دو ما سناتور جمهوریخواه روبرو هستند تماس به استعفا اتهامات آنها با استفاده از دانش خودی به فروش سهام قبل از کاهش قیمت با توجه به coronavirus نگرانی.

ریچارد با مته سوراخ کردن گزارش انداختند تا $1.7 m (£1.45 متر) از سهام در ماه گذشته.

کلی Loeffler گزارش شده است که فروش دارایی به ارزش تا $3m در یک سری از معاملات آغاز همان روزی که مجلس سنا در جلسه ویروس.

هر دو سناتور را رد کرده اند هر ناشایستگی.

تحت قانون ایالات متحده غیرقانونی است اعضای کنگره به تجارت بر اساس اطلاعات غیر عمومی جمع آوری شده در طول وظایف رسمی خود را.

آقای بورر رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا نیز زیر آتش آمده پس از ما خروجی NPR به دست آمده ضبط او هشدار یک گروه از ثروتمند ترکیبات در ماه گذشته در مورد وخیم اقتصادی تاثیر coronavirus در زمانی که برگ برنده دولت بود علنا کم اهمیت جلوه دادن تهدید. او همچنین گفت: این گروه به محدود کردن سفر خود را.

در پاسخ آقای بورر متهم کرده است NPR از “بد نمایش دادن” سخنرانی خود را.

آخرین آیات آمده پس از بررسی توسط ProPublica به مالی براده.

به عنوان رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا Mr بورر دریافت تقریبا روزانه در جلسات تهدید برای امنیت ملی آمریکا,

در فوریه 7, مدت کوتاهی پس از اولین مورد از coronavirus گزارش شد آقای بورر نوشت: در فاکس نیوز که با دولت آمریکا بود “بهتر و آماده تر از همیشه” برای مقابله با شیوع.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

اما یک هفته بعد زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن باشید که ویروس نمی خواهد آمار امریکا سخت آقای بورر و همسرش به فروش می رسد حداقل $628,000 و تا آنجا که $1.72 میلیون نفر در سهام. دو هفته پس از آن او به گفتار به دست آمده توسط NPR.

در میان کسانی که خواستار استعفای خود را و بررسی هستند رادیو فردا میزبان Tucker Carlson که در طول تاریخ شده است آوازی حامی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

یک دستور برای تحول سیاسی

در این روزهای اولیه از coronavirus بحران مردم آمریکا نشان داده اند که ظرفیت قابل توجهی برای تحمل سختی ها به سرعت گسترش ویروس. آنها در آنجا ماند و در خانه های خود و تماشا به عنوان اقتصاد هم پاشیده در اطراف آنها. بسیاری از داخل و از دست دادن درآمد و ثروت با هیچ تضمینی وجود ندارد این موانع تنها به طور موقت.

چه آنها ممکن است رعایت نمی شود این است که چشم انداز است که ثروتمند و با نفوذ خود استفاده کرده اند مواضع قدرت برای جلوگیری از بدترین عواقب ناشی از این فروپاشی مالی – به خصوص به عنوان رهبران خود بودند گفتن آنها را به سریع نگه دارید.

به همین دلیل داستان از سناتورهای فروش سهام اوراق بهادار در پیش بینی بازار افت بسیار سمی است. این یک بحث است که کاهش در سراسر به طور معمول غیر قابل نفوذ حزبی خطوط و حتی محافظه کاران و کسانی که “نزدیک به رئیس جمهور” به شدت نخوری جمهوری خواهان مانند کارولینای شمالی سناتور با مته سوراخ کردن در مرکز خشم.

این داستان می آید بر روی پاشنه از گله مند چگونه برخی از خوبی متصل شدن بودند virus آزمون در حالی که اکثر آمریکایی ها تا به حال به صبر. این نشانه آن است که این اپیدمی می تواند وضع لخت تیز تقسیم در ما بین haves and the have-nots و بیش از چند متوجه باشید که – شاید به تعجب خود را – آنها در میان دومی نه سابق.

که یک دستور برای تحول سیاسی.

به طور جداگانه بررسی روزانه وحش در بر داشت Mrs Loeffler که نشسته در کمیته بهداشت مجلس سنا و شوهرش به فروش می رسد میلیون ها دلار در سهام آغاز روز او را در مجلس سنا کمیته میزبانی خصوصی, همه سناتورهای جلسه در coronavirus توسط مقامات دولت.

در هفته های پس از فروش او به دنبال تطهیر ویروس’ تاثیر بر اقتصاد و بهداشت عمومی در یک سری از توییت.

“دموکرات ها باید خطرناکی و عمدا گمراه مردم آمریکا در #Coronavirus آمادگی” او توییتی در 28 فوریه.

“در اینجا حقیقت: realDonaldTrump & دولت او در حال انجام یک کار بزرگ در تلاش برای حفظ آمریکایی ها سالم و امن است.”

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

Mrs Loefller به نام روزانه جانوران تحقیق یک “مضحک و بی پایه و اساس حمله”. در بیانیه ای گفت افزود که تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری های خود را ساخته شده بودند توسط “چندین شخص ثالث مشاوران بدون [او یا شوهرش] آگاهی یا رضایت شما است.”

دولت آمریکا آمده است تحت انتقاد خود را برای پاسخ اولیه به وقوع تست و ردیابی برای این ویروس به عقب مانده به مراتب پشت سر که از کشورهای دیگر و رئیس جمهور در ابتدا به عنوان تهدید ناشی از ویروس است.

بیش از 14,000 موارد coronavirus گزارش شده در ایالات متحده همراه با 205 ویروس های مربوط به مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de