Coronavirus به روز رسانی: آمریکا و مرگ و میر روش 15,000

 

دبی اجازه می دهد تا الکل تحویل خانه به عنوان ویروس خاموش میله

دبی دو عمده الکل توزیع کنندگان همکاری پیشنهاد تحویل خانه آبجو و ارواح و شراب به عنوان جدید کروناویروس در حال حاضر تهدید حیاتی منبع مالیاتی و به طور کلی درآمد برای حاکمان اسلامی این شهرستان ،

این تصمیم نشانه های دیگری از شل شدن آداب و رسوم اجتماعی در آسمان خراش نکردم کویر کلان شهر.

این سرویس همچنین می آید به عنوان الکل فروش با حجم کاهش یافته است در طول سال های اخیر در میان رکود اقتصادی در دوبی و گسترده تر از امارات متحده عربی.

چند باقی مانده گردشگران در دبی می توانید با استفاده از گذرنامه های خود را به خرید الکل. ساکنان این نیاز به یک مجوز الکل پلاستیک کارت قرمز صادر شده توسط پلیس دوبی که نیاز به تمدید سالانه.

— آسوشیتد پرس

 

ملی ذخایر تقریبا از PPE

استراتژیک ملی ذخایر تقریبا از N95 ماسک فولاد, ماسک صورت, سپر, لباس و دیگر لوازم پزشکی به شدت مورد نیاز به حفاظت از خط مقدم پزشکی کارگران درمان coronavirus بیماران.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: آسوشیتد پرس روز شنبه که مقامات فدرال در روند استقرار تمام باقی مانده تجهیزات حفاظت فردی — به عنوان PPE کوتاه در ذخایر.

این HHS بیانیه را تایید فدرال اسناد منتشر شده روز شنبه توسط مجلس نظارت و کمیته اصلاحات نشان می دهد که حدود 90 درصد از تجهیزات حفاظت فردی در انبارهای توزیع شده به دولت های ایالتی و محلی.

HHS سخنگوی کتی McKeogh گفت: 10 درصد باقی مانده خواهد ماند در رزرو برای حمایت از فدرال پاسخ تلاش.

خانه نظارت رئیس کارولین B. Maloney, D-n. y. گفت: در بیانیه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ترک متحده به تکاپو باز بازار برای منابع کمیاب اغلب با یکدیگر رقابت و سازمان های فدرال در هرج و مرج جنگ مناقصه است که همواره قیمت ها.

— فردا/AP

 

ژاپن استان به اعلام حالت اضطراری

فرماندار ژاپن استان آیچی را اعلام وضعیت اضطراری آغاز جمعه رویترز گزارش داد. آیچی تا پنجم بیشترین عفونت در ژاپن و شامل شهر ناگویا همراه با مقر Toyota Motor Corporation.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد روز سه شنبه اعلام وضعیت اضطراری در توکیو و دیگر استان, اما Aichi را شامل نمی شد با توجه به انتخاب.

 

253 زندانیان فدرال باید آزمایش مثبت

اداره زندانها چهارشنبه اعلام کرد که 253 زندانیان فدرال و 85 کارکنان آزمایش مثبت برای کوروناویروس. نوزده زندانیان و 7 کارکنان را بهبود BOP اضافه شده است.

لوئیزیانا FCI اوکدیل آگهی ملت با 47 مورد در میان کارکنان و زندانیان با توجه به BOP. کانکتیکات FCI دنبوری تا 46 و کارولینای شمالی FCI بوتنر است 42.

بیشتر بخوانید درباره FCI اوکدیل اینجا.

 

قانونگذاران واژگون مذهبی پرستش اندازه محدودیت در کانزاس

فرماندار کانزاس لورا کلی اجرایی به منظور محدود کردن اندازه از تجمعات مذهبی در میان شیوع کروناویروس لغو شد جمعه پس از دولت را بالا دادستان گفت: این احتمال وجود دارد نقض قانون اساسی امور خارجه.
 
با عید فقط روز دور قانونی شورای هماهنگی رای دادند 5-2 به خنثیسازی این جهت که محدود در شخص مذهبی خدمات و مجالس ترحیم به 10 نفر. در حال حاضر لغو سفارش کرده بود لغو زودتر جهت است که محروم ترین گردهمایی با بیش از 10 نفر با استثنا برای تجمعات مذهبی و مجالس ترحیم بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا اجتماعات بزرگ شد و در حال حاضر از نظر قانونی مجاز است. کلی گفت: کارکنان قانونی در حال بررسی این موضوع است.
 
“این است ایجاد سردرگمی” کلی حزب دموکرات گفت: در یک کنفرانس خبری. “این اتحاد ایجاد هرج و مرج است.”
 
این شورا رای پس از دادستان کل درک اشمیت جمهوری گفت که در حالی که منظور شد “عمومی صدا-توصیه های بهداشتی که Kansans باید دنبال” او بود دلسرد سازمان های اجرای قانون و دادستان ایالت از تلاش برای اجرای آن مورد نیاز است. نقض سفارش شده است می تواند تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان یک تخطی از قانون مجازات جریمه نقدی تا 2500 دلار و 12 سال در زندان.

—آسوشیتد پرس

 

یک سوم از ایالات متحده مستاجرها نمی پرداخت اجاره بها در زمان این ماه

رکود اقتصادی ناشی از کروناویروس در صرف چند هفته قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار و تحت فشار های شدید مالی.

نمایشگاه: همانطور که از آوریل 5, برخی از 31 درصد از خانواده های ایالات متحده که اجاره نداده پرداخت آن برای ماه های ملی مسکن چند شورای اسلامی گفت: در گزارش روز شنبه که آهنگ چگونه این بیماری همه گیر است که بر بازار مسکن.

“این COVID-19 شیوع منجر به قابل توجهی در سلامت و چالش های مالی برای ساکنان آپارتمان و چند صاحبان اپراتورها و کارکنان در جوامع در سراسر کشور” NMHC جمهور داگ Bibby در بیانیه ای گفت.

اگر چه 69 درصد از اجاره خانواده ها قادر به پرداخت اجاره مارس بود که از 81 درصد ماه قبل با توجه به گروهی که داده ها را پوشش می دهد 40 میلیون اجاره. لوئیزیانا و نیویورک شاهد بزرگترین افزایش مزد مارس اجاره.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

در اینجا چیزی است که باید اتفاق می افتد برای امریکا برای بازگشت به “عادی”

هنگامی که بازگشت زندگی به “عادی” ؟ آن چه پدر و مادر با بچه ها گیر در خانه مردم کار می کنند و آمریکایی ها در سراسر کشور می خواهید بدانید. چه خواهد شد آن را به زندگی می کنند در یک پست-coronavirus جهان ؟

هر چند رئیس جمهور تهمت است مشتاق برای باز کردن این کشور به عقب تا به زودی کارشناسان هشدار می دهند چند چیز مهم باید در محل برای زندگی به بازگشت به برخی از نسخه های آن کشور اساسا تعطیل در ماه مارس است. حتی در آن زندگی ممکن است کاملا مشابه; بسیاری از مردم ممکن است تغییر رفتار خود و تجدید رفتن به اجتماعات بزرگ که قبلا عادی است.

یک “نقشه راه” گزارش منتشر شده توسط محافظه کار-تکیه American Enterprise Institute, نوشته شده توسط سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb دیگر سابق FDA مقامات و کارشناسان در دانشگاه جانز هاپکینز شناسایی سه فاز: کاهش گسترش بازگشایی اقتصاد دولت توسط دولت و ایجاد ایمنی برای بلند کردن جسمی از فاصله.

تنها در این است که فاز سوم خواهد زندگی بازگشت به نزدیکترین چیز به حالت عادی گزارش نتیجه می گیرد. Gottlieb به عنوان تا حدودی از یک مشاور دولت فدرال در طول coronavirus بحران ارائه جلسات و ساخت دور در تلویزیون.

آمریکا تنها قادر خواهد بود به حرکت به یک دولت توسط دولت بازگشایی اقتصاد هنگامی که وجود دارد “کاهش پایدار در موارد حداقل به مدت 14 روز;” بیمارستان ها باید از این ظرفیت برای درمان تمام بیماران بدون اینکه غرق; هر کس نشان دادن علائم می تواند آزمایش می شود و دولت می تواند به طور فعال نظارت بر موارد تایید شده و اطلاعات تماس. در این مرحله اکثر متحده به نظر می رسد هنوز هم هفته دور از قادر بودن به انجام این کار و این کشور هنوز هم ramping تا تست.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

فلوریدا صورت موانع در تقاضا برای مزایای بیکاری

روز پنج شنبه دولت را انتشار هفتگی شماره از تازه بیکاری آمریکایی است. و اگر در حال گذاشته شدن کافی نیست بسیاری از کسانی که مردم در مواجهه با موانع و حتی درخواست برای مزایای بیکاری.

بیش از نیم میلیون فلوریدا برای اعمال نرخ بیکاری در ماه مارس است. منتقدان هشدار داد که دولت بیکاری سیستم ناکافی و حتی قبل از همه گیر. فرماندار فلوریدا ران DeSantis می گوید کارکنان اضافه شده است و رفع ساخته شده — اما او را مقصر می داند تقاضای بی سابقه ای برای جمع شدن.

سازمان دیده بان مانوئل Bojorquez گزارش زیر.

فلوریدا صورت موانع در تقاضا برای مزایای بیکاری
 

“من هستم خدا نیست”: مراقبت های بهداشتی کارگران مبارزه در نیویورک به عنوان موارد افزایش

مقامات پیش بینی می کنند که مرگ و میر در ایالات متحده را به اوج این آخر هفته. اما در بسیاری از نقاط کشور به این امید نشان داده است که مخلوط با درد است. در خط مقدم بحران های مبارزه برای نجات بیماران همچنان در هزینه های بزرگ.

“به آنها بگویید که ما دیگر نمی تواند ارائه مراقبت بحرانی که عضو خانواده شما واقعا نیاز… من نیستم به خدا من از خدا — من فقط بسیار محدود در منابع گفت:” نیویورک متخصص قلب و عروق.

سازمان دیده بان مولا Lenghi گزارش زیر.

مرگ و میر ناشی از کوروناویروس سنبله به سطح جدید در نیویورک
 

1.5 میلیون coronavirus موارد در سراسر جهان

وجود دارد در حال حاضر بیش از 1.5 میلیون مورد تأیید در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 87,900 اند از ویروس.

 

زنان خواست برای به تاخیر انداختن درمان های باروری نگرانی آنها ممکن است از دست شانس خود را به یک کودک

دستورالعمل جدید اصرار برخی از زنان تحت درمان های باروری به صبر به دلیل نگرانی در مورد خطرات احتمالی از قرار گرفتن در معرض coronavirus. بسیاری امیدوار مامان در حال حاضر نگران تاخیر می تواند هزینه آنها شانس خود را به یک کودک است.

Adrianna کیزر-D’Anna و به مدت طولانی برای امیدوار خواهر و برادر برای دختر خود. اما پس از سقط جنین شش و هشت سال از درمان های باروری او در حال حاضر به صبر کنید تا انتقال او نهایی دو جنین — یک روش است که برنامه ریزی شده برای این هفته است.

“من بی حس در این مرحله” کیزر-D’Anna گفت: CBS News. “این هنجار با IVF است که وجود دارد و نشیب است اما شما هرگز استفاده می شود به تماس تلفنی که می گوید شما نمی توانید حرکت بیشتر شما نمی توانید حرکت کنید.”

در سن 44 او می گوید: زمان همه چیز است. “من بسیار عصبی زیرا اگر این طول می کشد یک سال دیگر ؟” او گفت:.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

بیش از 19 درصد از NYPD را یونیفورم نیروی کار از بیمار

بیش از 19 درصد از NYPD را یونیفورم نیروی کار — 7,130 مردم — به نام بیمار در چهار گروه در بیانیه ای گفت. بیش از 2,100 لباس شخصی و اعضای بیش از 370 غیر نظامی کارکنان باید آزمایش مثبت برای ویروس.

این گروه همچنین اعلام کرد که مرگ از شهر وادار سازد دستیار Deidre ادواردز که فوت دوشنبه از عوارض ناشی از کوروناویروس. ادواردز کار کرده بود برای NYPD برای نزدیک به 15 سال است.

US-HEALTH-VIRUS
یک NYPD خودرو پارک شده در خارج از بروکلین بیمارستان در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است. آنجلا Weiss / خبرگزاری فرانسه/گتی
 

وزارت امور خارجه به ارمغان آورده است پشت 50,000 آمریکایی از ژانویه 29

وزارت امور خارجه ایالات متحده به ارمغان آورده است بازگشت بیش از 50 ، 000 آمریکایی ها در خارج از کشور از ژانویه 29, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo گفت.

“از بیش از 90 کشور بیش از 490 پرواز بازگشت به ایالات متحده از همه در سراسر جهان در سراسر جهان در مقیاس ما بازگشت تلاش است بدون موازی در طول عمر ما” Pompeo گفت.

 

Coronavirus موارد افزایش خانه های پرستاری در سراسر کشور

در سراسر کشور ما شاهد یک هشدار دهنده افزایش coronavirus موارد در خانه های سالمندان. بیش از نیمی از خانه های پرستاری در نیوجرسی حداقل یک مورد. سه نفر فوت کرده اند در یک خانه سالمندان در ایالت میسوری.

در یک خانه در نزدیکی ریچموند, ویرجینیا, 33 فوت کرده اند. این سیستم در یک نقطه شکستن. بیش از 80 ساکنان خانه سالمندان شده اند تخلیه در آمبولانس از مرکز در ریورساید کالیفرنیا پس از 39 نفر از coronavirus و پس از پرستاران — احتمالا ترس برای ایمنی خود را — برای نشان دادن خودداری کرد.

“من فکر می کنم ترس ممکن است منجر آنها را به تصمیم گیری است که ممکن است حق تصمیم گیری برای بیمار” Riverside County بهداشت عمومی سخنگوی خوزه Arballo گفت: CBS News.

این یک معضل مواجه وندی Ezzes که 90 ساله است که در جنوب کالیفرنیا خانه سالمندان است. “من عصبی هستم برای گرفتن بیمار و من نگران چه هستم من قرار است به او کمک کند؟” Ezzes گفت. “بهترین چیز برای من انجام دهید؟”

اینجا بیشتر بخوانید.

 

23 درصد از آمریکایی ها بر این باورند نادرست نظریه COVID-19 ایجاد شده در آزمایشگاه. در اینجا چیزی است که کارشناسان می گویند ،

یک نظرسنجی جدید از مرکز تحقیقات پیو در بر داشت که 23 درصد از نظر سنجی آمریکایی ها بر این باورند COVID-19 عمدا توسعه یافته در آزمایشگاه در حالی که 6 درصد دیگر گفت که “به احتمال زیاد ساخته شده و به طور تصادفی.” تنها 43 درصد از پرسش شوندگان گفت: آنها بر این باورند که ویروس آمد از طبیعت باقی مانده 25 درصد گفت: آنها مطمئن نبودند.

اما در مقاله اخیر در طبیعت, پزشکی, محققان گفت: این رمان coronavirus نمی تواند به طور مصنوعی ساخته شده است. Kristian اندرسن یکی از کاغذ همکاران توضیح داده شده در کتاب دیگری که “SARS-CoV-2 ویروس دارای اجزای متفاوت است که از کسانی که قبلا ویروس های شناخته شده به طوری که آنها تا به حال به آمده از یک ویروس ناشناخته و یا ویروس در طبیعت است.”

“برترین دانشمندان با هم متحد شده به تجزیه و تحلیل COVID-19 ویروس و قطعی دولت است که ویروس اقتباسی بود از یک رویداد طبیعی و انسان ساخته شده” ایسنا نویسندگان دکتر دیوید Agus در مصاحبه ای گفت:. “این هفتمین شناخته شده coronavirus به آلوده کردن انسان و طبیعت راهی از این یکی به علت ویران ما شاهد امروز است.” Brandi Kellam

 

ایالات متحده در صدر تلفات 14,000

بیش از 14,200 فوت کرده اند از coronavirus در ایالات متحده که از بعد از ظهر چهارشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در حال حاضر وجود دارد بیش از 419,900 موارد تایید شده در سراسر کشور.

 

286 خدمه در یو اس اس روزولت را آزمایش مثبت

نیروی دریایی آمریکا چهارشنبه اعلام کرد که 286 خدمه در یو اس اس روزولت را آزمایش مثبت برای کوروناویروس. نیروی دریایی اضافه شده که 93% از خدمه تست شده و 2,588 مردم باید آزمایش منفی است. شده اند وجود دارد هیچ بستری شدن در بیمارستان از خدمه.

نیروی دریایی اضافه شده است که 2,329 ملوانان منتقل شده اند در ساحل که به عنوان تست در ادامه کشتی را حفظ خواهد کرد مردم به اندازه کافی در هیئت مدیره به “تداوم خدمات ضروری” و نگه داشتن کشتی تمیز….

روزولت محوری شد به ملی ویژه هفته گذشته هنگامی که آن کاپیتان سابق نوشت یادداشتی برای بیش از 20 نفر ابراز نگرانی در مورد چگونه به سرعت ویروس پخش شد از طریق کشتی. کاپیتان شد و سپس سرنگون اقدام توسط نیروی دریایی, منشی, که پس از ارائه استعفای خود را روز بعد.

American Aircraft Carrier Anchors Off The Coast Of Hampshire
یو اس اس تئودور روزولت مجریان سواحل در مارس 23, 2015 در گاسپورت, انگلستان است. دن Kitwood / گتی
 

دبیر کل سازمان ملل متحد در مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به برگزاری وجوه: “در حال حاضر این است که زمان”

در پاسخ به رئیس جمهور تهمت شنبه دهید که او را به قرار دادن یک نگه در بودجه به این که سخنگوی سازمان ملل دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به خبرنگاران گفت: روز شنبه که اشاره به این حادثه تلخ می خواستم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به می دانم که چه کسی “باید حمایت شود به عنوان آن را کاملا حیاتی به جهان تلاش برای پیروزی در جنگ علیه COVID-19.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: COVID-19 همه گیر است “یکی از خطرناک ترین چالش های این جهان مواجه شده است و در طول عمر ما بالاتر از همه یک انسان بحران شديد بهداشت پیامدهای اجتماعی و اقتصادی” با توجه به سخنگوی استفان نواز.

او افزود که پس از این بیماری همه گیر است و بیش از آن ارزشمند خواهد بود به نگاه “درس آموخته است.”
 
“در حال حاضر این است که زمان” او گفت:. “سازمان بهداشت جهانی با هزاران نفر از کارکنان خود را در خط مقدم… با راهنمایی آموزش و تجهیزات بتن صرفه جویی در زندگی خدمات آنها به عنوان مبارزه با ویروس” او گفت:.

 

دکتر Birx واکنش به تهمت کوبیدن که توضیح می دهد که تاخیر در تماس با ویروس “جهانی همه گیر”

دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده گفت: به موقع بودن اطلاعات منتشر شده از چین به سازمان جهانی بهداشت “آیا تاخیر توانایی” اعلام coronavirus جهانی همه گیر. Birx همچنین تشکر کارگران در خط مقدم از این بیماری همه گیر و ابراز امیدواری کرد که در مقیاس بزرگ کاهش تلاش های در حال کار برای پهن کردن ویروس منحنی.

رئیس جمهور تهمت انتقاد سازمان بهداشت جهانی در روز سه شنبه نیروی کار جلسه. او مقصر آژانس برای ارائه بهتر هشدارهای پیش از همه گیر در نتیجه اجازه می دهد آن را به گسترش به سرعت به عنوان آن را انجام داد.

“این است که تنها می تواند واکنش نشان می دهند به این اطلاعات را داده و زمانی که شما برگردید و نگاهی به جدول زمانی آن نیست تا زمانی که من فکر می کنم تقریبا اواسط ژانویه که چین گزارش شده است که وجود انسان به انسان انتقال” Birx گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

نیوجرسی اولیه به تعویق افتاد تا جولای 7

نیوجرسی فرماندار فیل مورفی چهارشنبه اعلام کرد که دولت ریاست جمهوری اصلی منتقل خواهد شد از 2 ژوئن تا جولای 7.

“ما دموکراسی را نمی توان یک سانحه COVID-19. ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که هر رای دهنده می تواند رای بدون به خطر انداختن سلامت خود و یا ایمنی خود را,” او گفت:.

او گفت: دولت COVID-19 مرگ و میر در حال حاضر 1,504 و بیش از 47,000 مردم باید آزمایش مثبت برای ویروس.

“ما در هر فلات” مورفی گفت: CBS New York گزارش شده است. “ما باید برای ادامه باید کاملا هوشیار و اگر چیزی را سفت به عنوان مخالف به شل. و من نمی گویم که با هر مقدار از شادی. این من به ارمغان می آورد هیچ شادی به می گویند که.”

 

نیویورک گزارش مرگبارترین روز هنوز برای دومین روز متوالی

فرماندار نیویورک اندرو Coomo روز چهارشنبه گزارش های اضافی 779 مرگ و میر بالاترین تک روز شمار تلفات برای دومین روز در یک ردیف. “خبر بد فقط بد نیست. خبر بد این است که در واقع وحشتناک,” او گفت که او اعلام کرد که مرگ و میر.

کل مرگ و میر در کشور است و در حال حاضر به تصویب 6,200.

کومو گفت که منحنی در حالت مسطح است و تعدادی از بیمارانی که در بیمارستان بستری را برای یک روز دیگر.

اما او هشدار داد: “این یک زمان برای رسیدن از خود راضی.” او از مردم خواست در خانه بمانند باقی می ماند منظم و ادامه اجتماعی فاصله گرفته است.

deathscuomo.png
 

پزشکان نگران آنها بود مجبور به زندگی یا مرگ تصمیم گیری

زندگی و مرگ تصمیم گیری ممکن است مجبور می شود پس از پزشکان در ایالات متحده است که در حال مبارزه با تعداد زیادی از coronavirus موارد با توجه به بحرانی کمبود تخت های بیمارستانی و هواکش. در حالی که برخی از سیستم مراقبت های بهداشتی پیش بینی کرده اند و این مجموعه اولویت دستورالعمل برای تخصیص ارزش خود را از منابع دیگران ممکن است آن را ترک تا حضور پزشک — بیماران ترک در رحمت از هر دو.

پزشکان در سراسر کشور در حال دست و پنجه نرم کردن با اخلاقی بحران همه گیر شده است قرار داده و آنها را در. دکتر جوزف اسمیت پزشکی ICU مدیر در Eskenazi سلامت در ایندیانا گفت که “به عنوان یک پزشک این تهوع.”

“فقط صرف این ایده که ما می… یک قدم عقب و می گویند که یک فرد است که به احتمال زیاد از دیگر بنابراین ما باید ارائه مراقبت های ویژه به فرد است که احتمال بیشتری برای زنده ماندن… که چیز بسیار دشوار است,” او گفت:.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

Coronavirus فلج زندان فدرال در لوئیزیانا

یک زندان فدرال در ایالت لوئیزیانا را به تمرکز پس از پنج زندانی مستقر در تاسیسات درگذشت پس از ابتلا به کوروناویروس. دادستان کل ویلیام بر مردم خواست تا اداره زندانها اجازه می دهد تا آسیب پذیر زندانیان که واجد شرایط در FCI اوکدیل من و دیگر فدرال زندانها به خدمت بقیه احکام خود را از خانه.

اوکدیل پایین-امکانات امنیتی واقع در حدود 200 کیلومتری غرب نیواورلئان به طور معمول به خانه 971 زندانیان مرد. این زندان گزارش شده 42 تایید موارد COVID-19 در میان کارکنان و زندانیان.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

برادوی درهای خود را از طریق ژوئن 7

برادوی را حفظ خواهد درهای خود را بسته و از طریق ژوئن 7, گسترش اولیه تعطیلی که رفت به اثر حدود چهار هفته پیش.

“اولویت ما همچنان به سلامت و رفاه برادوی theatregoers و هزاران نفر از مردم که در کار تئاتر صنعت هر روز از جمله بازیگران نوازندگان, کردند, ushers و بسیاری دیگر از حرفه ای اختصاص داده شده” شارلوت, St. Martin, رئيس جمهور از برادوی لیگ گفت: در انتشار اخبار.

“برادوی همیشه در قلب خیلی از اپل بزرگ و ما با پیوستن به هنرمندان تئاتر حرفه ای و طرفداران در به دنبال به جلو به زمانی که ما می توانیم یک بار دیگر تجربه تئاتر زندگی می کنند با هم.”

برادوی لیگ گفت: این تصمیم مطابق با دستورالعمل CDC و تحت فرماندار نیویورک اندرو کومو ،

 

هند به احتمال زیاد به گسترش مستند با تعدادی از coronavirus موارد در حال حاضر بیش از 5000

نارندرا نخست وزیر هند روز شنبه اشاره کرد که سه هفته در سراسر کشور مستند در حال حاضر مجموعه ای برای پایان دادن به در 14 آوریل تمدید خواهد شد که تعداد تایید COVID-19 نفر در این کشور به شدت افزایش یافت.

تقریبا 150 نفر کشته شده اند با این بیماری جدید در هند, 35 از آنها در 24 ساعت گذشته به تنهایی و تعداد موارد افزایش 773 به 5,194. آن را بزرگترین واحد-روز پرش در هر دو این موارد و مرگ و میر پس از هند شیوع آغاز شد.

در یک ویدئو کنفرانس با وزرای ارشد دولت مودی گفت: لغو مستند “ممکن نیست.”

“اولویت دولت این است که برای صرفه جویی در هر زندگی است. وضعیت در این کشور شبیه به یک اورژانس اجتماعی. آن را ضروری تصمیم گیری های دشوار و ما باید همچنان هوشیار باقی می ماند” او به نقل از به نقل از رسانه های هندی.

Outbreak of coronavirus disease (COVID-19) in Ahmedabad
دکتر پوشیدن دنده محافظ آماده برای گرفتن سواب از یک دختر برای تست برای بیماری کروناویروس (COVID-19) در یک منطقه مسکونی در احمدآباد هند, آوریل 8 سال 2020 است. AMIT دیو/ایسنا

به عنوان نظر دولت گسترش مستند به معنای نگه داشتن هند 1.3 میلیارد نفر از مردم در خانه های خود چندین ایالت ها و شهرها از جمله پایتخت دهلی نو و بمبئی ساخته شده ماسک صورت اجباری برای مردم زمانی که آنها بیرون رفتن برای مجاز ملزومات است.

Arshad R. Zargar

 

پورتوریکو می خواهد پرواز بان کی مون از آمریکا در نقاط داغ

پورتوریکو فرماندار درخواست مقامات فدرال به ممنوعیت تمام پرواز های از شهرهای ایالات متحده با تعداد زیادی از coronavirus موارد برای کمک به جلوگیری از گسترش در خاک ایالات متحده.

این طومار توسط رژیم صهیونیستی. واندا Vázquez به اداره هوانوردی فدرال می آید به عنوان مقامات متهم به برخی از بازدید کنندگان از مصرف دارو برای کاهش تب برای جلوگیری از بودن در قرنطینه قرار داده شده. اعضای گارد ملی screen مردم در این جزیره اصلی فرودگاه بین المللی.

گارد ملی است گفت: حداقل دو مسافر از نیویورک که خود را کاهش تب با مصرف دارو و در حال حاضر بستری در این جزیره با COVID-19.

-آسوشیتد پرس

 

شهردار نیویورک می گوید ویروس به آمار و اسپانیایی نیویورکی سخت

شهر نیویورک مرگ و میر از coronavirus شده است به طور نامتناسبی بالا در سیاه و جوامع اسپانیایی زبان, شهردار, بیل د Blasio گفت.

داده های اولیه نشان می دهد که مردم برای حساب 28 درصد از این شهر COVID-19 تلفات حتی اگر آنها فقط 22 درصد از جمعیت این شهر در حالی که مردم اسپانیایی زبان هستند و 34 درصد از این شهر را ویروس کشته و 29 درصد از جمعیت آن است.

د Blasio گفت: از نابرابری نژادی: “این بیمار است. این نگران کننده است. این اشتباه است. و ما در حال رفتن به مبارزه با همه چیز داریم.”

دکتر Oxiris Barbot این شهر کمیسیون بهداشت و درمان اشاره کرد که جوامع شده اند که ضربه سخت ترین ویروس “تا به حال نرخ بالاتر از اساسی بیماری مزمن” از دیگر نیروهای جدید است.

د Blasio گفت: شهرستان که سوار بر یک میلیون دلاری خدمات عمومی کمپین برای رسیدن به غیر انگلیسی زبان جوامع با اطلاعات در مورد ویروس.

-آسوشیتد پرس

 

پایان ووهان مستند می تواند باعث “تجدید حیات در عفونت” در چین, دکتر, هشدار

ساکنان اجازه داده شد به ترک مرکزی چین در شهر ووهان در روز چهارشنبه برای اولین بار در نزدیک به سه ماه. 76-day مستند برداشته شده است اجازه می دهد مردم را به سفر در داخل و خارج از شهرستان که در آن جهانی coronavirus همه گیر است که اعتقاد به سرچشمه گرفته است.

در سکته مغزی از نیمه شب این شهر را جشن گرفتند “آزادی” از آن مستند و مفتخر خط مقدم کارگران با نور نشان می دهد, CBS News خبرنگار Ramy Inocencio گزارش. رانندگان سرعت به عنوان بزرگراه دوباره باز کرد. قطار با سرعت بالا در سمت چپ فقط بعد از سحر و بیش از 10 ، 000 نفر سمت چپ این شهر با هواپیما.

“هر کس مانند و در مورد و همه خیلی خیلی خوشحال. … من احساس شادی در هوا گفت:” 21 ساله مگان مونرو است که در ووهان پس این مستند آغاز شده است.

اما یک شورش شکست روز شنبه هنگامی که این مستند در سطح وسیع تری هوبئی استان برداشته شد بیش از ترس است که مردم در حال حاضر ترک می reinfect دیگران است. برخی از اپيدميولوژيستها هشدار داده اند که گسترده سفر از ووهان می تواند علامت شروع از چین موج دوم COVID-19 بیماری است. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

ووهان ساکنان جشن, سفر پس از coronavirus مستند به پایان می رسد
 

Miss England برگ امور خیریه در هند به بازگشت به کار به عنوان یک انگلستان, دکتر, در میان virus بحران

این زمان از دست انگلستان Bhasha موکرجی می گوید: او در بازگشت به انگلستان به کار به عنوان یک دکتر به عنوان کشور خدمات بهداشت ملی جنگ عمده COVID-19 شیوع. موکرجی گفت: انگلیسی پخش اخبار آسمان بود که او در انجام کار بشردوستانه در هند هنگامی که شیوع بیماری در بریتانیا آغاز شد.

“من احساس کردم که من خدمات با توجه به آموزشی که من تا به حال — من یک پزشک آموزش دیده — خدمات من خواهد بود بسیار مفید است در یک بیمارستان,” او گفت: آسمان. “به سوی پایان سفر… من احساس نمی مانند پوشیدن تاج و تخت من.”

موکرجی در حال حاضر در انزوا قبل از بازگشت به کار در انگلستان, آسمان صاف گزارش شده است. او همچنین شروع یک طومار خواستار بیمه خدمات درمانی کارکنان به پرداخت کاهش می یابد اجاره بها در coronavirus بحران به عنوان بسیاری از آنها اجاره اتاق در خارج از خانه های خود برای جلوگیری از به طور بالقوه آلوده خود را خانواده.

“من نه تحقیر این کار کار خیریه که من انجام شده بود اما در راه شما می دانید این چیزی است که من آموزش داده شده است به انجام,” موکرجی گفت. “بنابراین من می خواستم به بازگشت و انجام آن است.”

 

Burton Snowboards, رئیس, انتقاد شدید “شکست فدرال رهبری” به عنوان شرکت اهدا ماسک برای پزشکان

Burton Snowboards می گوید آن را اهدا 500,000 KN95 ماسک ماسک به “خط مقدم” بهداشت و درمان کارگران در سراسر شرق. این شرکت گفت: در آزادی مطبوعات است که آن را “به سرعت بسیج آن زنجیره تامین به سرعت در حال منبع و تولید تخصصی ماسک در چین است.”

اولین 48,000 ماسک داده خواهد شد و به بيمارستان در ورمونت برتون که در آن مستقر است و, New Hampshire. یکی دیگر از 452,000 ماسک انتظار می رود برای رسیدن به در دو هفته آینده. نیمی از ماسک ارسال خواهد شد و به بیمارستان های بوستون و نیویورک سیتی “که در آن نیاز است” این را گفت.

“این یک رسوایی ملی که پزشکی عرضه زنجیره ای در این کشور شده است federalized و است که در حال رقابت برای به شدت مورد نیاز لوازم” دانا نجار رئیس هیئت مدیره در برتون گفت: در آزادی مطبوعات. “این اساسی شکست فدرال رهبری در ساعت نیاز ناچار می شود بیشتر و درد و رنج و از دست دادن زندگی ارزشمند است.”

این شرکت همچنین تولید پزشکی صورت سپر برای بهداشت و درمان کارگران و اهدا بیش از 1300 عینک برف برای حرفه ای پزشکی. هر کسی که می خواهد به کمک استفاده برتون عینک می تواند این کار را در مقر خود در برلینگتون ورمونت که در آن آنها خواهد شد “رفتن را از طریق یک فرآیند قرنطینه قبل از اینکه توزیع شده است.”

 

فرانسه ناو هواپیمابر به نام بازگشت به بندر با امکان COVID-19 شیوع سرنشین

فرانسه وزارت دفاع اعلام کرده است که هواپیمابر فرانسوی شارل دوگل که به عنوان بازگشت به پورت میان ممکن است شیوع کروناویروس روی. این وزارتخانه در بیانیه ای گفت شنبه که حدود 40 سرباز بودند ارائه نشانه های مرتبط با COVID-19 بیماری است. آنها قرار داده شده اند و تحت سخت پزشکی مشاهده است.

یک تیم پزشکی مجهز به تست شد به هیئت مدیره کشتی روز شنبه به منظور تایید موارد بالقوه و جلوگیری از ویروسی شدن بیشتر گسترش وزارت گفت.

این هواپیما حامل بود که در یک ماموریت در اقیانوس اطلس در حال بازگشت بلافاصله به پایگاه خود در بندر تولون در ساحل دریای مدیترانه که در آن در ابتدا انتظار می رود برای بارانداز در آوریل 23. خدمه آن تشکیل شده است در مورد 1,900 نیروهای نظامی است.

اعلام می آید پس از شیوع کروناویروس آمار آمریکا ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت در حال حاضر در بندر در گوام است. همانطور که از روز سه شنبه نیروی دریایی ایالات متحده گفت: حداقل 230 خدمه بوده است آزمایش مثبت است. شلیک در هفته گذشته از روزولت کاپیتان ایجاد اختلاف در ایالات متحده.

CBS/AP

ملوانان تشویق برای سرنگون هواپیما حامل کاپیتان
 

پاپ فرانچسکو “کسانی که سود کردن نیازهای دیگران” در میان همه گیر برای پیدا کردن شفای معنوی

فرانسیس محکوم مافیا و همه کسانی که بهره گیری از این بیماری همه گیر کوروناویروس به پول. فرانسیس خود را باز کرد توده صبح روز چهارشنبه با دعا که “همه کسانی که سود کردن نیازهای دیگران و فروش آنها را” تجربه معنوی تبدیل.

فرانسیس’ وعظ اختصاص داده شده بود به داستان کتاب مقدس از خیانت یهودا به عیسی — یک روایت مسیحیان بزرگداشت این هفته در اجرای خدمات مربوط به علم العبادات مارک مسیح در شام آخر مصلوب شدن و رستاخیز در عید پاک.

در اظهارات خود فرانسیس گفت: هر کس “کمی یهودا در داخل از ما” که باعث می شود یک انتخاب میان وفاداری به دیگران یا منافع خود. او گفت: “هر یک از ما دارای این ظرفیت به خیانت به فروش دیگران به انتخاب خود ما منافع است.”

Pope Francis holds weekly general audience virtually due to coronavirus outbreak
پاپ فرانسیس صحبت می کند او در طول مخاطبان عام آن را به عنوان جریان از طریق تصویری از طریق اینترنت از یک کتابخانه به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از بیماری کروناویروس (COVID-19) در واتیکان, آوریل 8 سال 2020 است. واتیکان رسانه ها/جزوه/ایسنا

صحبت از تبادل نظر پرنیان و وام دهندگان پول او گفت: “ممکن است خداوند لمس قلب خود را و تبدیل آنها.”

ایتالیایی مقامات هشدار داده اند که جرم و جنایت سازمان یافته گروه در حال مانور برای سود کردن اجتماعی و اقتصادی اختلالات ناشی از ایتالیا به ویروس ناشی از سراسر کشور خاموش کردن.

آسوشیتد پرس

 

کیسه های پلاستیکی ممنوع در حال معکوس شدن در میان coronavirus وحشت

گسترش جدید کروناویروس تهدید برای احیای محیط زیست مخرب تنها با استفاده از کیسه های پلاستیکی با یک قایق از ایالات و شهرستانها قرار دادن قبلا تایید ممنوعیت برگزاری و برخی حتی معکوس ،

ماساچوست که در آن 130 شهرستانها و شهرها را ممنوع کرده بود تنها با استفاده از کیسه های پلاستیکی در هفته گذشته معکوس شده و موقعیت خود را و به جای آن ممنوع و قابل استفاده مجدد حمل و نقل کردن کیسه های. سان فرانسیسکو که یکی از اولین شهرهای ایالات متحده به ممنوعیت کیسه های پلاستیکی در سال 2007 در این هفته ممنوع کیسه های قابل استفاده مجدد و لیوان و موارد دیگر. کلرادو, ایلینوی, مریلند و نیوهمپشایر یا متوقف اجرای خود پلاستیکی-کیسه ممنوعیت یا ممنوع reusables آشکار است.

صنعت پلاستیک بوده و مشتاق به سرمایه گذاری در این مکان تازه کشف شده تمرکز بر پاکیزگی. در مارس پلاستیک صنعت ارتباط نوشت: به ایالات متحده آمریکا وزیر بهداشت الکس آذر اصرار او را به “ایجاد یک بیانیه عمومی در بهداشت و ایمنی مزایای دیده می شود در تک-استفاده از پلاستیک” با توجه به نامه ای به دست آمده توسط سیاسی.

مشکل: هیچ علمی به این نتیجه که پلاستیکی است که کمتر احتمال دارد به انتقال coronavirus از سطوح دیگر. دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.

 

نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون هنوز در ICU اما گفته می شود با ثبات و در پاسخ به COVID-19 درمان

بوریس جانسون می گوید سخنگوی نخست وزیر بریتانیا پایدار است و پاسخ به درمان coronavirus در واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان لندن.

جیمز شل می گوید جانسون در ادامه به دریافت “استاندارد اکسیژن درمانی” است و تنفس بدون هر گونه کمک.

جانسون صرف دو شب در ICU از سنت توماس ” در بیمارستان پس از بستری یکشنبه. او تشخیص داده شد با COVID-19 مارس 26 و هنوز هم تا به حال سرفه و تب 10 روز بعد.

سخنگوی خود را کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتری از جانسون درمان گفت: روز چهارشنبه به روز رسانی “به ما داده بود توسط سنت توماس” در بیمارستان و آن را شامل تمام اطلاعات آن ساعت را تیم پزشکی به نظر بالینی مرتبط است.”

وزیر امور خارجه Dominic Raab ایستاده است در جانسون در حالی که او در بیمارستان بستری است.

آسوشیتد پرس

بوریس جانسون در بخش مراقبت های ویژه به عنوان coronavirus علائم را بدتر می کند
 

ایران در ایالات متحده اجازه می دهد تا صندوق بین المللی پول به آن 5 میلیارد دلار وام اضطراری برای COVID-19 پاسخ

حسن روحانی رئیس جمهور ایران خواست صندوق بین المللی پول روز چهارشنبه به تحریم-آمار کشور 5 میلیارد دلار وام اضطراری برای مبارزه با آن رمان شیوع کروناویروس.

جمهوری اسلامی در حال مبارزه با یکی از مرگبارترین بیماری است که در آن می گوید: کشته شدن نزدیک به 4000 نفر و آلوده بیش از 64,500 اگر شده است وجود دارد حدس و گمان هر دو در ایران و خارج از کشور که تعداد واقعی مرگ و میر و عفونت ها بسیار بالاتر است.

ایران گفته است که نیازهای آن چه خواهد بود اولین وام صندوق بین المللی پول در بیش از نیم قرن برای ادامه مبارزه با این ویروس اما ایالات متحده که به طور موثر دارای حق وتو در صندوق بین المللی پول است به گزارش بلوک وام استدلال ایران را با استفاده از وجوه برای مقاصد نظامی.

“من مصرانه از همه سازمان های بین المللی به انجام وظایف خود” روحانی گفت: در جلسه هیئت دولت است. “ما یک عضو از صندوق بین المللی پول… اگر وجود دارد برای رفتن به هر گونه تبعیض میان ایران و دیگران در دادن وام نه ما و نه افکار عمومی جهان خواهد آن را تحمل کند.”

CBS/AFP

 

با فرانسه locked down, جمعه خوب خدمات به پخش زنده از داخل آتش زده Notre-Dame

یک تعداد انگشت شماری از مردم را جشن می گیرند یک جمعه خوب خدمات در داخل پاریس’ مشهور نوتردام کلیسای جامع تقریبا یک سال پس از این کلیسا ویران شده توسط یک آتش سوزی.

این خدمات شامل ستایش از تاج خار بر این باور شده اند پوشیده شده توسط عیسی مسیح بر روی صلیب به گفته رئيس جمهور از دوستان از برگشتن-کدبانو میشل Picaud. تاج مورد استفاده برای نگهداری در کلیسای جامع اما ذخیره شده است در موزه لوور پس از آتش در 15 آوریل سال گذشته است.

اسقف اعظم پاریس, Monsignor میشل Aupetit منجر خواهد شد, سرویس, همراه با رییس دانشگاه پاریس است.

FRANCE-HEALTH-VIRUS
یک زن با پوشیدن لباس های محافظ ماسک صورت عبور خالی, خیابان, در مقابل کلیسای نوتردام کلیسای جامع در پاریس در مارس 2, 2020, میان سخت مستند در فرانسه به سرعت گسترش COVID-19 بیماری است. فیلیپ لوپز/خبرگزاری فرانسه/گتی

اسقف اعظم گفت: این سرویس خواهد بود در رادیو و تلویزیون پس وفادار می تواند به دنبال به فرانسه همچنان تحت سراسر کشور مستند در میان شیوع کروناویروس است که نگه می دارد بدتر به رغم اقدامات گسترده.

خواهد بود وجود دارد هیچ دیگر خدمات عید پاک در کلیسای جامع و مرمت در باستان ساختمان متوقف شده به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

 

ایران coronavirus مرگ و میر نزدیک 4,000

ایران روز چهارشنبه گزارش داد 121 جدید و میر ناشی از رمان coronavirus آوردن آن به طور کلی تعداد مرگ و میر به 3,993.

در طی 24 ساعت گذشته 1,997 موارد جدید COVID-19 عفونت تشخیص داده شد در ایران دولت خبرگزاری ایرنا به نقل از وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour عنوان کرد و گفت.

قرار داده است که تعداد موارد تایید شده در 64,586 او اضافه شده است.

ایران اعلام کرد که اولین COVID-19 موارد در فوریه 19 تا کنون بدترین ضربه گیر در خاورمیانه با توجه به رسمی عوارض.

اما شده است وجود دارد گمانه زنی ها در خارج از کشور که تعداد واقعی مرگ و میر و عفونت در این کشور می تواند بالاتر است.

AFP

 

که مقامات دفاع از COVID-19 پاسخ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اتهام “چین-محور” تعصب

سازمان بهداشت جهانی مقامات در دفاع از آژانس COVID-19 دیدگاه چهارشنبه پس از رئیس جمهور تهمت متهم آن را از “احتمالا” گمراه کننده است. آقای ترامپ گفت که تا به حال عمل “بسیار چین-محور” شیوه ای که آن را در واکنش به این بیماری همه گیر است که سرچشمه در بخش مرکزی چین در شهر ووهان.

“آنها انتقاد من به چین سفر بان کی مون و آنها در اشتباه بودند که در مورد” رئیس جمهور تهدید به بریده بریده ایالات متحده کمک های مالی برای کسانی که. “آنها اشتباه در مورد بسیاری از چیزها است. آنها به نظر می رسد بسیار چین-محور. ما باید به نگاه به آن است.”

در روز چهارشنبه که مدیر منطقه ای برای اروپا دکتر هانس Kluge گفت: جهان بود که “هنوز در مرحله حاد یک بیماری همه گیر بنابراین در حال حاضر زمان برای قطع کمک های مالی.”

دکتر بروس Aylward ارشد مشاور است که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus دفاع از U. N. آژانس همکاری با چین به عنوان “کاملا بحرانی در اوایل این شیوع به دسترسی کامل به همه چیز ممکن است.”

“این چیزی است که ما با هر ضربه کشوری مانند اسپانیا و هیچ ربطی به چین به طور خاص” Aylward گفت:, و اضافه کرد که تصمیم گیری اولیه نشان می دهد نگه داشتن مرزهای باز گرفته شده در نور از تلاش های چینی به شدت پیگیری و قرنطینه مشکوک به ویروس موارد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات که بیش از coronavirus’ گسترش جهانی
 

توییتر, رئیس, جک دورسی وعده 1 میلیارد دلار برای ویروس تلاش های امدادی

توییتر از بنیانگذاران و مدیر اجرایی جک دورسی روز سه شنبه گفت او از ارتکاب 1 میلیارد دلار از ثروت شخصی به کروناویروس امداد بشردوستانه خود را از طریق صندوق.

دورسی گفت: در یک سری از توییت که او را انتقال سهام خود را پرداخت دیجیتال گروه میدان به شرکت مسئولیت محدود شروع به کوچک کمک حدود 28 درصد از کلی ثروت.

“چرا حالا ؟ این نیاز به طور فزاینده ای فوری و من می خواهم برای دیدن تاثیر در طول زندگی” دورسی گفت. “من امیدوارم که این الهام بخش دیگران برای انجام کاری مشابه است. زندگی خیلی کوتاه است پس بیایید همه چیز را ما می تواند امروز برای کمک به مردم در حال حاضر است.”

AFP

 

CDC مجموعه به شل بازگشت-به-کار دستورالعمل برای برخی که خود جدا پنس می گوید:

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که در مورد تغییر آن دستورالعمل برای خود انزوا به آن را آسان تر برای کسانی که شده اند در معرض کسی که با کروناویروس جدید به بازگشت به کار در صورتی که بدون علامت معاون رئیس جمهور پنس روز سه شنبه گفت.

بهداشت عمومی آژانس در رابطه با کاخ سفید coronavirus نیروی کار را اعلام تغییرات چهارشنبه پنس گفت: در روز سه شنبه نیروی کار مطبوعاتی.

تحت راهنمایی های جدید افرادی که در معرض کسی آلوده اجازه داده می شود در کار اگر آنها بدون علامت تست متوسط دو بار در روز و پوشیدن یک ماسک صورت یک فرد آشنا با این پیشنهاد در دست بررسی آسوشیتدپرس گفت. فرد توصیف این پیشنهاد در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که پیش نویس شده نهایی.

CBS/AP

 

1st بعد از ژاپن در وضعیت اضطراری می بیند قطار هنوز هم بسته بندی شده برای عجله صبح

اولین روز کامل تحت ژاپن در وضعیت اضطراری است underwhelmed. در حالی که برخی از محبوب خرده فروشی و نقاط توریستی بودند غیر منتظره ای آرام آن نگاه مانند کسب و کار به طور معمول در توکیو infamously متراکم حمل و نقل عمومی.

سهل انگار غذای درخواست مردم برای ماندن در خانه تولید fusillade از ناامیدی و سرخوردگی و خشم آنلاین.

“حتی با اورژانس اعلام این شیناگاوا ایستگاه قطار در ساعت شلوغی. آن را این صبح خوب است ؟ پیچ و یا چه ؟ “گفت:” یک صدای جیر جیر.

“هشت صبح در قطار به اوزاکا” گفت: یکی دیگر از ارسال یک تصویر از مردم ایستاده شانه به شانه در قطار و برخی از چهره بدون ماسک.

یک فروشنده مصاحبه خارج Omiya ایستگاه در شمال توکیو اعتراف او نمی خواهید به وجود دارد. “من بسیار می ترسم” گفت: شبکه TBS. “حقوق و مزایای کارگران مثل ما باید سوار این قطار هر روز. آنچه از ما تبدیل شده؟”

دولت رسمی “3c” سرود — جلوگیری از نزدیک فضاهای نزدیک گفتگو و جمعیت — تبدیل به یک معوج شوخی است. “هیچ چیز تغییر کرده است در 3c Odakyu خط قطار” یک رفت و آمد شده است.

مشارکت مردم است و تضعیف ایمان در ژاپن پیشنهاد به سرعت همه گیر بدون کامل مستند.

 

تگزاس خانه سالمندان دکتر تست مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن در 27 COVID-19 بيمار

هنگامی که یک coronavirus شیوع آمار تگزاس خانه سالمندان دکتر رابین آرمسترانگ رسیده برای اثبات نشده درمانی: ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین.

برای اولین بار او نیاز به پیدا کردن یک عرضه است. اما در یک لحظه زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت ترویج مواد مخدر آرمسترانگ است که هیچ پزشک به طور منظم. او یک جمهوری خواه عضو کمیته ملی و عربستان فعال در هوستون و پس از تماس جمهوریخواه سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک تگزاس رئیس آقای تهمت مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در سال 2016 آرمسترانگ به زودی به اندازه کافی دوز شروع درمان 27 آلوده ساکنان رفت و آمد مکرر در تگزاس سیتی.

آرمسترانگ مدیر پزشکی در این مرکز گفت: خیلی زود به بگویید که آیا این درمان به کار خواهد کرد. اما خود را جارو استفاده از مواد مخدر در یک خانه سالمندان در طول smoggy تگزاس خط ساحلی نشان میدهد که چگونه آقای تهمت دفاع از دارو است که با داشتن تاثیر بر پزشکان در سراسر ایالات متحدهو حتی به عنوان دانشمندان هشدار می دهند که آزمایش های بیشتری نیاز است قبل از آن ثابت بی خطر و موثر در برابر COVID-19.

Virus Outbreak Texas
این عکس نشان می دهد یک بطری هیدروکسی کلروکین در یک جدول در خارج از ورود به رفت و آمد مکرر در تگزاس سیتی پرستاری که در آن دکتر رابین آرمسترانگ, حق, خانه, مدیر پزشکی است که با استفاده از آن برای درمان ساکنان مارس 7, 2020, در, Texas City, Texas. David J. فیلیپ/AP

“من احتمالا نمی خواهد که قادر به دریافت دارو تا به حال او شده است صحبت کردن در مورد آن را بسیار” آرمسترانگ آسوشیتدپرس گفت.

جمهوری خواه Bryan هیوز یک سناتور ایالت تگزاس گفت: “کمک به سازماندهی یک خط لوله از هیدروکسی کلروکین کمک های مالی به کشورهای دیگر از طریق مذاکرات رهبران. هیوز گفت: او سپری کرده است در هفته های اخیر کمک لوئیزیانا, Mississippi, Arkansas و گرجستان را دریافت و یا انتظار می رود محموله از Amneal دارو ساز از مواد مخدر مستقر در نیوجرسی. ماه گذشته این شرکت اعلام کرد که آن را به حال اهدا 1 میلیون تبلت به تگزاس.

آسوشیتد پرس

 

سازمان ملل تعلیق حافظ صلح استقرار

سازمان ملل متحد روز سه شنبه به حالت تعلیق جدید حافظ صلح استقرار با توجه به ادامه coronavirus بیماری همه گیر. چرخش و استقرار سازمان ملل نیروهای حافظ صلح بین المللی و پلیس خواهد بود به حالت تعلیق تا 30 ژوئن.

U. N. سخنگوی استفان نواز ساخته شده اعلام کرد و گفت: این 13 ماموریت حفظ صلح سازمان ملل متحد “در حال کار تمام وقت برای مهار و کاهش گسترش COVID-19” و به اطمینان حاصل شود که ورودی یونیفورم پرسنل ندارد COVID-19.

نواز توضیح داده شده به مهر “با وجود نیروهای جنبش در آینده در داخل یا خارج” اما افزود که “چند محدود استثنا ممکن است در نظر گرفته شود.”

“اولویت های ما هستند برای اطمینان از COVID-19-وضعیت ورودی یونیفورم پرسنل و کاهش خطر است که حافظ صلح سازمان ملل متحد می تواند یک سرایت بردار و به طور همزمان حفظ قابلیت های عملیاتی,” نواز گفت.

هر دو این بیماری همه گیر شیوع و هزینه های مربوط به کروناویروس به نظر می رسد در موضوع است.

 

جان Prine آمریکایی عامیانه خواننده و ترانه سرا درگذشت در سن 73

جان Prine خواننده و ترانه سرا که به کاوش در heartbreaks, indignities و پوچ از زندگی روزمره در “فرشته از Montgomery” “سام سنگ” “سلام وجود دارد” و نمرات از دیگر آثار درگذشت یکشنبه در سن 73با توجه به آسوشیتد پرس.

خانواده اش اعلام کرد مرگ او به دلیل عوارض ناشی از کروناویروس جدید. مرگ او در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت در نشویل, تنسی, جایی که او در بیمارستان بستری شده بود در ماه گذشته.

برنده جایزه یک عمر دستاورد گرمی در اوایل سال جاری Prine سنگ خود مکالمه از آلبوم در یک صدای خشن با یک زندگی دشوار است, به خصوص پس از سرطان گلو او را با یک ریخت فک.

او به شوخی که او خرابکاری بنابراین اغلب در گیتار است که مردم فکر می کردند او ابداع یک سبک جدید. اما او باز دلی چشم برای جزئیات و تیز و سورئال طنز به ارمغان آورد او را به بالاترین تحسین از منتقدان از جمله همسالان به عنوان باب دیلن و Kris Kristofferson, و از ستارگان جوان تر مانند Jason Isbell و Kacey Musgraves که حتی نام یک آهنگ پس از او.

– آسوشیتد پرس

 

فقیر و جوامع اقلیت ضربه سخت COVID-19 در جنوب

Coronavirus شده است انفجار در سراسر جنوب. در دوازده ایالت های جنوبی وجود داشته است تقریبا 65,000 تایید COVID-19 مورد و بیش از 1700 مرگ و میر.

فرماندار جان ادم ادواردز گزارش 70 جدید و میر شنبه و گفت: آنها هنوز هم نیروبخش برای بدترین.

وجود یک هشدار دهنده اختلاف در دولت: بیش از 70 درصد از coronavirus مرگ و میر آمریکایی های آفریقایی تبار که شامل تنها 32 درصد از جمعیت.

“این بسیار غم انگیز برای گفتن من شوکه شده این اتفاق می افتد اگر شما یک بیماری است که رفتن برای کشتن بیشتر مردم با فشار خون بالا دیابت و بیماری های قلبی و شما باید یک بهداشت اختلاف مانند این, آن را تکان دهنده گفت:” دکتر امی کاهش از دیلرد دانشگاه. لوئیزیانا یکی از این کشور بالاترین نرخ از افراد با شرایط موجود.

اینجا بیشتر بخوانید.

Coronavirus منفجر سراسر فقیر و آسیب پذیر جمعیت در جنوب

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de