Coronavirus به روز رسانی: آمریکا COVID-19 شیوع تنظیم برای تبدیل شدن به مرگبارتر از چین

Coronavirus شیوع در ایالات متحده آمریکا است که در سرعت تبدیل به مرگبارتر از چین در روز سه شنبه. مرگ و میر در حال حاضر بیش از 3000 دوشنبه شب فقط چند صد پایین تر از در چین است. بیش از 500 مرگ و میر اضافه شد به ایالات متحده تلفات دوشنبه به تنهایی.

فقط ایتالیا و اسپانیا دیده می شود بیشتر مرگ و میر تا کنون, اما در حالی که نشانه هایی وجود دارد که شیوع بیماری در آن دسته از کشورهای در حال رشد آهسته تر در امریکا است که هنوز هم قارچ.

تعداد تایید ایالات متحده موارد است که در حال حاضر به مراتب بالاتر از هر ملت دیگر در مورد 165,000. آمریکایی ها دیده اند کشور خود را تصادف به یک جنگ پاسخ که چند می توانست پیش بینی: بیمارستان چادر در پارک مرکزی با بیمارستان نیروی دریایی کشتی لنگر انداخت در این نزدیکی هست و دیگری در لس آنجلس و فرماندار سخت ضربه نیویورک التماس پزشکان و پرستاران به کمک می آیند.

سی و دو ایالت و واشنگتن دی سی را صادر stay-at-home سفارشات محدود کردن جنبش به شیوه ای کاملا نا آشنا به مدرن دموکراسی است.

اطلاعات دقیق از CDC در coronavirus درمان و پیشگیری است.

اصلاح: نسخه قبلی این داستان اظهار داشت که ایالات متحده در سرعت به ثبت نام اکثر مرگ و میر ناشی از COVID-19 در سطح جهان است. ایتالیا و اسپانیا بیشترین مرگ و عوارض با بیش از 11,000 و 7,700 مرگ و میر بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im