Coronavirus واکسن: چینی بیوتکنولوژی می گوید واکسن آنتی بادی های تولید شده در بیش از 90 درصد از مردم

چینی زیست فناوری اعلام کرده است مثبت نتایج اولیه یک واکسن علیه coronavirus این ادعا را ناشی از پاسخ ایمنی در 90 درصد از کسانی که داده شده آن است.

این واکسن به نام CoronaVac است که توسعه یافته توسط شرکت Sinovac و یکی از frontrunners در میان بیش از 200 نامزد دیگر در این مسابقه به توسعه موثر واکسیناسیون در برابر این بیماری است.

توسعه امن و موثر واکسن دیده می شود به عنوان تنها راه جهان می تواند در نهایت شکست ویروس اما آن است که به احتمال زیاد حداقل یک سال قبل از یکی از در دسترس است.

Sinovac اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی گفت: این امر به اشتراک گذاری تمام داده های آزمایشی به زودی.

برخی از 743 افراد سالم انتخاب شدند و به دو کارآزمایی تصادفی کنترل محاکمه – 600 در فاز دوم و 143 در فاز اول بزرگتر دادگاه نشان داد که واکسن ناشی از خنثی سازی آنتی بادی در بیش از 90 درصد از داوطلبان که مورد آزمایش قرار گرفتند 14 روز پس از دریافت دو تزریق دو هفته از هم جدا.

وجود دارد هیچ عوارض جانبی گزارش شده در محاکمات است.

Weidong یین مدیر اجرایی Sinovac گفت: “ما در فاز I/II مطالعه نشان می دهد CoronaVac امن است و می تواند القاء پاسخ ایمنی است. انعقاد ما فاز I/II مطالعات بالینی با این نتایج دلگرم کننده است یکی دیگر از نقطه عطف مهم ما باید دست در مبارزه با Covid-19.”

او اضافه کرد که این شرکت است که توسعه یافته مشابه ، ویروس واکسن در برابر هپاتیت A و B و همچنین فصلی و همه گیر آنفلوآنزا در حال حاضر شروع به سرمایه گذاری در امکانات تولید.

“مثل ما با دیگر واکسن ما متعهد به توسعه CoronaVac برای استفاده جهانی به عنوان بخشی از ماموریت ما تامین واکسن برای از بین بردن بیماری های انسان,” او گفت:.

هفته گذشته این شرکت اعلام کرد با همکاری Instituto Butantan در برزیل برای انجام مرحله بعدی از آزمایشات است. برزیل به دومین شیوع در جهان با داده های اخیر نشان از آن است حدود 850,000 موارد است.

با توجه به ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (Cepi) است که سرمایه گذاری در واکسن برای بیماری های همه گیر در حال حاضر وجود دارد بیش از 200 واکسن در برابر coronavirus در حال توسعه است. در حالی که آمریکای شمالی است که بیشترین تعداد از واکسن پروژه های در جریان – حسابداری برای 49 درصد از جمعیت کل چین است دورتر در امتداد مسیر توسعه.

دیگر نامزدهای شامل کسانی که در حال توسعه توسط CanSino در چین – که در حال حاضر منتشر شده در فاز I/II, داده, Pfizer و BioNTech در آلمان مدرن داروسازی در آمریکا و دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca در انگلستان است.

دکتر نیک جکسون از برنامه ها و فن آوری در Cepi گفت که Sinovac یکی از نامزدهای توسعه واکسن.

“به یک مقابل funner یک واکسن است که نشان داده اند مناسب ايمنی زايی ایمنی و اثر بخشی واکسن. اما آن را نیز به عملکرد مناسب برای رسیدن به صدها میلیون نفر اگر نه میلیاردها دوز و تولید کننده می خواهد در یک موقعیت برای توزیع این واکسن در یک راه عادلانه” او گفت:.

“هستند بسیاری از گروه رفتن بسیار سریع در حال حاضر, اما آنها ممکن است تمام اجزای لازم… اما Sinovac می کند و باید از این پتانسیل به یک دونده جلو,” او گفت:. او گفت که اطلاعات کامل مورد نیاز برای انتشار در یک همکار مجله بررسی.

دکتر جکسون اضافه شده که در چند ماه آینده خواهد دیدن تعدادی از گروه های کشف حجاب داده های آزمایشی با دانشگاه آکسفورد و Astra Zeneca گروه انتظار برای اعلام فاز I/II نتایج در عرض چند هفته آینده.

او گفت: تعدادی از واکسن ها ظهور کرد و به عنوان مناسب برای استفاده در دنیای واقعی است.

“اولین واکسن ممکن است بهترین – تعدادی از نمونه های تاریخی که در آن برای اولین بار واکسن است که به مراتب برتر از آن است که نسل دوم واکسن است که با این نسخهها کار بهتر است. اولین واکسن ممکن است بهترین اما آن را مناسب برای برخورد با این بیماری همه گیر” او گفت:.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im