Coronavirus به روز رسانی: ایالات متحده به احتمال زیاد برای دیدن 50,000 COVID-19 روز آخر هفته

 

چینی نگار تشریف تقریبا 2 ماه پس از کشف و ضبط میان گزارش آنلاین از ووهان

یک دولت سابق – اخبار رسانه های لنگر-تبدیل-شهروند روزنامه نگار است دوباره در چین پس از رفتن را از دست رفته برای نزدیک به دو ماه. 25 سال, تا به حال نوشته شده ویدئوها از ووهان را در خطوط مقدم جبهه در طول شیوع کروناویروس مصاحبه با ساکنان و فیلمبرداری از خانه های مراسم تشییع جنازه و دانشگاه.

دوباره در حال ظهور به نمایش عمومی برای اولین بار پس از فوریه 26, چینی, روزنامه نگار Li Zehua گفت که او بازداشت شده توسط پلیس و قرنطینه چرا که او بازدید کرده بود “حساس اپیدمی مناطق است.”

آخرین فیلم او تا به حال نوشته شده آنلاین نشان داد او در حال تعقیب توسط یک SUV در ووهان پس از آن نزدیک به چهار ساعت در یوتیوب جریان زندگی خود را قفل شده است و در آپارتمان خود در نهایت گرفته شده توسط مردم شناسایی خود را به عنوان پلیس.

در یک ویدئو جدید ارسال شده در چهار شنبه, Li گفت که او به خوبی درمان داده شده سه وعده غذا در هر روز قادر به تماشای اخبار و پلیس “واقعا در مورد مراقبت از من.”

روزنامه نگاران مستند ووهان coronavirus شیوع ناپدید می شوند

دو دیگر برجسته شهروند روزنامه نگاران هنوز مفقود هستند: وکیل چن Qiushi که مصاحبه با مردم در ووهان بيمارستان در طول ارتفاع این شهر اپیدمی و ووهان بومی نیش Bin که ویدئوها از اجساد انباشته شده در ووهان بیمارستان ویروسی رفت.

 

میچ مک کانل می گوید او می خواهم و نه اجازه متحده اعلام ورشکستگی از دریافت کمک های فدرال

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: او خواهد و نه اجازه دولت اعلام ورشکستگی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس از دریافت بودجه فدرال. او پیشنهاد جمهوری خواهان باید در مخالفت با کمک های اضافی برای دولت و دولت های محلی در آینده coronavirus امداد صورتحساب.

دولت نمی تواند اعلام ورشکستگی اما میزبان رادیو هیو هویت خواسته مک کانل در مصاحبه ای گفت که “ما نیاز به اختراع” ورشکستگی کد به طوری که کشورهای مالی مواجه خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر “می تواند به تخلیه برخی از این بدهی ها که در محل قرار داده شد و توسط فرمانداران قبلی.”

“من قطعا به نفع متحده اجازه می دهد به استفاده از ورشکستگی مسیر” مک کانل پاسخ داد. “آن را موجب صرفه جویی در برخی از شهرستانها. و هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس است. حدس من این است که اول خود انتخاب خواهد بود برای دولت فدرال به قرض گرفتن پول از نسل های آینده به ارسال آن به آنها را در حال حاضر به طوری که آنها مجبور به انجام این کار است. این چیزی است که من قصد دارم به نفع.” اینجا را کلیک کنید برای جزئیات بیشتر.

 

اسپانیا در صدر تلفات 22,000 سوم بالاترین در جهان پس از ایالات متحده و ایتالیا

اسپانیا روز پنجشنبه گفت: 440 نفر در 24 ساعت گذشته از coronavirus افزایش اندکی برای سومین روز در حال اجرا در آوردن کلی مرگ و میر به 22,157.

کشور دچار سوم-بیشترین تعداد مرگ و میر در جهان از این بیماری همه گیر پس از ایالات متحده و ایتالیا با عفونت در حال حاضر بیش از 213,000 موارد وزارت بهداشت آمار و ارقام نشان داد.

Coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Ronda
یک کودک می پوشد یک محافظ ماسک صورت در حالی که خواهر او نقش یک توپ در بالکن خانه خود را به عنوان آنها منتظر روزانه تشویق تماشاگران در حمایت از بهداشت و درمان کارگران در طول این مستند در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در رندا جنوب اسپانیا, مارس 22 سال 2020 است. جان نازکا/ایسنا
 

مغلوب ساختن پیشی جستن اهداف ویزای مهاجرت او مدت ها به دنبال محدودیت در کروناویروس جدید اعلام

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در چهار شنبه امضا بیانیه به طور موقت به حالت تعلیق خاصی ویزا برای خارجی ها به دنبال به حرکت به طور دائم به ایالات متحده آمریکا فرمان که پذیرش مهاجران جدید خواهد صدمه دیده است کارگران آمریکایی در حال حاضر در حال مبارزه در یک اقتصاد ویران شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

60 روز محدودیت که اثر را یکشنبه شب در مورد افراد خارج از کشور به دنبال تبدیل شدن به اقامت دائم ایالات متحده از طریق دادخواست توسط اعضای خانواده خود و یا کارفرمایان در آمریکا این منظور نیز مکث قرعه کشی ویزای تنوع فرهنگی مکرر هدف آقای تهمت خشم. پس از آن محدود مبتنی بر خانواده مهاجرت راه اصلی حرکت مردم به طور دائم به ایالات متحده اعلام شده است انتظار می رود برای جلوگیری از ورود ده ها هزار نفر از مردم با توجه به کارشناسان. جزئیات بیشتر در اینجا.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق در اکثر ایالات متحده مهاجرت برای 60 روز

 

مدل های جدید نشان می دهد اکثر متحده نباید بازگشایی کسب و کار تا پایان مارس

محققان می گویند بسیاری از ایالات متحده باید در حفظ و اقامت در خانه سفارشات تا پایان ماه مه بعد از قبلا پیشنهاد شده است. این می آید به عنوان اعتراض به بازگشایی این کشور همچنان به رشد در سراسر کشور.

مدل های جدید نشان می دهد اکثر متحده باید باز نیست تا پایان مارس
 

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او نمی داند که واکسن متخصص که می گوید او برداشته شد و پس از بازجویی هیدروکسی کلروکین

رئیس جمهور تهمت و گفت که او هیچ آگاهی از دکتر ریک روشن بهداشت و خدمات انسانی واکسن متخصص که گفت او برداشته شد از پست خود زیرا او اصرار داشت در تهاجمی بررسی استفاده از مواد مخدر دولت از جمله رئیس جمهور تهمت تبلیغ به عنوان بالقوه “تعویض بازی” در درمان COVID-19.

در مورد خواسته های روشن در نیروی کار مطبوعاتی رئیس جمهور پاسخ داد: “من هرگز شنیده از او.”

“شما فقط به ذکر نام. من هرگز شنیده می شود او را” آقای ترامپ گفت: خبرنگار. “هنگامی که این اتفاق می افتد؟”

رئیس جمهور شانه ای بالا انداخت و گفت: “مرد می گوید او تحت فشار قرار دادند از یک شغل — شاید او شاید او نبود … من نمی دانم که او چه کسی است.”

دکتر مسئول واکسن تحقیقات می گوید که او از کار اخراج شد بیش از بازجویی مواد مخدر تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن
 

آتلانتا شهردار می گوید گرجستان فرماندار بازگشایی دولت خواهد بود “مرگبار”

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف در روز چهارشنبه ابراز مخالفت با گرجستان فرماندار برایان کمپ تصمیم به دوباره باز دولت ادعا از آن خواهد شد “مرگبار” برای بسیاری از مردم در جامعه است.

“این نگرانی در من عمیق است که ما هنوز شاهد یک روند رو به بالا در کشور ما و ما عجله برای بازگشایی, کسب و کار,” او گفت: در O’DONNELL.

“آنچه من گفته ام این است که من امیدوارم که فرماندار درست است و من اشتباه می کنم چرا که اگر او اشتباه بیشتر مردم خواهد مرد” پایین اضافه شده است. اینجا بیشتر بخوانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru