محاکمه یک coronavirus واکسن می تواند شروع در ماه آینده, دولت بهداشت و درمان آژانس گفت: آن را به عنوان آماده برای شروع به ارزیابی مواد مخدر طراحی و توسعه توسط دانشگاه آکسفورد.

دانشمندان در بهداشت عمومی انگلستان (PHE) می تواند به رفتن پیش برای بشر تست و جلوتر از زمان معمول قاب برای توسعه مواد مخدر.

سلامت سازمان است که تنها با توجه به شروع ارزیابی مقدماتی از این واکسن بر روی حیوانات در هفته آینده.

PHE با محققان همکاری با تیم لیورپول و بریستول دانشگاه برای ایجاد یک کپی دقیق از Covid-19 برای استفاده در تست.

کسانی که پشت این واکسن باید اجازه داده شده است به آغاز آزمایش های انسانی قبل از آزمون حیوانات در حال تکمیل نگهبان گزارش در تلاش برای سرعت بخشیدن به فرآیند توسعه.

اجازه داده بود پس از واکسن های مشابه توسعه یافته برای بیماری های دیگر بودند ثابت امن در آزمایشات انسانی.

پروفسور آدریان تپه سر Jenner موسسه در آکسفورد گفت: نگهبان: “ما آگاه هستند که یک واکسن مورد نیاز است به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و قطعا در ماه ژوئن-ژوئیه هنگامی که ما انتظار داریم یک پیک بزرگ در مرگ و میر.

او افزود: “این یک وضعیت طبیعی نیست. ما را دنبال کنید همه استاندارد محاکمه الزامات ایمنی اما به عنوان به زودی به عنوان ما یک واکسن است که کار ما پیش بینی وجود خواهد داشت یک شتاب مسیر به آن را دریافت اعزام به صرفه جویی در زندگی می کند.

“بیشتر واکسن ما می توانیم هر چه زودتر بهتر.”

این تیم در Jenner موسسه تنها شروع به کار بر روی مواد مخدر در 10 ژانویه این سال است.

در اوایل این ماه, Anthony Fauci, مدیر ما موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت که او انتظار آن خواهد بود حداقل 12 تا 18 ماه قبل از coronavirus واکسن به طور گسترده ای در دسترس است.

این Jenner موسسه گفته است: بر اساس مواد مخدر در “آدنو واکسن وکتور” بر اساس یک آدنو جدا شده از یک شامپانزه است.

یک آدنو یک گروه از ویروس ها است که به طور معمول آلوده غشاء چشم, دستگاه تنفسی, عفونت دستگاه ادراری روده و سیستم عصبی.

این Jenner موسسه گفت: “شامپانزه adenoviral وکتورهای بسیار خوبی مورد مطالعه واکسن نوع, داشتن شده است با خیال راحت استفاده در هزاران نفر از افراد از یک هفته به 90 سال سن در واکسن با هدف قرار دادن بیش از 10 بیماری متفاوت است.”

آن گفت: از جمله مزایای آن است که می توان آن را “ایجاد یک پاسخ ایمنی قوی از یک دوز” و امن برای استفاده در افراد با شرایط از پیش موجود مانند دیابت.

PHE اعطا شده است 500 ، 000 دلار (£464,700) توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای کمک به تامین مالی نقش آن در ارزیابی واکسن.

اعطای بخشی از دولت ایالات متحده قصد دارد برای کمک به تقویت واکنش جهانی به همه گیر PHE گفت.

بودجه زیر یک درخواست از بنیاد بین المللی ائتلاف به صورت اپیدمی آمادگی نوآوری (Cepi) برای PHE به کمک در ارزیابی های مختلف واکسن در حال توسعه در سراسر جهان است.

استاد مایل کارول معاون مدیر ملی عفونت خدمات در PHE گفت: “ما مشتاقانه منتظر ادامه کار با جهان پیشرو علمی و همکاران دارویی برای تسریع پیشرفت به سوی امن و مداخلات موثر برای محدود کردن تاثیر این عفونت به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

بوریس جانسون نشان داد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه که اولین انگلیسی, بیمار قرار داده شده است در یک مطالعه آزمایشی برای درمان coronavirus.

نخست وزیر همچنین به تشریح برنامه های دولت برای خرید آنتی بادی آزمون در یک مقیاس گسترده به شناسایی اگر کسی تا به حال این بیماری به عنوان “تغییر بازی”.

آقای جانسون گفت: “صدها هزار نفر” از کیت می تواند خریداری شده اگر تست اثبات موثر با مذاکرات در حال حاضر در حال انجام.

بدن انسان تولید آنتی بادی که آن را مبارزه با عفونت بنابراین با اندازه گیری آنتی بادی در خون پزشک می تواند تشخیص دهد که آیا کسی تا به حال عفونت قبلا.

PHE گفت: درک است که قبلا Covid-19 اجازه خواهد داد که آن را برای تصحیح آن برآورد که چگونه بسیاری از مردم در جامعه تحت تاثیر قرار خواهد شد و میزان گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im