کومو می گوید نیویورک ممکن است ضربه زدن به apex به عنوان بستری شدن در بیمارستان شیب

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: تعداد مرگ و میر در کشور کاهش پیدا کرده و طی چند روز گذشته. اگر چه او گفت: آن را خیلی زود به بگویید که آیا الگوی برگزار خواهد شد گفت: “ما می تواند بسیار نزدیکی apex و یا apex می تواند فلات و ما در آن در حال حاضر.”

در مطبوعات روزانه توجیهی کومو اشاره به “جالب تصویری بر روی صفحه رادار” در داده ها: تعداد کل جدید بستری بیش از 24 ساعت گذشته بود در 574 بود که “بدیهی است که بسیار پایین تر از شماره های قبلی.”

بیش از 302,280 مردم در دولت و تست شده برای coronavirus و حداقل 122,031 مثبت بودند که از کومو گفت. وجود دارد 16,479 بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری و 4,376 مردم در بخش مراقبت های ویژه. حداقل 12,187 بیماران مرخص شده.

کومو هشدار داد که در حالی که دولت باز کرده است تا امکانات و تخت اضافی نیروی انسانی و فن هنوز هم مورد نیاز است.

به عنوان تعدادی از موارد در شهر نیویورک کاهش موارد جدید را منتقل شرق به لانگ آیلند است. شمال ایالت نیویورک باقی مانده است تخت او گفت:. روز شنبه, فرماندار گفت: آن را غیر ممکن بود برای گفتن اگر افزایش موارد در لانگ آیلند است که در نتیجه از ساکنان شهر نیویورک ترک شهر برای خانه دوم و یا اجاره املاک.

 

سر از نیویورک بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی می گوید دولت است “به خوبی آماده”

مایکل Dowling, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت Northwell سلامت, بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در ایالت نیویورک گفت: او معتقد است که دولت آماده است تا آن را به عنوان نزدیک بینی در اوج coronavirus موارد است.

“ما به خوبی آماده شده و در حال حاضر و ما به خوبی آماده شده بدون توجه به وقتی که راس می آید” داولینگ ” روز “چهره ملت است.”

نیویورک در حال حاضر کانون شیوع کروناویروس و فرماندار اندرو کومو وظیفه Dowling با افزایش ظرفیت بیمارستان در سطح ایالت.

در حالی که Dowling گفت نیویورک “به عنوان آماده به عنوان ما می تواند احتمالا” او گفت: دولت خواهد خوش آمدید اضافی کمک از دولت فدرال است.

“اگر منابع دیگری در می آید از دولت فدرال است که به عنوان طولانی به عنوان آن را از یک منبع است که می تواند به ما کمک کند,” او گفت:.

 

گوتلیب می گوید: “تهاجمی نظارت” مورد نیاز برای ردیابی شیوع آینده

دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون از سازمان غذا و داروی آمریکا FDA) روز یکشنبه گفت که بازگشت به حالت عادی در ایالات متحده پس از گسترش coronavirus کاهش می یابد و نیاز به همراه “تهاجمی نظارت” است که اجازه می دهد تا به صورت موردی مبتنی بر مداخله اگر وجود دارد شیوع آینده.

“چیزی است که یک خانه اجرا کنید اما ما نمی نیاز به یک اجرای صفحه اصلی” گوتلیب ” در “رویارویی با ملت است.” “آنچه ما نیاز داریم بهتر است یک جعبه ابزار خوب کابینه پزشکی همراه با بسیار تهاجمی نظارت است. که می تواند به اندازه کافی به واقعا تغییر خطوط از خطر سقوط و به مردم اجازه می دهد به احساس راحت رفتن دوباره.”

گوتلیب که منجر FDA تحت رئیس جمهور تهمت تا 2019 گفت: “عظیم سیستم نظارت” اجازه می دهد عفونت تشخیص داده می شود به سرعت و گفت: کشور باید مانند یک سیستم در محل.

“ما قادر به شناسایی موارد زمانی که کوچک وجود دارد شیوع بیماری در پاییز و مورد استفاده مبتنی بر مداخله” او گفت:. “این در واقع جداسازی افراد مبتلا به عفونت و نزدیک خود را تماس با ما.”

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

Fauci: آمریکا و مرگ و میر را حفظ خواهد کرد به عنوان افزایش تعداد موارد جدید تثبیت

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص و مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد یکشنبه هفته آینده است که برای رفتن به “بد” را به عنوان مرگ و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به افزایش در ایالات متحده حتی به تعداد موارد جدید است که شروع به ایجاد ثبات در مناطق خاص.

“حتی اگر شما در حال گرفتن واقعا بهبود است که تعداد موارد جدید در حال شروع به صاف مرگ را تاخیر توسط یک یا دو هفته یا بیشتر, بنابراین ما نیاز به آماده می شود که حتی اگر آن را روشن است که کاهش کار ما هنوز در حال رفتن به که دم از مرگ” Fauci گفت: “چهره ملت است.” “بنابراین اولین چیزی که ما می خواهیم به دنبال برای دیدن روزانه تعداد موارد جدید شروع به ایجاد ثبات?”

Fauci گفت که تعداد موارد جدید شروع به ایجاد ثبات در ایتالیا و گفت: “امیدوارم” نیویورک در حال حاضر کانون شیوع کروناویروس در آمریکا را به دنبال خواهد داشت.

“ما هنوز نمی رسید که اوج و هنگامی که شما انجام شما شروع به دیدن یک بیت از یک مسطح و پایین آمدن” او گفت:. “که در آن ما در حال حاضر واقعا نزدیک است که apex و به همین دلیل آنچه [فرماندار اندرو کومو] و آنچه ما می گوییم این است که هفته آینده در حال رفتن به نگاه بد از آنجا که ما هنوز رتبهدهی نشده است در آن apex.”

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

جراح عمومی: هفته آینده خواهد بود یک “پرل هاربر لحظه”

ایالات متحده جراح عمومی جروم Adams خواست فرمانداران متحده است که در عین حال به موضوع stay-at-home سفارشات به گام برای اطمینان از مراقبت های بهداشتی ایالات متحده سیستم است نه ضعف و گفت: روزهای آینده در حال رفتن به یک “پرل هاربر لحظه.”

“هفته آینده است که رفتن به پرل هاربر لحظه. آن را به ما 9/11 لحظه. آن را به سخت ترین لحظه برای بسیاری از آمریکایی ها در تمام طول زندگی خود را, و ما واقعا نیاز به درک که اگر ما می خواهیم برای مسطح کردن که منحنی و دریافت از طریق به طرف دیگر هر کس نیاز به انجام بخشی خود را” آدامز گفت: در ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

فقط هشت فرمانداران باید در عین حال به موضوع stay-at-home سفارشات برای ساکنان به عنوان ملت با این نسخهها کار برای محدود کردن گسترش coronavirus. آدامز گفت: اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها “انجام بخشی خود را” حتی کسانی که زندگی می کنند در کشورهای بدون stay-at-home سفارشات.

“اگر شما نمی توانید به ما 30 روز فرمانداران ما به ما یک هفته به ما چه شما می توانید به طوری که ما پایمال کردن نیست ما سیستم مراقبت های بهداشتی بیش از این در هفته آینده,” او گفت:. “و سپس ارزیابی مجدد که در آن نقطه. ما می خواهیم همه را به درک شما رو به رزی پرچ کن. شما رو به انجام بخشی خود را.”

 

درک رکورد بیکاری اعداد

چشم انداز رکورد بیکاری اعداد

اقتصادی تلفات از این بیماری همه گیر در حال شروع به اضافه کردن.

ماه مارس شغل گزارش یک فاجعه بود. در آخرین هفته از ماه است که بیش از 6.6 میلیون آمریکایی در زمینه مزایای بیکاری. که در بالا از بیش از 3 میلیون در هفته قبل از. نگه داشتن در ذهن قبلی بالا بود و در سال 1982 زمانی که فقط تحت 700,000 مردم واصل شده است.

“این شماره ها فقط تکان دهنده گفت:” کنت روگوف استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد است که نوشته شده است در مورد گذشته هشت قرن از بحران اقتصادی “این بار متفاوت است: “هشت قرن مالی حماقت.”

“ما ضربه خورده است آنچه که تقریبا تهاجم بیگانه است. این یک فاجعه طبیعی” او گفت:.

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

نیوجرسی فرماندار: “ما در حال رفتن را از طریق جهنم با هم”

نیوجرسی گزارش بیش از 200 جدید کروناویروس مرگ و میر شنبه, آوردن دولت را در مجموع به حداقل 846.

“اجازه دهید من این را در یک مناسب و در عین حال بسیار جدی در زمینه: ما در حال حاضر از دست داده و نزدیک به 100 بیشتر از ما همکار جدید Jerseyans به COVID-19 نسبت به روز 11 سپتامبر” فرماندار فیل مورفی گفت: در طول روزانه خود را coronavirus نشست خبری.

“ما در حال رفتن را از طریق جهنم با هم” مورفی اضافه شده است.

نیوجرسی بیش از 34,000 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در ایالات متحده آمریکا است دوم تنها به نیویورک از نظر تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im