Coronavirus به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “قرنطینه لازم نیست” برای نیویورک ساکنان

ساعت پس از رئیس جمهور تهمت و گفت: او با توجه به “اجرا” قرنطینه از همه ساکنان که ترک نیویورک منطقه از جمله احتمالا قطعات نیوجرسی و کانکتیکات آقای ترامپ توییتی که “قرنطینه لازم نیست.” نیویورک در حال حاضر در ایالات متحده در کانون این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 55 ، 000 موارد تایید شده در دولت است.

“توصیه کاخ سفید CoronaVirus نیروی کار و پس از مشورت با فرماندار نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات من خواسته اند @CDCgov به موضوع قوی مشاوره سفر به تجویز توسط فرمانداران در مشورت با دولت فدرال” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است.

فرماندار فلوریدا ران DeSantis روز شنبه گفت دولت خواهد بود راه اندازی پست های بازرسی در عمده interstates I-95 و من-10 که معمولا آباد توسط مسافران از نیویورک و نیواورلئان که در آن تعدادی از coronavirus موارد همچنان به رشد.

تعداد کل موارد در ایالات متحده افزایش یافته و به بیش از 116,000, با بیش از 1,900 مرگ و میر از جمله یک نوزاد در ایلینوی که مقامات بر این باورند که جوانترین مرگ تا کنون از coronavirus.

ایالات متحده همچنان به بالای لیست برای تعداد موارد تایید شده از coronavirus با ایتالیا زیر با بیش از 94,000 موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایتالیا رسیده یکی دیگر از گریم نقطه عطف در روز شنبه به عنوان تعداد مرگ و میر در صدر 10,000 بیش از هر کشور دیگر.

دفعات بازدید: آخرین:

بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im