Coronavirus: سناتور آمریکایی جستوجو کرد به اتهام تجارت خودی – گزارش

آمریکا وزارت دادگستری در حال بررسی اتهام تجارت خودی توسط قانونگذاران است که فروش سهام فقط قبل از coronavirus همه گیر برانگیخته عمده رکود بازار با توجه به ما رسانه ها.

حزب جمهوری خواه و سناتور ریچارد با مته سوراخ کردن است که گفته می شود در میان کسانی که به تماس شده توسط اف بی آی است.

آقای Burr, 64, تخلف را رد کرده است.

آن را غیر قانونی برای اعضای کنگره به تجارت بر اساس اطلاعات غیر عمومی جمع آوری شده در طول وظایف رسمی خود را.

او گفت که او صرفا با اتکا بر در دسترس عموم اخبار گزارش.

در اوایل این ماه های مختلف سناتور آمد زیر آتش بیش اتهام “تجارت خودی”.

Mr با مته سوراخ کردن کارولینای شمالی گزارش می انداختند تا $1.7 m (£1.45 متر) از سهام در ماه گذشته که منجر به خواستار استعفای خود را.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن ما گسترش ویروس دستورالعمل به پایان مارس
  • آنچه در این بحران نشان می دهد در مورد آمریکا و رئیس جمهور آن

وکیل آلیس فیشر گفت: سناتور استقبال این تحقیقات گفت: “ایجاد که اقدامات او مناسب بودند”.

“قانون روشن است که هر آمریکایی از جمله سناتور – ممکن است شرکت در بازار سهام بر اساس اطلاعات عمومی به عنوان سناتور با مته سوراخ کردن را انجام داد. زمانی که این موضوع به وجود آمد سناتور با مته سوراخ کردن بلافاصله پرسید سنا کمیته اخلاق به انجام یک بررسی کامل و با او همکاری خواهد کرد که با نقد و بررسی و همچنین هر گونه دیگر پرس و جو مناسب” او در بیانیه ای گفت.

روز جمعه آقای بورر توییتی می گویند او “صحبت با رئیس مجلس سنا کمیته اخلاق امروز صبح و از او خواست برای باز کردن یک نمایش کامل از این موضوع با شفافیت کامل”.

جمهوری خواهان کلی Loeffler و جیمز Inhofe و همچنین دایان فاینستاین از حزب دموکرات نیز بنا به گزارش ها به فروش می رسد منابع قبل از رکود اقتصادی است.

آنها همه را تکذیب کرد هر ناشایستگی و معلوم نیست اگر آنها تماس گرفته خواهد شد در این کاوشگر که انجام شده در رابطه با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

وزارت دادگستری به بی بی سی گفت آن را نمی خواهد اظهار نظر در این بررسی است.

به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا Mr بورر دریافت تقریبا روزانه در جلسات تهدید برای امنیت ملی آمریکا. جزئیات مالی خود را براده پدید آمده از طریق بررسی توسط ProPublica.

در فوریه 7, مدت کوتاهی پس از اولین مورد از coronavirus گزارش شد آقای بورر نوشت: در فاکس نیوز که با دولت آمریکا بود “بهتر و آماده تر از همیشه” برای مقابله با شیوع.

اما یک هفته بعد زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن باشید که ویروس نمی خواهد آمار امریکا سخت آقای بورر و همسرش به فروش می رسد بین $628,000 و $1.72 متر در سهام از جمله سهام در دو گروه هتل. دو هفته پس از آن او به بخش خصوصی هشدار داد یک گروه از ثروتمند ترکیبات مورد وخیم اقتصادی تاثیر coronavirus. او گفت: این گروه به محدود کردن سفر خود را با توجه به گفتار به دست آمده توسط NPR.

در آن زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود علنا کم اهمیت جلوه دادن تهدید.

چند تا از سهام که آقای بورر به فروش می رسد از جمله در هتل و سفر و صنعت را از ارزش از دست رفته.

یک سهامدار در یکی از شرکت های – Hotel هتل ها و استراحتگاه – شکایت آقای بورر در دادگاه فدرال در دوشنبه او را متهم به سوء استفاده از دسترسی او به اطلاعات با توجه به سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im