد بود بسته بندی شده با بندگان. در نیویورک زنگ زد از خالی کلیسای جامع سنت پاتریک.

در شهر نیویورک یک ببر در باغ وحش برانکس آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاه در وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA). مقامات می گویند این اولین گزارش از یک ببر تبدیل شدن به آلوده COVID-19.

تعداد کل موارد در سراسر جهان در صدر 1.2 میلیون, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. جهانی مرگ و میر بیش از 68,000.

دفعات بازدید: آخرین:

اطلاعات دقیق از CDC در coronavirus درمان و پیشگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im