Coronavirus: ما هفتگی مدعیان آمار 6.6 میلیون

تعدادی از آمریکایی ها به دنبال بیکاری رسید برای سومین هفته به عنوان تلفات اقتصادی گره خورده است به این بیماری همه گیر کوروناویروس تشدید می کند.

بیش از 6.6 میلیون نفر ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به 4 مارس, وزارت کار گفت.

به تقویت اقتصاد فدرال رزرو گفت: آن را از بند باز کردن اضافی $2.3 tn در وام.

تعمیق بحران اقتصادی می آید به عنوان تعدادی از ویروس موارد در ما soars به بیش از 430,000.

بیش از سه هفته گذشته بیش از 16 میلیون نفر را ساخته اند که تعداد مدعیان بیکاری به عنوان محدودیت در فعالیت به سرعت گسترش ویروس نیروی اکثر کسب و کار برای بستن قرار داده و حدود 95 درصد از آمریکایی ها در برخی از قالب مستند.

“امروز گزارش در ادامه به بازتاب شخصی قربانی ساخته شده توسط امریکا را کارگران و خانواده های آنها به سرعت گسترش coronavirus” کار وزیر یوجین Scalia گفت.

صعودی افزایش بیکاری است استارک معکوس برای به بزرگترین اقتصاد جهان که در آن نرخ بیکاری بوده است معلق در هوا در حدود 3.5 درصد.اقتصاددانان در حال حاضر انتظار می رود که نرخ آمار دو رقمی.

فدرال رزرو در روز پنج شنبه اعلام کرد که برنامه های آن گفت: ارائه بیش از $2.3 tn در وام از جمله وام برای دولت و شهرداری ها که در بودجه شده است تیره و تار از بحران.

“کشور ما بالاترین اولویت باید برای رسیدگی به این بحران بهداشت عمومی ارائه مراقبت از بیمار و محدود کردن گسترش بیشتر این ویروس” بانک مرکزی رئیس جروم پاول گفت. “ما امروز اقدامات کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که احتمالی بازیابی است که به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است.”

کنگره آمریکا نیز گذشت حدود 2tn نجات بیل که وجوه پرداخت مستقیم به خانوارها کمک برای کسب و کار و افزایش مزایای بیکاری. قانونگذاران در حال حاضر بحث در مورد کمک های بیشتر.

اما تعداد زیادی از مردم و شرکت ها به دنبال کمک به غرق نجات تلاش ها تا کنون.

در نیویورک لو Benavides, که با این نسخهها کار در صنعت موسیقی تلاش کرده است به صورت هفته به ثبت نام برای مزایای بیکاری اما نمی تواند رسیدن به وزارت کار را به پایان برساند پردازش خود را ادعا می کنند.

“وجود دارد یک روز وقتی که من ساخته شده مانند 300 تماس,” او گفت:. “من هنوز هم صحبت کردن به یک انسان.”

‘نرم شوک’

از خاموش شدن ناگهانی با توجه به کروناویروس در حال حاضر تحت تاثیر اکثریت تقریبا 21 میلیون شغل ما کارفرمایان اضافه شده اند پس از بهبود از بحران مالی در سال 2010 آغاز شده.

در حالی که 6.6 میلیون تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده در هفته به 4 مارس است که در واقع شیب اندکی از 6.8 میلیون ثبت شده هفته قبل از اقتصاددانان هشدار می دهند که افزایش ارقام به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.

“محرک از دولت آمریکا و فدرال رزرو را نرم کردن شوک به برخی از درجه است. اما با محدودیت های کسب و کار و تعطیلی هنوز هم در جای خود هفته آینده به احتمال زیاد نشان دهد بیشتر مردم رو به رو درآمد و زیان کار” گفت: Robard ویلیامز معاون ارشد رئیس جمهور در مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران.

بیش از 80 درصد از نیروی کار جهانی شده است تحت تاثیر نسبی یا کامل بسته شدن کسب و کار با توجه به همه گیر به گفته سازمان بین المللی کار است که بخشی از سازمان ملل متحد.

“این نا امید کننده آن را ترسناک گفت:” نیویورکر Kayla Borges که شوهر پذیرایی کار قطع شد و در هفته های اخیر. او شده است قادر به رسیدن به مقامات برای تکمیل بیکاری خود را ادعا می کنند. “با یک چک پرداخت آن ، این قطعا چیزی است که ما برای برنامه ریزی.”

موسسه خیریه آکسفام هشدار داده است که اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus می تواند به افزایش فقر جهانی تا یک و نیم میلیارد دلار است.

کانادا روز پنجشنبه گفت: کارفرمایان قطع یک رکورد 1 میلیون شغل در حالی که نرخ بیکاری شروع به پریدن کرد به 7.8%.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de