Coronavirus به روز رسانی: آمریکا در صدر تلفات 60,000 به عنوان آزمایشگاه مسابقه برای یک واکسن

تگزاس است و پیش رفتن با آن برنامه ریزی جزئی بازگشایی در روز جمعه با وجود نصب coronavirus موارد و خواستار گسترده تر تست. داده ها نشان می دهد دولت در حال انجام است کمتر از نیمی از آن ایده آل طرح تست از 40 ، 000 نفر در روز و, Dallas County قاضی رس جنکینز گفت: منطقه نیاز “حدود چهار برابر مقدار تست” را به عنوان آنها در حال حاضر قبل از بازگشت به کسب و کار.

“تگزاس – این دعوا هر روز به بود یا مرده گذشته یا آینده به گذشته بر میزان, تست” جنکینز گفت: CBS News’ Omar ویلافرانکا “برای باز کردن شما نیاز به دیدن [تعداد موارد] برو پایین برای دو هفته.”

جنکینز نیز نامیده می شود برای تست به در محل قرار داده برای کسانی که بازگشت به کار به طوری که اگر یک کارمند بیمار می شود می توان آنها را به سرعت تشخیص داده و جدا شده به منظور نگه داشتن دیگران امن است.

“ما قادر به انجام این کار نشده است,” او گفت:.

مناطق روستایی نیز در حال تجربه مسائل مربوط به تست. دکتر برایان Weis, افسر ارشد پزشکی در امریللو بیمارستان است که در خدمت هزاران نفر در مناطق روستایی تگزاس گفت: آنها به سادگی انجام نمی به اندازه کافی تست به شما بدهد.

“در بسیاری از بیماران که در حال آمدن به ما اتاق اورژانس که ممکن است علائم است که نشان می دهد COVID و ما ارسال آنها را به خانه و بگو: مراقبت از خودتان است. ما نمی توانیم شما تست,'” Weis شرح داده شده است. “ما واقعا نمی باید قابلیت آزمون در حال حاضر.”

دولت گزارش کرده است بیش از 26,000 coronavirus موارد و بیش از 700 مرگ و میر در آن حدود 29 میلیون نفر. در زمان گزارش Dallas county, تا به حال آزمایش کمتر از 1 ٪ از 3.6 میلیون نفر و بیش از 3000 در حال حاضر آزمایش مثبت برای COVID-19.

اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de