Coronavirus: ما خواهان عزت قرنطینه در میان شیوع


پنج ارشد ما خواهان باید قرنطینه خود را پس از آمدن به تماس با کسی که آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

اعضای کنگره که شامل تگزاس, Senator Ted Cruz, خود جدا شده و پس از آنها دست تکان داد با یک فرد آلوده در یک کنفرانس.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که او نیز در این مراسم در ماه گذشته اصرار او در سلامت خوب است و نمی شود یک آزمون.

یک دموکرات نیز از خود جدا و پس از او کسی با این ویروس.

وجود بیش از 700 موارد تایید شده در آمریکا و 26 نفر فوت کرده اند تا کنون.

آقای کروز آریزونا کنگره پل Gosar گرجستان کنگره داگ کالینز و فلوریدا در کنگره مت Gaetz همه خود quarantining برای توصیه می شود 14 روز پس از ملاقات آنها همان فرد آلوده در CPAC یک کنفرانس سیاسی محافظه کار در پایان ماه فوریه.

نماینده جمهوری خواه مارک مراتع جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی appointedchief از کارکنان نیز ملاقات فرد است و در قرنطینه. او برگزاری نمایشگاه هر گونه علائم و پیشگیرانه آزمون برگشتم منفی سخنگوی گفت.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس با حضور همان رویداد در مریلند اما هیچ یک از آنها تعامل با فرد. آقای ترامپ آیا دست دادن با رئیس کنفرانس است که تا به حال در تماس با بیمار است.

اما در روز پنج شنبه کاخ سفید اعلام کرد که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تست شده برای ویروس. “او نه به حال طولانی مدت تماس نزدیک با هر گونه شناخته شده تایید Covid-19 بیماران و نه هر گونه علائم” یک سخنگوی گفت.

“رئیس جمهور تهمت باقی مانده در عالی سلامت و پزشک خود را ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر او را,” او اضافه شده است.

چه چیز دیگری آیا کاخ سفید می گویند ؟

کاخ سفید اعلام آن را به عنوان هشدار داد تعداد موارد در ما به احتمال زیاد به افزایش است. “وجود خواهد داشت بیشتر موارد” آقای پنس به خبرنگاران گفت:. “اما ما به سادگی بپرسید امروز برای مردم آمریکا برای شرکت در حس مشترک شیوه است.”

معاون رئیس جمهور همچنین تایید کرد که او تا به حال نه تست شده برای این ویروس گفت: دولت به مشورت با کنگره در ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی به کارگران است.

به طور جداگانه در سخنان کوتاهی آقای ترامپ گفت که او را “اصلی” مراحل برای محافظت از اقتصاد در برابر تاثیر شیوع. “بحث ممکن است مالیات بر حقوق و دستمزد کاهش یا تسکین قابل توجهی تسکین,” او گفت.

او از ارائه جزئیات بیشتر در برنامه های او اما گفت که وجود دارد خواهد بود یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

“این blindsided جهان, و من فکر می کنم ما آن را به کار گرفته بسیار خوب,” او گفت: ویروس.

رئیس جمهور به عنوان بازارهای سهام سقوط کرد. سهام در سراسر جهان به حال خود بدترین روز پس از بحران مالی در روز دوشنبه و تحلیلگران در توصیف واکنش بازار به کروناویروس به عنوان “مطلق قتل عام”.

چه در ایالات متحده ؟

موارد این ویروس ثبت شده در 34 ایالت به علاوه واشنگتن دی سی.

شده اند وجود دارد 738 مورد تأیید و 26 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در ضمن مسافران روی عرشه یک ویروس-آمار بوش کروز در کالیفرنیا آغاز کرده اند پیاده پس از نگهداری در سواحل سان فرانسیسکو برای پنج روز.

نوزده خدمه و دو مسافر در گرند شاهزاده خانم باید آزمایش مثبت برای Covid-19. بسیاری از مسافران را به قرنطینه در پایگاه های نظامی و یا اگر آنها نیاز به توجه فوری پزشکی در نزدیکی بیمارستان.

چند صد نفر از مسافران خارجی از جمله 140 انگلیسی خواهد بود عودت به کشورهای خود.

کشتی خدمه باقی خواهد ماند قرنطینه در هیئت مدیره که ترک از اوکلند به عنوان به زودی به عنوان مسافر باید متحرك, مقامات گفت.

کشتی کروز آمد به توجه مقامات زمانی که قبلی ویجر در رگ درگذشت, هفته گذشته پس از اینکه زده توسط coronavirus.

71 ساله که یک بیماری زمینهای شده بود در یک سفر رفت و برگشت به خانه از سان فرانسیسکو به مکزیک.

چه در مورد در جای دیگر?

در کشور همسایه کانادا که از صبح روز دوشنبه وجود دارد 76 تایید یا presumptive موارد افراد حامل بیماری کروناویروس. وجود دارد یکی تایید مرگ در North Vancouver, British Columbia.

بسیاری از موارد در استانهای انتاریو و بریتیش کلمبیا هر چند بعضی از آنها نیز کشف شده است در کبک و آلبرتا.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

کانادا مقامات بهداشت عمومی در حال ارائه مشاوره در برابر همه کشتی کروز سفر. فقط در هفته گذشته کانادا مسافران از الماس شاهزاده کشتی کروز منتشر شد از قرنطینه.

ایتالیا در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از تایید عفونت های خارج از چین که در آن شیوع سرچشمه در ماه دسامبر. آن را تایید کرده است 7,375 موارد و پیشی کره جنوبی که در آن مجموع شماره 7,313.

برخی از 16 میلیون نفر – یک چهارم از ایتالیا با جمعیت تحت سختگیرانه قرنطینه اقدامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر