بانک مرکزی آمریکا به کاهش نرخ بهره در پاسخ به نصب نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی coronavirus.

فدرال رزرو کاهش نرخ بهره توسط 50 واحد به محدوده 1 درصد به 1.25%.

اورژانس حرکت در می آید و پس از G7 گروهی از وزرای متعهد اقدام قبلا در روز سه شنبه.

آن به شرح زیر هشدارهای است که کاهش سرعت از شیوع بیماری می تواند نکته کشورها به رکود است.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: ما اقتصاد قوی باقی می ماند اما آن را دشوار است به پیش بینی “قدر و تداوم” اثر گسترش ویروس.

“ویروس ها و اقدامات است که در حال گرفته برای مهار آن قطعا وزن در فعالیت های اقتصادی برای برخی از زمان هر دو در اینجا و خارج از کشور گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در واشنگتن است.

“ما نمی فکر می کنم ما باید همه پاسخ. اما ما بر این باور است که اقدام ما خواهد شد با ارائه یک افزایش معنی دار به اقتصاد است.”

آخرین بار این بانک ساخته شده است کاهش نرخ بهره در نشست اضطراری بود که در طول بحران مالی جهانی در سال 2008 است.

این تصمیم به اتفاق آرا یک “چرخش دراماتیک از هفته گذشته” زمانی که بسیاری از مسئولین فدرال ریزرو به نظر می رسد اعتماد به نفس است که نرخ های پایین در حال حاضر با تاریخی استانداردهای نمی خواهد نیاز به کاهش بیشتر گفت: پل Ashworth رئیس ما اقتصاددان در اقتصاد سرمایه گفت.

“با بازارهای مالی در آشفتگی و شواهد رو به رشد است که coronavirus در حال توسعه به یک بیماری همه گیر فدرال رزرو تغییر از قلب است که به طور کامل قابل فهم است,” او گفت:.

آقای پاول گفت: این بانک معتقد بودند که کاهش نرخ کمک خواهد کرد تقویت مصرف کننده و کسب و کار, اعتماد به نفس, و نگه داشتن پول در جریان است.

بسیاری از تحلیلگران در روزهای اخیر گفته بود آنها انتظار می رود فدرال رزرو به عمل می کنند.

با این حال پیتر Tuchman, یک معامله گر سهام در Quattro اوراق بهادار گفت: او فکر نمی کنم بازارهای مالی لزوما حرکت استقبال می کنیم. “آنها در حال انجام آن را برای حمایت از بازار اما است که باعث می شود مردم از ترس است که ما باید در شکل بد” او به بی بی سی گفت.

“به جلو که گلوله را خیلی سریع و بنابراین با عصبانیت ما را با برگ نیست که مقدار مهمات,” او گفت:.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اقدام جهانی

پیشتر در روز سه شنبه هر دو از استرالیا و مالزی کاهش نرخ بهره به عنوان یک نتیجه از وقوع در حالی که وزرای امور مالی از G7 گروه از سازمان ملل متعهد به استفاده از “تمام سیاست های مناسب ابزار” برای مقابله با تاثیر اقتصادی coronavirus.

این گروه از اقتصادهای بزرگ گفت: در بیانیه مشترک آنها نظارت بر شیوع و آماده برای استقرار “اقدامات مالی”.

روز دوشنبه سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) هشدار داد اقتصاد جهانی می تواند به رشد در آن کمترین میزان از سال 2009 در این سال ها به دلیل ویروس.

نفوذ فکر می کنم تانک پیش بینی رشد فقط 2.4 درصد در سال 2020 را از 2.9% در ماه نوامبر اما گفت دیگر “فشرده تر” شیوع بیماری می تواند نصف رشد و نکته بسیاری از کشورها به رکود است.

رشد نگرانی های کمک به تیز می افتد در عمده بازارهای بورس در هفته گذشته, اما سهام آغاز شده بود به دوباره بجای اول برگشتن در پی نشانه هایی است که دولت ها و بانک های مرکزی کار می کنند با هم به مقابله اقتصادی آمار coronavirus.

روز سه شنبه سهام به طور خلاصه بسیج در تصمیم گیری قبل از تبدیل منفی است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها به نام آقای پاول به کاهش نرخ بهره نادیده گرفتن سنت است که رئیس جمهور ماندن آرام در سیاست بانک برای حفظ این بانک استقلال است.

زیر این بانک در اطلاعیه ای گفت باید آن را قطع نکنید. “آن را در نهایت زمان برای فدرال رزرو منجر به. بیشتر کاهش و برش!” او در توئیتر خود نوشت.

آقای پاول را تکذیب کرد که این بانک بوده و تحت تاثیر ملاحظات سیاسی. اما او نگه داشته باز به کاهش بیشتر.

Satyam Panday ارشد ما اقتصاددان در S&P رتبه جهانی گفت: تغذیه “آیا به خوبی با اقدام قاطعانه و حرکت هر چه زودتر”.

“با توجه به این که آثار سیاست های پولی با یک تاخیر برش در حال حاضر کمک خواهد کرد که سرعت بخشیدن به بازیابی زمانی که coronavirus نگرانی های گذشته است,” او گفت:. “اگر تار و مار در بازار های مالی ادامه مطلب کاهش نرخ به احتمال زیاد به دنبال در آینده مارس نشست سیاست و فراتر از آن در صورت نیاز.”


تجزیه و تحلیل:

اندرو واکر, BBC خبرنگار اقتصاد

اولین G7 وزیران دارایی و بانک مرکزی فرمانداران گفت: ما آنها را با استفاده از تمام سیاست های مناسب ابزار است. نه خیلی بیشتر از یک ساعت بعد از تغذیه عمل کرده است. آن را کمک کند ؟

جروم پاول گفت آن می تواند جلوگیری از آنچه او به نام محکم از شرایط مالی – افزایش هزینه های استقراض برای کسب و کار و خانواده بانک ها در حال تبدیل شدن بیشتر و تمایلی به قرض دادن و کمتر مایل به ارائه برخی از راه گریز به کسب و کار با مشکلات جریان نقدی.

کسانی که خطرات واقعی اگر این اختلال را بیشتر جدی است. آقای پاول همچنين گفت: از آن می تواند افزایش اعتماد به نفس. اما آن را نگاه نمی کند مانند آن بسیار کمک خواهد کرد با مستقیم ترین آسیب های اقتصادی. کاهش نرخ بهره در حال حاضر است که احتمالا نمی خواهید به مردم را بیشتر مشتاق در مورد گرفتن در یک هواپیما.

و نه آن را بسیار کمک مستقیم برای شرکت های مبارزه با کمبود قطعات به علت اختلال در حمل و نقل. آقای پاول اذعان کرد که کاهش نرخ بهره خواهد نه “رفع شکسته زنجیره تامین”.

تلاش اصلی در این بحران برای سازمان بهداشت و درمان. اما ما می توانیم انتظار برای دیدن اقدامات بیشتر از امور مالی وزارتخانه ها و بانک مرکزی به دنبال کاهش تاثیر اقتصادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im