یک مقام بهداشتی در ایالات متحده می گوید که سیستم تست برای coronavirus در حال حاضر شکست.

“این سیستم واقعا نسبت به آنچه که ما در حال حاضر نیاز… اجازه دهید آن را بپذیرد گفت:” دکتر Anthony Fauci از موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

دولت زیر فشار آمریکا انجام شده تا کنون تست کمتر از بسیاری دیگر از کشورها را تحت تاثیر قرار.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 1300 تایید موارد این ویروس در ایالات متحده است.

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ما تا به حال “فوق العاده تست و راه اندازی که در آن مردم در آینده باید به آزمایش می شود”. اما او نمی دهد جزئیات بیشتر و تاکنون تست های معمول برای این ویروس در ایالات متحده است.

چگونه بسیاری از آزمایش های در حال انجام در ما ؟

در مصاحبه با سی ان ان در روز پنج شنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس نمی تواند تایید کند که چگونه بسیاری از آمریکایی ها تا به حال تست شده برای این ویروس گفته او “را که به کارشناسان”.

با توجه به مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) در مجموع حداقل 11,079 مردم در آمریکا آزمایش شده است از ژانویه تاکنون است. اما مقامات دولتی می گویند که آنها نمی دانند که کل تعداد به دلیل برخی از آزمایش های در حال انجام توسط بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه است که در گزارش به CDC.

در مقابل کره جنوبی آزمایش بیش از 210,000 مردم و تست شده است نزدیک به 20 ، 000 مردم هر روز در حالی که در انگلستان بیش از 29,700 افراد آزمایش شده اند و بیش از 1000 تست های انجام شده در هر روز.

روز چهارشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام جارو محدودیت های مسافرتی در 26 کشور اروپایی – بود اما انتقاد با رهبران دموکرات نانسی پلوسی و چاک شومر برای پرداختن به عدم کافی coronavirus تست کیت.

قانونگذاران جمهوریخواه کنگره نیز ابراز نا امیدی, با یک سناتور جیمز Lankford گفت: “ما باید یک راه طولانی برای رفتن به قادر به دریافت سریع و کارآمد تست.”

آنچه اتفاق می افتد در جای دیگر?

در تحولات دیگر:

  • نخست وزیر کانادا جاستین ترودو خود جدا “از فراوانی از احتیاط” بعد از شروع به نشان دادن علائم خفیف
  • بریتانیا آن را به نام “بدترین بحران بهداشت عمومی برای نسل” و توصیه می شود هر کسی با سرفه مداوم و یا درجه حرارت بالا به خود منزوی به مدت هفت روز
  • سهام در سراسر جهان روز به عنوان سرمایه گذاران رهبران جهان شد پاسخ نمی دهد به طور موثر
  • تعداد موارد در ایتالیا به شروع به پریدن کرد بیش از 15000
  • مدارس و دیگر امکانات عمومی در جمهوری ایرلند خواهد بودن بسته از 18:00 پنج شنبه به وقت محلی به 29 مارس
  • هند به حالت تعلیق در اکثر ویزا برای خارجی ها تا 15 آوریل
  • رویدادهای ورزشی از جمله استرالیا جایزه بزرگ و چهار لیگ فوتبال شده اند به حالت تعلیق

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im