کاخ سفید چهارشنبه اعلام کرد که شهروندان غیر آمریکایی نمی خواهد اجازه سفر از اروپا به آمریکا برای 30 روز در یک اقدام بی سابقه تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus. سفر تعلیق آغاز خواهد شد در روز جمعه در نیمه شب و نه خواهد شد به بریتانیا است.

در ابتدا تعلیق به نظر می رسد گسترده تر. “برای نگه داشتن موارد جدید از ورود ما به سواحل ما خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز آینده” آقای ترامپ گفت: در یک اتفاق نادر آدرس به ملت. “قوانین جدید را به اثر جمعه در نیمه شب. این محدودیت ها تنظیم خواهد شد موضوع به شرایط زمین است. وجود خواهد داشت معافیت برای آمریکایی ها که تحت مناسب نمایش.”

اما کاخ سفید بعد روشن در یک صدای جیر جیر که تعلیق تنها اعمال شده به اتباع خارجی که در سفر به یکی از 26 کشور اروپایی در گذشته 14 روز. صدای جیر جیر گفت: شهروندان آمریکایی خواهد بود معاف از محدودیت های اعمال شده و خواهد شد به کارگردانی به “محدود فرودگاه” برای غربالگری.

تهمت نیز در ابتدا گفت که سفر تعلیق اعمال را برای مسافران و “تجارت و حمل بار است.” در عرض یک ساعت از آدرس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن اصلاح خود در توییتر: “محدودیت متوقف می شود و مردم نمی کالاهای,” او نوشت.

اعلام می آید پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد روز شنبه که شیوع کروناویروس گسترش در سراسر جهان در حال حاضر می تواند به عنوان یک بیماری همه گیر. که مدیر دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که “عمیقا نگران کننده سطوح گسترش و شدت” از وقوع.

در این بیانیه آمد که تعدادی از COVID-19 نفر در ایالات متحده به افزایش ادامه داد. تاخیر در سطح فدرال را ترک کرده اند و بسیاری از دولت های محلی و مقامات بهداشتی مسابقه برای گرفتن تا با کارهای عقب افتاده از مردم در حال انتظار برای تست شده برای COVID-19 بیماری است.

بازارهای جهانی سهام شده اند کشویی در ترس coronavirus را با شدت بهم زدن رشد اقتصادی است. سهام ایالات متحده اندازه گیری شده توسط S&P 500 پس از نزدیک به 5 درصد در روز چهارشنبه و پس از آقای تهمت آدرس از دفتر بیضی, S&P آتی شد نشان می دهد سهام خواهد باز کردن یکی دیگر از 4% پنج شنبه صبح. نگرانی: قطع سفر از اروپا و اقتصادی طرح های پیشنهادی نیست به اندازه کافی جسورانه به مبارزه با خطرات اقتصادی.

در ضمن در مبدا کشور چین وجود دارد نصب شواهدی وجود دارد که کنترل دقیق اقدامات پرداخت. نخست وزیر چین اعلام کرده است این بیماری “اساسا پیشتر” و با تنها حدود 10 جدید داخلی عفونت گزارش شده در چین روز چهارشنبه در دیگر کشورها اتخاذ تاکتیک های مشابه.

ایتالیا بزرگترین شیوع کروناویروس در خارج از چین با بیش از 800 کشته و بیش از 12,000 COVID-19 عفونت. کل کشور تحت شدیدترین محدودیت های مسافرتی. وجود دارد در حال حاضر بیش از 120.000 موارد در سراسر جهان و بیش از 4,300 نفر کشته شده اند. اکثریت قریب به اتفاق موارد خفیف هستند و تقریبا نیمی از کسانی که آلوده شده اند در حال حاضر در حال بهبود است.

برای کسب اطلاعات دقیق در coronavirus پیشگیری و درمان بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سایت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im