Coronavirus: ما هوش debunks نظریه آن بود ‘ساخته دست انسان’

جامعه اطلاعاتی ایالات متحده مصمم است Covid-19 “بود و نه ساخته دست انسان و یا اصلاح شده ژنتیکی” هر چند از آن است که هنوز هم در حال بررسی این ویروس ریشه.

انتقاد رئیس دفتر گفت: سازمان به دنبال به اینکه شیوع شروع از حیوانات تماس بگیرید و یا یک حادثه آزمایشگاهی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بعد پیشنهاد او تا به حال دیده شواهد ویروس بیرون آمد از آزمایشگاه.

چین با رد این نظریه و انتقاد ما پاسخ به Covid-19.

چه اوباما می گویند ؟

دفتر مدیر اطلاعات ملی که نظارت بر سازمان های جاسوسی آمریکا گفت: این concurs با “گسترده اجماع علمی” در مورد Covid-19 طبیعی ریشه.

“این [جامعه اطلاعاتی] ادامه خواهد داد به دقت بررسی فناورى اطلاعات و هوش برای تعیین اینکه آیا شیوع شروع از طریق تماس با حیوانات آلوده و یا اگر آن را ناشی از یک حادثه در یک آزمایشگاه در ووهان.”

این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین. در حال حاضر وجود دارد بیش از 3.2 میلیون نفر در سراسر جهان و بیش از 231,000 مرگ و میر.

روز پنج شنبه در این بیانیه برای اولین بار روشن شدن پاسخ از ما, سازمان های رد کردن تئوری های توطئه – هر دو از آمریکا و چین در مورد ویروس به عنوان یک ادعا bioweapon.

این ایده که coronavirus می تواند سهوا به بیرون درز از یک آزمایشگاه نشده است رد.

  • آیا شواهدی وجود دارد برای coronavirus آزمایشگاه انتشار ایده ؟
  • چین و آمریکا تجارت coronavirus تئوری های توطئه

چه رئیس جمهور تهمت می گویند ؟

سوال در کاخ سفید در روز پنج شنبه آقای ترامپ stoked این نظریه است.

او خواسته شده بود توسط یک خبرنگار: “آیا شما دیده می شود هر چیزی در این نقطه است که به شما می دهد درجه بالایی از اعتماد به نفس است که ووهان موسسه ویروس شناسی بود که منشاء این ویروس؟”

رئیس جمهور پاسخ داد: “بله ، بله من است. و من فکر می کنم سازمان بهداشت جهانی باید شرمنده از خود زیرا آنها مانند روابط عمومی سازمان برای چین است.”

او افزود: “آیا آنها [چین] ساخته شده است یک اشتباه و یا اینکه آیا آن آغاز شده به عنوان یک اشتباه و سپس آنها ساخته شده یکی دیگر, و یا آیا کسی چیزی را بر روی هدف است ؟

“من درک نمی کنم که چگونه ترافیک چگونه مردم اجازه نداشتند به بقیه از چین, اما آنها اجازه داده شد به بقیه جهان. این بد است که یک سوال سخت برای آنها پاسخ دهد.”

به گزارش نیویورک تایمز روز پنج شنبه که ارشد مقامات کاخ سفید خواسته اند جامعه اطلاعاتی ایالات متحده برای بررسی اینکه آیا این ویروس از یک ووهان آزمایشگاه تحقیقاتی.

سازمان های اطلاعاتی نیز وظیفه تعیین اگر چین و این که نکردن اطلاعات در مورد ویروس در اوایل نامش ذکر نشده گفته اند NBC News در روز چهارشنبه.

چه پس زمینه ؟

آقای ترامپ اخیرا افزایش شعارهای خود با چین بیش از همه گیر پس از آنچه مقامات در آمریکا رئیس جمهور دولت تا به حال به عنوان یک آتش بس با پکن در جنگ از کلمات است.

آقای ترامپ اغلب سرزنش چین در جلسات متهم مقامات آن از پوشش این ویروس در اوایل و گفت که می تواند آنها را متوقف بیماری از گسترش.

او به طور مشابه مورد انتقاد قرار دادند و عقب نشینی ما بودجه برای جهانی بدن.

چین وزارت امور خارجه در ضمن متهم کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تلاش برای منحرف کردن اذهان از مشکلات خود مقابله با بحران است.

یک سخنگوی وزارت نیز بارها و بارها به ترویج ایده – بدون شواهد که Covid-19 ممکن است سرچشمه گرفته در ایالات متحده است.

با توجه به واشنگتن پست مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دنبال راه هایی برای تنبیه چین از نظر مالی. بحث این گزارش شامل اجازه دادن به دولت آمریکا شکایت چین برای خسارت یا لغو تعهدات بدهی.

ایالات متحده-چین تبلیغات جنگ

این اولین بیانیه قطعی در این باره از ما سازمان های اطلاعاتی. آن را رد ترین تئوری های توطئه در مورد این بیماری همه گیر را ریشه – که چینی ها توسعه یافته و به هر طریقی coronavirus به عنوان یک bioweapon.

اما آن را رد نمی کند احتمال این که ویروس به طور تصادفی به بیرون درز از یک ووهان آزمایشگاه مطالعه بیماری های عفونی.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo به طور خاص صحبت کردیم که سناریو اصرار چین اجازه دهید به خارج از کارشناسان به تسهیلات و بالا بردن سوال در مورد آزمایشگاه ایمنی در سایر نقاط کشور است. دولت چین می گوید هر گونه ادعاها بی اساس و ساخته شده از چیزی.

ادعا و مخالف در مورد ریشه های این ویروس بخشی از جنگ تبلیغاتی بیش از چین را از دست داده و coronavirus بحران است.

اما آنها نیز منعکس ما نا امیدی با چینی ها برای به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتر در مورد چگونه همه گیر توسعه یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im