مقامات ایالات متحده در حال مسابقه برای اجرای اقدامات جدید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس که به کشته شدن حداقل 32 نفر در کشور و بیمار بیش از 1000. چندین ایالت اعلام وضعیت اضطراری برای کمک به آزاد کردن منابع برای مبارزه با ویروس.

در نیویورک اندرو کومو فرماندار اعلام کرد که مقامات در حال اجرای یک “در منطقه مهار” محور در نیو راشل حومه شهر نیویورک است. در مهار منطقه 1-شعاع مایل زیادی جمع آوری مکان های بسته خواهد شد و به مدت دو هفته خبر داد. که شامل مدارس و اماکن عبادت.

“ما همچنین می خواهم به استفاده از گارد ملی در منطقه مهار به ارائه مواد غذایی به خانه برای کمک به تمیز کردن فضاهای عمومی” کومو گفت. او اضافه کرد که به طور موقت coronavirus مرکز آزمایش خواهد شد تا در منطقه.

در ضمن ایتالیایی ها از خواب بیدار شدم به شدید ترین محدودیت در هر روز زندگی پس از جنگ جهانی دوم به عنوان تعدادی از موارد در سطح جهانی همچنان به صعود. همانطور که از سهشنبه شب, شده اند وجود دارد حداقل 118,000 موارد در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. در حالی که بیش از 65,000 مردم را بهبود بیش از 4200 فوت کرده اند.

در ایتالیا است که بیشترین شیوع در خارج از چین 60 میلیون نفر تحت محدودیت های مسافرتی تجمعات عمومی, و عمومی, رویدادهای ورزشی لغو شد و نخست وزیر جوزپه کونته گفت: مردم خود در خانه بمانند. او آن را به نام ایتالیا “تاریکترین ساعت”.

شنبه بدترین روز در وال استریت پس از این فروپاشی مالی در سال 2008 با میانگین صنعتی داو جونز سقوط نزدیک به 8 درصد. بهبود بازارهای سهام نزدیک به 5% جمعه اگر چه چندین اقتصادی علائم جاده شد با اشاره به امکان coronavirus ناشی از رکود اقتصادی است.

برای کسب اطلاعات دقیق در coronavirus پیشگیری و درمان بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سایت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de