Coronavirus: ما سفر بان کی مون در 26 کشور اروپایی به اجرا در می آید

بی بی سی جهان | No comments


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون در 26 کشورهای اروپایی است به اجرا در آمده در ایالات متحده به عنوان بخشی از یک طرح احتمالی برای مقابله با کروناویروس بحران است.

تاثیر آن بر کشورهای که عضو هستند از مرز شنگن سفر به منطقه و مانع انگلستان ایرلند و بازگشت ما شهروندان است.

آقای ترامپ نیز اعلام اضطراری ملی آزاد به $50bn (£40bn) در بودجه امداد.

وجود دارد نزدیک به 2000 تایید موارد Covid-19 در ایالات متحده و 43 مرگ و میر.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شده است و انتقاد خود را برای عدم ارائه آمریکایی با گسترده coronavirus تست.

در تحولات دیگر در روز شنبه:

  • در نیوزیلند PM Jacinda protocol wine studio گفت: هر کسی وارد این کشور از نیمه شب روز یکشنبه باید خود جدا برای 14 روز; مردم از کوچک در جنوب اقیانوس آرام جزایر خواهد بود معاف
  • در استرالیاتعداد موارد تایید شده افزایش به 200 با سه مرگ و میر
  • در چینمقامات بهداشت و درمان گفت: وجود 13 کشته و 11 مورد جدید
  • کره جنوبی گزارش داد بیشتر بهبود (204) از عفونت های جدید – روز دوم در یک ردیف
  • کلمبیا گفت: این امر نزدیک مرز خود را با ونزوئلا در 05:00 (10:00 GMT) و بار هر بازدید کننده که به تازگی در اروپا و یا آسیا
  • در بریتانیاجرم تجمعات می تواند ممنوع به عنوان اوایل به عنوان آخر هفته آینده منابع دولت گفت:

به طور جداگانه واشنگتن روز جمعه احضار سفیر چین مقیم کابل در اعتراض به نظرات توسط یک دیپلمات چینی که ارتش ایالات متحده ممکن است به ارمغان آورده اند این ویروس به چین است.

Coronavirus سرچشمه در چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته.

اما روزانه از عفونت های جدید شده اند کاهش در چین ساخت اروپا جدید “epicentre” این بیماری همه گیر.

ایتالیا روز جمعه ثبت بالاترین روزانه مرگ و میر – 250 بیش از 24 ساعت در نظر گرفتن مجموع به 1,266 با 17,660 عفونت به طور کلی.

برای بهتر هماهنگ جهانی پاسخ به همه گیر رهبران جهان ثروتمندترین اقتصادهای – G7 گروه برگزار خواهد شد بحران اجلاس از طریق ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه.

که کشورهای اروپایی را تحت تاثیر آمریکا ممنوعیت سفر?

در تمام سفر معلق است برای 30 روز از 26 کشورهای شنگن – 22 اعضای اتحادیه اروپا و چهار غیر اتحادیه اروپا.

آنها, اتریش, بلژیک, جمهوری چک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, آلمان, یونان مجارستان ایسلند ایتالیا لتونی و لیختن اشتاین لیتوانی لوکزامبورگ, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوونی, اسپانیا, سوئد و سوئیس.

آمریکا ممنوعیت سفر مواجه شد با خشم و سردرگمی با رهبران اتحادیه اروپا متهم جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از تصمیم گیری “و بدون مشورت”.

چه چیز دیگری را آقای ترامپ اعلام?

اعلام وضعیت اضطراری بین, آقای ترامپ تاکید کرد که “بعد از هشت هفته حیاتی هستند”.

از جمله اقدامات پیش بینی شده به عنوان بخشی از واکنش های اضطراری عبارتند از:

  • به وزیر بهداشت آمریکا الکس آذر و مقامات بهداشتی می تواند چشم پوشیدن از برخی از قوانین و مجوز مورد نیاز به انعطاف پذیری بیشتر برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی
  • بيمارستان ها خواسته شده است برای فعال کردن خود برنامه آمادگی اضطراری
  • تا 500,000 اضافی coronavirus آزمایش در دسترس خواهد بود در اوایل هفته آینده هر چند مقامات هستند معرفی آزمون و بدون روشن نیاز; آزمایشگاه خصوصی و واکسن توسعه دهندگان قادر خواهند بود به ارائه پنج میلیون coronavirus آزمون در ماه هر چند مقامات هستند معرفی آزمون برای کسانی که بدون علائم
  • بهره در تمام وام های دانشجویی است که برای چشم پوشی می شود تا اطلاع ثانوی به عنوان یک اندازه گیری به سهولت بار برای دانش آموزان به دانشگاه ها و کالج ها در سراسر کشور بسته خود را درب

دموکرات ها در کنگره و به شدت متاثر متحده – تا به حال شده است با اصرار آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به موضوع اضطراری ترتیب است که همچنین اجازه خواهد داد که بیشتر مردم به واجد شرایط برای دولت بیمه بهداشت و درمان.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

همچنین در روز جمعه مجلس نمایندگان آمریکا سخنران نانسی پلوسی اعلام کرد او تا به حال به مقابله با کاخ سفید در یک بسته برای کمک به مردم آسیب دیده از وقوع.

آن را شامل دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده و پزشکی, ترک, رایگان, ویروس, تست برای کسانی که بدون بیمه و کمک های غذایی.

اواخر روز جمعه تسکین لایحه موافقت با حمایت هر دو حزب تصویب شد اکثریت در مجلس نمایندگان.

آیا تهمت نیاز به یک ویروس تست ؟

خواست دوباره به توضیح دهد که چرا او گرفته coronavirus تست زیر گزارش شده است در این شرکت از افرادی که آزمایش مثبت اخیرا آقای ترامپ گفت که او تا به حال هیچ نشانه و وجود دارد بدون نیاز به آزمون.

اما او اضافه کرد که او به احتمال زیاد به یک “نسبتا به زودی” به هر حال.

در کانادا, نخست وزیر جاستین ترودو آغاز شد 14 روز خود انزوا دوره در روز جمعه بعد از تست مثبت است.

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsanaro آزمایش منفی با وجود یکی از دستیاران سقوط بیمار به تازگی. هر دو مردان به تازگی ملاقات مقامات آمریکایی از جمله رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس.

برزیل شارژ d’Affairs در واشنگتن نستور فرستر Jr, که او نیز در حال حاضر در شام با مغلوب ساختن پیشی جستن دارای آزمایش مثبت GloboNews تلویزیون گزارش شده است.

چه ملی اضطراری ؟

1988 استافورد قانون به رئیس جمهور به تنهایی توانایی مستقیم سازمان مدیریت اضطراری فدرال (Fema) برای هماهنگی ملی در پاسخ به “فجایع طبیعی” در درون ما.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “اورژانس ملی” دو بسیار بزرگ کلمات اما اعلامیه برای تلفن های موبایل بیشتر و چشمگیر تر از آن است که می گوید: بزرگ سیاه و سفید دیک آنتونی Zurcher.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در حال حاضر وجود دارد بیش از 30 ملی اضطراری در اثر. آقای ترامپ اعلام کرده است چندین ملی اضطراری در ریاست جمهوری خود از جمله یک سال گذشته به تغییر مسیر نظامی بودجه برای ساخت یک مرز جنوبی دیوار برای جلوگیری از مهاجرت غیر قانونی.

او نیز صادر شده به منظور مقابله با آتش سوزی در کالیفرنیا و جاری شدن سیل در میانه.

این نخستین بار استفاده از این دستور به مبارزه با یک بیماری همه گیر از باراک اوباما رئیس جمهور صادر شده که برای مبارزه با ویروس آنفولانزای خوکی.

رئیس جمهور بیل کلینتون صادر اضطراری ملی را برای پرداخت هزینه تلاش برای متوقف کردن گسترش ویروس نیل غربی در شمال شرق آمریکا خود را.


آیا شما در ما ؟ آیا شما سعی به گرفتن تست شده ؟ یا خود جدا شده? به اشتراک گذاشتن تجارب خود را از طریق ایمیل [email protected].

لطفا یک شماره تماس اگر شما مایل به صحبت می کنند به یک روزنامه نگار. شما همچنین می توانید با ما تماس بگیرید در راه های زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>