Coronavirus: ما در مواجهه با اعتراضات در میان فشار برای بازگشایی


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

معترضان به خیابان آمده اند در کشورهای در سراسر ایالات متحده خواستار آن است که فرمانداران بازگشایی اقتصاد بسته coronavirus بیماری همه گیر.

تظاهرات در آریزونا, کلرادو, مونتانا و واشنگتن شد و انتظار می رود در روز یکشنبه پس زودتر تظاهرات در نیم دوجین متحده است.

اضطراب برای کاهش محدودیت های رشد کرده با وجود خطر Covid-19 تجدید حیات ناشی از بازگشایی بیش از حد به زودی.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نشانه حمایت از تظاهرات.

ما در این کانون Covid-19 بحران با بیش از 735,000 موارد و تقریبا 40000 مرگ و میر – اما نشانه هایی پدید آمده اند که آن در حال رسیدن به اوج شیوع بیماری و عفونت نرخ کاهش در برخی از کشورها.

فرمانداران در چند کشور آغاز کرده اند بحث به طرح بازگشایی میان نشانه هایی از کاهش سرعت اما دیگر مناطق باقی مانده تحت سخت مستند.

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom برای اولین بار در کشور به موضوع دولت گسترده ای در خانه بمانند منظور سازندگان: این کشور پرجمعیت ترین دولت پس از 19 مارس. همسایه, west coast متحده واشنگتن و اورگان به دنبال کت و شلوار روز بعد با قرار دادن خود در ترکیب 11.5 میلیون نفر تحت اقامت در خانه سفارش پس از 23 مارس.

فرماندار نیویورک اندرو کومو این هفته اعلام کرد که دولت را تمدید اقامت خود را در خانه اقدامات تا 15 مارس. صحبت کردن در روزانه خود را ویروس در جلسه روز یکشنبه آقای کومو خواست احتیاط به ساکنان احاطه با “cabin fever” و از جان گذشته برای دولت خود را برای بازگشایی شده است.

“ما هنوز مطمئن شوید که ما در حفظ این جانور را تحت کنترل” آقای کومو گفت. “همانطور که همه ما بسیار مشتاق به زندگی و حرکت است.”

“این است که تنها حاصل کار دو تیم در کل این وضعیت است.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه در ظاهر به حمایت از تظاهرات در برابر سخت مستند اقدامات گفت: در روز جمعه که سفارشات در محل در مینه سوتا میشیگان و ویرجینیا شد “بیش از حد دشوار است”.

اقدامات مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش ویروس.

واشنگتن فرماندار جی Inslee به نام رئيس جمهور در حمایت از معترضان “خطرناک” به مثابه تشویق “نافرمانی” به قوانین ایالتی.

“به رئیس جمهور آمریکا برای تشویق مردم به نقض قانون, من نمی تواند به یاد داشته باشید هر زمان در زمان من در آمریکا ما شاهد چنین چیزی او گفت:” در شبکه خبری ABC در روز یکشنبه.

نانسی پلوسی دموکرات مجلس, متهم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از حمایت از این تظاهرات به عنوان یک “انحراف”.

“رئیس جمهور در آغوش از آن به عنوان یک حواس پرتی از این واقعیت است که او نه مناسب انجام تست های, درمان, تماس, ردیابی و قرنطینه,” او گفت: ABC.

به اصطلاح “عملیات ترافیکی” تظاهرات حمایت آزادیخواه تکیه گرفتند و انتظار می رود برای جذب به عنوان بسیاری از به عنوان چند صد مردم به دولت capitols در دنور کلرادو و فینیکس, آریزونا در روز یکشنبه.

در دنور معترضان حال فرود بر دولت و کنگره برای نشان دادن در برابر دولت اجتماعی فاصله گرفتن سفارشات. ده ها تن از اتومبیل های دور پایتخت, رسانه های محلی گزارش در حالی که حدود 200 نفر مونتاژ شده بر روی چمن brandishing نشانه ها و پرچم ها.

روز شنبه معترضان قفل خیابان آناپولیس مریلند بوق ماشین شاخ در اعتراض مستند اقدامات است. بیش از 200 نفر بسیج در خارج از محل اقامت فرماندار ایندیانا در حالی که حدود 200 جمع آوری شده در Austin, Texas.

یوتا ایالتی واشنگتن و ایالت نیویورک نیز شاهد اختلال در روز شنبه.

بیشتر انتظار می رود که تظاهرات روز دوشنبه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im