Coronavirus مشخص شد دو سال پیش—در اینجا چیزی است که ما هنوز هم نمی دانم

در حالی که تحقیقات به COVID-19 پیشرفت چشمگیر در سرعت و به گفته کارشناسان شکاف های باقی مانده در جهان دانش در مورد این ویروس از جمله اطلاعات در مورد چگونه آن را گسترش می یابد.

پس از شناسایی جدید کروناویروس در انسان برای اولین بار مقامات چینی گزارش شده 44 مورد به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در دسامبر 31. در دو ماه پس از آن گزارش موارد باید افزایش یافته و به بیش از 82,000 از جمله 2,804 مرگ و میر و گسترش به حدود 50 کشور.

به منظور بررسی اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس و به یادگیری در مورد آن که چین و مونتاژ یک گروه 25 نفری از کارشناسان چینی و خارجی به بررسی این بیماری همه گیر در کشور مبدا. در فوریه 24, رهبران که چین ماموریت مشترک مطبوعاتی برگزار کرد و جلسه توجیهی برای به اشتراک گذاشتن یافته های تحقیقات خود را آغاز شد که در فوریه 16.

آنها شناسایی آنچه آنها باور دارند که به طور مشکوک مرگ و میر مورد جمعیت و زمان بازیابی را به صورت خفیف و در موارد شدید.

“من فکر می کنم آن را در مورد آنجا که ما می توانیم انتظار” وینسنت Racaniello یک استاد میکروبیولوژی و ایمنی شناسی در دانشگاه کلمبیا گفت: عصر ایران. “من فکر می کنم ما پیشرفت های قابل توجه در فقط چند ماه.”

چپ بدون جواب هستند سوال در مورد میزبان برای ویروس, راه های آن منتقل می شود و خطر ابتلا بدون علامت در بيماران در حال حاضر.

coronavirus covid-19 what we don't know
مسافران پوشیدن ماسک محافظ به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در مورد COVID-19 ویروس در Jorge Chavez فرودگاه بین المللی در لیما در روز پنج شنبه. دو ماه به وقوع کارشناسان تحت تاثیر قرار گرفته و با اطلاعات ما در مورد این ویروس اما هنوز هم وجود دارد شکاف ها در دانش ما.
ارنستو BENAVIDES/خبرگزاری فرانسه/گتی

چگونه این ویروس منتقل می شود…

اجماع عمومی این است که این ویروس این است که انتقال از طریق قطرات تنفسی و تماس با سطوح آلوده. که ممکن است تنها راه برای قرارداد این ویروس ،

جدید کروناویروس شناسایی شده است در مدفوع برخی از بیماران نشان می دهد که آن را می توان منتقل شده توسط مدفوعی-دهانی به گفته دکتر لیانگ Wannian رئیس خبرگان از COVID-19 پاسخ چین ملی کمیسیون بهداشت.

یکی از راه مدفوعی-دهانی انتقال رخ می دهد زمانی است که یک فرد مصرف غذا یا آب آلوده شده است با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. راه دیگر این است که با کسی دست آلوده آیتم و سپس دهان خود را بدون شستن دست های خود را به اندازه کافی.

پیتر رابینوویتز مدیر دانشگاه واشنگتن مرکز یکی از تحقیقات بهداشت گفت: نیوزویک آن را دشوار است برای تعیین اگر کسی قرارداد این ویروس از کسی نیست که شستن دست های خود را به درستی پس از استفاده از سرویس بهداشتی مشترک روش مدفوعی-دهانی انتقال, و یا اگر آنها فقط در مجاورت نزدیک به یک فرد آلوده و در معرض قطرات است.

یک راه سوم است که محققان گمان می برند این ویروس می تواند منتقل می شود این است که با استنشاق ذرات عفونی یک روش شناخته شده به عنوان آئروسل انتقال است.

لیانگ اشاره کرد که اپیدمیولوژیک اهمیت و ارزش اضافی انتقال امکانات باید بیشتر تایید کرد.

اگر افرادی که نمی دانم آنها این ویروس می توانید آن را گسترش…

موارد مربوط به بیماران بدون علامت افرادی که نمی, برگزاری نمایشگاه, علائم شناسایی شده اند با توجه به Liang. با این حال محققان هنوز نمی دانم که آیا این موارد بودند افراد مبتلا به عفونت بدون علامت یا که حامل ویروس در دوره کمون زمان قبل از شروع علائم. معلوم نیست اگر حامل بدون علامت می تواند به گسترش این بیماری است.

“اگر بدون علامت و قبل از علامت انتقال مشترک است و سپس مدل دریافت مخفیگاه آنان را نسبت به برخی از ما بیشتر ترسناک, پیش بینی” ناتان Grubaugh دستیار استاد در دانشگاه ییل دانشکده بهداشت عمومی گفت: عصر ایران. “شیوع بیماری ناشناخته می تواند برای هفته ها گسترش این ویروس به محل جدید قبل از پیشگیری و کنترل اقدامات می تواند به محل قرار داده.”

در تعیین بدون علامت انتقال نیکول Errett یک فاجعه محقق در دانشگاه واشنگتن گفت: انتخاب این کمی مانند “پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه است.” مقامات آگاه نیست یک فرد انتقال ویروس تا زمانی که کسی که بیمار می شود و زمانی اتفاق می افتد که فرد تعامل با بسیاری از مردم که آن را دشوار است برای ردیابی.

چه مدت ویروس زنده در سطوح…

یکی دیگر از قطعه مهم از پازل با توجه به Errett است دانستن اینکه چگونه این ویروس زندگی می کند در سطوح مختلف. این آشکار خواهد شد اگر مردم می تواند تبدیل شدن به آلوده به ویروس را با لمس یک شی است که کسی با این ویروس را لمس کرد. او همچنین حمایت برای شناخت آنچه که در صورت وجود تفاوت وجود دارد در چگونه این ویروس زندگی بر روی مواد مختلف مانند کاغذ در مقابل فولاد ضد زنگ.

در این نقطه که مشخص نیست چه مدت شما می توانید زنده ماندن در یک سطح داده شده. که اذعان ویروس’ بقا می تواند چند ساعت و یا حتی روز و بسته به شرایط.

که حیوانات میزبان…

در حال حاضر اطلاعات موجود در چین پیشنهاد کرد که خفاش ها ممکن است جدید کروناویروس میزبان اما لیانگ اشاره کرد که قطعی نیست. آن را نیز ممکن است با توجه به لیانگ که pangolin, نیز نامیده می شود یک پوسته پوسته رنگ می تواند یک میزبان.

“من فکر می کنم آن است که [مهم است که بدانید میزبان] از آنجا که ما نیاز به دانستن که در آن یک بعدی است که از” Racaniello گفت. “ما می دانستیم که خفاش ها شد یک منبع coronaviruses در حالی که وجود ندارد بسیاری از نظارت از دیگر حیوانات است. این pangolin واقعی بود تعجب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im