Coronavirus به روز رسانی: “غیر قابل تصور فاجعه انسانی” اتفاق می افتند در خانه های سالمندان

مقامات وزارت امور خارجه روز پنجشنبه گفت که 1.4 میلیون نیویورک در حال جمع آوری بیمه بیکاری جمعا به مبلغ 2.2 میلیارد دلار است که دولت در حال حاضر پرداخت به کارگران به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

اقامت در خانه سفارشات قرار داده اند میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار آنها را مجبور به درخواست برای بیمه بیکاری. رکود بزرگ-سطح بیکاری باید هولناک ادارات دولتی باعث انباشت پرونده ها در سراسر کشور است.

با توجه به ملیسا DeRosa, وزیر امور دفتر به اندرو کومو فرماندار نیویورک پرداخت شده به مراتب بیشتر از هر کشور دیگر.

“به شما می دهد یک نقطه مرجع در کالیفرنیا انجام داده است $975 میلیون تگزاس 400 میلیون دلار فلوریدا 143 میلیون پنسیلوانیا 600 میلیون دلار,” او گفت: در فرماندار روزانه در نشست خبری روز شنبه.

با وجود نیویورک بی سابقه پرداخت از ساکنان هنوز هم گزارش مشکل در حالی که در تلاش برای درخواست و جمع آوری بیکاری است.

DeRosa گفت: اکثر پرونده است که با توجه به PUA های مراقبت در عمل همه گیر بیکاری کمک برنامه. PUA در نظر گرفته شده است برای کمک به کارگران نه به طور سنتی تحت پوشش بیکاری مانند کسانی که خود شاغل هستند و همچنین گیگ و قرارداد کارگران است.

این شر را به اثر تا مارس 27 با توجه به DeRosa قرار دادن آن دسته از کارگران در یک نقطه ضعف. “فدرال قرار داده و سپس هدایت کردن که گفت: شما تا به حال به درخواست بیمه بیکاری, بیمه رد کنید و سپس درخواست برای pandemic بیمه بیکاری,” او گفت:. “بود که یک فاجعه کامل.”

با توجه به DeRosa نیویورک در حال حاضر کارآمد فرایند بنابراین کسانی که کارگران تنها باید به درخواست بیمه بیکاری و اتحاد “قرار داده 3,000 مردم در این موضوع است.”

کومو گفت: “تعداد زیادی از مردم که بدست کمک ذهن ترا درهم میشکنند” اما افزود که “هیچ یک از این مسائل است.” “برای یک فرد وجود دارد تنها یک بررسی که مهم است که خود را چک کنید و من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de