Coronavirus به روز رسانی: آمریکا و مرگ و میر بالا 2,100 به عنوان CDC مسائل جدید مشاوره سفر

دکتر دیوید Heymann استاد اپیدمیولوژی و مشاور ویژه سازمان بهداشت جهانی گفت: هر گونه تصمیم گیری برای کاهش محدودیت ها در ایالات متحده و در سراسر جهان شروع به دوباره باز کردن اقتصاد باید مبتنی بر ریسک انتقال مرگبار coronavirus.

“اجماع عمومی است که در آن ارزیابی ریسک در کشور” Heymann گفت: “چهره ملت است.” “چین در حال حاضر شروع به باز کردن آن سنگین بخش صنعتی و همچنین کوچک آن بخش کسب و کار و آنها در حال تماشای بسیار نزدیک به مطمئن شوید که انتقال را افزایش نمی دهد به عنوان یک نتیجه. که آنچه در کشورهای دیگر نیاز به انجام این کار نیز هست.”

Heymann گفت: در مناطق دیگر جهان نیاز به دانستن “که در آن اکثریت انتقال رخ می دهد و سپس آنها نیاز به نگه داشتن این بخش قفل شده است و پایین ترین در حالی که باز کردن بخش های که در آن انتقال کمتر مهم است.”

رئیس جمهور تهمت پیشنهاد کرده است که یک تاریخ هدف برای بازگشایی U. S اقتصاد است که ضرب و شتم توسط coronavirus شیوع آوریل 12, عید پاک. اما مقامات بهداشت عمومی هشدار می دهند که لغو محدودیت های بیش از حد به زودی می تواند منجر به مرگ و میر بیشتر و بیشتر آسیب اقتصاد است.

به منظور محدود کردن گسترش coronavirus مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر کرده است اجتماعی فاصله دستورالعمل و خواستار تجمع بیش از 10 نفر برای لغو شود در حالی که فرمانداران دستور داده اند که ساکنان در کشورهای خود را به باقی می ماند در خانه های خود و دستور داد تا کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید.

Heymann گفت: استراتژی مهار کار می کند اگر آن اوایل شروع می شود و در ادامه حتی به عنوان تعدادی از موارد رشد.

“هدف این است که برای شناسایی افرادی که آلوده می شوند یا کسانی که بیمار هستند و یا کسانی که اطلاعات تماس آن دسته از افرادی که بیمار هستند و پس از آن برای منزوی کردن این افراد و جلوگیری از انتقال در حالی که در همان زمان اقدامات دیگر مانند فاصله فیزیکی و وسیله ای برای نگه داشتن مردم از گرفتن بیش از حد نزدیک به هم,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de