Coronavirus به روز رسانی: آمریکا و مرگ و میر نزدیک 60,000 به عنوان آزمایشگاه مسابقه برای یک واکسن

 

با تب کنترل و ماسک دبی مگا بازار بازگشایی پس از ماه کرونا-بسته

محکم کیف از طراح بوتیک خود را در دست دستکشهایش ریخته مشتریان در دبی, مرکز خرید یکی از بزرگترین خرید های که بازگشایی تحت سخت پادمان در برابر coronavirus.

در ورودی اصلی که در آن مشتریان دست خود را از ماشین های اسپرت و لوکس Suv ها برای نوکر پارکینگ کارمندان آنها خوش آمد می گوید با سیاه و سفید تی شرت مطلب “خوش آمدید”.

لبخند آنها به عنوان نقطه دماسنج مادون قرمز “متوسط تفنگ” در بازدید از پیشانی آنها برای بررسی تب است که یک علامت ثبتشده از COVID-19 عفونت است.

دبی مال است که از جاذبه های اصلی شهر دولت است که خود را ساخته است ثروت و شهرت جهانی در پروژه های بزرگ و متنوع اقتصاد برای تبدیل شدن به یک گردشگری و خرید هاب و همچنین برای امور مالی و املاک و مستغلات.

با بیش از 1300 فروشگاه های مستقر در اطراف یک دریاچه گسترده و نادیده گرفته شده توسط برج خلیفه جهان بلندترین برج های دبی مرکز جذب برخی از 80 میلیون بازدید کننده در سال و بازگشایی در روز سه شنبه بود و نمادین گام به کشور ظهور از مستند.

بعد از یک ماه بسته شدن جمعیت شده اند به مراتب نازک تر به عنوان مهاجران در شلوار جین و Emiratis سنتی سفید خلیج فارس روپوش پرسه زدن روشن کوچه که ویترین همه چیز از شیک برای bling.

AFP

 

ترکیه ادعا می کند موفقیت درمان COVID-19 بيمار با پتو استفاده از داروی تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن

ترکیه بزرگترین شیوع کروناویروس در خاورمیانه با بیش از 114,000 تایید عفونت. تقریبا 3000 نفر کشته شده اند. اما در حالی که تعداد موارد افزایش یافته است سریع به مدت شش هفته در مرگ و میر باقی مانده است نسبتا کم و در حدود 2.5%. که بسیار پایین تر از در بسیاری از کشورهای اروپایی یا ایالات متحده آمریکا

دولت ترکیه تحمیل آخر هفته-تنها مستندات و ممنوع فقط کسانی که زیر سن 20 سال و بالای 65 سال از ترک خانه های خود در طول هفته در تلاش برای محدود کردن تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر.

ترکیه وزارت بهداشت می گوید نسبتا پایین مرگ و میر است با تشکر از پروتکل های درمان در کشور که شامل دو داروهای موجود — این بحث مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین تبلیغ توسط رئیس جمهور تهمت و ضد ویروسی favipiravir.

“پزشکان تجویز هیدروکسی کلروکین به هر کسی که تست مثبت برای کوروناویروس” گفت: Dr. Sema توران عضو دولت ترکیه را coronavirus مشورتی هیئت مدیره گفت: CBS News. بیماران بستری در بیمارستان ممکن است favipiravir داده می شود و همچنین اگر آنها برخورد تنفس مشکلات توران گفت.

او گفت که ترکیبی از مواد مخدر به نظر می رسد به “تاخیر و یا از بین بردن نیاز به مراقبت های ویژه برای بیماران است.”

TURKEY-HEALTH-VIRUS
سلامت کارگران کمک یک زن که دارای آزمایش مثبت برای coronavirus بیماری COVID-19 در باغجیلار در استانبول, مارس 28 2019. Bulent Kilic/خبرگزاری فرانسه/گتی

سازمان غذا و داروی آمریکا تایید کرده است اضطراری استفاده از هیدروکسی کلروکین برای coronavirus بیماران است اما هشدار داد که تنها باید مورد استفاده در آزمایش های بالینی یا تحت نظارت نزدیک از پزشکان با استناد به خطرات ناشی از عوارض قلبی.

 

واکسن منتقدان مصاحبه با تردید ویروس med حتی قبل از آن وجود دارد

یک coronavirus واکسن است که هنوز ماه ها یا سال های دور اما گروه هایی که فروختن اطلاعات غلط در مورد واکسن در حال حاضر در نظر گرفتن هدف بالقوه فرسایش اعتماد به نفس در آنچه که می تواند بشریت را بهترین فرصت برای شکست دادن ویروس.

در هفته های اخیر واکسن مخالفان را ساخته اند چند ادعاهای بی اساس از جمله این که واکسن محاکمه خواهد شد خطرناکی با عجله یا که دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص, مسدود کردن درمان برای غنی سازی واکسن سازان. آنها همچنین به دروغ ادعا کرد که بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت می خواهد به استفاده از یک واکسن برای تزریق میکروچیپ به مردم — یا به جمع اوری 15 درصد از جمعیت جهان است.

واکسن مخالفان در ایران بوده است در اطراف برای یک مدت زمان طولانی. ادعای خود را از محدوده نسبتا متوسط نگرانی های ایمنی در مورد خاص واکسن و یا خطر ابتلا به عوارض جانبی به تئوری های توطئه که در مرز عجیب و غریب.

این جنبش دریافت تازه, توجه, به خصوص که در این راستا خود را با گروه با صدای بلند اعتراض محدودیت در زندگی روزمره با هدف کنترل گسترش ویروس. متخصصان سلامت می گویند واکسن اطلاعات غلط می تواند پیامدهای مرگبار اگر آن مردم منجر به انتخاب کردن برای ساختگی درمان به جای. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

اکثر آمریکایی ها حمایت اقامت در خانه, سفارشات, CBS News نظرسنجی می یابد
 

مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی دفاع تولید عمل برای حفظ گیاهان گوشت پردازش باز

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا روز سه شنبه با استناد به دفاع تولید عمل برای حفظ گیاهان گوشت پردازش باز یک مقام ارشد کاخ سفید گفت: با توجه به اخبار CBS. گیاهان متعلق به برخی از بزرگترین شرکت های مواد غذایی تلاش کرده اند با شیوع کروناویروس در میان کارگران و رو به رشد مرگ و میر.

منظور اجرایی نیز به گیاهانی که در حال حاضر بسته شده که باید به بازگشایی سالم کارگران است.

منظور اجرایی اعلام گیاهان گوشت پردازش زیرساخت های حیاتی برای محافظت در برابر اختلال در عرضه مواد غذایی یک فرد آشنا با این موضوع گفت شنبه. دولت فدرال نیز ارائه خواهد شد و کارگران اضافی محافظ دنده و هدایت فرد گفت. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

نگرانی از کمبود گوشت به عنوان ویروس اثرات مواد غذایی زنجیره تامین

 

آکسفورد دانشمندان امیدوار COVID-19 واکسن می تواند به طور گسترده ای در دسترس سپتامبر

در مسابقه جهانی برای یافتن یک واکسن دانشگاه آکسفورد فقط شروع به پریدن کرد و جلوتر راه بسته است. تست انسان در حال بررسی است و دانشمندان می گویند آنها امیدوار یک coronavirus واکسن خواهد بود به طور گسترده ای در دسترس سپتامبر.

فناوری این آزمایشگاه در حال حاضر توسعه یافته در کار قبلی در واکسن برای ویروس های دیگر از جمله یکی از بستگان نزدیک از COVID-19 به آن شروع به سر.

“خوب من شخصا یک درجه بالایی از اعتماد به نفس در مورد این واکسن به دلیل آن تکنولوژی است که من قبل از استفاده” گفت: سارا گیلبرت استاد vaccinology در دانشگاه.

واکسن طول می کشد coronavirus’ مواد ژنتیکی و تزریق آن به یک سرماخوردگی ویروس است که خنثی شده است پس از آن می توانید در مردم است. این ویروس تغییر خواهد تقلید COVID-19 تحریک سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با دغل و ارائه حفاظت در برابر چیزی که واقعی است. اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

آکسفورد می گوید coronavirus واکسن می تواند آماده سپتامبر
 

مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره می گوید: ویروس “رفتن به دور” تناقض کارشناسان بهداشت و درمان

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت: coronavirus است “رفتن به دور” تکرار یک ادعا می کنند که در تضاد با خود و کارشناسان بهداشت و درمان. Dr. Anthony Fauci, دولت منجر به بیماری های عفونی, متخصص است گفت: ویروس کشنده نمی خواهد ناپدید می شوند و آمریکا باید آماده برای موج دیگری در پاییز.

آقای ترامپ گفت: یک واکسن است که به دنبال امیدوار کننده اما او فکر می کند این ویروس در حال رفتن به دور و اگر آن را در یک “تغییر” فرم در سقوط آمریکا آن را اداره خواهد کرد.

ایسنا کاخ سفید خبرنگار بن تریسی پرسید: آقای ترامپ چگونه با هیچ درمان شناخته شده و یا درمان و ایالات متحده شروع به بازگشایی او می تواند با اعتماد به نفس.

“امیدوارم ما در حال رفتن به آمده تا با یک واکسن. شما هرگز نمی دانید در مورد واکسن اما پیشرفت فوق العاده ای ساخته شده است. Johnson & Johnson و آکسفورد و بسیاری از چیزهای خوب شما بوده ام به شنیدن همان چیزهایی که من انجام می دهم” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با اشاره به “پیشرفت فوق العاده ای” ممکن است واکسن.

“اما من فکر می کنم آنچه اتفاق می افتد این است که آن را برای رفتن به دور” آقای ترامپ اضافه شده است. “این است که رفتن به دور و اینکه آیا آن را می آید و در یک فرم اصلاح شده در پاییز, ما قادر به تحمل آن ما قادر خواهید بود برای قرار دادن جهش و ما بسیار آماده مسئولیت رسیدگی به آن است.” اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: “این است رفتن به دور” در مورد کوروناویروس

 

تقریبا 70 ساکنان در یکی از جانبازان تسهیلات در ماساچوست درگذشت از coronavirus

نزدیک به 70 ساکنان بیمار با کروناویروس فوت کرده اند در یک مرکزی ماساچوست صفحه اصلی پیری جانبازان. دولت فدرال و مقامات در حال تلاش برای کشف کردن آنچه اشتباه رفت و در مرگبارترین شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در آمریکا

در حالی که مرگ و میر در کشور-اجرای هولیوک سربازان خانه همچنان به صعود مقامات فدرال در حال بررسی این که آیا ساکنان محروم بودند مراقبت های پزشکی مناسب در حالی که دولت بالا دادستان است تصمیم گیری را به اقدام قانونی.

شصت و شش جانباز ساکنان که تست مثبت برای این ویروس فوت کرده اند گفته مقامات دوشنبه و علت دیگر مرگ ناشناخته است. یکی دیگر از 83 ساکنان و 81 کارکنان باید آزمایش مثبت است. خانه سرپرست که قرار داده شده در مرخصی اداری است در دفاع از خود پاسخ و دولت را متهم به مقامات ادعا دروغ آنها غافل از این دامنه مشکل وجود دارد.

Virus Outbreak Soldiers Home
مراسم تجلیل از جانبازان پوشش نشانه, مارس 28 سال 2020 در نزدیکی ورودی جاده به سربازان در هولیوک ماساچوست. Rodrique Ngowi/AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de