به عنوان coronavirus بحران شدت ما را آژانس حفاظت بهداشت خواسته است تا عزاداران را به شدت تغییر راه آنها خداحافظی به عزیزان – زندگی-جریان خود را در مجالس ترحیم.

در یک وبینار با ملی, مراسم تشییع جنازه مدیران انجمن و خانه های مراسم تشییع جنازه در سراسر آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت: مجالس ترحیم باید محدود به تعداد کمی از عزاداران حضور فیزیکی و به صورت آنلاین برای هر کس دیگری.

این است که به دلیل خطر آلوده شدن از یک فرد متوفی که باعث مرگ شد coronavirus-مربوط – CDC گفت: هیچ شواهد نشان می دهد این ممکن بود.

به جای آن است تا مردم را رعایت می “اجتماعی فاصله” مشاوره نه تنها در آمریکا بلکه در کشورهای سراسر جهان است.

Dr David Berendes متخصص اپیدمیولوژی در CDC گفت: وبینار: “به عنوان شما فکر می کنم در مورد برنامه ریزی برای این رویداد محدود کردن تعداد زیادی از مردم در صورت امکان استفاده از live-گزینه های جریان و شاید تنها بلافاصله خانواده در دست است.”

CDC قبلا توصیه می شود محدود کردن تجمعات به بیش از 50 نفر در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تجمعات باید بزرگتر از 10 نفر است.

این امر به ویژه مهم برای رویدادهای که در آن بسیاری از مهمانان در نظر گرفته شده آسیب پذیر یا به این دلیل آنها بیش از 70 سال سن و یا به دلیل شرایط بهداشتی اساسی.

اما حتی قبل از این بخشنامه خانه های مراسم تشییع جنازه در ایالات متحده در حال حاضر شروع به ارائه به زندگی می کنند جریان خدمات خود را – گاهی اوقات از آخرین لحظه ضرورت است.

یک مدیر مراسم تشییع جنازه در سیراکیوز نیویورک گفت: محلی اخبار سایت که یک کشیش انجام شده در یک سرویس وب کم, زمانی که ممنوعیت سفر در دولت او مانع از برگزاری آن در فرد است.

و ما بسیار از این کشور به تغییر ترتیبات مراسم تشییع جنازه.

در بریتانیا برخی از خانه های مراسم تشییع جنازه باید قبل از empted هر مقام دستورات ارائه شده توسط live-خدمات جریان. یک مدیر مراسم تشییع جنازه در شمال یورکشایر به بی بی سی گفت که اگر چه او در ارائه خدمات قبل از او در حال حاضر چشم پوشیدن از معمول £62 هزینه.

در ایرلند عزاداران دستور داده شده است به بوسه بدن خود مرحوم عزیزان در حالی که ایرلندی انجمن مدیران مراسم تشییع جنازه یک گام به پیش رفت و پیشنهاد کرد همه خدمات باید به تعویق افتاد.

اما شاید دقیق ترین اقدامات در ایتالیا جدید کانون, ویروس, که در مراسم تشییع جنازه خدمات ممنوع شده است در دسترس نباشد – محدود به جای ساده برکت و رحمت است.

“این باعث می شود شما احساس ناتوان’

By علامت گذاری به عنوان Lowen, BBC News, رم

در ایتالیا, سکوت قاتل, سرقت, زندگی و مرگ.

Coronavirus مرگ و میر در ایتالیا افزایش یافت و به بیش از 2000 اکثریت قریب به اتفاق در شهرهای کوچک در شمال که در حال تلاش برای مقابله با افزایش ناگهانی در بدن. برخی از کوره در حال عملیاتی در 24 ساعت شبانه روز و سردخانه استفاده می شود برای ذخیره تابوت. و پس از آن وجود دارد قرنطینه محدودیت.

در 26 فوریه میریام Casali را Giuseppina سقوط بیمار از ویروس در حالی که در تعطیلات در جنوا. میریام زندگی در شهر Castiglione دددا در قفل شده-پایین “منطقه قرمز” بود قادر به ترک. پس از پنج روز او و پسرش داده شد مجوز ویژه برای سفر به جنوا. اما در صبح روز 3 مارس به عنوان آنها آماده برای رفتن Giuseppina درگذشت.

“What hurts the most است که من نمی توانستم به او” میریام به من می گوید. “این باعث می شود شما احساس ناتوانی می کنند. هیچ چیز وجود دارد شما می توانید انجام دهید. آن ویرانگر است. حقیقی.”

تحت محدودیت های مجالس ترحیم ممنوع برای محدود کردن تجمعات عمومی. هنگامی که بدن از Giuseppina آورده بود سریع دفن برگزار شد با ساده برکت از کشیش.

“اگر او تا به حال فوت در راه های مختلف آن را آسان تر است به قبول” میریام به من می گوید با تلفن تصویری از خانه اش. “او باید احساس رها شده و هیچ چیز وجود دارد من می تواند انجام دهد. من هرگز به دریافت بیش از این است.”

صرف نظر از ایمان و فرهنگ و یا سنت و مراسم تشییع جنازه و یادبود خدمات در یک زمان بسیار مهم برای عزادار تطهیر و جمعی یاد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

پس چگونه می تواند به مردم در مقابله احساسی که اینها اساسا تغییر کرده است ؟

Lianna قهرمان غم و اندوه مشاور و مدیر مراسم تشییع جنازه مستقر در بریتانیا پیش بینی می کند که “راه ما غمگین است برای رفتن به طور کامل تغییر به دلیل کروناویروس”.

“ما باید به یک روند بسته شدن از آداب و رسوم به ویژه هنگامی که ما عزادار – آن نیاز به صمیمیت با کسانی که سهم ما از زندگی ما و کسانی که ما را دوست دارم” او به بی بی سی گفت.

“اما من فکر می کنم فاصله فیزیکی از واقعی خدمات مراسم تشییع جنازه در واقع می تواند تبدیل به بسیار عادی برای ما در حال حرکت رو به جلو است. ما باید برای تنظیم به این راه جدید فکر کردن و بودن. جهان تغییر کرده است, جامعه تغییر کرده است و ما نیاز به درک کنند که هنگامی که چیزی مانند coronavirus بازدید ما نیاز به تغییر و نه فقط زندگی روزمره ما, اما ما چگونه مردن را به عنوان به خوبی.”

اگر شما عزادار و قادر به حضور یک دوست در یک مراسم تشییع جنازه در فرد Ms قهرمان توصیه می شود که شما “رسیدن به مردم و صداقت در ارتباطات خود را در به اشتراک گذاری با مردم چگونه شما احساس می کنید”.

“به عنوان انسان ما نیاز به صمیمیت,” او گفت:. “و اگر coronavirus نیروهای ما را بر روی تلفن های ما و ایمیل پس از آن که چگونه آن را به طور – اما ما باید برای رسیدن به دیگران است و وجود دارد برای هر یک از دیگر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im