پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin می گوید او از ارسال پول به طور مستقیم به آمریکایی ها به عنوان بخشی از یک $1tn (£830bn) محرک با هدف جلوگیری از یک بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

“ما به دنبال در ارسال چک به آمریکایی ها فورا” او گفت:.

دلار 250bn (£207bn) در چک بخشی از یک بسته کمک های که کاخ سفید در حال بحث با کنگره است.

این شرح گسترده مدرسه و فروشگاه تعطیلی به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در ما می گذرد 5,200 مردم است.

این است چگونه بحث به منظور کمک به فعالیت های اتومبیل به توقف در پاسخ به حکومت و دیگر اقدامات در نظر گرفته شده به سرعت گسترش ویروس.

جزئیات مانند اندازه چک و که واجد شرایط برای آنها هنوز هم مورد بحث است.

  • پیگیری آخرین تحولات در اینجا
  • Coronavirus: سهام گزاف گویی به عنوان نوسانات همچنان ادامه دارد

A $1tn بسته کمک – تقریبا به اندازه کل انگلستان بودجه خواهد بود بزرگتر از ما پاسخ به بحران مالی 2008 بالغ به حدود یک چهارم از آنچه دولت فدرال ایالات متحده صرف شده در سال گذشته است.

در علاوه بر این به $250bn در چک برای خانواده ها طرح شامل کمک مالی برای شرکت های هواپیمایی و هتل ها در میان دیگر اقدامات. این پیشنهاد باید به تصویب کنگره به جلو حرکت کند.

جدا از $1tn بسته Mr Mnuchin گفت: دولت نیز اجازه می دهد تا شرکت ها و افراد برای به تاخیر انداختن خود را از پرداخت مالیات به مدت 90 روز.

“ما نگاه به جلو به داشتن حمایت هر دو حزب به تصویب این قانون بسیار به سرعت,” او گفت:.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا پیشنهاد حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که کاهش پول دولت به طور خودکار مانع از کارگر پرداخت به پرداخت هزینه برای برنامه های اجتماعی.

اما منتقدان گفت که تسکین می آیند بیش از حد به آرامی و ترک کردن آن بدون شغل. چندین بالا مشخصات اقتصاددانان بود خواست بیشتر کمک های مستقیم از جمله 1000 دلار پرداخت برنده شدن پشتیبانی از نمایندگان مجلس از جمله سناتور جمهوری خواه میت رامنی.

آقای ترامپ گفت: او آمده بود دور به این دیدگاه که سریع تر مستقیم و امداد لازم است.

“با این نامرئی دشمن ما نمی خواهیم مردم از دست دادن شغل خود و نداشتن پول برای زندگی” آقای ترامپ گفت که او می خواست به هدف کمک به کسانی که به آن نیاز دارید.

آقای Mnuchin گفت که امیدوار به ارسال چک در عرض دو هفته.

“آمریکایی ها نیاز به پول نقد در حال حاضر و رئیس جمهور می خواهد به پول نقد در حال حاضر و منظور من در حال حاضر در دو هفته آینده.”

جیسون فورمن یک اقتصاددان در دانشگاه هاروارد بود که دفاع و پشتیبانی ایده در توییتر نوشت که او هیجان زده برای دیدن آن به دست آوردن کشش.

صحبت با بی بی سی زودتر او گفت: مستقیم پرداخت کمک خواهد کرد حتی با بسیاری از مغازه ها بسته برای کسب و کار.

“این را قادر می سازد مردم را به کار نمی اگر این چیزی است که آنها نیاز به انجام است. جلوگیری از آن خواهد شد برخی از مردم از ساخت پرداخت اجاره خود را گفت:” آقای فورمن که در خدمت به عنوان یک مشاور اقتصادی تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما.

“وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای صرف پول آن را شامل نمی رفتن بیرون.”

اما اقتصاددان گابریل Zucman یک استاد در دانشگاه کالیفرنیا است که توصیه دموکرات سناتور الیزابت وارن گفت: دولت باید اولویت کمک به کسب و کار اگر آن را می خواهد برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی و شرکت شکست.

“آنچه که ما نیاز به حمایت گسترده برای کسب و کارهای کوچک به پوشش دستمزد و هزینه های تعمیر و نگهداری در طول shutdown,” او گفت:, و اضافه کرد که قانونگذاران می تواند انتخاب کردن برای انجام هر دو.

کاخ سفید فشار برای تسکین می آید به عنوان خواهان و دموکرات ها در کنگره باقی مانده تقسیم در مورد آنچه که کمک لازم است.

این شرح اقدامات فدرال رزرو به سهولت مالی سویه است.

این بانک روز سه شنبه گفت: آن را با استفاده از اورژانس قدرت خرید به دلار 1tr در کوتاه مدت بدهی های شرکت های بزرگ به طور مستقیم از شرکت های برقراری یک بودجه تسهیلاتی که ایجاد شده بود در سال 2008 بحران مالی است.

آن را نیز ارائه یکی دیگر از $500bn در وام های یک شبه به بانک ها. آن است که قبلا تصویب دو اضطراری کاهش نرخ و دیگر اقدامات محرک اقتصادی.

ما بازار بسیج حدود 6% پس از روز سه شنبه اطلاعیه ها پس از تند می افتد یک روز پیش از آن. آنها در آشفتگی و برای هفته ها به عنوان سرمایه گذاران پاسخ به این احتمال که coronavirus را شدید ایجاد انقباض در اقتصاد آمریکا در ماه های آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de