Coronavirus به روز رسانی: آمریکا و علائم رسمی عید پاک به عنوان مرگ و میر در نزدیکی 21,000

 

انگلستان فراتر از 10 ، 000 مرگ و میر

او مرگ و میر در بریتانیا پیشی گرفته است 10,000 پس از بیش از 700 نفر روز شنبه قرار دادن این کشور پس از آمریکا و ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در مجموع تعداد مرگ و میر تا کنون. وزیر بهداشت مت Hancock آن را به نام “غم انگیز بعد در اثر این بیماری است.

انگلستان مشاوران دولت هشدار داده اند این کشور می تواند سخت ترین ضربه در تمام اروپا است. مشاور علمی Sir Patrick blue palace hotel قبلا گفته آن خواهد بود “نتیجه خوب” برای انگلستان اگر تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس می تواند نگه داشته و در زیر 20,000, اخبار بی بی سی گزارش می دهد.

هنکاک گفت: “آینده این ویروس ناشناخته که هنوز دلیل آن بستگی به رفتار میلیون ها نفر از مردم است.”

 

مینیاپولیس ارشد تغذیه می گوید بانک مرکزی بودن “را به عنوان مهاجم به عنوان امکان پذیر است”

Kashkari می گوید تغذیه است که “به عنوان مهاجم به عنوان امکان پذیر است” در coronavirus پاسخ

رئیس بانک فدرال رزرو مینیاپولیس ستایش بانک مرکزی برای پاسخ به کروناویروس گفت: بانک مرکزی و رئیس آن جروم پاول بودن “را به عنوان مهاجم به عنوان امکان پذیر است” را به عنوان ملت چنگ زدن با ویرانگر اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

“ما رئیس است که بسیار تهاجمی” نیل Kashkari, رئيس جمهور و مدیر عامل مینیاپولیس تغذیه گفت: در “چهره ملت” با اشاره به پاول. “او آموخته از تجربه ما در سال 2008 و کل فدرال رزرو است که به عنوان مهاجم به عنوان امکان پذیر است. که کار درست را انجام دهد.”

Kashkari که نظارت بر دارایی های مشکل برنامه های امداد در طول بحران مالی 2008 و گفت: کنگره است به همین ترتیب بوده است “بسیار تهاجمی” در پاسخ به coronavirus اما قانونگذاران هشدار داد ممکن است مجبور به انجام بیشتر برای سرپا نگه داشتن اقتصاد تا واکسن آماده است.

“آن را به عقب می رود به پیشرفت ویروس,” او گفت:. “اگر ما در حال رفتن به تنگنای اقتصادی تا زمانی که ما یک واکسن پس از آن این خواهد بود تا کنگره را به نگه داشتن به آینده را به ارائه پشتیبانی به مردم آمریکا.”

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

گوتلیب می گوید که باید بررسی نقش چین

گوتلیب می گوید که باید بررسی چین را از دست داده و اولیه شیوع کروناویروس

دکتر اسکات Gottlieb سابق کمیسیون برای مواد غذایی و دارو به نام در سازمان بهداشت جهانی (WHO) به منظور بررسی نقش چین در coronavirus همه گیر است که ویران جهان است.

“رفتن به جلو است که نیاز به ارتکاب به یک پس از عمل گزارش که به طور خاص به بررسی آنچه در چین بود یا نبود به دنیا بگویید و چگونه است که مانع از واکنش جهانی به این” گوتلیب گفت: در “رویارویی با ملت است.”

Coronavirus شیوع سرچشمه در ووهان چین بوده است و پس از گسترش به بیش از 180 کشور جهان است. شده اند وجود دارد بیش از 1.7 میلیون تایید موارد coronavirus در سراسر جهان است.

رئیس جمهور تهمت انتقاد کرده است که برای دست زدن به آن از coronavirus همه گیر و گفت: در هفته گذشته او با توجه به پایان دادن به ایالات متحده کمک های مالی به این سازمان.

گوتلیب گفت که او مخالف با کشیدن بودجه به طور کامل به عنوان برخی از کشورها در نیمکره جنوبی, به احتمال زیاد خواهد رسید با کروناویروس در آینده نزدیک و نیاز به منابع اما گفت: آقای ترامپ مطرح “نگرانی های معتبر.”

“چین بود و نه راستگو با جهان در ابتدا از این,” او گفت:. “تا به حال آنها بیشتر شده است راستگو با جهان که آنها را قادر به بیشتر راستگو با آنها ممکن است واقع شده است قادر به مهار این به طور کامل. و وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که در اواخر ژانویه 20, آنها هنوز هم گفته بود که هیچ انسانی به انسان انتقال و است که اعتبار آن ادعا می کند در ژانویه 14, مرتب کردن بر اساس امکان obfuscation از چین است.”

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

کومو: “ما باید هوشمند” در مورد بازگشایی اقتصاد

نیویورک مرگ و میر در روز شنبه بود 758 یک قطره از روز جمعه که فرماندار اندرو کومو گفت که نشان دهنده درست کردن.

“شما شاهد یک کاهش در تعداد” او گفت:. “اما شما در حال دیدن یک تراز وسط قرار دارد.”

در یک نشست خبری روز شنبه, کومو گفت: ساخت هر گونه فرضیات در مورد زمانی که برای بازگشایی کسب و کار و مدارس و گفت: “ما باید هوشمند” در مورد چگونه آن را انجام شده است.

علاوه بر این کومو گفت: او با امضای یک دستور اجرایی که نیاز به همه کارفرمایان به ارائه ضروری کارگران با ماسک.

 

شهردار شیکاگو: کروناویروس “ویرانگر” آفریقایی-آمریکایی جامعه

شهردار شیکاگو لری Lightfoot می گوید کروناویروس “ویرانگر جوامع ما” از رنگ

شهردار شیکاگو لری Lightfoot گفت: coronavirus است “ویرانگر” سیاه جوامع در بخشی به دلیل شرایط بهداشتی اساسی که disportionately مردم تاثیر رنگ.

Lightfoot گفت: “چهره ملت” که تعداد بالایی از مرگ و میر ناشی از کروناویروس در میان آمریکایی های آفریقایی تبار منحصر به فرد است به شیکاگو بلکه آهنگ از نزدیک با مرگ و میر در شهرهای بزرگ در سراسر کشور.

“پاسخ این است که اعتقاد ما بر این است که درست است زیرا از شرایط اساسی است که مردم رنگ و به خصوص سیاه مردمی رنج می برند از این که آیا آن دیابت و بیماری های قلبی تنفسی فوقانی, بیماری ها, این نوع از چیزهایی است که ما شده ایم صحبت کردن در مورد برای مدت زمان طولانی است که طاعون سیاه شیکاگو که منجر به امید به زندگی و شکاف ها” Lightfoot گفت. “این حملات ویروس کسانی که شرایط اساسی با انتقام.”

در شیکاگو 72 درصد از کسانی که فوت کرده اند از coronavirus سیاه و سفید هستند. آمریکایی های آفریقایی تبار را تا 30 درصد از جمعیت شهر است.

“این است که ویرانگر جامعه ما” Lightfoot گفت.

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

نیوجرسی فرماندار هشدار باز شدن اقتصاد بیش از حد به زودی

نیوجرسی فرماندار می گوید بازگشایی اقتصاد بیش از حد به زودی “می تواند پرتاب بنزین در آتش”

نیوجرسی فرماندار فیل مورفی هشدار یکشنبه برابر سریع بازگشایی اقتصاد این کشور همچنان به تلاش برای محدود کردن گسترش کروناویروس گفت: اقتصادی راه اندازی مجدد می آید که قبل از ویروس تحت کنترل است می تواند مانند “پرتاب بنزین روی آتش است.”

“هر نوع اقتصادی بازگشایی و یا بازیابی بستگی دارد در درجه اول در سلامت کامل مراقبت بازیابی” مورفی ” در “رویارویی با ملت است.” “گرفتن که توالی راست من فکر می کنم بر اساس داده ها و حقایق است که ما شاهد فوق العاده ضروری است و اگر ما هم پس از این مراحل و یا ما شروع به عقب بر گردیم روی پای ما بیش از حد به زودی من از ترس بر اساس داده های ما در, ما می تواند پرتاب بنزین روی آتش است.”

نیوجرسی, پرجمعیت ترین ایالت در کشور نشسته بین دو نقاط مهم در این بیماری همه گیر کوروناویروس: شهر نیویورک و فیلادلفیا. دولت تا به حال بیش از 58,000 تایید coronavirus موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

بوریس جانسون از بیمارستان مرخص شد, ستایش کارکنان: “من به آنها مدیون زندگی من”

نخست وزیر بوریس جانسون شده است و از بیمارستان مرخص شده و می گوید او مدیون زندگی خود را به خدمات بهداشت ملی کارکنان که او را تحت درمان برای COVID-19.

“من نمی توانم از آنها تشکر می کنم به اندازه کافی” جانسون گفت: در اولین بیانیه پس از او منتقل شده از بخش مراقبت های پنج شنبه شب در خیابان Thomas’ بیمارستان در لندن است. “من به آنها مدیون زندگی من است.”

سخنگوی دولت در بیانیه ای گفت Johnson نمی خواهد به بازگشت به کار بلافاصله بر اساس توصیه تیم پزشکی و به گفته نخست وزیر “آرزوها برای تشکر از همه در سنت توماس” برای درخشان مراقبت از او دریافت کرده است.”

Johnson, 55 تشخیص داده شد و بیش از دو هفته پیش تبدیل شدن به اولین رهبر جهان تایید به این بیماری است. او coronavirus علائم در ابتدا گفته می شد که خفیف بوده اند از جمله سرفه و تب و او مشغول به کار بود از خانه در طول چند روز اول.

اما او پذیرفته شد و به سنت توماس ” در مارس 5 پس از خود بیماری بدتر شده و او منتقل شده و روز بعد به واحد مراقبت های ویژه که در آن او موفق به دریافت اکسیژن بود اما قرار نیست بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی. او به مدت سه شب در آنجا قبل از حرکت به عقب به طور منظم بخش بیمارستان.

 

اداره فدرال زندانها اعلام 335 زندانیان دارای آزمایش مثبت

اداره فدرال زندانها روز شنبه اعلام کرد که 335 زندانیان فدرال و 185 BOP کارکنان باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس. که از 318 زندانیان و 163 کارکنان جمعه اعلام کرد.

تا کنون 15 زندانیان و 12, کارکنان, بهبود, با توجه به BOP.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im