Coronavirus به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن “دوست دارم” به ایالات متحده بازگشایی با عید پاک

سی بی اس آمریکا | No comments

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که او می خواهد آمریکا “باز” توسط یکشنبه عید پاک است که می افتد در تاریخ 12 آوریل با وجود شتاب از coronavirus موارد در سراسر کشور است. آقای تهمت به طول تاون هال در فاکس نیوز که در آن او نشانه بی صبری بیش از این گسترده بسته شدن کسب و کار و رشد اقتصادی.

وقتی پرسیده شد که در مورد جدول زمانی در یک بعد از ظهر جلسه آقای ترامپ گفت: “من فقط فکر می کردم آن را زمان” و اضافه میکند: “بر این اساس بود که یک سطح معینی از هفته از زمان ما آغاز شده است. من دوست دارم برای دیدن آن می آیند و حتی دیر اما من فقط فکر می کنم این امر می تواند یک جدول زمانی است.”

“ما فقط آن را انجام دهد اگر آن را خوب” آقای ترامپ اضافه شده است. “و شاید ما بخش های از کشور ما بخش های زیادی از کشور است. که می تواند بیش از حد.” او گفت که دولت “بسیار” با دکتر Fauci و دکتر Birx و به دنبال “هر آنچه که آنها را انجام دهد.”

اما دکتر تام Inglesby مدیر جانز هاپکینز’ مرکز سلامت و امنیت و نگرانی های مطرح شده در یک مصاحبه با “CBS Evening News” لنگر نورا o’donnell.

“من فکر می کنم آن را به حداقل تا عید به حتی شروع به دیدن تاثیر اجتماعی فاصله اقداماتی که شده اند در محل قرار داده در هفته گذشته” Inglesby گفت.

همانطور که از شنبه شب بیش از 54,800 موارد گزارش شده در ایالات متحده و بیش از 780 نفر فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت برای اطلاعات دقیق در coronavirus درمان و پیشگیری است.

Coronavirus Pandemic Causes Climate Of Anxiety And Changing Routines In America
مردم صف برای دریافت یک آزمون در المهرست بیمارستان با توجه به شیوع کروناویروس در مارس 24, 2020, در کوئینز نیویورک. ادواردو Munoz Alvarez/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>