Coronavirus به روز رسانی: آمریکا و مرگ و میر پیشی 10,000

 

نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های

نخست وزیر بوریس جانسون شده است نقل مکان کرد و در بخش مراقبت های او به عنوان جنگ coronavirus با توجه به بیانیه ای از دفتر خود را.

“پس از عصر یکشنبه نخست وزیر شده است و تحت مراقبت پزشکان در سنت توماس “بیمارستان در لندن پس از بستری با علائم مداوم coronavirus” بیانیه ای گفت:.

“در طول این دوره از این بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان است.”

در این بیانیه اضافه شده است که جانسون خواسته است وزیر امور خارجه Domenic Raab, اولین وزیر امور خارجه “به deputise برای او زمانی که لازم است.”

PM Attends Final PMQs Before Parliament Suspended Due To Coronavirus
نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ برای PMQ را در 25 مارس سال 2020 در لندن است. پیتر تابستان / گتی ایماژ
 

ACLU شکایت برای آزادی زندانیان در زندان فدرال که در آن 5 زندانی درگذشت

آیتالله سیستانی روز دوشنبه ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه یک زندان فدرال در ایالت لوئیزیانا که در آن پنج زندانی کشته شده اند از coronavirus. کت و شلوار به دنبال انتشار بیش از 700 زندانی آنها می گویند در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری های جدی از ویروس.

وجود 24 تایید موارد در میان کارکنان و زندانیان در FCI اوکدیل با توجه به اداره زندانها.

“تصور کنید اگر کسی بیمار با COVID-19 آمد به خانه خود را و مهر و موم درب و پنجره در پشت آنها” طرح دعوی در دادگاه می خواند. “این چیزی است که اوکدیل فدرال بازداشتگاه را درست انجام داده اند به بیش از 1800 انسان در حال حاضر در بازداشت وجود دارد که در آن یک COVID-19 شیوع بیماری های شایع, اجتماعی, فاصله غیر ممکن است و هیچ کس دستگیر می توانید ترک.”

ببینید حقوقی تشکیل پرونده در اینجا.

oak-lrg.jpg
این فایل تصویر را نشان می دهد FCI اوکدیل. اداره زندانها
 

فرماندار ویسکانسین تعلیق در شخص رای گیری به صورت مقدماتی

فرماندار ویسکانسین تونی Evers روز سه شنبه با صدور یک فرمان اجرایی تعلیق در شخص رای گیری برای دولت اولیه نقل مکان کرد و برای به تاخیر انداختن رای گیری تا 9 ژوئن. تمام آرا در حال حاضر بازیگران محسوب می شود, او گفت:.

جهت تماس برای قانونگذاری ایالتی است که حاضر به اقدام در حرکت اولیه برای دیدار با یک جلسه ویژه در روز سه شنبه. اگر مجلس قانونگذاری نمی کند تصویب قوانین جدید رای گیری تاریخ آن تنظیم خواهد شد در ماه ژوئن 9.

 

آمریکا مرگ و میر پیشی 10,000

بیش از 10,300 که مردم از این ویروس در ایالات متحده که از بعد از ظهر دوشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد بیش از 347,000 موارد تایید شده در سراسر کشور.

 

نیویورک افزایش حداکثر جریمه برای نقض اجتماعی فاصله قوانین

فرماندار اندرو کومو روز دوشنبه اعلام کرد حداکثر جریمه برای نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین از $500 به $1,000. “آن را در مورد زندگی خود را, شما لازم نیست که حق به خطر شخص دیگری زندگی” فرماندار گفت.

کومو گفت که “شواهد” نشان می دهد مردم در حال نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل به معنای به سرعت گسترش ویروس.

“این واقعا در مورد خوب – هیچ کس می خواهد پول – ما می خواهم به رعایت. آن را در مورد زندگی خود را, شما لازم نیست که حق به خطر شخص دیگری زندگی” کومو گفت: “و شما لازم نیست که حق رک و پوست کنده به مراقبت های بهداشتی کارکنان و افرادی که به معنای واقعی کلمه به قرار دادن زندگی خود را در خط به معتاد به اسب دوانی و یا بی پروا با آنها.”

فرماندار کومو: “در حال حاضر زمان” به سهولت اجتماعی فاصله برای coronavirus
 

کومو می گوید: “ممکن است مسطح منحنی” در نیویورک

فرماندار نیویورک اندرو کومو در یک کنفرانس خبری روز شنبه گفت که مرگ و میر در دولت شده اند “به طور موثر تخت برای دو روز” که نشان می دهد “ممکن است مسطح منحنی.”

همانطور که از دوشنبه 4,758 نفر فوت کرده اند که از 4,159 مرگ و میر گزارش روز شنبه.

“در حالی که هیچ یک از این خبر خوب این است که ممکن است مسطح منحنی بهتر است از این افزایش دیده ایم. نیویورک دور و دور بسیاری نهفته دولت” کومو گفت.

فرماندار گفت: تعداد کل بستری روزانه لوله و ICU پذیرش در دولت است. “اجتماعی فاصله است بنابراین ما باید مطمئن شوید اجتماعی سوريه همچنان ادامه دارد,” او اضافه شده است.

 

“آرواره ها” بازیگر لی فیه رو می میرد 91 از COVID-19 عوارض

لی فیه رو که فوت یکشنبه در اوهایو از عوارض COVID-19 در سن 91 بود که یک مرحله بازیگر که تنها تعداد انگشت شماری از فیلم, اعتبار, اما اولین بار بود که یک صحنه-stealer: خانم Kintner, مادر یک پسر است که کشته شدن توسط یک کوسه در استیون اسپیلبرگ 1975 فیلم “آرواره ها است.”

با پولادین آتش او در برابر کلانتر برودی (Roy Scheider) چه کسی او را مسئول مرگ پسرش با یک سیلی در سراسر چهره. او تکرار نقش خود را در سال 1987 عاقبت “آرواره ها: انتقام.”

Fierro با کار محلی تئاتر شرکت جزیره تئاتر کارگاه در زادگاه او را از تاکستان مارتا (که در آن “آرواره ها” فیلم برداری شده بود). او به نظر می رسد در تولیدات و آموزش صدها نفر از افراد جوان به مدت 25 سال به عنوان کارگاه و مدیر هنری.

lee-fierro-in-jaws-universal-pictures.jpg
لی فیه رو به نظر می رسد در “آرواره ها” به عنوان یک مادر که پسر کشته شد, توسط یک کوسه. Universal Pictures

“او معلم و مربی” Kevin Ryan, این گروه در حال حاضر مدیر هنری و هیئت مدیره رئیس جمهور گفت: تاکستان مارتا بار. “او به شدت اختصاص داده شده به ماموریت آموزش. او بدون توجه به آنچه در آن بود که اقامت در آن و دریافت کار انجام می شود.”

 

لوئیزیانا نوزاد دختر گزارش می میرد با COVID-19 روز پس از او متولد شد

رادیو فردا وابسته WAFB می گوید: یک نوزاد دختر مرده است با بیماری کروناویروس COVID-19 فقط یک روز پس از تولد او در لوئیزیانا.

با توجه به WAFB, East Baton Rouge Parish پزشکی قانونی کمال کلارک تایید دخترک مرده بود روز دوشنبه حدود پنج روز پس از مادر او بستری در بیمارستان.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر مادر نیز مبتلا COVID-19 اما مادران قبلا در انتقال این بیماری به نوزاد خود.

کلارک بود که انتظار می رود به ارائه جزئیات بیشتر در این مورد بعدا دوشنبه در یک کنفرانس خبری.

 

ایران وزارت بهداشت هشدار رژیم برنامه ریزی برای کاهش محدودیت های جدید خواهد شد “پرش” در موارد ویروس

حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: در جلسه هیئت دولت روز یکشنبه که به او سفارش برخی از کشور تعطیل کردن کسب و کار برای بازگشایی از آوریل 11.

روحانی گفته است که ایران “دشمنان می خواهند اقتصاد ما برای جلوگیری از تحت این بهانه از coronavirus گسترش یافته است.”

ایران سلامت وزارت بهداشت با این حال هشدار داده است که بازگشایی کسب و کار تا به زودی می تواند منجر به 30 درصد بیشتر مرگ و میر ناشی از این ویروس و بیشتر بار این کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی است که در حال حاضر تحت فشار بسیار زیاد است.

Iranian President Hassan Rouhani speaks during a meeting in Tehran
حسن روحانی رئیس جمهور ایران صحبت می کند در طی یک جلسه به عنوان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) ادامه دارد, در تهران, 5 آوریل سال 2020 است. سایت رسمی ریاست جمهوری

تناقض روحانی, نظرات, معاون وزیر بهداشت Kiyanush Jahanpur روز دوشنبه گفت که “به رغم برخی از مردم فرض این وضعیت در کشور معمولی نیست و اگر ما اقدامات احتیاطی را ما به صورت یک جهش جدید در تعداد افراد آلوده در سراسر کشور است.”

سید Bathaei

 

بروکلین بیمارستان درمان coronavirus بیماران است “چیزی از این منطقه گرگ و میش”

در بروکلین بیمارستان در مرکز شهر نیویورک, پزشکان, درمان coronavirus بیماران می گویند آن را فقط به افراد مسن که در شرایط بحرانی و پرستاران می گویند آنها هنوز هم لازم نیست دنده محافظ مناسب. همانطور که در آوریل 2, 27 COVID-19 بيمار فوت کرده و در بیمارستان است.

“بسیاری از بیماران ما در حال ارائه مبتلا به ديسترس تنفسی و آن را بسیار حاد است. آنها خوب بودند و آنها تا به حال برخی از سرفه و سپس آنها نیست خوب” دکتر جاشوا روزنبرگ, مراقبت های ویژه, دکتر, که همچنین دارای تخصص در بیماری های عفونی گفت: CBS News خبرنگار دیوید Begnaud که دعوت شده بود به بیمارستان.

یک مرد خود را در اوایل 50s “واقعا زیادی ندارد شرایط اساسی” اما “توسعه شدید نارسایی تنفسی و همچنین به عنوان آسیب کلیوی از ویروس” روزنبرگ گفت. او گفت: “مرد نسبتا جوان است.”

توصیف وضعیت, یکی, پرستار گفت این بود “چیزی از این منطقه گرگ و میش.”

داخل نیویورک بیمارستان درمان بیماران مبتلا به کروناویروس
 

پلیس, کشته شدن, فیلیپینی مرد پس از رئیس جمهور Duterte دستور اجرای دقیق مستند سفارشات

“ساقه آنها را مرده” رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در هفته گذشته به عنوان یک هشدار به آنچه که او به عنوان توضیح داده شده مشکل که ممکن است به خطر اندازد زندگی پلیس اجرای یک ماه coronavirus مستند.

روز بعد از آن اتفاق افتاد. در روز شنبه یک افسر پلیس در جنوب استان Augsan Del Norte کشته 63 سال ، با توجه به گزارش پلیس این مرد که به نظر می رسد مست عصبانی شدم و بعد گفته بودن به پوشیدن یک ماسک و حمله ایجاد کرد مقامات و یک افسر پلیس با داس.

جاناتان مالایا, یک معاون در وزارت کشور و دولت های محلی گفت: دولت امنیت پرسنل تا به حال هیچ انتخاب است.

“آن کسی که تهدید ما افسران پلیس چندین بار به او گفت:” در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی.

Virus Outbreak Philippines
رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte, مرکز, حرکات او به عنوان ارائه سخنرانی خود در Malacanang کاخ ریاست جمهوری در مانیل, فیلیپین, مارس 12 سال 2020 است. RTVM از طریق AP

در یک حادثه جداگانه در آخر هفته گذشته 19 نفر دستگیر شدند و به اتهام نقض مستند قوانین با فروش سبزیجات در حومه مانیل. فعالان دادگاه تجدید نظر برای شفقت و گفت: فروشندگان بودند تنها به این دلیل که آنها نمی گرفتن هر دولت کمک کند.

 

دیوان عالی کشور لغو مارس شفاهی در میان coronavirus بحران

دیوان عالی کشور به تعویق افتاد شفاهی برنامه ریزی شده برای ماه آوریلرا اعلام کرد جمعه به ایالت ها و دولت فدرال تقلا برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

قضات قرار بود برای شنیدن شفاهی در 11 مورد از جمله از نزدیک تماشا اختلاف در faithless انتخاب کنندگان و کالج انتخاباتی در سراسر دو هفته گذشته از ماه آوریل است. دادگاه هنوز رتبهدهی نشده است گفت: چگونه آن را به رسیدگی به این موارد و همچنین به عنوان دیگر برنامه ریزی شده به شنیده می شود در ماه مارس به تعویق افتاد اما گفت: این امر در نظر گرفتن تغییر زمان برخی از آنها قبل از پایان مدت آن در اواخر ماه ژوئن “اگر شرایط اجازه در نور عمومی ایمنی و سلامت راهنمایی که در آن زمان.”

“دادگاه خواهد شد در نظر گرفتن طیف وسیعی از برنامه ریزی گزینه ها و جایگزین های دیگر اگر استدلال نمی توان برگزار شد در دادگاه قبل از پایان عبارت” دادگاه عمومی دفتر اطلاعات در بیانیه ای گفت.

 

تماس به انگلستان ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن تا 25 درصد از coronavirus مستند آغاز شد

تماس به ملی بریتانیا داخلی سوء استفاده از خط تلفن شروع به پریدن کرد 25 درصد از انگلستان coronavirus مستند آغاز شد کمی بیش از دو هفته پیش این خیریه اجرا می شود که به آن پناه روز دوشنبه گفت:. فعالان هشدار داده بود که stay-at-home سفارشات می تواند منجر به افزایش خشونت خانگی.

“معمولا پنجره برای زنان به دنبال کمک بسیار محدود” ساندرا هرلی, مدیر اجرایی موسسه خیریه پناه در بیانیه ای گفت. “در طول دوره از انزوای خود را با عاملان این پنجره باریک بیشتر است. این مهم است که زنان باید جایگزین, دیجیتال, راه دسترسی به کمک.”

پناه گفت: بازدیدکننده داشته است به وب سایت خود را افزایش یافته بود با 150 درصد بیش از مدت مشابه تاکید بر این که در حالی که COVID-19 همه گیر ممکن است تشدید مشکل آن است که باعث آن است.

“خشونت خانگی جرم است و در نهایت ریشه در قدرت و کنترل است. خشونت یک انتخاب است که یک مرد می سازد. او به تنهایی مسئول آن” هرلی گفت.

 

ولز فارگو متوقف می شود در نظر گرفتن برنامه های کاربردی برای چک حفاظت از برنامه وام

ولز فارگو است رکوع جدید فدرال برنامه با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک حفظ کارگران و پرداخت صورتحساب در طول coronavirus بیماری همه گیر. این بانک اعلام کرد اواخر روز شنبه که آن را دیگر نمی خواهد قبول وام جدید برنامه های کاربردی تحت این دولت چک حفاظت از برنامهکه راه اندازی در هفته گذشته به عنوان بخشی از واشنگتن 2.2 تریلیون دلار اقتصادی امداد بسته است.

ولز نیز گفت: این برنامه ریزی برای قرض دادن حداکثر 10 میلیارد دلار از طریق این برنامه و آن را در حال حاضر دریافت بیش از اندازه کافی برنامه های کاربردی برای رسیدن به این آستانه. هر گونه درخواست برای وام های ارائه شده پس از آوریل 5 در نظر گرفته شود با توجه به بانک.

Coronavirus’ خرد کردن تاثیر بر روی کسب و کار کوچک در آمریکا

پس از برنامه راه اندازی شده در جمعه, بسیاری از بانک های ایالات متحده در حال پردازش وام فقط برای مشتریان موجود. ولز فارگو خروج می تواند خاموش کردن برخی از مشتریان کسب و کار کوچک است که هنوز برای یک وام اعمال شود. که به ویژه مهم به دلیل ولز فارگو مرتب بیشتر وام کسب و کار کوچک از هر وام دهنده در کشور در سال گذشته است.

 

پلیس در تگزاس به دنبال نوجوان که آنها می گویند ممکن است “عمدا گسترش” COVID-19

پلیس در Austin, تگزاس شناسایی کرده اند اما هنوز واقع 18 ساله که ادعا می کند به coronavirus است و “عمدا كردن” آن را گفته است.

مقامات گفت: Lorraine Maradiaga 18, است رو به یک مسئول terroristic تهدید پس از او گزارش ادعا می شود مثبت برای COVID-19 و به نظر می رسد در یک اسنپ چت تصویری اتهام آلوده کردن مصرف کنندگان در محلی خارج شده است.

مقامات گفت: اگر چه آنها هیچ تایید نوجوان است که در واقع یک تهدید برای سلامت عمومی آنها او را تهدید جدی است.

انجمنها/CBS دالاس

 

برخی از ایالات متحده بیمارستان به طور موقت برش کارکنان به عنوان coronavirus بحران بدتر

در وسط coronavirus بحران بسیاری از بیمارستان ها در سراسر ایالات متحده به طور ناگهانی از دست دادن درآمد. در برخی موارد این بدان معناست که کارکنان در حال furloughed راست به عنوان همه گیر وخیم تر شده است.

در فلوریدا در میامی-Dade شهرستان Jackson Memorial Hospital مدیران می گویند که آنها در حال گرفتن کاهش دستمزد و سایر کارکنان خواسته شده است که برای رفتن به طور موقت در furloughs به دلیل فشار مالی.

“ما نیاز به زمان; ما نیاز به شخصی ما را ترک زمان” گفت: RN مدیر مورد آنجلا تازه Fairchild بود که شگفت زده به یک ایمیل دریافت خواهید کرد و گفت او خواهد بود موظف به گرفتن یک هفته در وسط بحران است.

“من نمی توانستم آن را درک کنند چرا که در سراسر کشور از آنها درخواست پرستاران در حال حاضر” گفت: Fairchild.

جزئیات بیشتر در مورد چگونگی اثر موج دار شدن از ایالات متحده coronavirus بیماری همه گیر در حال هدف قرار دادن بیمارستان ها در سراسر کشور.

برخی از بیمارستان ها کاهش کارکنان به عنوان coronavirus بحران بدتر
 

کوچک گرجستان شهردار شهر lambastes فرماندار “بی پروا حکم” برای بازگشایی, ساحل

یک شهر ساحلی در گرجستان که رشد گردشگری بسته ساحل آن ترس بی خیال جمعیت جوانان و دانشجویان مطرح شده بیش از حد بزرگ یک خطر برای گسترش جدید کروناویروس. دو هفته بعد دولت فرماندار وارونه شده است که تصمیمگفت: مردم هوازدگی شیوع نیاز به هوای تازه و ورزش.

برخورد محوری است کوچک Tybee Island به یک خاردار بحث نگه می دارد که برداشت تا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: چقدر می توانید مقامات محدود کردن آزادی ها در طول بحران ؟ و باید آن دسته از تماس های ساخته شده در فدرال و ایالتی یا محلی ،

Tybee Island شهردار شرلی جلسات سوگند به سختی از سه ماه پیش گرفته شده در رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ پس از مقامات دولتی در روز جمعه بازگشایی شد در این جامعه از 3100 نفر است.

tybee-island-wtoc.jpg
نشانه استقبال از بازدید کنندگان است که دیده می شود در نزدیکی ساحل در Tybee Island, گرجستان. WTOC

این تغییر ناشی از جمهوری خواه و فرماندار جهت است که مردم ایالت باید “پناهگاه در محل” — است که آنها باید در خانه بمانند مگر اینکه کار شغل ضروری به دنبال مراقبت های پزشکی برای خرید مواد غذایی و یا دیگر استثنا از جمله ورزش در خارج از منزل. آن را نیز باطل هر گونه محدودیت در حال حاضر اعمال شده توسط دولت های محلی اگر آنها فراتر رفت و فرماندار محدودیت.

این بدان معنی است که یک تصمیم به اتفاق آرا توسط Tybee Island را در شورای شهر به آن ساحل بود ناگهان باطل و جلسات گفت: دفتر فرماندار کاهش یافته است به تجدید نظر در “بی پروا حکم” وقتی پرسیده شد.

CBS/AP

 

پیشرفت ها در سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا و انگلستان COVID-19-postitive رهبر بستری برای آزمون

شرایط به نظر می رسد بهبود در دو سخت ترین ضربه از کشورهای اروپایی با ایتالیا روزانه coronavirus مرگ و میر رو به کاهش برای دو هفته و اسپانیا گزارش مرگ و میر کمتر در هر سه روز آخر.

نخست وزیر بوریس جانسون هنوز هم در لندن یک بیمارستان برای آزمون صبح روز دوشنبه پس از بیش از یک هفته از تب مداوم زیر مثبت COVID-19 تست. اما به عنوان ایسنا خبرنگار چارلی D سنتگتا گزارش مقامات می گویند جانسون هنوز هم مسئول است.

جانسون مواجه شده است و انتقادات برای اقدام بیش از حد به آرامی در برابر ویروس. فقط یک ماه پیش او هنوز هم در از دست دادن شور و شوق. اما در حال حاضر خشم ویروس گرفته در انگلیس که به تازگی دیده می شود آن سه مرگبارترین روز نشده است.

با جانسون در بیمارستان انگلستان وزیر امور خارجه بود به صندلی روزانه بحران جلسه روز دوشنبه اما در یک صدای جیر جیر از اتاق بیمارستان جانسون اطمینان ملت او در “ارواح خوب است.”

بوریس جانسون بستری مداوم علائم کروناویروس
 

بیماران عجله برای پیوستن به مطالعات امیدوار کننده coronavirus مواد مخدر remdesivir

جدید کروناویروس ساخته شده دکتر Jag سینگ یک بیمار در بیمارستان. او زنگ خطر بزرگ به عنوان او را دیدم یک X-ray از خود ذات الریه-خفه ریه ها و همکاران خواسته خواسته های خود در مورد حمایت از زندگی در حالی که wheeling او را به عمومی ماساچوست را به واحد مراقبت های ویژه.

هنگامی که آنها به او پیشنهاد یک فرصت برای کمک به تست remdesivir یک داروی آزمایشی است که نشان داده شده وعده در مقابل برخی دیگر coronaviruses آن “حتی عبور از ذهن من یک بار بگویم “نه” گفت: Singh, یک متخصص قلب.

Coronavirus بیماران در سراسر جهان شده اند عجله برای پیوستن به remdesivir مطالعات که باز در بیمارستان ها در چند هفته گذشته.

علاقه شده است آنقدر بزرگ است که ایالات متحده موسسه ملی سلامت در حال گسترش است مطالعه آن است که تقریبا به آن هدف اوليه از 440 بیماران. دارو ساز کالیفرنیا مبتنی بر علوم جلعاد است که به سرعت ramping تا مطالعات خود را بیش از حد.

آسوشیتد پرس

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: 1.67 میلیون آمریکایی آزمایش coronavirus و سیاهی مواد مخدر به مبارزه با بیماری
 

ژاپن به دولت ملی اضطراری به عنوان COVID-19 شیوع رشد می کند

در آنچه دیده می شد که مدتها در انتظار تعظیم به اجتناب ناپذیر ژاپنی, نخست وزیر ژاپن اعلام کرده است او اعلام خواهد شد یک دولت ملی اضطراری بیش از رشد coronavirus بیماری همه گیر در کشور. به اثر سهشنبه عمل را پوشش بسیاری از ژاپن پر جمعیت مناطق مترو — توکیو و اطراف آن استان از چیبا سایتاما و Kanagawa; و اوزاکا, Hyogo و فوکوئوکا به غرب است.

هفت حوزه های قضایی باید یک ترکیب جمعیت 55.9 میلیون — حسابداری برای حدود یک نفر از هر دو نفر.

محلی فرمانداران ژاپن انجمن پزشکی و دیگران اصرار دارند خاموش شدن هشدار داد که در انتظار موارد به سنبله در معرض خطر فروپاشی ملی سیستم مراقبت های بهداشتی.

“ما نیاز به همکاری شما برای جلوگیری از یک موج انفجاری,” آبه گفت: دوشنبه شب جذاب برای ساکنان به صورت آرام و ساخت یک نقطه گفت: ژاپن خاموش خواهد بود به مراتب کمتر سنگین دست از مستندات در آمریکا و اروپا است.

توکیو مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش به عنوان coronavirus موارد افزایش

بسیاری از این اقدامات که گرفته شده از “درخواست” برای خویشتن داری. ساکنان خواسته به کار از خانه و ترک تنها به دلیل ضروری. فروشگاه و کافی شاپ ها و زنجیره های خرده فروشی در حال حاضر آغاز شده به طور داوطلبانه تعطیل در روزهای اخیر به عنوان توکیو مورد اعداد در ادامه به افزایش هشدار دهنده در یک کلیپ.

آزادی های مدنی حمایت در ژاپن اجازه نمی دهد مقامات به موضوع حبس و یا جریمه برای عدم رعایت بنابراین یک دوز سنگین از فشار همسالان و وزن اضطراری اعلام در حال اعزام به جای.

 

نسبتا صدمه ندیده توسط COVID-19, اردن به دنبال راه هایی را به اقتصاد بازگشت به زندگی

پس از بیش از دو هفته با کشور خود تحت سخت مستند اردن ملک عبدالله دوم خواسته است وزرای خود را به نگاه به راه تدریج را به اقتصاد کشور بازگشت به کار.

“هیچ کس در جهان یک راه حل ایده آل برای مبارزه با اثرات coronavirus. این نیاز ما به بیشتر انعطاف پذیر و سریع در تطبیق با تغییرات” پادشاه به نقل شد.

سختی اولیه اقدامات اعمال شده در اردن را به نظر می رسد پرداخت می شود: اردن وزارت بهداشت تایید کرده است تنها 345 موارد در کشور و 110 نفر از این بیماران در حال حاضر در حال بهبود است. تنها پنج COVID-19-مربوط به مرگ و میر گزارش شده است. این شماره ها از راه های زیر در اردن به کشورهای همسایه.

“حفاظت از اردن از این بیماری همه گیر نیاز به تلاش های پایدار بیش از یک دوره طولانی” تحلیلگر اقتصادی جواد شكنجه باقر عباسى گفت: CBS News.

“قادر به انجام است که به طور موثر دولت باید درآمدهای,” او گفت: اصرار اردن رهبران “در این نگاه به عنوان یک ماراتن و نه به عنوان کوتاه با حداکثر سرعت دویدن.”

امجد Tadros

اردن تحمیل coronavirus مستند به موارد گسترش در خاورمیانه
 

یکی دیگر از اعدام در میان مسافران از کشتی کروز مستقر در میامی

مقامات می گویند که 14 نفر به خود گرفته اند و بیمارستان ها از یک کشتی کروز که لنگر انداخت در فلوریدا با کروناویروس قربانیان سرنشین که یکی از آنها مرده است. دو مرگ و میر گزارش شده قبلا روی شاهزاده خانم مرجانی که از منوی view شنبه در میامی. کشتی تا به حال بیش از 1000 مسافر و نزدیک به 900 خدمه.

مقامات نمی بلافاصله فاش آیا هر یک از 14 نفر حذف برای توجه فوری پزشکی تایید کرده بود coronavirus لینک کلیک کنید.

شاهزاده Cruises خط کشتی شروع پیاده مناسب مسافران پاک برای پرواز چارتر یکشنبه. خط کروز گفت: این تاخیر توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری سیاست پیشگیری از مسافران از بودن و قرار داده شده در پروازهای تجاری.

هر کسی با علائم بیماری و یا دوره نقاهت بعد از آن بود که نگه داشته روی کشتی تا زمانی که پزشکی پاک.

– آسوشیتد پرس

مسافران کروز به خانه پرواز بدون قرنطینه با وجود نگرانی
 

2020 دموکرات انطباق مبارزات به بیماری همه گیر کوروناویروس

Coronavirus بحران پرتاب آچار به کمپین قصد دارد برای سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی است.

اما نامزدهای انتخاباتی و مبارزات انتخاباتی خود را کارکنان هنوز در حال کار بر روی راه برای دریافت پیام خود را در سراسر در یک زمان وقتی که گردهمایی های اجتماعی ممنوع است. سازمان دیده بان اد اوکیف کامل گزارش در ویدیو زیر.

2020 دموکرات انطباق مبارزات به بیماری همه گیر کوروناویروس
 

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار “سخت ترین هفته” آینده اما “همه چیز شروع به تغییر برای بهتر شدن”

رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس ابراز خوش بینی روز شنبه در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: تعداد موارد جدید گزارش روزانه در کشور به نظر می رسد درست کردن.

“ایالات متحده برسد وحشتناک, نقطه نظر, مرگ, اما از آن خواهد شد یک نقطه که در آن همه چیز شروع به تغییر برای بهتر” آقای ترامپ گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس به عنوان “همه عملیات نظامی”

رئیس جمهور گفت که سه شنبه 3,000 نظامی و سلامت عمومی کارگران مستقر شده اند در سراسر کشور است. او گفت ایالات متحده انجام شده و دریافت نتایج بیشتر از 1.6 میلیون coronavirus آزمون که کار ramping تا بر پتانسیل مواد مخدر برای درمان این بیماری است.

نیوجرسی تبدیل به یک منطقه داغ آقای ترامپ گفت و اشاره کرد که نرخ مرگ و میر در نیویورک کاهش یافته است که “شاید یک نشانه خوب است.”

جزئیات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de