Coronavirus به روز رسانی: آمریکا و میر در نزدیکی 11,000; بوریس جانسون در ICU

 

هیچ مرگ و میر گزارش شده در چین در آخرین روز

چین روز سه شنبه گزارش جدید مرگ و میر ناشی از coronarivus بیش از 24 ساعت گذشته و فقط 32 نفر از افرادی که در بازگشت از خارج از کشور.

یکی دیگر از 12 موارد مشکوک – همچنین تمام وارداتی – بودند که نگهداری تحت نظارت همراه با اضافی 30 بدون علامت, موارد, مقامات گفت.

چین گفت: 1,242 موارد تایید شده در درمان و 1,033 بدون علامت در موارد زیر انزوا و نظارت است.

این کشور که باعث به همه گیر جهانی گفت: آن را ثبت کرده است 3,331 مرگ و میر و 81,740 کل موارد. تعداد روزانه جدید مرگ و میر شده است معلق در هوا در تک رقمی برای هفته هدف قرار دادن فقط یک در موارد متعدد.

— آسوشیتد پرس

 

اولین Rikers Island زندانی می میرد پس از آزمایش مثبت برای coronavirus

یک زندانی مستقر در شهر نیویورک Rikers Island درگذشت پس از عقد قرارداد coronavirus تیم حقوقی خود را روز دوشنبه اعلام کرد. مایکل تایسون یک زن 53 ساله با زمینه ای شرایط بهداشتی برگزار می شد در Rikers بیش از یک اتهام نقض آزادی مشروط با توجه به کمک های حقوقی جامعه است.

هفته گذشته در نیویورک اتحادیه آزادی های مدنی و حقوقی جامعه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و مقامات دولتی خواستار آزادی زندانیان که در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری های جدی از ویروس. تایسون یکی از 100 زندانی به نام در کت و شلوار.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

اداره زندانها می گوید: 194 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus

اداره زندانهای روز دوشنبه اعلام کرد که 194 زندانیان فدرال و 63 کارکنان آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

این موسسه با اکثر موارد تایید شده است کارولینای شمالی FCI ساقی متوسط من که 39. USP لامپوک در کالیفرنیا 23 و کانکتیکات FCI دنبوری و لوئیزیانا FCI اوکدیل من هر دو 22.

 

میامی راه اندازی آنتی بادی آزمایش برای اندازه گیری گسترش coronavirus

بلند پروازانه تست برنامه توسط دانشگاه میامی آغاز شد و در جنوب فلوریدا در روز دوشنبه. هدف این است که برای از بین بردن هرج و مرج تصویر چقدر گسترده این ویروس است کمک به برخی از دولت ها طرح های خود را پاسخ.

این تست به نظر می رسد برای یک فرد آنتی بادی و پروتئین های سیستم ایمنی بدن باعث می شود برای حمله به COVID-19 ویروس. آن را نگاه نمی کند برای زمان عفونت; در عوض, آن را تشخیص که تا به حال از آن در گذشته است.

 

نزدیک به 20 درصد از NYPD را یونیفورم نیروی کار از بیمار

روز دوشنبه 19.3 درصد از NYPD را یونیفورم نیروی کار — 6,974 مردم — به نام بیمار با توجه به آزادی مطبوعات از وزارت. بیش از 1900 لباس شخصی و اعضای نزدیک به 300 غیر نظامی اعضای نیروی آزمایش مثبت برای ویروس.

NYPD همچنین گزارش مرگ کمکی افسر پلیس رامون روم که به گفته یک عضو از نیروی بیش از 10 سال است. روم که مشغول به کار در 72 حوزه در بروکلین درگذشت روز یکشنبه با توجه به کروناویروس عوارض مربوط به بخش گفت.

US-HEALTH-VIRUS
یک NYPD ماشین توسط میدان تایمز به عنوان باران می افتد در مارس 28 سال 2020 در شهر نیویورک است. گتی
 

“آن را مانند مبارزه با هر دشمن دیگری”: متخصصان پزشکی به نیویورک برای کمک به نبرد ویروس

شهر نیویورک Javits Center تبدیل شده است به یک 2,500 تخت پزشکی مرکز درمان COVID-19 بيمار. رزرو نیروی هوایی سرتیپ استیسی Scarisbrick گفت: بیش از 120 پرسنل پزشکی در سراسر کشور مستقر شده اند به نیویورک در عرض 48 ساعت گذشته است.

“ما در حال بسیج در همان راه ما بسیج برای رفتن به جنگ” Scarisbrick گفت. “ما در حال گرفتن مردم که آنها باید به مبارزه با این ویروس. بنابراین آن را مانند مبارزه با هر دشمن دیگری است.”

سازمان دیده بان بیشتر از این گزارش در زیر:

نیویورک بيمارستان مبارزه به عنوان نظامی تقویت می رسند به نبرد coronavirus
 

جراح عمومی جروم Adams هشدار “هر کس به انجام بخشی خود را”

در مصاحبه با “سی بی اس اخبار شب” میزبان نورا o’donnell, جراح عمومی جروم Adams صحبت در مورد آنچه که در هفته ها و ماه های آینده می تواند مانند نگاه به نقاط مختلف کشور است.

آیا مسطح منحنی معنی است که به زودی شاهد کاهش و یا آن را نشان می دهد وجود یک فلات در این موارد ؟

این به آن معنا است که به زودی شاهد کاهش اما ما می دانیم که هر کس در حال رفتن به در یک منحنی. بنابراین این اولین بار است که با روشنایی ضعیف تابیدن از امید برای نیویورک نیوجرسی و ما امیدواریم که این روند همچنان ادامه دارد. اما آن را به این معنی است که هر کس به انجام بخشی خود را.

آیا معنی که اگر ما شروع به دیدن مسطح منحنی است که ما ممکن است رسیدن به این تعداد پیش بینی شده از برخی از 100,000 مرگ است ؟

من امیدوار هستم که ما نمی رسیدن به آن قله و من امیدوار هستم به این دلیل که پیش بینی که ما مشغول به کار بودند بر اساس داده ها از کشورهای دیگر است. ما شاهد بیشتر و بیشتر اطلاعات در آمده و ایالات متحده شده است که تشکیل این پیش بینی ها در یک راه جدید و بهتر.

اینجا بیشتر بخوانید.

ملت دکتر در آینده مبارزه با کروناویروس
 

آمریکایی های آفریقایی تبار تشکیل می دهند بیش از 70 درصد از COVID-19 مرگ و میر در شیکاگو مقامات می گویند

بیش از نیمی از مردم در شیکاگو که قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس و بیش از 70 درصد از کسانی که فوت کرده اند در حال آمریکایی های آفریقایی تبار, مقامات بهداشت و شهردار لری Lightfoot روز دوشنبه گفت:. آمریکایی های آفریقایی تبار را تا 30 درصد از جمعیت شهرستان را با توجه به شهر داده است.

با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط این شهرستان در روز یکشنبه 98 نفر کشته شده اند از COVID-19 در شیکاگو است. از کسانی که 98, مرگ و میر, 67 آمریکایی آفریقایی تبار بودند.

“پنجاه و دو درصد از موارد ما شده اند در Chicagoans, و, کاملا, 72 درصد از مرگ و میر در اینجا در شیکاگو” شیکاگو عمومی وزارت بهداشت کمیسر دکتر آلیسون Arwady روز دوشنبه گفت.

اینجا بیشتر بخوانید.

بیماری همه گیر کوروناویروس طول می کشد تلفات سنگین در جوامع اقلیت در ایالات متحده آمریکا
 

ویسکانسین دیوان عالی کشور بلوک فرماندار منظور به تأخیر انداختن اولیه

ویسکانسین دیوان عالی کشور روز دوشنبه مسدود زودتر سفارش توسط فرماندار تونی Evers به تاخیر دولت اصلی حاکم است که در شخص رای گیری ادامه خواهد سهشنبه.

Evers تا به حال یک فرمان اجرایی را امضا اوایل روز دوشنبه به حالت تعلیق در شخص رای گیری برای دولت اولیه نقل مکان کرد و به تاخیر انداختن آن تا 9 ژوئن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تمام آرا در حال حاضر بازیگران محسوب می شود, او گفت:. — آدم بروستر و کارولین لینتن

اینجا بیشتر بخوانید.

 

مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید “ممکن است به” اختلاف بین رییس کاپیتان کشتی و اقدام وزیر نیروی دریایی

رئيس جمهور مطرح شده احتمال این که او را به دخالت در مناقشه بین اقدام وزیر نیروی دریایی و هواپیماهای حامل کاپیتان اخراج او هفته گذشته است. در مورد خواسته اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly را سخن گفتن با اشاره به کاپیتان برت Crozier به عنوان “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمق” به راس یو اس اس روزولت اگر او فکر یادداشت خود در COVID-19 نمی خواهد نشت رئیس جمهور گفت: “این یک بیانیه قوی.” اما او اضافه کرد که او شنیده بود “بسیار چیزهای خوب در مورد هر دو آقایان.”

Crozier سرنگون شد و پس از او بیرون رفت و خود را در زنجیره ای از فرمان و با ارسال یادداشتی به بیش از 20 نفر وخیم توصیف شرایط هیئت مدیره روزولت به عنوان ده ها تن از ملوانان آزمایش مثبت برای coronavirus یک یادداشت که به سرعت ساخته شده راه خود را به سان فرانسیسکو کرونیکل.

آقای ترامپ opined که Crozier نامه نباید فرستاده شده اند به بسیاری از مردم. آن را “نشان از ضعف او گفت:” اگر چه او افزود: “من ممکن است نگاه به آن را در جزئیات و من قادر خواهید بود به آن را کشف کردن بسیار سریع است.”

“من نمی خواهم به از بین بردن کسی برای داشتن یک روز بد” به رئيس جمهور است.

 

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام ماسک صورت مقابله با 3M

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت که او به یک “بسیار دوستانه” توافق با 3M برای تحویل رقم 55.5 میلیون ماسک صورت در ماه است. “ما در حال رفتن به گرفتن بعد از ماه 166.6 میلیون ماسک برای ما خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران” آقای ترامپ گفت. “پس 3M حماسه به پایان می رسد بسیار خوش و خرم.”

اعلام کرد: رئیس جمهور sparred با این شرکت اواخر هفته گذشته است. در روز پنج شنبه شب او در توئیتر خود نوشت که “ما ضربه 3M سخت امروز پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند خود را با ماسک” و اعلام کرد در طول روزانه Coronavirus نیروی کار جلسه بود که او با استناد به دفاع تولید عمل می کنند به نیروی این شرکت را بیشتر ماسک.

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو نیز گفت: در این جلسه که وجود داشته است “مسائل” با 3M ارائه نمی به اندازه کافی ماسک برای خریداران آمریکایی.

در بیانیه ای در پاسخ به رئیس جمهور اعلام 3M گفت که “3M و کارکنان آن رفته اند بالا و فراتر از آن برای تولید به عنوان بسیاری از N95 ماسک که ممکن است برای بازار ایالات متحده است.” در این بیانیه اضافه شده است که وجود دارد خواهد بود “قابل توجه بشردوستانه مفاهیم” اگر این شرکت به دنبال کاخ سفید به منظور جلوگیری از صادرات ماسک ساخته شده در ایالات متحده به کانادا و کشورهای آمریکای لاتین.

 

USNS راحتی باز می شود به کروناویروس بیماران تهمت می گوید:

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید کشتی نیروی دریایی راحتی استفاده خواهد شد COVID-19 بيمار

اگر چه USNS راحتی است که مستقر در نیویورک و در اصل تنها قرار است به بیمارانی که مبتلا به COVID-19 رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در Coronavirus نیروی کار جلسه که کشتی در حال حاضر خواهد شد باز به کروناویروس بیماران از نیویورک و نیوجرسی.

آقای ترامپ گفت که فرماندار نیویورک اندرو کومو تا به حال با او تماس در مورد راحتی.

“او پرسید که آیا یا نه آن را ممکن است به استفاده از کشتی با توجه به مبارزه با ویروس و ما تا به حال که در ذهن در همه, اما ما در حال رفتن به اجازه دهید او را به انجام آن” آقای ترامپ گفت:, و اضافه کرد که دولت او تا به حال همچنین صحبت با نیوجرسی فرماندار فیل مورفی.

“ما در حال رفتن به یک هفته” رئيس جمهور گفت: در مورد امکان افزایش موارد در ایالات متحده اما او ابراز خوش بینی در مورد وعده درمان.

اینجا بیشتر بخوانید.

USNS Comfort Hospital Ship In New York To Aid Coronavirus Response Remains Largely Unused
این USNS راحتی نیروی دریایی بیمارستان کشتی لنگر انداخت در اسکله 90 در منهتن در مارس 3, 2020. Kena Betancur / گتی

 

“بد رکود” جلوتر می گوید: مدیر عامل شرکت ملت بزرگترین بانک

جی پی مورگان چیس مدیر عامل جیمی Dimon پیش بینی کرده است آمریکا به زودی وارد یک “بد رکود” و اضافه کرد که بانک ها خواهد شد به احتمال زیاد استرس های مالی شبیه به آنچه که آنها تجربه کرده در سال 2008 در طول بحران مالی جهانی.

Dimon گفت: بانک — بزرگترین — آماده برای رشد اقتصادی غوطه وری به اندازه 35% در هفته های آینده و ماه. این کشور نرخ بیکاری می تواند به 14% — خواهد بود که بالاترین نرخ پس از رکود بزرگ — و ممکن است از اوج تا پایان این سال است.

Dimon ساخته شده پیش بینی های نگران کننده به عنوان بخشی از نامه سالانه به سهامداران است. در حال حاضر هنوز معلوم نیست “چگونه سریع و یا آهسته بهبود خواهد بود” و یا چگونه خود را بانک می کرایه در بحران, او گفت:. Dimon که جی پی مورگان است که شرکت در دولت کسب و کار کوچک برنامه امداد و که آن را ادامه خواهد به من قرض بدهید به آن میلیون ها نفر از مصرف کنندگان و کسب و کار مشتریان در حالی که اشاره کرد که این تلاش ها می تواند در معرض این بانک قابل توجهی به ضرر و زیان مالی.

“شناخت فوق العاده ای گسترش اعتباری جدید ذکر شده در بالا و دانستن وجود خواهد داشت عمده رکود اقتصادی به این معنی است که ما در معرض خودمان را به میلیاردها دلار اعتبار اضافی ضرر و زیان به ما کمک به هر دو مصرف کننده و کسب و کار مشتریان را از طریق این زمان دشوار است” Dimon نوشت.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او و بایدن به حال “بسیار دوستانه گفتگو”

رئیس جمهور تهمت و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن صحبت کرد دوشنبه در مورد دولت فدرال coronavirus پاسخ در گفتگو آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “واقعا فوق العاده” و “گرم است.”

“ما تا به حال واقعا فوق العاده گرم گفتگو بود واقعا خوب صحبت ما در مورد خیلی از این. او به من خود را از نقطه نظر من کاملا قابل درک است که” آقای ترامپ گفت: در طول روزانه خود را Coronavirus نیروی کار جلسه. “ما فقط به حال یک گفتگوی دوستانه به طول انجامید احتمالا 15 دقیقه و آن را واقعا خوب بود. واقعا خوب است. من قدردانی خود را خواستار است.”

بایدن ارتباطات مدیر نیز منتشر شد بیانیه ای در مورد تماس بگیرید. “معاون رئیس جمهور بایدن و رئیس جمهور تهمت به حال یک تماس خوب” در بیانیه ای گفت:. “نانو مشترک پیشنهادات مختلفی را برای اقدامات دولت می تواند در حال حاضر به آدرس مداوم coronavirus همه گیر و ضمن قدردانی از روح مردم آمریکا در نشست چالش های پیش روی ملت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن نگه تماس تلفنی به بحث در مورد کوروناویروس پاسخ
 

تعداد موارد جدید در آلمان کاهش برای چهارمین روز متوالی

تعداد coronavirus عفونت در آلمان کاهش یافته است برای چهارمین روز متوالی با توجه به رابرت کخ موسسه (RKI), آلمان, بهداشت ملی موسسه. RKI گزارش 3,677 موارد تایید شده در دوشنبه کمتر از 5,936 گزارش روز شنبه.

حداقل 95,391 مردم در این کشور تشخیص داده شده است با این ویروس و حداقل 1,434 فوت کرده اند.

— آنا Noryskiewicz

GERMANY-FRANCE-HEALTH-VIRUS
پزشکان در داخل بیمارستان دانشگاه اسن در غرب آلمان و در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. قانون مهاجرت و ملیت FASSBENDER/گتی
 

افزایش شاخص سهام در علائم کروناویروس جدید مرگ و میر می تواند کاهش

سهام شروع به پریدن کرد در روز دوشنبه سرمایه گذاران امیدوار است که عفونت و مرگ و مير از coronavirus در حال کاهش و در بخش هایی از آمریکا و اروپا. جدید کروناویروس عفونت و مرگ و میر در حال نشان دادن نشانه هایی از کاهش در ایتالیا و اسپانیا.

که به اندازه کافی برای راه اندازی سهام بالاتر با وجود ایالات متحده هنوز هم نیروبخش برای افزایش مرگ و میر با توجه به COVID-19. فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: باید محدودیت اقامت در محل به سرعت گسترش آن.

S&P 500 شاخص سهام افزایش یافت 175 امتیاز یا 7 درصد به نزدیک در 2,664 در حالی که داو رسید 1,627 امتیاز و یا نزدیک به 8 درصد به 22,680. فناوری های سنگین و نزدک نیز به دست آورد بیش از 7 درصد.

“ما در حال اجرا در خام خوشبینی شاید این بهترین راه برای قرار دادن آن” سفت فردریک معاون رئیس جمهور از تجارت و مشتقات در شواب مرکز مالی تحقیقات آسوشیتدپرس گفت.

—آسوشیتد پرس

 

ارتش ایالات متحده مکان موقت نگه ارسال نیروهای جدید به آموزش های پایه

ارتش ایالات متحده روز دوشنبه اعلام کرد که آن را به طور موقت به تاخیر در ارسال نیروهای جدید به پایه آموزش مبارزه با. ارتش افزود که نیروهای که در حال حاضر در پایه مبارزه با و یا پیشرفته آموزش فردی خود ادامه خواهد داد و تحت غربالگری و نظارت بر دستورالعمل.

“تصمیم به توقف حمل و نقل از کارآموزان به BCT برای دو هفته اجازه خواهد داد که رهبران به تمرکز بر تنظیم شرایط طوری حرکت می تواند انجام شود در یک شیوه ای امن تر در آینده گفت:” به طور کلی Paul E. Funk, II, فرمانده ارتش ایالات متحده آموزش و دکترین فرمان.

 

اکوادور با استفاده از جعبه های مقوایی به دفن مرده

مواجهه با مقدار قریب به اتفاق از اجساد و کمبود تابوت ساکنان در اکوادور ساحلی شهر گوایاکیول با استفاده از جعبه های مقوایی به مرده خود را مناسب تدفین. Morgues مراسم تشییع جنازه سرو و بیمارستان ها در گوایاکیول کانون اکوادور coronavirus بحران در حال برخورد با یک چالش برانگیز از بدن.

محدود محدودیت دولت برای جلوگیری از گسترش ویروس ساکنان این شهر شکایت هفته گذشته در مورد بدن تا ستون در خیابان یا پوسیدن در داخل خانه برای روز. آن شهردار تحویل سه ظروف به عمل به عنوان یک سردخانه موقت. این شهر روز شنبه اعلام کرد که آن را به خارج از 2000 جعبه های مقوایی فشرده به مردم به عزیزان یک “تهدید میکند” در طول coronavirus بیماری همه گیر.

اینجا بیشتر بخوانید.

 

نخست وزیر بریتانیا بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های

نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شده است به مراقبت های ویژه او به عنوان جنگ coronavirus با توجه به بیانیه ای از دفتر خود را.

“پس از عصر یکشنبه نخست وزیر شده است و تحت مراقبت پزشکان در سنت توماس “بیمارستان در لندن پس از بستری با علائم مداوم coronavirus” بیانیه ای گفت:.

“در طول این دوره از این بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان است.”

در این بیانیه اضافه شده است که جانسون خواسته است وزیر امور خارجه Domenic Raab, اولین وزیر امور خارجه به deputize برای او “زمانی که لازم است.”

اینجا بیشتر بخوانید.

PM Attends Final PMQs Before Parliament Suspended Due To Coronavirus
نخست وزیر بوریس جانسون برگ 10 خیابان داونینگ برای PMQ را در 25 مارس سال 2020 در لندن است. گتی
 

ACLU شکایت برای آزادی زندانیان در زندان فدرال که در آن 5 زندانی درگذشت

آیتالله سیستانی روز دوشنبه ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه یک زندان فدرال در ایالت لوئیزیانا که در آن پنج زندانی کشته شده اند از coronavirus. کت و شلوار به دنبال انتشار بیش از 700 زندانی آنها می گویند در معرض خطر بالاتر ابتلا به بیماری های جدی از ویروس.

وجود 24 تایید موارد در میان کارکنان و زندانیان در FCI اوکدیل با توجه به اداره زندانها.

“تصور کنید اگر کسی بیمار با COVID-19 آمد به خانه خود را و مهر و موم درب و پنجره در پشت آنها” طرح دعوی در دادگاه می خواند. “این چیزی است که اوکدیل فدرال بازداشتگاه را درست انجام داده اند به بیش از 1800 انسان در حال حاضر در بازداشت وجود دارد که در آن یک COVID-19 شیوع بیماری های شایع, اجتماعی, فاصله غیر ممکن است و هیچ کس دستگیر می توانید ترک.”

ببینید حقوقی تشکیل پرونده در اینجا.

oak-lrg.jpg
این فایل تصویر را نشان می دهد FCI اوکدیل. اداره زندانها
 

آمریکا مرگ و میر پیشی 10,000

بیش از 10,300 که مردم از این ویروس در ایالات متحده که از بعد از ظهر دوشنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد بیش از 347,000 موارد تایید شده در سراسر کشور.

 

نیویورک افزایش حداکثر جریمه برای نقض اجتماعی فاصله قوانین

فرماندار اندرو کومو روز دوشنبه اعلام کرد حداکثر جریمه برای نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین از $500 به $1,000. “آن را در مورد زندگی خود را, شما لازم نیست که حق به خطر شخص دیگری زندگی” فرماندار گفت.

کومو گفت که “شواهد” نشان می دهد مردم در حال نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل به معنای به سرعت گسترش ویروس.

“این واقعا در مورد خوب – هیچ کس می خواهد پول – ما می خواهم به رعایت. آن را در مورد زندگی خود را, شما لازم نیست که حق به خطر شخص دیگری زندگی” کومو گفت: “و شما لازم نیست که حق رک و پوست کنده به مراقبت های بهداشتی کارکنان و افرادی که به معنای واقعی کلمه به قرار دادن زندگی خود را در خط به معتاد به اسب دوانی و یا بی پروا با آنها.”

فرماندار کومو: “در حال حاضر زمان” به سهولت اجتماعی فاصله برای coronavirus
 

کومو می گوید: “ممکن است مسطح منحنی” در نیویورک

فرماندار نیویورک اندرو کومو در یک کنفرانس خبری روز شنبه گفت که مرگ و میر در دولت شده اند “به طور موثر تخت برای دو روز” که نشان می دهد “ممکن است مسطح منحنی.”

همانطور که از دوشنبه 4,758 نفر فوت کرده اند که از 4,159 مرگ و میر گزارش روز شنبه.

“در حالی که هیچ یک از این خبر خوب این است که ممکن است مسطح منحنی بهتر است از این افزایش دیده ایم. نیویورک دور و دور بسیاری نهفته دولت” کومو گفت.

فرماندار گفت: تعداد کل بستری روزانه لوله و ICU پذیرش در دولت است. “اجتماعی فاصله است بنابراین ما باید مطمئن شوید اجتماعی سوريه همچنان ادامه دارد,” او اضافه شده است.

 

“آرواره ها” بازیگر لی فیه رو می میرد 91 از COVID-19 عوارض

لی فیه رو که فوت یکشنبه در اوهایو از عوارض COVID-19 در سن 91 بود که یک مرحله بازیگر که تنها تعداد انگشت شماری از فیلم, اعتبار, اما اولین بار بود که یک صحنه-stealer: خانم Kintner, مادر یک پسر است که کشته شدن توسط یک کوسه در استیون اسپیلبرگ 1975 فیلم “آرواره ها است.”

با پولادین آتش او در برابر کلانتر برودی (Roy Scheider) چه کسی او را مسئول مرگ پسرش با یک سیلی در سراسر چهره. او تکرار نقش خود را در سال 1987 عاقبت “آرواره ها: انتقام.”

Fierro با کار محلی تئاتر شرکت جزیره تئاتر کارگاه در زادگاه او را از تاکستان مارتا (که در آن “آرواره ها” فیلم برداری شده بود). او به نظر می رسد در تولیدات و آموزش صدها نفر از افراد جوان به مدت 25 سال به عنوان کارگاه و مدیر هنری.

lee-fierro-in-jaws-universal-pictures.jpg
لی فیه رو به نظر می رسد در “آرواره ها” به عنوان یک مادر که پسر کشته شد, توسط یک کوسه. Universal Pictures

“او معلم و مربی” Kevin Ryan, این گروه در حال حاضر مدیر هنری و هیئت مدیره رئیس جمهور گفت: تاکستان مارتا بار. “او به شدت اختصاص داده شده به ماموریت آموزش. او بدون توجه به آنچه در آن بود که اقامت در آن و دریافت کار انجام می شود.”

 

لوئیزیانا نوزاد دختر گزارش می میرد با COVID-19 روز پس از او متولد شد

رادیو فردا وابسته WAFB می گوید: یک نوزاد دختر مرده است با بیماری کروناویروس COVID-19 فقط یک روز پس از تولد او در لوئیزیانا.

با توجه به WAFB, East Baton Rouge Parish پزشکی قانونی کمال کلارک تایید دخترک مرده بود روز دوشنبه حدود پنج روز پس از مادر او بستری در بیمارستان.

آن را بلافاصله روشن نیست اگر مادر نیز مبتلا COVID-19 اما مادران قبلا در انتقال این بیماری به نوزاد خود.

کلارک بود که انتظار می رود به ارائه جزئیات بیشتر در این مورد بعدا دوشنبه در یک کنفرانس خبری.

 

ایران وزارت بهداشت هشدار رژیم برنامه ریزی برای کاهش محدودیت های جدید خواهد شد “پرش” در موارد ویروس

حسن روحانی رئیس جمهور ایران گفت: در جلسه هیئت دولت روز یکشنبه که به او سفارش برخی از کشور تعطیل کردن کسب و کار برای بازگشایی از آوریل 11.

روحانی گفته است که ایران “دشمنان می خواهند اقتصاد ما برای جلوگیری از تحت این بهانه از coronavirus گسترش یافته است.”

ایران سلامت وزارت بهداشت با این حال هشدار داده است که بازگشایی کسب و کار تا به زودی می تواند منجر به 30 درصد بیشتر مرگ و میر ناشی از این ویروس و بیشتر بار این کشور در سیستم مراقبت های بهداشتی است که در حال حاضر تحت فشار بسیار زیاد است.

Iranian President Hassan Rouhani speaks during a meeting in Tehran
حسن روحانی رئیس جمهور ایران صحبت می کند در طی یک جلسه به عنوان گسترش بیماری کروناویروس (COVID-19) ادامه دارد, در تهران, 5 آوریل سال 2020 است. سایت رسمی ریاست جمهوری

تناقض روحانی, نظرات, معاون وزیر بهداشت Kiyanush Jahanpur روز دوشنبه گفت که “به رغم برخی از مردم فرض این وضعیت در کشور معمولی نیست و اگر ما اقدامات احتیاطی را ما به صورت یک جهش جدید در تعداد افراد آلوده در سراسر کشور است.”

سید Bathaei

 

بروکلین بیمارستان درمان coronavirus بیماران است “چیزی از این منطقه گرگ و میش”

در بروکلین بیمارستان در مرکز شهر نیویورک, پزشکان, درمان coronavirus بیماران می گویند آن را فقط به افراد مسن که در شرایط بحرانی و پرستاران می گویند آنها هنوز هم لازم نیست دنده محافظ مناسب. همانطور که در آوریل 2, 27 COVID-19 بيمار فوت کرده و در بیمارستان است.

“بسیاری از بیماران ما در حال ارائه مبتلا به ديسترس تنفسی و آن را بسیار حاد است. آنها خوب بودند و آنها تا به حال برخی از سرفه و سپس آنها نیست خوب” دکتر جاشوا روزنبرگ, مراقبت های ویژه, دکتر, که همچنین دارای تخصص در بیماری های عفونی گفت: CBS News خبرنگار دیوید Begnaud که دعوت شده بود به بیمارستان.

یک مرد خود را در اوایل 50s “واقعا زیادی ندارد شرایط اساسی” اما “توسعه شدید نارسایی تنفسی و همچنین به عنوان آسیب کلیوی از ویروس” روزنبرگ گفت. او گفت: “مرد نسبتا جوان است.”

توصیف وضعیت, یکی, پرستار گفت این بود “چیزی از این منطقه گرگ و میش.”

داخل نیویورک بیمارستان درمان بیماران مبتلا به کروناویروس
 

پلیس, کشته شدن, فیلیپینی مرد پس از رئیس جمهور Duterte دستور اجرای دقیق مستند سفارشات

“ساقه آنها را مرده” رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی در هفته گذشته به عنوان یک هشدار به آنچه که او به عنوان توضیح داده شده مشکل که ممکن است به خطر اندازد زندگی پلیس اجرای یک ماه coronavirus مستند.

روز بعد از آن اتفاق افتاد. در روز شنبه یک افسر پلیس در جنوب استان Augsan Del Norte کشته 63 سال ، با توجه به گزارش پلیس این مرد که به نظر می رسد مست عصبانی شدم و بعد گفته بودن به پوشیدن یک ماسک و حمله ایجاد کرد مقامات و یک افسر پلیس با داس.

جاناتان مالایا, یک معاون در وزارت کشور و دولت های محلی گفت: دولت امنیت پرسنل تا به حال هیچ انتخاب است.

“آن کسی که تهدید ما افسران پلیس چندین بار به او گفت:” در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی.

Virus Outbreak Philippines
رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte, مرکز, حرکات او به عنوان ارائه سخنرانی خود در Malacanang کاخ ریاست جمهوری در مانیل, فیلیپین, مارس 12 سال 2020 است. RTVM از طریق AP

در یک حادثه جداگانه در آخر هفته گذشته 19 نفر دستگیر شدند و به اتهام نقض مستند قوانین با فروش سبزیجات در حومه مانیل. فعالان دادگاه تجدید نظر برای شفقت و گفت: فروشندگان بودند تنها به این دلیل که آنها نمی گرفتن هر دولت کمک کند.

 

دیوان عالی کشور لغو مارس شفاهی در میان coronavirus بحران

دیوان عالی کشور به تعویق افتاد شفاهی برنامه ریزی شده برای ماه آوریلرا اعلام کرد جمعه به ایالت ها و دولت فدرال تقلا برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

قضات قرار بود برای شنیدن شفاهی در 11 مورد از جمله از نزدیک تماشا اختلاف در faithless انتخاب کنندگان و کالج انتخاباتی در سراسر دو هفته گذشته از ماه آوریل است. دادگاه هنوز رتبهدهی نشده است گفت: چگونه آن را به رسیدگی به این موارد و همچنین به عنوان دیگر برنامه ریزی شده به شنیده می شود در ماه مارس به تعویق افتاد اما گفت: این امر در نظر گرفتن تغییر زمان برخی از آنها قبل از پایان مدت آن در اواخر ماه ژوئن “اگر شرایط اجازه در نور عمومی ایمنی و سلامت راهنمایی که در آن زمان.”

“دادگاه خواهد شد در نظر گرفتن طیف وسیعی از برنامه ریزی گزینه ها و جایگزین های دیگر اگر استدلال نمی توان برگزار شد در دادگاه قبل از پایان عبارت” دادگاه عمومی دفتر اطلاعات در بیانیه ای گفت.

 

تماس به انگلستان ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن تا 25 درصد از coronavirus مستند آغاز شد

تماس به ملی بریتانیا داخلی سوء استفاده از خط تلفن شروع به پریدن کرد 25 درصد از انگلستان coronavirus مستند آغاز شد کمی بیش از دو هفته پیش این خیریه اجرا می شود که به آن پناه روز دوشنبه گفت:. فعالان هشدار داده بود که stay-at-home سفارشات می تواند منجر به افزایش خشونت خانگی.

“معمولا پنجره برای زنان به دنبال کمک بسیار محدود” ساندرا هرلی, مدیر اجرایی موسسه خیریه پناه در بیانیه ای گفت. “در طول دوره از انزوای خود را با عاملان این پنجره باریک بیشتر است. این مهم است که زنان باید جایگزین, دیجیتال, راه دسترسی به کمک.”

پناه گفت: بازدیدکننده داشته است به وب سایت خود را افزایش یافته بود با 150 درصد بیش از مدت مشابه تاکید بر این که در حالی که COVID-19 همه گیر ممکن است تشدید مشکل آن است که باعث آن است.

“خشونت خانگی جرم است و در نهایت ریشه در قدرت و کنترل است. خشونت یک انتخاب است که یک مرد می سازد. او به تنهایی مسئول آن” هرلی گفت.

 

ولز فارگو متوقف می شود در نظر گرفتن برنامه های کاربردی برای چک حفاظت از برنامه وام

ولز فارگو است رکوع جدید فدرال برنامه با هدف کمک به کسب و کارهای کوچک حفظ کارگران و پرداخت صورتحساب در طول coronavirus بیماری همه گیر. این بانک اعلام کرد اواخر روز شنبه که آن را دیگر نمی خواهد قبول وام جدید برنامه های کاربردی تحت این دولت چک حفاظت از برنامهکه راه اندازی در هفته گذشته به عنوان بخشی از واشنگتن 2.2 تریلیون دلار اقتصادی امداد بسته است.

ولز نیز گفت: این برنامه ریزی برای قرض دادن حداکثر 10 میلیارد دلار از طریق این برنامه و آن را در حال حاضر دریافت بیش از اندازه کافی برنامه های کاربردی برای رسیدن به این آستانه. هر گونه درخواست برای وام های ارائه شده پس از آوریل 5 در نظر گرفته شود با توجه به بانک.

Coronavirus’ خرد کردن تاثیر بر روی کسب و کار کوچک در آمریکا

پس از برنامه راه اندازی شده در جمعه, بسیاری از بانک های ایالات متحده در حال پردازش وام فقط برای مشتریان موجود. ولز فارگو خروج می تواند خاموش کردن برخی از مشتریان کسب و کار کوچک است که هنوز برای یک وام اعمال شود. که به ویژه مهم به دلیل ولز فارگو مرتب بیشتر وام کسب و کار کوچک از هر وام دهنده در کشور در سال گذشته است.

 

پلیس در تگزاس به دنبال نوجوان که آنها می گویند ممکن است “عمدا گسترش” COVID-19

پلیس در Austin, تگزاس شناسایی کرده اند اما هنوز واقع 18 ساله که ادعا می کند به coronavirus است و “عمدا كردن” آن را گفته است.

مقامات گفت: Lorraine Maradiaga 18, است رو به یک مسئول terroristic تهدید پس از او گزارش ادعا می شود مثبت برای COVID-19 و به نظر می رسد در یک اسنپ چت تصویری اتهام آلوده کردن مصرف کنندگان در محلی خارج شده است.

مقامات گفت: اگر چه آنها هیچ تایید نوجوان است که در واقع یک تهدید برای سلامت عمومی آنها او را تهدید جدی است.

انجمنها/CBS دالاس

 

برخی از ایالات متحده بیمارستان به طور موقت برش کارکنان به عنوان coronavirus بحران بدتر

در وسط coronavirus بحران بسیاری از بیمارستان ها در سراسر ایالات متحده به طور ناگهانی از دست دادن درآمد. در برخی موارد این بدان معناست که کارکنان در حال furloughed راست به عنوان همه گیر وخیم تر شده است.

در فلوریدا در میامی-Dade شهرستان Jackson Memorial Hospital مدیران می گویند که آنها در حال گرفتن کاهش دستمزد و سایر کارکنان خواسته شده است که برای رفتن به طور موقت در furloughs به دلیل فشار مالی.

“ما نیاز به زمان; ما نیاز به شخصی ما را ترک زمان” گفت: RN مدیر مورد آنجلا تازه Fairchild بود که شگفت زده به یک ایمیل دریافت خواهید کرد و گفت او خواهد بود موظف به گرفتن یک هفته در وسط بحران است.

“من نمی توانستم آن را درک کنند چرا که در سراسر کشور از آنها درخواست پرستاران در حال حاضر” گفت: Fairchild.

جزئیات بیشتر در مورد چگونگی اثر موج دار شدن از ایالات متحده coronavirus بیماری همه گیر در حال هدف قرار دادن بیمارستان ها در سراسر کشور.

برخی از بیمارستان ها کاهش کارکنان به عنوان coronavirus بحران بدتر
 

کوچک گرجستان شهردار شهر lambastes فرماندار “بی پروا حکم” برای بازگشایی, ساحل

یک شهر ساحلی در گرجستان که رشد گردشگری بسته ساحل آن ترس بی خیال جمعیت جوانان و دانشجویان مطرح شده بیش از حد بزرگ یک خطر برای گسترش جدید کروناویروس. دو هفته بعد دولت فرماندار وارونه شده است که تصمیمگفت: مردم هوازدگی شیوع نیاز به هوای تازه و ورزش.

برخورد محوری است کوچک Tybee Island به یک خاردار بحث نگه می دارد که برداشت تا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس: چقدر می توانید مقامات محدود کردن آزادی ها در طول بحران ؟ و باید آن دسته از تماس های ساخته شده در فدرال و ایالتی یا محلی ،

Tybee Island شهردار شرلی جلسات سوگند به سختی از سه ماه پیش گرفته شده در رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ پس از مقامات دولتی در روز جمعه بازگشایی شد در این جامعه از 3100 نفر است.

tybee-island-wtoc.jpg
نشانه استقبال از بازدید کنندگان است که دیده می شود در نزدیکی ساحل در Tybee Island, گرجستان. WTOC

این تغییر ناشی از جمهوری خواه و فرماندار جهت است که مردم ایالت باید “پناهگاه در محل” — است که آنها باید در خانه بمانند مگر اینکه کار شغل ضروری به دنبال مراقبت های پزشکی برای خرید مواد غذایی و یا دیگر استثنا از جمله ورزش در خارج از منزل. آن را نیز باطل هر گونه محدودیت در حال حاضر اعمال شده توسط دولت های محلی اگر آنها فراتر رفت و فرماندار محدودیت.

این بدان معنی است که یک تصمیم به اتفاق آرا توسط Tybee Island را در شورای شهر به آن ساحل بود ناگهان باطل و جلسات گفت: دفتر فرماندار کاهش یافته است به تجدید نظر در “بی پروا حکم” وقتی پرسیده شد.

CBS/AP

 

بیماران عجله برای پیوستن به مطالعات امیدوار کننده coronavirus مواد مخدر remdesivir

جدید کروناویروس ساخته شده دکتر Jag سینگ یک بیمار در بیمارستان. او زنگ خطر بزرگ به عنوان او را دیدم یک X-ray از خود ذات الریه-خفه ریه ها و همکاران خواسته خواسته های خود در مورد حمایت از زندگی در حالی که wheeling او را به عمومی ماساچوست را به واحد مراقبت های ویژه.

هنگامی که آنها به او پیشنهاد یک فرصت برای کمک به تست remdesivir یک داروی آزمایشی است که نشان داده شده وعده در مقابل برخی دیگر coronaviruses آن “حتی عبور از ذهن من یک بار بگویم “نه” گفت: Singh, یک متخصص قلب.

Coronavirus بیماران در سراسر جهان شده اند عجله برای پیوستن به remdesivir مطالعات که باز در بیمارستان ها در چند هفته گذشته.

علاقه شده است آنقدر بزرگ است که ایالات متحده موسسه ملی سلامت در حال گسترش است مطالعه آن است که تقریبا به آن هدف اوليه از 440 بیماران. دارو ساز کالیفرنیا مبتنی بر علوم جلعاد است که به سرعت ramping تا مطالعات خود را بیش از حد.

آسوشیتد پرس

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: 1.67 میلیون آمریکایی آزمایش coronavirus و سیاهی مواد مخدر به مبارزه با بیماری
 

ژاپن به دولت ملی اضطراری به عنوان COVID-19 شیوع رشد می کند

در آنچه دیده می شد که مدتها در انتظار تعظیم به اجتناب ناپذیر ژاپنی, نخست وزیر ژاپن اعلام کرده است او اعلام خواهد شد یک دولت ملی اضطراری بیش از رشد coronavirus بیماری همه گیر در کشور. به اثر سهشنبه عمل را پوشش بسیاری از ژاپن پر جمعیت مناطق مترو — توکیو و اطراف آن استان از چیبا سایتاما و Kanagawa; و اوزاکا, Hyogo و فوکوئوکا به غرب است.

هفت حوزه های قضایی باید یک ترکیب جمعیت 55.9 میلیون — حسابداری برای حدود یک نفر از هر دو نفر.

محلی فرمانداران ژاپن انجمن پزشکی و دیگران اصرار دارند خاموش شدن هشدار داد که در انتظار موارد به سنبله در معرض خطر فروپاشی ملی سیستم مراقبت های بهداشتی.

“ما نیاز به همکاری شما برای جلوگیری از یک موج انفجاری,” آبه گفت: دوشنبه شب جذاب برای ساکنان به صورت آرام و ساخت یک نقطه گفت: ژاپن خاموش خواهد بود به مراتب کمتر سنگین دست از مستندات در آمریکا و اروپا است.

توکیو مسائل مربوط به اقامت در خانه سفارش به عنوان coronavirus موارد افزایش

بسیاری از این اقدامات که گرفته شده از “درخواست” برای خویشتن داری. ساکنان خواسته به کار از خانه و ترک تنها به دلیل ضروری. فروشگاه و کافی شاپ ها و زنجیره های خرده فروشی در حال حاضر آغاز شده به طور داوطلبانه تعطیل در روزهای اخیر به عنوان توکیو مورد اعداد در ادامه به افزایش هشدار دهنده در یک کلیپ.

آزادی های مدنی حمایت در ژاپن اجازه نمی دهد مقامات به موضوع حبس و یا جریمه برای عدم رعایت بنابراین یک دوز سنگین از فشار همسالان و وزن اضطراری اعلام در حال اعزام به جای.

 

نسبتا صدمه ندیده توسط COVID-19, اردن به دنبال راه هایی را به اقتصاد بازگشت به زندگی

پس از بیش از دو هفته با کشور خود تحت سخت مستند اردن ملک عبدالله دوم خواسته است وزرای خود را به نگاه به راه تدریج را به اقتصاد کشور بازگشت به کار.

“هیچ کس در جهان یک راه حل ایده آل برای مبارزه با اثرات coronavirus. این نیاز ما به بیشتر انعطاف پذیر و سریع در تطبیق با تغییرات” پادشاه به نقل شد.

سختی اولیه اقدامات اعمال شده در اردن را به نظر می رسد پرداخت می شود: اردن وزارت بهداشت تایید کرده است تنها 345 موارد در کشور و 110 نفر از این بیماران در حال حاضر در حال بهبود است. تنها پنج COVID-19-مربوط به مرگ و میر گزارش شده است. این شماره ها از راه های زیر در اردن به کشورهای همسایه.

“حفاظت از اردن از این بیماری همه گیر نیاز به تلاش های پایدار بیش از یک دوره طولانی” تحلیلگر اقتصادی جواد شكنجه باقر عباسى گفت: CBS News.

“قادر به انجام است که به طور موثر دولت باید درآمدهای,” او گفت: اصرار اردن رهبران “در این نگاه به عنوان یک ماراتن و نه به عنوان کوتاه با حداکثر سرعت دویدن.”

امجد Tadros

اردن تحمیل coronavirus مستند به موارد گسترش در خاورمیانه
 

یکی دیگر از اعدام در میان مسافران از کشتی کروز مستقر در میامی

مقامات می گویند که 14 نفر به خود گرفته اند و بیمارستان ها از یک کشتی کروز که لنگر انداخت در فلوریدا با کروناویروس قربانیان سرنشین که یکی از آنها مرده است. دو مرگ و میر گزارش شده قبلا روی شاهزاده خانم مرجانی که از منوی view شنبه در میامی. کشتی تا به حال بیش از 1000 مسافر و نزدیک به 900 خدمه.

مقامات نمی بلافاصله فاش آیا هر یک از 14 نفر حذف برای توجه فوری پزشکی تایید کرده بود coronavirus لینک کلیک کنید.

شاهزاده Cruises خط کشتی شروع پیاده مناسب مسافران پاک برای پرواز چارتر یکشنبه. خط کروز گفت: این تاخیر توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری سیاست پیشگیری از مسافران از بودن و قرار داده شده در پروازهای تجاری.

هر کسی با علائم بیماری و یا دوره نقاهت بعد از آن بود که نگه داشته روی کشتی تا زمانی که پزشکی پاک.

– آسوشیتد پرس

مسافران کروز به خانه پرواز بدون قرنطینه با وجود نگرانی
 

2020 دموکرات انطباق مبارزات به بیماری همه گیر کوروناویروس

Coronavirus بحران پرتاب آچار به کمپین قصد دارد برای سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی است.

اما نامزدهای انتخاباتی و مبارزات انتخاباتی خود را کارکنان هنوز در حال کار بر روی راه برای دریافت پیام خود را در سراسر در یک زمان وقتی که گردهمایی های اجتماعی ممنوع است. سازمان دیده بان اد اوکیف کامل گزارش در ویدیو زیر.

2020 دموکرات انطباق مبارزات به بیماری همه گیر کوروناویروس
 

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار “سخت ترین هفته” آینده اما “همه چیز شروع به تغییر برای بهتر شدن”

رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور پنس ابراز خوش بینی روز شنبه در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: تعداد موارد جدید گزارش روزانه در کشور به نظر می رسد درست کردن.

“ایالات متحده برسد وحشتناک, نقطه نظر, مرگ, اما از آن خواهد شد یک نقطه که در آن همه چیز شروع به تغییر برای بهتر” آقای ترامپ گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس به عنوان “همه عملیات نظامی”

رئیس جمهور گفت که سه شنبه 3,000 نظامی و سلامت عمومی کارگران مستقر شده اند در سراسر کشور است. او گفت ایالات متحده انجام شده و دریافت نتایج بیشتر از 1.6 میلیون coronavirus آزمون که کار ramping تا بر پتانسیل مواد مخدر برای درمان این بیماری است.

نیوجرسی تبدیل به یک منطقه داغ آقای ترامپ گفت و اشاره کرد که نرخ مرگ و میر در نیویورک کاهش یافته است که “شاید یک نشانه خوب است.”

جزئیات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im